صفحه 80 از 84 نخستنخست ... 30616263646566676869707172737475767778798081828384 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 791 به 800 از 832
    کاربر تازه وارد

نوع حیوان خانگی
    ملنگو- عروس هلندی
    شماره عضویت
    14099
    سلام
    ممنون میشم اگر میشه بگین چشمای این طوطی مشکلی داره یا خیر؟

پیشاپیش ممنون از جوابتون...

همکار قدیمی (تیم مدیریت کل انجمن)

نوع حیوان خانگی
    ککاتیل
    شماره عضویت
    4193
    سلام

بله چشم این طفلکی مشکل داره و برمیگرده به سینوزیتش به احتمال قوی،ببریدش پیش دکتر تا داروی مناسب براش تجویز کنن

Sent from my LT26i using Tapatalk 2

کاربر تازه وارد

نوع حیوان خانگی
    ملنگو- عروس هلندی
    شماره عضویت
    14099
    نقل قول نوشته اصلی توسط nafiseh65 نمایش پست ها
    سلام

بله چشم این طفلکی مشکل داره و برمیگرده به سینوزیتش به احتمال قوی،ببریدش پیش دکتر تا داروی مناسب براش تجویز کنن

Sent from my LT26i using Tapatalk 2
    این طوطی بعد از معاینه دامپزشک... الان بعد از حدودا دو هفته کاملا بهبود پیدا کرد... ممنون از شما دوست عزیز

کاربر تازه وارد

نوع حیوان خانگی
    کاسکو
    شماره عضویت
    14979
    سلام یه سوال مهم دارم
    کاسکو من سوراخهای بینیش کیپ شده زیاد عطسه میکنه بعضی وقتام تنفسش صدا داره اصلا آبریزش بینی نداره اشتهاش کم نشده لطفا راهنمایی کنید مشکلش چیه؟

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    طوطی- ماهی
    شماره عضویت
    11393
    نقل قول نوشته اصلی توسط saeed69 نمایش پست ها
    سلام یه سوال مهم دارم
    کاسکو من سوراخهای بینیش کیپ شده زیاد عطسه میکنه بعضی وقتام تنفسش صدا داره اصلا آبریزش بینی نداره اشتهاش کم نشده لطفا راهنمایی کنید مشکلش چیه؟

سلام دوست عزیز

عطسه روزی چندتا تو کاسکو
    طبیعی هست.

اما اگر صدای خس خس سینه داره
    وبینیش هم کیپ هست مشکل تنفسی
    پیدا کرده یا نوعی قارچ هست که
    به سیستم تنفسی طوطی سانان در اثر
    عوامل مختلف وارد میشه. دراین فصل هم
    به دلیل خشکی هوا در منازل بهتره از یک
    دستگاه بخور استفاده بشه مخصوصا برای
    طوطی هایی که محیط زیست مرطوب دارن چون متاسفانه مشکل ریوی تو این فصل برای
    طوطی سانان به اوج خودش میرسه .

Sent from my GT-S6312 using Tapatalk

کاربر تازه وارد

نوع حیوان خانگی
    کاسکو
    شماره عضویت
    14979
    خب الان من اینو چیکارش کنم نشونه هاش به این مریضی آسپرژیلوز میخوره که تو نت میگشتم

مدیــر کـــل سایت

نوع حیوان خانگی
    کاسکو و ملنگو
    شماره عضویت
    11
    خب الان من اینو چیکارش کنم نشونه هاش به این مریضی آسپرژیلوز میخوره که تو نت میگشتم
    یعنی چی من الان اینو چیکارش کنم ؟ وقتی یه شخص یا یه حیوون مریض باشه چی کار می کنن ؟

بینی طوطی کیپ شده ، تا دیر نشده هرچه سریعتر ببریدش دکتر . اینجا و تو سایر فروم ها و سایت ها فقط میتونن به شما بگن که مواردی که پیش اومده طبیعی هست یا غیر طبیعی . تشخیص و درمان به عهده دکتر هست .

میتونید به کلینیک دکتر برهانی کیا مراجعه کنید

کلینیک دامپزشکی آوین

آدرس : خیابان کبیری (دزاشیب)، خیابان رمضانی ، نبش کوچه بنفشه ، پلاک 53

تلفن : 22205998-22209543

کاربر تازه وارد

نوع حیوان خانگی
    کاسکو
    شماره عضویت
    14979
    با توجه به راهنمایی های دوستان ما پرندمون که بینیش کیپ شده بود بردیم پیش دامپزشک
    ایشون گفتن که بر اثر کمبود ویتامین a تو بدن پرنده باعث متورم شدن سینوسها شده که اغلب بخاطر اینکه تو پرنده فروشی بهش فقط تخمه
    میدن این مشکل پیش میاد که اگه رسیدگی نشه باعث صدمه شدید به کیسه های هوایی و مرگ پرنده میشه

همکار قدیمی

نوع حیوان خانگی
    عروس هلندی و مرغ عشق
    شماره عضویت
    5168
    با توجه به راهنمایی های دوستان ما پرندمون که بینیش کیپ شده بود بردیم پیش دامپزشک
    ایشون گفتن که بر اثر کمبود ویتامین a تو بدن پرنده باعث متورم شدن سینوسها شده که اغلب بخاطر اینکه تو پرنده فروشی بهش فقط تخمه
    میدن این مشکل پیش میاد که اگه رسیدگی نشه باعث صدمه شدید به کیسه های هوایی و مرگ پرنده میشه
    بسیار کار ارزشمندی کردید که در اسرع وقت به دامپزشک مراجعه کردید.بهرحال این پرنده هایی که ما در قفس ازشون نگهداری میکنیم حقی به گردن ما دارن که باید ادا بشه.
    متاسفانه تخمه ارزون ترین و در دسترس ترین غذایی هست که همیشه به طوطی ها داده میشه و کسی هم به عواقبش توجهی نمیکنه.
    بعد از این در تغذیه ی طوطی تون حتما از سبزی جعفری،کدو،کاهو،اسفناج و پرتقال که حاوی ویتامین های بسیار زیادی از جمله a هستن استفاده کنید و سعی کنید تخمه رو به حداقل برسونید.
    برای سوال و جواب در مورد کاسکو میتونید بعد از این توی این تاپیک سوالاتتون رو مطرح کنید کاسکو-طوطی خاکستری آفریقایی(قسمت سوم) - صفحه 161

کاربر تازه وارد

نوع حیوان خانگی
    شاه طوطی
    شماره عضویت
    14701
    درود بر همگی مخصوصا آقای دکتر
    این پسر ما مهر ماه پرریزی داشته(کلا من هنوز نفهمیدم ۱بار باید پرریزی داشته باشند یا ۲ بار چون سال گذشته هم همین موقع پرریزی داشت ولی دختر دوستمون ۱بار؟!!!) ولی هنوز پرهای دور گردن و تیغه سینه اش در نیامده و موقع حمام پوست این نواحی کاملا پیداست
    کلا در طول روز خیلی استراحت میکنه و پف میده خودشو (البته خونه ما کلا سرده) و وقتی نارنگی و لیموشیرین زیاد می خوره مدفوعش شل میشه(قسمت آب آن بیشتر میشه) ولی اگه بهش این میوه ها رو ندیم و موز و سیب بخوره مشکلی نیست و طبیعیه ولی انواع کلم (قرمز و بروکلی و ...) نمی خوره اصلا و یکی از دوستان گفت دچار کمبود کلسیم هستش و وقتی توی آبش مولتی ویتامین میریزم اصلا از اون نمی خوره
    می خواستم راهنماییم کنید که چه باید بکنم اگه لازمه بیارم مطب تا چکاپ بشه، بیارم اگه نه چه باید بکنم
    سپاس فراوان
    اینم عکسش

صفحه 80 از 84 نخستنخست ... 30616263646566676869707172737475767778798081828384 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)