صفحه 4 از 84 نخستنخست 123456789101112131415161718192021222354 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 31 به 40 از 832
    کاربر ساده

شماره عضویت
    79
    نقل قول نوشته اصلی توسط borhanikia نمایش پست ها
    سلام.
    ممنون از پیامتون.
    1 واکسنی برای سرماخوردگی نیست. در واقع مجموعه ای از عوامل حالتی را که شما سرما خوردگی می نامید ایجاد می کنند.
    2 اگر مشکل پرهای پرندتون تا یکماه برطرف نشد برای ویزیت مراجعه کنید. در ضمن از مواد شوینده برای پرندتون استفاده نکنید.
    ممنون از جوابتون !

در خصوص شوره منظورم اين بود كه وقتي حموم ميره بيشتر ظاهر ميشه ! يعني قبلا اينطوري بود ولي الان هميشه هست اين شوره ! در خصوص مواد شوينده كه خيالتون راحت باشه ! احتمالا مربوط به غذاش باشه !
    حتما مي بايست كلينيك خدمتتون برسم !

کاربر تازه وارد

شماره عضویت
    3266
    سلام اقای دکتر فنچ من پرهای دور یکی از چشمهاش ریخته و پوست اون قسمت تا روی خود پلک چشمش قرمز و ملتهب شده!فکر میکن ضربه خورده باشه ! میشه شما لطف کنید بگید دقیقا چه مشکلی براش پیش اومده و برای درمانش باید چیکار کنم
    یه مشکل دیگه هم مشکل من با خوکچه ام هستش من از پوشال های تجاری برای زیر خوکچه استفاده میکنم اما با این وجود بوی بد ادرارش از تو قفسش اذیت کننده هستش ! تنها 3 روزه که خریدمش اما بوی بد پوشال زیرش طوری هست به نظر من غیر عادیه و نباید انقدر بو بده!میخواستم بپرسم ایا واقعا این بو غیر عادیه یا خیر؟برای از بین بردنش راهی هست؟و یه موضوع دیگه خوکچه جای ادرار و مدفوعش جای مشخصی نداره این طبیعیه ؟ خوکچه ام کوچیکه و کمتر از 2 ماهشه!
    با تشکر از شما!

کاربر موثر

شماره عضویت
    229
    جناب آقای دکتر برهانی کیا سلام
    کاسکوی من خیلی فعال و پرجنب و جوش بود ولی جمعه هفته پیش بردم که پرها و ناخنش را کوتاه کنند ، بعد از آن بلافاصله بردمش حمام و بعد با سشوار خشکش کردم . قبلا هر غذایی برایش می گذاشتم می خورد اما الان کم اشتها شده و خیلی هم آرام شده خیلی نگرانش هستم چیکار کنم ؟ البته دیشب با دست بهش گردو پسته دادم خورد ، حتی استخوان مرغ بهش دادم . ولی خیلی ساکت شده است . ترا خدا راهنماییم کنید

کاربر موثر

شماره عضویت
    165
    سلام خدمت دکتر برهانی کیا عزیز
    من یه جفت عروس دارم.یه بار تخم گذاشتن خیلی پوست تخمشون شل بود.خواستم بدونم که دارویی هست که باعث سفتی پوست تخمشون بشه یا خیر؟شما در این مورد چی دستور میدید؟
    با سپاس از زحمات شما

کاربر موثر

شماره عضویت
    2586
    نقل قول نوشته اصلی توسط samie323 نمایش پست ها
    باسلام خدمت شما دکتر دلسوز
    بنده یکبار مزاحمتون شدم در بیمارستان بابت کاکادوم اگر خاطرتون باشه، که با راهنمایی های شما دکتر عزیز در مورد این پرنده دوستداشتنی اطلاعات مفیدی کسب کردم.
    دکترجان یه سوال داشتم و اون هم اینه که موقعی که خودمان سرما میخوریم مخصوصا العان که رو به فصل زمستان است چه کنیم که پرندهمان خدایی نکرده مریض نشه راستی پرنده ها از انسان سرماخوردگی می گیرن؟
    و اگر همینطوره پس برای تعویض آب و غذا چه کنیم، مخصوصا که کاکادوها احتیاج به نوازش هم دارن!!!!!!!!!
    باتشکر
    سلام
    اگر از نوسان ناگهانی دما جلوگیری کنید مشکلی پیش نخواهد امد.سرماخوردگی انسان برای پرنده مسری نیست.

کاربر ثابت

شماره عضویت
    198
    سلام آقاي دكتر.
    من روزي 1-2تا از اين پرها تو قفس كاسكوم پيدا ميكنم.بنظرتون پركنيه؟بايد چيكار كنم تا جلوشو بگيرم؟

طوطيم دم شكلاتيه و يك هفتست گرفتمش.
    ممنون

کاربر تازه وارد

شماره عضویت
    3284
    سلام آقای دکتر خسته نباشید و ممنونم
    من چند روزه که یه کاسکو خریدم. بجز تخمه هیچ چیزی نمیخوره. براش گردو، ذرت، کاهو گذاشتم ولی نمیخوره یه اداهایی از خودش درمیاره، سرصداهای عجیب غریب میکنه تا براش تخمه بریزیم. چکار کنم؟ اکثراً هم در حال لرزیدنه، نمیدونم از ترسه یا سردشه؟ تو رو خدا راهنماییم کنین

کاربر تازه وارد

شماره عضویت
    3280
    سیلاااااااااااااااااااااا اااااااااااااااااااااااام :smile (75):

اینجه کسی درباره خرگوش چیزی می دونه؟:smile (261):

خرگوشم داره میمیره به دادم برسیییییییییییییییییییییی ییییییییید
    :smile (87):

کاربر ثابت

نوع حیوان خانگی
    طوطی خاکستری
    شماره عضویت
    962
    نقل قول نوشته اصلی توسط m+a+h+s+a نمایش پست ها
    سیلاااااااااااااااااااااا اااااااااااااااااااااااام :smile (75):

اینجه کسی درباره خرگوش چیزی می دونه؟:smile (261):

خرگوشم داره میمیره به دادم برسیییییییییییییییییییییی ییییییییید
    :smile (87):
    دوست عزیز اینجا برای سوال از دکتر برهانی کیا هست اگر می خوایین کسی می دونه جواب بده بچه ها در تاپیک جامع سوالات درباره خرگوش راهنماییتون کردن.

سوال از دامپزشک باید کامل و واضخ با توضیحات باشه بعد از شما که نمی دونستین سوالات ناقص و اینگونه پاک می شه.

کاربر تازه وارد

شماره عضویت
    3288
    سلام خدمت شما من 8 جفت طوطی کوتوله داشتم و از یکی شنیدم که به انها بلال بدم ولی بعد از مدتی یکی یکی انها باد میکردند و پرهایشان پف میکرد و در عرض چند روز میمردن میخواستم بدونم علت مرگ انها چی بوده ممنون و سپاس
    امکان داره از سرما باشه که باد میکردن و پرهایشان پف میکرد
    ویرایش توسط navid341 : 24th October 2010 در ساعت 08:32 PM دلیل: اضاف کردن سوال

صفحه 4 از 84 نخستنخست 123456789101112131415161718192021222354 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)