صفحه 79 از 84 نخستنخست ... 2960616263646566676869707172737475767778798081828384 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 781 به 790 از 832
    همکار قدیمی

نوع حیوان خانگی
    عروس هلندی و مرغ عشق
    شماره عضویت
    5168
    نقل قول نوشته اصلی توسط malighasn نمایش پست ها
    سلام خسته نباشید
    من طوطی 8 ماهه ملنگو یا همان سبز دارم 2 3 روزیه که بیحاله و همش چرت میزنه غذا رو حتما باید بگیرم دست صداش بزنم بیدارشه ببینه و بخوره همش چرته.آیا سرما خورده؟مدفوعشم سفت بود الان آبکیه میتونه نیوکاسل باشه؟
    امروز بردمش کلینیک گفت ممکنه نیوکاسل باشه بهش تتراساکلین 20 زد ولی گفت به احتمال زیاد نیوکاسل نیست،علایم نیوکاسلو خوندم ولی طوطی من و فقط بیحاله...
    چی بدمش سرحال بشه؟

نمیدونم اعصابم خرده چی میتونه باشه ممنون میشم کمک کنید
    سلام.پرنده ی شما به احتمال بسیار زیاد سرماخورده.جز بی حالی دیگه چه علائمی داره؟علائمی مثل پف کردن و خس خس کردن بینی موقع تنفس یا مرطوب بودن بینی و چشم ها.بهتره به یک کلینیک معتبر مراجعه کنید سریعتر.جاش رو گرم نگه دارید.
    دیگه اون کلینیک نرید.نیوکاسل رو با تتراسایکلین میخواست درمان کنه؟!!!!کارش جالب بوده حتما سری بعد اون دکتر رو دیدید بهش تبریک بگید چون انقلابی توی علم دامپزشکی داره ایجاد میکنه.

کاربر ثابت

نوع حیوان خانگی
    شاه طوطی
    شماره عضویت
    1
    سلام خسته نباشید
    من طوطی 8 ماهه ملنگو یا همان سبز دارم 2 3 روزیه که بیحاله و همش چرت میزنه غذا رو حتما باید بگیرم دست صداش بزنم بیدارشه ببینه و بخوره همش چرته.آیا سرما خورده؟مدفوعشم سفت بود الان آبکیه میتونه نیوکاسل باشه؟
    امروز بردمش کلینیک گفت ممکنه نیوکاسل باشه بهش تتراساکلین 20 زد ولی گفت به احتمال زیاد نیوکاسل نیست،علایم نیوکاسلو خوندم ولی طوطی من و فقط بیحاله...
    چی بدمش سرحال بشه؟

نمیدونم اعصابم خرده چی میتونه باشه ممنون میشم کمک کنید
    فقط در یک کلینیک مجهز میتونن بگن دلیلش چیه

طوطی رو ببرید بیمارستان کامرانیه . نمونه برداری میکنن از مدفوع و چینه دان و ....حتی آزمایش خون میگیرن . از قفسه سینش و اندام های داخلش عکس میگیرن و دامپزشک بر اساس مشاهداتش نظرش رو اعلام میکنه . همون قدر که ممکنه مشکل سطحی و غیر حاد باشه احتمال خطرناک بودنش هم هست . پس جدی بگیرید و پرنده رو به یک کلینیک معتبر نشون بدید . حواستون باشه دمای هوا الان کمی پایینه . دور تا دور قفس رو با سلفون یا هر چیزی که جلوی ورود باد و جریان هوای سرد رو میگیره بپوشونید

دمای محل نگهداری طوطی بالا باشه (اتاق گرم) و حتما از یک دستگاه بخور گرم هم استفاده کنید . رطوبت حد اقل بالای ۶۰٪ بسیار موثره

موفق باشید
    ویرایش توسط بابک آژیده : 4th November 2013 در ساعت 11:20 PM

کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    ملنگو
    شماره عضویت
    4082
    سلام ممنون شبی همش اشک تو چشام بود ذرت میخوردو من گریه
    بنده خدا نیوکسل رو نمیخواست با تتراساکلین درمان کنه.گفت اگه نیوکاسل گرفته باشه که کاریش نمیشه کرد. براش توضیح دارم ازامروز صبح بود مدفوعش آبکی بود ولی 2 3 روز بود که بی حال و همش خواب بود. گفت کاری به نیوکاسل نداریم با فرض اینکه سرماخوردگی با میکروبی تو دستگاه گوارشش باشه تتراساکلین میزنم
    ممنون خداروشکر ذرت آبپز زیاد خورد صبح تا حالا هم خرمالو خورده کمی سیب و خیار
    ممنون از همگی

کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    ملنگو
    شماره عضویت
    4082
    بازم ممنون و ببخشید از بسکه عصبی هستم یادم رفتم جواب آقا بابک و هم بدم تو پست قبلی
    والله من شیرازم تا حالا گذرم هم نیافتاده بود دامپزشکی تو اینترنت هم زیاد سرچ کردم دوستان 118 جای خوبی پیدا نکردم نمیدونم اینجا شیرازم از این کارا میکنن یا نه.صبح حتما پیگیری میکنمم ممنون از همگی

کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    ملنگو
    شماره عضویت
    4082
    بازم ببخشید اینم یه نگاه بندازین:http://www.4shared.com/video/XONc6k8...11-04-253.html

همکار قدیمی (تیم مدیریت کل انجمن)

نوع حیوان خانگی
    ککاتیل
    شماره عضویت
    4193
    بازم ببخشید اینم یه نگاه بندازین:http://www.4shared.com/video/XONc6k8...11-04-253.html

سلام

حال این طفلک اصلا خوب نیست

کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    ملنگو
    شماره عضویت
    4082
    نقل قول نوشته اصلی توسط nafiseh65 نمایش پست ها
    سلام

حال این طفلک اصلا خوب نیست
    امروز بدتر هم شده نقس کشیدنش صدا دار شد و کلا بیحال اصلا هیچی نخورده به روز سرنگ بهش غذا دادمو بردمش امروز هزار جا، تا به جای درست حسابی پیدا کردم دیدش گفت حالش اصلا خوب نیست کارای دکتر قبلی رو تکذیب کرد و براش سیپروکینول 250 تیمکس ویتن نوشت و گفت روزی 5 مرتبه به بالا بخور بدم داروهاشم صبح و عصر باید بدم.امیدوارم هر چه زودتر خوب بشه که خودمو نمیبخشم،به جای طبیعت تو خونه ها اذیت میشن.
    همه دوستان اگر پرنده هاتونو دوست دارید لطفا خود درمانیو بزارین کنار و حتما پیش یه دکتر خوب ببرین - البته امیدوارم گذر هیچ طوطی نازی به اونجا بیوفته
    از همگی ممنون
    فقط دوستان در طول درمانش چه غذا هایی بهش بدم ؟
    بازم ممنون

همکار قدیمی (تیم مدیریت کل انجمن)

نوع حیوان خانگی
    ککاتیل
    شماره عضویت
    4193
    امروز بدتر هم شده نقس کشیدنش صدا دار شد و کلا بیحال اصلا هیچی نخورده به روز سرنگ بهش غذا دادمو بردمش امروز هزار جا، تا به جای درست حسابی پیدا کردم دیدش گفت حالش اصلا خوب نیست کارای دکتر قبلی رو تکذیب کرد و براش سیپروکینول 250 تیمکس ویتن نوشت و گفت روزی 5 مرتبه به بالا بخور بدم داروهاشم صبح و عصر باید بدم.امیدوارم هر چه زودتر خوب بشه که خودمو نمیبخشم،به جای طبیعت تو خونه ها اذیت میشن.
    همه دوستان اگر پرنده هاتونو دوست دارید لطفا خود درمانیو بزارین کنار و حتما پیش یه دکتر خوب ببرین - البته امیدوارم گذر هیچ طوطی نازی به اونجا بیوفته
    از همگی ممنون
    فقط دوستان در طول درمانش چه غذا هایی بهش بدم ؟
    بازم ممنون

اگر خودش غذا نمیخوره باید فعلا بهش غذا بدید خودتون. چی بهش دادید قبل از بردن؟

امیدوارم زودتر خوب بشه این کوچولوی ناز

کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    ملنگو
    شماره عضویت
    4082
    نقل قول نوشته اصلی توسط nafiseh65 نمایش پست ها
    اگر خودش غذا نمیخوره باید فعلا بهش غذا بدید خودتون. چی بهش دادید قبل از بردن؟

امیدوارم زودتر خوب بشه این کوچولوی ناز
    قبلش آب سیب و پرتقال و این دونه پرسی ها هست که گندم و ذرت و چیزای دیگه قاتیشه به صورت خمیر نرم آبکی در آوردمش بهش میدم با سرنگ، از ظهر تا حالا دارو هاشو دادم و بار سومه که بخور میدمش.
    وزنشم خیلی کم شده،غیر از این چیزا باسرنگ چی دیگه میتونم بهش بدم؟ که مقوی باشه مقوی مقوی -ممنون از کمکتون

کاربر ثابت

نوع حیوان خانگی
    شاه طوطی
    شماره عضویت
    1
    قبلش آب سیب و پرتقال و این دونه پرسی ها هست که گندم و ذرت و چیزای دیگه قاتیشه به صورت خمیر نرم آبکی در آوردمش بهش میدم با سرنگ، از ظهر تا حالا دارو هاشو دادم و بار سومه که بخور میدمش.
    وزنشم خیلی کم شده،غیر از این چیزا باسرنگ چی دیگه میتونم بهش بدم؟ که مقوی باشه مقوی مقوی -ممنون از کمکتون
    قبل از هر چیز اینو بدونید که متاسفانه طوطی شما به احتمال خیلی خیلی زیاد از بین خواهد رفت....

زرده تخم مرغ آب پز و خمیر شده (میتونید با کمی آب پرتقال مخلوطش کنید . اسیدی بودن آب پرتقال در حال حاضر برای چینه دان و دستگاه گوارش طوطی کمک بزرگیست) مقوی ترین غذاییست که میتونید به طوطی بیمار بدید .

صفحه 79 از 84 نخستنخست ... 2960616263646566676869707172737475767778798081828384 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)