کاربر اخراج شده

نوع حیوان خانگی
    کاسکو - کنگو
    شماره عضویت
    14360
    نقل قول نوشته اصلی توسط مایا(تیمنه من) نمایش پست ها
    سلام دوستان کسی میدونه دکتر برهانی کیا از بیمارستان تهران به کجا رفتن؟

آدرس و تلفن دکتر برهانی کیا :::کلینیک آوین

آدرس : خیابان کبیری (دزاشیب)، خیابان رمضانی ، نبش کوچه بنفشه ، پلاک 53

تلفن : 22205998-22209543

فکس : 22392508

ویرایش توسط اسکندری : 7th December 2013 در ساعت 08:14 PM

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    کاسکو
    شماره عضویت
    14695
    سلام دوستان میخواستم بپرسم که کاسکو اگر کنار یک آکواریوم بزرگ باشه مشکلی از لحاظ بیماری یا انگلی یا رطوبت و ... براش پیش نمیاد؟ دوستان عزیز کاسکوی من بیشتر وقتا واسه پرایی شاهپراش به شدت عمل میکنه و هر وقت نوکشو میکشه آخرش انگار یکم میجوه و آخر پرهاشم بگی نگی خالی کرده میشه کمک کنید بگید چشه؟ حالت دیگرش هم این است که وقتی کنار قفسش میشنم و باهاش حرف میزنم میاد (وقتی بالای قفس هست) میاد جلو و شروع میکنه بال زدن و تو چشات زل میزنه به نظرم داره پز بال هاشو میده این طبیعی هست؟ و آخرین سوال این پستم این بود که خاکستری من بعضی شبها که روی قفسشو پارچه میندازیم که بخوابه یهو شروع میکنه به جیغ زدن و تقلید صداهای خودش وقتی هم میرم پارچه رو برمیدارم و چراغ رو روشن میکنم مثل آدمای شوک زده نگام میکنه دلیلش چی میتونه باشه؟ ممنون عزیزان

کاربر ثابت

نوع حیوان خانگی
    کاسکو /عروس هلندی
    شماره عضویت
    8968
    نقل قول نوشته اصلی توسط miladgolpesar نمایش پست ها
    سلام دوستان میخواستم بپرسم که کاسکو اگر کنار یک آکواریوم بزرگ باشه مشکلی از لحاظ بیماری یا انگلی یا رطوبت و ... براش پیش نمیاد؟ دوستان عزیز کاسکوی من بیشتر وقتا واسه پرایی شاهپراش به شدت عمل میکنه و هر وقت نوکشو میکشه آخرش انگار یکم میجوه و آخر پرهاشم بگی نگی خالی کرده میشه کمک کنید بگید چشه؟ حالت دیگرش هم این است که وقتی کنار قفسش میشنم و باهاش حرف میزنم میاد (وقتی بالای قفس هست) میاد جلو و شروع میکنه بال زدن و تو چشات زل میزنه به نظرم داره پز بال هاشو میده این طبیعی هست؟ و آخرین سوال این پستم این بود که خاکستری من بعضی شبها که روی قفسشو پارچه میندازیم که بخوابه یهو شروع میکنه به جیغ زدن و تقلید صداهای خودش وقتی هم میرم پارچه رو برمیدارم و چراغ رو روشن میکنم مثل آدمای شوک زده نگام میکنه دلیلش چی میتونه باشه؟ ممنون عزیزان
    سلام در مورد اکواریم اطلاع ندارم ولی به نظرم مشکل خاصی نداره
    پر ارایی هم یک چیز طبیعی هست وچند ساعت در رزو مشغول همین کار هستن اگر میکنه و جایی از بدنش خالی هست مشه گفت پرکنه هر چند وقت یک بار باید حمامش کنید
    پرزدن بالای قفس هم طبیعیه و نوعی خستگی در کردن هست
    اگه پارچه بکشید و تاریک باشه و سروصدا نباشه حتمن میخوابه احتمالن سرو صدا هست اطرافش اونم شروع میکنه به تقلید

مدیــر کـــل سایت

نوع حیوان خانگی
    کاسکو و ملنگو
    شماره عضویت
    11
    سلام . آکواریوم سر پوشیده هست ؟ اگه سر پوشیده نیست باید خیلی مراقب باشید که یه وقت نپره سمتش و تیفته داخل آکواریوم . مشکلی پیش نمیاد ولی اگه شک دارید که کمی خشن پر آرایی میکنه نذارید کنار آکواریوم بمونه . ممکنه ممکنه عکس خودش رو روی شیشه آکواریوم ببینه و شیشه براش مثل آینه عمل کنه

واکنشی به این پر آراییش نشون ندید ولی سعی کنید تو خونه اگه شرایط استرس زایی وجود داره تا تا حد امکان کمش کنید .

درباره بال زدن هم که دوستمون توضیح دادن طبیعیه .

اما وقتی روی قفس کاور میذارید و حرف میزنه یا سر و صدا میکنه به این دلیل هست که هنوز حضور افراد رو کنار خودش حس میکنه . حالا به هر دلیلی اگه شروع کرد به صحبت کردن و سرو صدا ، کاور رو برندارید و واکنشی نشون ندید . اجازه بدید وقتی کاور گذاشته شد روی قفس بدونه دیگه وقته خوابه . میتونید این کارش رو یه جور آماده شدن برای خواب در نظر بگیرید .
    ویرایش توسط sepideh : 9th December 2013 در ساعت 02:00 AM

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    کاسکو
    شماره عضویت
    14695
    سلام دوستان من به خاطر شغلم مجبورم چند روز در هفته خارج از منزل باشم اگر شرایط جابجایی مناسب کاسکو را داشته باشم به نظر شما مشکلی نداره کاسکو چند روز در هفته در یک خانه و چند روز دیگر در خانه دیگری باشد یعنی فقط میان 2 منزل جابجا شود؟

کاربر اخراج شده

نوع حیوان خانگی
    کاسکو - کنگو
    شماره عضویت
    14360
    سلام دوستان من به خاطر شغلم مجبورم چند روز در هفته خارج از منزل باشم اگر شرایط جابجایی مناسب کاسکو را داشته باشم به نظر شما مشکلی نداره کاسکو چند روز در هفته در یک خانه و چند روز دیگر در خانه دیگری باشد یعنی فقط میان 2 منزل جابجا شود؟
    سلام دوست عزیز . خیر اگر پرنده اهلی هست مشکلی ایجاد نمیکنه . فقط روز های اول جابجایی ممکنه بد قلقی کنه و یکم لج کنه که به مرور و مهربونی درست میشه . لطفا برای جابجایی کوچک ترین استرسی بهش وارد نکنید و در محیط جدید هم گاهی خودتون کنارش باشید . خودتون یا کسانیکه میشناسه . از کسی که بهش رسیدگی میکنه توی نبودنتون مطمئن باشید تا به بهترین نحو از پرندتون نگهداری کنه و اطلاعاتی کافی از رفتار پرنده و طریقه برخورد با اون رو بدونه... اگر اولین بار هست جابجا میشه بهتره روش کاور بکشید بعد از جابجایی کاور رو بردارید .
    موفق باشید یا علی

مدیــر کـــل سایت

نوع حیوان خانگی
    کاسکو و ملنگو
    شماره عضویت
    11
    سلام .اگه کسی تو خونه هست که میتونه نگهش داره ، بهتره که جابجاش نکنید . چون شاید شرایط جابجایی برای شما وجود داشته باشه و راحت باشه اما برای طوطی خیلی سخت و استرس آور هست ( مخصوصا اگه تازه وارد یه خونه جدید شده باشه و با صاحب جدیدش تازه آشنا شده باشه ) . سعی کنید تو هوای سرد هم جابجاش نکنید

ولی اگه چاره ای نداشته باشید و کسی نباشه که ازش نگهداری کنه ، تو مسیر و محیط جدید خیلی مراقبش باشید و حواستون به تغییرات دما هم باشه .

کاربرفعال

نوع حیوان خانگی
    کاسکو
    شماره عضویت
    14576
    با سلام خدمت مدیران و دوستان. می خواستم بگم که کاسکوی ما تازگیا کف دریا خیلی میخوره و یکمشم خورد خورد میکنه میخواستم بگم مشکلی ایجاد نمیکنه براش؟ دوم اینکه جوجه کاسکوی ما بعد دوماه که دارم هنوز با دست بهش غذا میدم دست اگه خالی بره سمتش میترسه و جا خالی میده نمیزاره دسش بزنم یکم ناامید شدم البته از قار افتاده و دیگه واسه کسی قار نمیکشه و از دست همه تخمه یا سیب می گیره. یکی از دوستام کاسکوش وحشی بود بعد 1ماه بهش سر داد دوستان به نظرتون چکار دیگه ای بکنم زودتر رام شه؟ بیرون بیارمش یا فعلا بمونه تو قفس؟ با سپاس

کاربر ثابت

نوع حیوان خانگی
    کاسکو /عروس هلندی
    شماره عضویت
    8968
    نقل قول نوشته اصلی توسط mohammad125 نمایش پست ها
    با سلام خدمت مدیران و دوستان. می خواستم بگم که کاسکوی ما تازگیا کف دریا خیلی میخوره و یکمشم خورد خورد میکنه میخواستم بگم مشکلی ایجاد نمیکنه براش؟ دوم اینکه جوجه کاسکوی ما بعد دوماه که دارم هنوز با دست بهش غذا میدم دست اگه خالی بره سمتش میترسه و جا خالی میده نمیزاره دسش بزنم یکم ناامید شدم البته از قار افتاده و دیگه واسه کسی قار نمیکشه و از دست همه تخمه یا سیب می گیره. یکی از دوستام کاسکوش وحشی بود بعد 1ماه بهش سر داد دوستان به نظرتون چکار دیگه ای بکنم زودتر رام شه؟ بیرون بیارمش یا فعلا بمونه تو قفس؟ با سپاس
    سلام
    عیب نداره از بلوک های مخصوص طوطی های بزرگ میتونید استفاده کنید اگه خیلی خورد میکنه + سنگ کف دریا

کاسکو ها هم شخصیت های متفاوتی دارن و بعضیاشون زود خو میگیرن بعضیا نه ولی شیوه ی درست اموزش خیلی مهم هست شما اموزش هارو اصولی برو جلو سریع تر نتیجه میگیری

همکار قدیمی (مدیر انجمن کاسکو)

نوع حیوان خانگی
    انواع نژاد مختلف
    شماره عضویت
    11540
    نقل قول نوشته اصلی توسط mohammad125 نمایش پست ها
    نظر من اینه که همه مواد مورد نیاز بدن طوطی در اختیارش باشه تا هر وقت طوطی احساس نیاز کرد ازشون استفاده کنه،سنگ کف دریا هم ضرری نداره اما اگر بحث اقتصادیشو در نظر بگیریم شما میتونید هر چند روز در میان یک تکه در اختیارش بزارید تا باهاش بازی کنه و خورد کنه و مقداری هم بخوره
    در مورد رام کردن طوطی هم پیشنهادم اینه که صبرو حوصله داشته باشید،طبق تجربه من طوطی کاسکو هایی که سر سختتر هستند معمولا باهوشترند و سخنگوهای بهتری از آب در میان،شما نباید طوطیتون رو با طوطی دیگری مقایسه کنید همونطور که نمیشه انسانها رو با هم مقایسه کرد طوطی سانان رو هم نمیشه و کار اشتباهیه

صفحه 659 از 1238 نخستنخست ... 1595596096406416426436446456466476486496506516526536546556566576586596606616626636646656666676686696706716726736746756766776787097591159 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 6 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 6 مهمان ها)