صفحه 76 از 137 نخستنخست ... 26575859606162636465666768697071727374757677787980818283848586878889909192939495126 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 751 به 760 از 1363
    کاربر تازه وارد

نوع حیوان خانگی
    طوطی
    شماره عضویت
    17399
    نقل قول نوشته اصلی توسط hearth_brocken نمایش پست ها
    سلام
    خیلی جاها میگند که صحبت نمیکنه ولی شما درست شنیدین وصحبت میکنه .برای یکی از دوستان که اینجا هستند هم نر وماده اش هردو صحبت میکنند
    پوست تخمه رو هم اجازه ندین بخوره
    واقعا !! چه خوب
    اخه تخمه بهش میدم اول پوستشو میخوره و نمیذاره ازش بگیرم
    تخمه مغز کرده بذارم براش

ممنووووونم ازتون

کاربر ساده

شماره عضویت
    17333
    سلام،یه جفت برزیلی دارم که نر از ماده کوچیکتره،فکر کنم 3ماهش باشه خیلی گاز میگیره،هروقت که میگرم تو دستم تا برای رام شدن باهاش کار کنم گاز میگیره،اوایل اهلی بود ولی از وقتی ماده براش خریدم دیگه مثل اول نیست،مادش خیلی وحشی بود که الان یکم آرومتره
    غذاهم نمیدونم به جز سیب و ارزن چی بدم

همکار قدیمی (تیم مدیریت کل انجمن)

نوع حیوان خانگی
    ککاتیل
    شماره عضویت
    4193
    نقل قول نوشته اصلی توسط sima209 نمایش پست ها
    سلام،یه جفت برزیلی دارم که نر از ماده کوچیکتره،فکر کنم 3ماهش باشه خیلی گاز میگیره،هروقت که میگرم تو دستم تا برای رام شدن باهاش کار کنم گاز میگیره،اوایل اهلی بود ولی از وقتی ماده براش خریدم دیگه مثل اول نیست،مادش خیلی وحشی بود که الان یکم آرومتره
    غذاهم نمیدونم به جز سیب و ارزن چی بدم
    سلام، هیچوقت طوطی رو مثل ساندویچ تو دست نگیرید.
    خصوصا برزیلی ها ک اگر در جوجگی دستی نشده باشن علاقه ای به این کار پیدا نمیکنن

درحدی ک رو دست بیاد و از دست غذا بگیره رام بشه خیلی هم عالیه

همه طوطی ها معمولا وقتی جفت دارند توجهشون به ادم کمتر میشه

غذا هم تو تاپیک ها کاملا توضیح داده شده.

ارزن. کتان. انواع میوه های مجاز. سبزی. و......

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    ککاتیل
    شماره عضویت
    16479
    سلام
    کوتوله دوماهه که سرلاکی بزرگ نشده دستی نمیشه؟آخه یکی از دوستای خوبم که خودش پرورش دهنده هستش گفته که دستی نمیشه اگه سرلاکی نباشه
    اینو بگم یکی از انگشت های پاش از پشت ناخن نداره انگشتش کامله اما ناخن نداره و آبی فیروزه ای نقابدار هستش من درسته اینو برای دستی کردن میخوام اما درآینده شاید بعد یک سال مجبور به خرید جفت شم واسش از این نظر اون انگشت ناخن نداره ایرادداره یانه؟قیمت مناسب برای همچین کوتوله ای چقد هستش؟واینکه بخرم خوبه یانه؟
    ممنون میشم نظربدید چون من اطلاعی ندارم از کوتوله

همکار قدیمی بخش طوطی سانان

نوع حیوان خانگی
    PARROT
    شماره عضویت
    12479
    نقل قول نوشته اصلی توسط sahar_sh نمایش پست ها
    سلام
    کوتوله دوماهه که سرلاکی بزرگ نشده دستی نمیشه؟آخه یکی از دوستای خوبم که خودش پرورش دهنده هستش گفته که دستی نمیشه اگه سرلاکی نباشه
    اینو بگم یکی از انگشت های پاش از پشت ناخن نداره انگشتش کامله اما ناخن نداره و آبی فیروزه ای نقابدار هستش من درسته اینو برای دستی کردن میخوام اما درآینده شاید بعد یک سال مجبور به خرید جفت شم واسش از این نظر اون انگشت ناخن نداره ایرادداره یانه؟قیمت مناسب برای همچین کوتوله ای چقد هستش؟واینکه بخرم خوبه یانه؟
    ممنون میشم نظربدید چون من اطلاعی ندارم از کوتوله
    سلام سحر خانم
    اگر سرلاکی بزرگ شده باشه خیلی رام تر وبهتر میشه.کوتوله ای که دستی بزرگ نشده باشه هم رام میشه اما مثل عروس لوس و..نمیشه.
    نداشتن یک ناخن فکر نمیکنم ایراد مهمی باشه وحتی اگر نر باشه هم تو جفت گیریش اثر نداره.
    قیمتش هم جوجه ای که سرلاکی بزرگ شده باشه ورام باشه وسالم رو 250میفروشند .اگر اینو 150تا200بگیرید فکر میکنم خیلی مناسب باشه.فقط حتما از سنش مطلع باشید ومطمئن باشید که وارداتی وباری نیست چون الان توی بازار پر از پرنده ی باری هست که اکثرا مریضن وقیمت پایینی هم دارند

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    ککاتیل
    شماره عضویت
    16479
    نقل قول نوشته اصلی توسط hearth_brocken نمایش پست ها
    سلام سحر خانم
    اگر سرلاکی بزرگ شده باشه خیلی رام تر وبهتر میشه.کوتوله ای که دستی بزرگ نشده باشه هم رام میشه اما مثل عروس لوس و..نمیشه.
    نداشتن یک ناخن فکر نمیکنم ایراد مهمی باشه وحتی اگر نر باشه هم تو جفت گیریش اثر نداره.
    قیمتش هم جوجه ای که سرلاکی بزرگ شده باشه ورام باشه وسالم رو 250میفروشند .اگر اینو 150تا200بگیرید فکر میکنم خیلی مناسب باشه.فقط حتما از سنش مطلع باشید ومطمئن باشید که وارداتی وباری نیست چون الان توی بازار پر از پرنده ی باری هست که اکثرا مریضن وقیمت پایینی هم دارند
    ممنونم از پاسختون آقا رضا آبی کاربنی با آبی فیروزه ای تفاوت قیمت دارن؟اگه آبی کاربنی باشه و سالم و دوماهه اون چطوری هست از نظرقیمت؟

همکار قدیمی بخش طوطی سانان

نوع حیوان خانگی
    PARROT
    شماره عضویت
    12479
    نقل قول نوشته اصلی توسط sahar_sh نمایش پست ها
    ممنونم از پاسختون آقا رضا آبی کاربنی با آبی فیروزه ای تفاوت قیمت دارن؟اگه آبی کاربنی باشه و سالم و دوماهه اون چطوری هست از نظرقیمت؟
    راستش من اطلاعات زیادی از برزیلی ندارم .ولی معمولا این دو رنگ رو اشتباه میگیرن.اون رو میگن آبی کبالتی و ظاهرا کاربنی پرطرفدارتر از کبالتی هست .اما از نظر قیمت هردو تویک رنگ هستند اونم چون اکثرا اشتباه میگیرند وقیمت هم هردو رام ودستیش نهایت نهایت سیصد تومان هست

كاربران منتظر ايميل تاييد

نوع حیوان خانگی
    عروس هلندی،گرین چیک
    شماره عضویت
    11502
    سلام. من یک جفت فیشر یقه زرد دارم که به زعم خودم نر و ماده هستند. ولی امروز دیدم در لانه شان شش تا تخم هست. آیا میشه یک ماده شش تا تخم بگذاره یا اینکه هر دو ماده هستند؟

کاربر ثابت

نوع حیوان خانگی
    کاسکو /عروس هلندی
    شماره عضویت
    8968
    نقل قول نوشته اصلی توسط محمد52 نمایش پست ها
    سلام. من یک جفت فیشر یقه زرد دارم که به زعم خودم نر و ماده هستند. ولی امروز دیدم در لانه شان شش تا تخم هست. آیا میشه یک ماده شش تا تخم بگذاره یا اینکه هر دو ماده هستند؟
    سلام
    احتمالش هست یک ماده شش تخم بذاره
    بهتره چند روز صبر کنید نخمهاشون رو کندلینک کنید

کاربر عالی

نوع حیوان خانگی
    کاسکو , عروس هلندی , کوتوله برزیلی , مرغ عشق , فنچ , کبوتر ,
    شماره عضویت
    16023
    سلام تخمی که توش خشک خشک باشه یا داخلش خالی باشه نشونه اینه تخم قدیمیه که خشک شده یا یک دلیل دیگه ای داره؟

صفحه 76 از 137 نخستنخست ... 26575859606162636465666768697071727374757677787980818283848586878889909192939495126 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)