کاربر کارآمد

نوع حیوان خانگی
    پرندگان زینتی
    شماره عضویت
    14720
    نقل قول نوشته اصلی توسط هاتف موسوی نمایش پست ها
    دوستان عزیز به راهنماییتون نیاز دارم. آیا این مرغ عشق بالهاش مشکل داره یا بیماری داره؟ بعد جوجس؟ البته شاید لازم باشه بگم که این عکس نیم ساعت بعد از حمل و نقل! گرفته شده. واقعا ممنون
    نه مشگلی نداره به ظاهر
    الان که تازه اومده یکم طول میکشه تا به محیطه جدید عادت کنه
    به مقعد پرنده دقت کنید تمیزه باشه و نوع مدفوعش عادی

ببخشید پستم با اقای اسکندری در یک زمان شد

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    گرینچیک ، مرغ عشق ، کاسکو ، گربه ، سوسک
    شماره عضویت
    13956
    از هر دو بزرگوار ممنونم والا مدفوعش سبز تیره و کمی خاکی رنگه! الان داره غذا میخوره نمیتونم مقعدشو نگاه کنم. اگه قوس کمری داشته باشه درمان میشه؟ آخه خیلی دوستش دارم

همکار قدیمی

نوع حیوان خانگی
    عروس هلندی و مرغ عشق
    شماره عضویت
    5168
    از هر دو بزرگوار ممنونم والا مدفوعش سبز تیره و کمی خاکی رنگه! الان داره غذا میخوره نمیتونم مقعدشو نگاه کنم. اگه قوس کمری داشته باشه درمان میشه؟ آخه خیلی دوستش دارم
    لطفا از پاسخ با نقل قول استفاده کنید.
    باید ببینید علت قوس کمر چی هست.اگر ماده ی بالغ بود میشد گفت تخم توی بدنش داره ولی این یک جوجه ی نهایتا 50 روزس.
    اگر عفونت باشه توی بدنش باید تشخیص داده بشه تا درمان بشه توسط دامپزشک.فردا ظهر باید مدفوعش رو چک کنید ببنید به حالت طبیعی هست یا نه و قوس کمرش از بین رفته یا نه.

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    شماره عضویت
    13956
    نقل قول نوشته اصلی توسط اسکندری نمایش پست ها
    لطفا از پاسخ با نقل قول استفاده کنید.
    باید ببینید علت قوس کمر چی هست.اگر ماده ی بالغ بود میشد گفت تخم توی بدنش داره ولی این یک جوجه ی نهایتا 50 روزس.
    اگر عفونت باشه توی بدنش باید تشخیص داده بشه تا درمان بشه توسط دامپزشک.فردا ظهر باید مدفوعش رو چک کنید ببنید به حالت طبیعی هست یا نه و قوس کمرش از بین رفته یا نه.
    خیلی ممنون میشه فردا یه عکس بذارم از مدفوعش که شما نظر بدید که اگه لازمه سریع‌تر به دامپزشک مراجعه کنم؟

همکار قدیمی

نوع حیوان خانگی
    عروس هلندی و مرغ عشق
    شماره عضویت
    5168
    خیلی ممنون میشه فردا یه عکس بذارم از مدفوعش که شما نظر بدید که اگه لازمه سریع‌تر به دامپزشک مراجعه کنم؟
    اگر قوسی که روی کمرش هست تا فردا ظهر برطرف نشد از مدفوعش عکس بگذارید.تا فردا هم ممکنه مدفوعش شکل طبیعی نگیره.به همین خاطر عرض میکنم تا فردا ظهر صبر کنید.

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    شماره عضویت
    13956
    اگر قوسی که روی کمرش هست تا فردا ظهر برطرف نشد از مدفوعش عکس بگذارید.تا فردا هم ممکنه مدفوعش شکل طبیعی نگیره.به همین خاطر عرض میکنم تا فردا ظهر صبر کنید.
    سلام قوس روی کمر بر طرف نشد. دو تا عکس از مدفوعش گذاشتم که اولی ماله 12 ظهره و بعدی ماله 1 و غذاهایی که از صبح خورده هم ارزن،سیب و هویج هست. در ضمن یه سری چیزای دیگه هم دیدم که میگم شاید به درد خورد. یکی اینکه همش دنبال یه جایی مثل زیر دست میگرده که بخوابه زیرش و خیلی چرت میزنه! البته پرواز هم میکنه راهم میره اما خوب بعدش چرت میزنه که نمیدونم ربط به بیماری داره یا اینکه جوجس! سر زبونش هم یه دونه لکه‌ی سیاهه که بازم نمیدونم طبیعیه یا نه اما بقیه‌ی زبونش صورتیه. راستی از دوستان به خاطر قرار دادن این عکس عذرخواهی میکنم.

همکار قدیمی

نوع حیوان خانگی
    عروس هلندی و مرغ عشق
    شماره عضویت
    5168
    سلام قوس روی کمر بر طرف نشد. دو تا عکس از مدفوعش گذاشتم که اولی ماله 12 ظهره و بعدی ماله 1 و غذاهایی که از صبح خورده هم ارزن،سیب و هویج هست. در ضمن یه سری چیزای دیگه هم دیدم که میگم شاید به درد خورد. یکی اینکه همش دنبال یه جایی مثل زیر دست میگرده که بخوابه زیرش و خیلی چرت میزنه! البته پرواز هم میکنه راهم میره اما خوب بعدش چرت میزنه که نمیدونم ربط به بیماری داره یا اینکه جوجس! سر زبونش هم یه دونه لکه‌ی سیاهه که بازم نمیدونم طبیعیه یا نه اما بقیه‌ی زبونش صورتیه. راستی از دوستان به خاطر قرار دادن این عکس عذرخواهی میکنم.
    سلام.از دون خور بودن این جوجه مطمئنید؟ارزن کامل میخوره؟

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    شماره عضویت
    13956
    سلام.از دون خور بودن این جوجه مطمئنید؟ارزن کامل میخوره؟
    راستش صاحب قبلیش به من گفت دون خور شده اما بهش غذای نرم بده و ارزنم میخوره من نگاه کردم ارزن پوست میکنه اما خوب خیلی طول میکشه تا یه ارزنو پوست بگیره هویج هم من بهش میدم با دست و خیلی خیلی ریز میکنم میخوره خودش سعی میکنه همون تیکه ریزا رو بخوره. سیب هم همون تیکه ریزا رو له میکنم میخوره. بعد یه چیز دیگه که هست اینه که ایشون هنوز قفس نداره برای همین من دیشب توی جعبه نگهش داشتم بعد فکر میکردم نخوابه یا اذیت شه اما خیلی راحت خوابید توی جعبه و صبح که رفتم پیشش مثل جوجه‌ها سر و صدا کرد!

همکار قدیمی

نوع حیوان خانگی
    عروس هلندی و مرغ عشق
    شماره عضویت
    5168
    راستش صاحب قبلیش به من گفت دون خور شده اما بهش غذای نرم بده و ارزنم میخوره من نگاه کردم ارزن پوست میکنه اما خوب خیلی طول میکشه تا یه ارزنو پوست بگیره هویج هم من بهش میدم با دست و خیلی خیلی ریز میکنم میخوره خودش سعی میکنه همون تیکه ریزا رو بخوره. سیب هم همون تیکه ریزا رو له میکنم میخوره. بعد یه چیز دیگه که هست اینه که ایشون هنوز قفس نداره برای همین من دیشب توی جعبه نگهش داشتم بعد فکر میکردم نخوابه یا اذیت شه اما خیلی راحت خوابید توی جعبه و صبح که رفتم پیشش مثل جوجه‌ها سر و صدا کرد!
    این یک جوجه ای هست که تا سه چهار روز دیگه حداقل طول میکشه دون خور بشه.قوس کمرش هم بیماری نیست و حالت جوجگیشه که وقتی دون خور بشه و قوی بشه برطرف میشه.

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    شماره عضویت
    13956
    این یک جوجه ای هست که تا سه چهار روز دیگه حداقل طول میکشه دون خور بشه.قوس کمرش هم بیماری نیست و حالت جوجگیشه که وقتی دون خور بشه و قوی بشه برطرف میشه.
    واقعا ازتون ممنونم آقای اسکندری منو از نگرانی درآوردین آخه خیلی دوستش داریم و همش نگران بودیم نکنه چیزیش باشه! فقط ببخشید یه سوال اون لکه های سفید وسط مدفوعش که چیزی نیست؟ من باید چه کار کنم که دون خور شه؟

صفحه 287 از 475 نخستنخست ... 187237268269270271272273274275276277278279280281282283284285286287288289290291292293294295296297298299300301302303304305306337387 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 4 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 4 مهمان ها)