صفحه 6 از 12 نخستنخست 123456789101112 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 51 به 60 از 120
    کاربر تازه وارد

نوع حیوان خانگی
    ماهی
    شماره عضویت
    9881
    فکر میکنید هد هم بزنه ؟من این ماهی رو خودم از یه پرت خونی ماده و یه تگزاس ابی نر کشیدم حدود 250 تا بودن همشونو فزروختم فقط 2 تاشونو نگه داشتم .هر دوتاشونم نر هستن بنظرتون با چه ماهیی جفت بندازم اینارو بهتره؟

همکار قدیمی انجمن فلاورهورن

نوع حیوان خانگی
    ماهی
    شماره عضویت
    6319
    نقل قول نوشته اصلی توسط m0hsen نمایش پست ها
    فکر میکنید هد هم بزنه ؟من این ماهی رو خودم از یه پرت خونی ماده و یه تگزاس ابی نر کشیدم حدود 250 تا بودن همشونو فزروختم فقط 2 تاشونو نگه داشتم .هر دوتاشونم نر هستن بنظرتون با چه ماهیی جفت بندازم اینارو بهتره؟
    جفت زدن رد تگزاس با گلدن یا فلاور ،،خوبه ،،ولی اگر با پرت جفت بزنید دیگه خال ها رو به این زیبایی به ارث نمیبره،، و این هم یکی از دلایلی هست که همیشه رد تگزاس گرون هست که نمیشه از یک جفت رد تگزاس باکیفیت ،،رد تگزاس باکیفت تولید کرد،،هد نمیزنه ،،قوز در میاره،،البته اگه رد تگزاس شما به دلیل دو ردگه بودن عقیم نباشه،،تولید ممکن هست،،با تشکر

کاربرفعال

نوع حیوان خانگی
    ماهی
    شماره عضویت
    14804
    سلام دوستان من یه فلاور دارم .تیره هست .نمی دونم .چی باعث میشه که این طور بشه.اما توی طول روز با نور غیر مستقیم خورشید رنگش عادی و شفاف هست اما وقتی از نور آفتابی استفاده میکنم .رنگش بعد از چند دقیقه تیره میشه. مورد دیگه اینکه وقتی کیلکا بهش میدم .رنگش قرمز میشه هدش هم بزرگ میشه .چه کنم شففافیت بدن ثابت بماند .از غذا های که استفاده میکند .1-تترا . 2- سومو رد 3-کیلکا 4 -مخلوط دل گاو ومیگو وسیر 5- xo starry بیشترین تاثیر در رنگ و هد با خوردن تترا و میگو

کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    طوطی سانان_فلاور هورن
    شماره عضویت
    15242
    سلام دوستان من توی کارخانه ماکارونی کار میکنم در اونجا برای بهبود رنگ زرد ماکارونی یه نوع پودر قرمز رنگ بنام بتاکاروتن که تهیه شده از هویج و گوجه هست به آرد اضافه میکنن این پودر خیلی رنگ میده جوری که برای تولید 3تن اسپاگتی حدود30 گرم بتاکاروتن به آرد اضافه میکنن میخوام بدونم آیا ازاین پودر میشه به عنوان رنگ دانه برای رنگ فلاور استفاده کرد؟ اگرجواب مثبته چه روشی رو برای میکس کردن این پودر باغذای فلاور پیشنهاد میکنید.؟نکته بعد برای تولید ماکارونی با طعم سبزیجات از پودر سبزیجات استفاده میشه دوتا از این پودرها پودر فلفل دلمه ای قرمز و پودر اسفناج هست آیا از اینها هم میشه به عنوان رنگ دانه بهره برد ؟ چه روشی رو برای میکس کردن پیشنهاد میکنید؟ ممنون

کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    فعلا که هیچی
    شماره عضویت
    15043
    سلام دوستان یه سوال الان رنگدانه هایی که گفتید واسه ی قرمز کردن فلاور مثل بوستر و او رد و ... فقط مخصوص فلاور یا نه؟؟؟

کاربر ثابت

نوع حیوان خانگی
    شاه طوطی
    شماره عضویت
    1
    نقل قول نوشته اصلی توسط Jack Sparrow نمایش پست ها
    سلام دوستان یه سوال الان رنگدانه هایی که گفتید واسه ی قرمز کردن فلاور مثل بوستر و او رد و ... فقط مخصوص فلاور یا نه؟؟؟
    اغلب ماهی هایی که پوست بدنشون به رنگ قرمزه ، با رنگدانه آستازین یا بتاکاروتن ها رنگشون تقویت میشه

کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    فعلا که هیچی
    شماره عضویت
    15043
    ممنون بعد یه سوال دیگه میگو دررنگ فلاور یا ماهی های دیگه مثل پرت تاثیر داره؟

کاربر ثابت

نوع حیوان خانگی
    شاه طوطی
    شماره عضویت
    1
    نقل قول نوشته اصلی توسط Jack Sparrow نمایش پست ها
    ممنون بعد یه سوال دیگه میگو دررنگ فلاور یا ماهی های دیگه مثل پرت تاثیر داره؟
    گوشت میگو خیر ، پوست سخت میگو که غالبا دور ریخته میشه حاوی مقادیر زیادی آستاگزانتینه . شرق آسیا از این تکنیک برای قرمز تر کردن آروانا سوپر رد و چیلی استفاده میکنند . میگو رو درسته و با پوست سخت روش به آروانا میدن...
    ویرایش توسط بابک آژیده : 31st January 2014 در ساعت 02:51 PM

کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    طوطی سانان_فلاور هورن
    شماره عضویت
    15242
    نقل قول نوشته اصلی توسط MEHDI..62 نمایش پست ها
    سلام دوستان من توی کارخانه ماکارونی کار میکنم در اونجا برای بهبود رنگ زرد ماکارونی یه نوع پودر قرمز رنگ بنام بتاکاروتن که تهیه شده از هویج و گوجه هست به آرد اضافه میکنن این پودر خیلی رنگ میده جوری که برای تولید 3تن اسپاگتی حدود30 گرم بتاکاروتن به آرد اضافه میکنن میخوام بدونم آیا ازاین پودر میشه به عنوان رنگ دانه برای رنگ فلاور استفاده کرد؟ اگرجواب مثبته چه روشی رو برای میکس کردن این پودر باغذای فلاور پیشنهاد میکنید.؟نکته بعد برای تولید ماکارونی با طعم سبزیجات از پودر سبزیجات استفاده میشه دوتا از این پودرها پودر فلفل دلمه ای قرمز و پودر اسفناج هست آیا از اینها هم میشه به عنوان رنگ دانه بهره برد ؟ چه روشی رو برای میکس کردن پیشنهاد میکنید؟ ممنون
    سلام دوستان کسی در مورد این پست من نظری نداشت فکر نمیکنم موضوع ساده ای رو مطرح کرده باشم اگر هم این چیزهایی که گفتم و سوالاتی که پرسیدم از بی تجربگیه بنده هست لطفا بفرمایید که من منتظر جواب نباشم اما اگر مواردی که در بالا ازشون اسم بردم قابل استفاده برای تغذیه فالاور باشه خیلی میتونیم ازش جواب بگیریم.

همکاری قدیمی ( انجمن آکواریوم آب شیرین )

نوع حیوان خانگی
    ..............
    شماره عضویت
    4043
    نقل قول نوشته اصلی توسط MEHDI..62 نمایش پست ها
    سلام دوستان کسی در مورد این پست من نظری نداشت فکر نمیکنم موضوع ساده ای رو مطرح کرده باشم اگر هم این چیزهایی که گفتم و سوالاتی که پرسیدم از بی تجربگیه بنده هست لطفا بفرمایید که من منتظر جواب نباشم اما اگر مواردی که در بالا ازشون اسم بردم قابل استفاده برای تغذیه فالاور باشه خیلی میتونیم ازش جواب بگیریم.
    سلام دوست عزیز
    در مورد رنگدانه اول همون بتاکارتن که نام بردید مطمئنا نمی تونه 100 در 100 از مواد گیاهی تهیه شده باشه چون مواد گیاهی نمی تونن رنگی با این غلظت داشته باشند چیزی که استفاده نشده و اطلاعاطی در مورد نیست بهتره استفاده نشه مگه اینکه شما برای اولین بار بخوایید از اون استفاده کنید که برای این کار بهترین گزینه اینه بدید ازمایشگاه تست بزنه که از چه موادی تهیه شده همچنین میزان مصرف هم باید مشخص بشه که باید با توجه به میزان غلطت رنگدانه هست که با توجه به اون مقدار که شما فرمودید برای ماکارونی استفاده می شه پس باید در مصرف ان نهایت دقت رو کرد
    بهتره از چیزی که اطلاعات کافی در دست نیست استفاده نشه شما وقتی با هزینه مناسب و کمی می تونید غذاای رنگدانه دار مثل استازین رو تهیه کنید با دوز مصرف مشخص نیاز بهچنین ریسکهایی نیست مگر اینکه این ریسک رو خودتون به جون بخرید.
    مورد دوم در مورد اسفناج بهتره تازه استفاده بشه چون اسفناج رو جدا از رنگ برای هضم شدن بهتر غذا در شکم ماهی پیشنهاد می کنند پس پودرش نمی تونه این خاصیت و داشته باشه و تهیه تازه اون تاثیر خیلی بهتری داره
    و در مورد فلفل دلمه ای قرمز رنگ تاثیر خوبی روی رنگ ماهی داره که فکر با توجه به رنگدانه ای که بافت اون وجو داره پودرش ه میتونه این خاصیت رو داشته باشه ولی در مورد استفاده باید دوز مصرفی حتما رعایت بشه با این مبنا که باید در نظر بگیرید که یک فلفل دلمه ای بعد خشک شدن چه حجمی در پودر شدن را خواهد داشت البته حتما به این موارد هم توجه داشته باشید که در این مواد نباید از هیچگونه مواد نگهدارنده یا مواد افزودنی استفاده شده باشه که بعید می دونم مواد خوراکی فاقد این موارد باشند که برای ماهی حکم سم رو ایفا می کنند به دستگاه گوارش ماهی اسیب جدی وارد می کنند
    در کل در صورتی که قصد استفاده رو داری با توجه به دوز مصرفی بعد از چرخ کردن دو تا سه بار میگو و دل و سیر می تونید از این پودرها هم در غذا استفاده کنید به خوبی میکس و مخلوط کنید

صفحه 6 از 12 نخستنخست 123456789101112 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)