صفحه 11 از 31 نخستنخست 123456789101112131415161718192021222324252627282930 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 101 به 110 از 301
    کاربرفعال

نوع حیوان خانگی
    دیسکس
    شماره عضویت
    10909
    چون نمیشه برای هر تانک سیستم فیلتراسیون جدا گذاشت برا همین کل سیستم رو به هم متصل میکنن تا آب در کل سالن در چرخش باشه

کاربر ثابت

نوع حیوان خانگی
    ماهی
    شماره عضویت
    2330
    اخه چرخش اب به چه درد میخوره؟ ایا در حین چرخش اب فیلتر میشه؟(پس سیفون چی؟)

کاربرفعال

نوع حیوان خانگی
    دیسکس
    شماره عضویت
    10909
    بله
    آب که از فیلتر اصلی عبور میکنه میره توی تانک ها و دوباره برمیگره
    این سیستم خوبی که داره اینه که از یه فیلتر استفاده میشه و تمام تانک های سالن شرایطی مثل هم دارن که این خیلی کمک میکنه به تکثیر ماهی هایی مثل دیسکس

کاربر ثابت

نوع حیوان خانگی
    ماهی
    شماره عضویت
    2330
    از چه متریالی واسه سامپ استفاده میکنن که کاربردی باشه؟

همکار قدیمی (کاربر ویژه انجمن دیسکس)

نوع حیوان خانگی
    ماهي-كاسكو-قناري و ...
    شماره عضویت
    3558
    نقل قول نوشته اصلی توسط Akhavani نمایش پست ها
    از چه متریالی واسه سامپ استفاده میکنن که کاربردی باشه؟
    سلام
    مهمتر از متریال ها استفاده از ats برای از بین بردن نیترات و همینطور لامپ uv هستش.ویژگی این کار این هست که اب مورد استفاده قبلا کلر زدایی شده و مشکل کلر نخواهیم داشت.

کاربر ثابت

نوع حیوان خانگی
    ماهی
    شماره عضویت
    2330
    سلام دوستان یسری عکس از یکی از فارم های خارجی براتون میزارم خودش گویای مطالب هت و خیلی چیزا میشه ازش یاد گرفت
    کما این که این عکس ها میتونه باعث ایجاد ارائه مطالب و بحث های مفید بشه

کاربر ثابت

نوع حیوان خانگی
    ماهی
    شماره عضویت
    2330
    ادامه عکس ها........
    خیلی جالبه بچه ماهی ها رو تو ظرف های پلاستیکی نگهداری میکنن

پاینده و شاد باشید
    مهدی

کاربر کارآمد

نوع حیوان خانگی
    سگ - ماهی
    شماره عضویت
    8000
    خیلی زیبا بودند . دلم واسه تکثیر تنگ شد . باور نمی کنید چه حسی داره وقتی ماهیهای ریز دارن غذا می خورن .

فقط یه دقتی بکنید به ظرفهای فکر می کنم پلاستیکی که واسه بچه ماهیها گذاشتند . کسی از دوستان چنین ظرفهایی رو در بازار یا جایی دیده . من کلی دنبالش بودم ولی پیدا نکردم . مطلب بعدی کیفیت بد آبها هست . بابک عزیز نظرت در این مورد چیه ؟ یا دقیقا بعد از تغذیه گرفته شده و یا اینکه آب دارای ماده ای هست!! البته من دوستی داشتم که به آبش یه نوع ویتامین می زد که آب رو بد رنگ می کرد . نمی دونم اینم موضوعش اینه یا نه !

کاربر ثابت

نوع حیوان خانگی
    ماهی
    شماره عضویت
    2330
    نقل قول نوشته اصلی توسط فرشاد رضایی نمایش پست ها
    خیلی زیبا بودند . دلم واسه تکثیر تنگ شد . باور نمی کنید چه حسی داره وقتی ماهیهای ریز دارن غذا می خورن .

فقط یه دقتی بکنید به ظرفهای فکر می کنم پلاستیکی که واسه بچه ماهیها گذاشتند . کسی از دوستان چنین ظرفهایی رو در بازار یا جایی دیده . من کلی دنبالش بودم ولی پیدا نکردم . مطلب بعدی کیفیت بد آبها هست . بابک عزیز نظرت در این مورد چیه ؟ یا دقیقا بعد از تغذیه گرفته شده و یا اینکه آب دارای ماده ای هست!! البته من دوستی داشتم که به آبش یه نوع ویتامین می زد که آب رو بد رنگ می کرد . نمی دونم اینم موضوعش اینه یا نه !
    سلام
    جناب رضایی به نظر من در نگهداری ماهی ها هیچ لذتی بالاتر از تکثیر نیست اونم تکثیر دیسکس
    در مورد ظرف ها راستش منم ازشون ندیدم به نظر پلاکسی گلس میاد فکر کنم بشه از تانک های کوچیک پلاکسی گلس استفاده کرد
    در مورد آب باهاتون موافقم خیلی کدره مخصوصا تانک بچه ماهی ها البته یکی از دلایلش هم میتونه این باشه که آب هیچ گردشی نداره و هیچ فیلتراسیونی در کار نیست
    بچه ماهی ها رو تا چه سایزی تو این ظرف های پلاستیکی نگه میدارن؟و فکر میکنید تانک هایی که تو عکس آخر هست تا چه سایزی مورد استفاده قرار میگیره؟(دوستان لطفا تو بحث شرکت کنن مخصوصا بابک عزیز)

کاربر کارآمد

نوع حیوان خانگی
    سگ - ماهی
    شماره عضویت
    8000
    نقل قول نوشته اصلی توسط Akhavani نمایش پست ها
    سلام
    جناب رضایی به نظر من در نگهداری ماهی ها هیچ لذتی بالاتر از تکثیر نیست اونم تکثیر دیسکس
    در مورد ظرف ها راستش منم ازشون ندیدم به نظر پلاکسی گلس میاد فکر کنم بشه از تانک های کوچیک پلاکسی گلس استفاده کرد
    در مورد آب باهاتون موافقم خیلی کدره مخصوصا تانک بچه ماهی ها البته یکی از دلایلش هم میتونه این باشه که آب هیچ گردشی نداره و هیچ فیلتراسیونی در کار نیست
    بچه ماهی ها رو تا چه سایزی تو این ظرف های پلاستیکی نگه میدارن؟و فکر میکنید تانک هایی که تو عکس آخر هست تا چه سایزی مورد استفاده قرار میگیره؟(دوستان لطفا تو بحث شرکت کنن مخصوصا بابک عزیز)
    البته ببنید مطمئنا با اینکه گردش و فیلتراسیون آب نداریم ولی مطمئنا روزانه دو یا سه بار آب اونها عوض میشه . من تنها دلیل این امر رو موادی می دونم که به آب می زنند . حالا این مواد چی هست رو نمی دونم . چون با این حجم ماهی و غذایی که به اونها می دند شوک آمونیاک خواهیم داشت لذا حتما تعویض آب ضروری هست . در مورد مدت نگهداری بین 1 تا 2 ماه با سیفون های مرتب میشه نگهداری کرد تا به سایز 1 تا 1.5 اینچ برسند و ضعیف ها مشخص شوند .
    ظرفهای پایینی شیشه هست . می دونید دلیل خوبی ظرفهای پلاستیکی چیه . معمولا در سیفون آب در سایز های زیر 1 اینچ مشکل داریم . حرکت دادن این ظرفها خیلی راحت تر هست .

صفحه 11 از 31 نخستنخست 123456789101112131415161718192021222324252627282930 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)