صفحه 24 از 130 نخستنخست ... 567891011121314151617181920212223242526272829303132333435363738394041424374124 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 231 به 240 از 1293
    کاربر ثابت

نوع حیوان خانگی
    شاه طوطی
    شماره عضویت
    1
    اینجوری که شما گزارش دادی سخت بشه کمکتون کرد ولی اولین چیزی که آدم بهش شک میکنه آمونیاک بالاست

قسمت سیکل ازت رو خوب مطالعه کنید :

سیکل ازت یا چرخه نیتروژن(Nitrogen Cycle)

موفق باشید

کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    آروانا
    شماره عضویت
    9474
    سلام آقاي آزيده گرامي
    همانطوركه فرموده بودين عكس آرواناي هاي بك خودم را واسه اظهار نظرتون درمورد اينكه اين ماهي رنگ خوبي ميگيره يانه گذاشتم.اين ماهي حدود25سانت با نزادهاي بك است ودرلبه فلسهاش رنگ طلايي كم رنگي گرفته.به نظرشما اين ماهي طلايي ميشه يا نه .مرسي از راهنمايي ارزشمند شما
    http://www.pic1.iran-forum.ir/images...0448277797.jpg
    http://www.pic1.iran-forum.ir/images...7459105786.jpg

کاربر ثابت

نوع حیوان خانگی
    شاه طوطی
    شماره عضویت
    1
    سلام

به نظر من رنگش بد نیست شما جوری گفتید که من انتظار خیلی بد تر از این رو داشتم

اگر وقت بزارید روش رنگش خیلی خوب میشه....صبر کنید فقط همین.این ماهی 6 ماه دیگه بسیار خوش رنگ میشه

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    ماهی
    شماره عضویت
    4696
    سلام
    من2هفتس که تانکه پلنتمو راه انداختم.7تا بوسمانی توش داشتم که بعد از اولین سیفون رو بدنشون سفیدک زد منم اونارو منتقل کردم تو یه تانکه دیگه و دما روتا28-29 بردم بالا ولی همشون بعد2روز مردن
    امروز متوجه شدم 4تا از کت اتو و رامینوزها هم سفیدک زدن بنظرتون چیکار کنم؟
    دمای آب هم نمیتونم بالا تر از 26و27 ببرم .....
    بنظرتون دارو تو تانک پلنت به گیاها آسیب نمیزنه؟
    با احترام...

کاربر تازه وارد

نوع حیوان خانگی
    ماهی
    شماره عضویت
    10616
    سلام
    فایترم حالش خیلی بده :-(
    چند وقته اصلا تکون نمی خوره کف تنگه(تو اکواریوم نگه نمی دارمش ) هیچی نمی خوره دهنشم دیگه سخت تکون می ده :-( امروز دیدم یه چیزایی تو آبشه شبیه جونور رنگشم سفید شده طفلک خیلی گناه داره!چیکارش کنم؟ اگه امکان داره محبت کنید سریع بهم بگید چکار کنم یه سالی هست دارمش

کاربر ثابت

نوع حیوان خانگی
    شاه طوطی
    شماره عضویت
    1
    نقل قول نوشته اصلی توسط mohamadfalah نمایش پست ها
    سلام
    من2هفتس که تانکه پلنتمو راه انداختم.7تا بوسمانی توش داشتم که بعد از اولین سیفون رو بدنشون سفیدک زد منم اونارو منتقل کردم تو یه تانکه دیگه و دما روتا28-29 بردم بالا ولی همشون بعد2روز مردن
    امروز متوجه شدم 4تا از کت اتو و رامینوزها هم سفیدک زدن بنظرتون چیکار کنم؟
    دمای آب هم نمیتونم بالا تر از 26و27 ببرم .....
    بنظرتون دارو تو تانک پلنت به گیاها آسیب نمیزنه؟
    با احترام...
    شرمنده من ندیده بودم این پست رو...

دارو گیاه رو نابود میکنه...به همین شدتی که گفتم
    درمان باید خارج از تانک گیاهی انجام بشه

برای ریشه کن شدن اگل در تانک گیاه هم کافیه تانک 1 هفته خالی از ماهی باشه...خود به خود انگل ها به دلیل عدم وجود یک میزبان از بین میرن

نقل قول نوشته اصلی توسط ststs نمایش پست ها
    سلام
    فایترم حالش خیلی بده :-(
    چند وقته اصلا تکون نمی خوره کف تنگه(تو اکواریوم نگه نمی دارمش ) هیچی نمی خوره دهنشم دیگه سخت تکون می ده :-( امروز دیدم یه چیزایی تو آبشه شبیه جونور رنگشم سفید شده طفلک خیلی گناه داره!چیکارش کنم؟ اگه امکان داره محبت کنید سریع بهم بگید چکار کنم یه سالی هست دارمش
    سلام

سریع یک آکواریوم کوچک تهیه کنید و تو تانک نگهش دارید

دمای آب 28

اکریفلاوین یک قطره هر یک لیتر ( اگر گیر نیومد سرا امنیوپور یا سرا مایکاپور)
    سیپروفلوکساسین 250 میلیگرم هر 30 لیتر

7 روز هر روز 100% سیفون و تجدید دوز دارو

نور آفتاب هم روزی 10 دقیقه بخوری خیلی خوبه

موفق باشید

کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    آروانا
    شماره عضویت
    9474
    سلام آقاي آژيده
    تشكرازراهنمايي هاي قبلي شما
    آقي آژيده با اينكه لطف فرمودين ودرصفحه24درموردماهي من اظهارنظرفرمودين)high back arowana)ولي نكاتي رالازم مي دونم مجددخدمتتون عرض كنم.من حدودايك ونيم سال پيش ازيكي از فروشگاههاي معتبرنواب يك آروانا باهمين نژادخريداري كردم كه مطابق قراربافروشنده چون رنگ طلايي نكرفت بارغبت ازمن پس گرفت وماهي جديدي كه الان حدودا مطابق شناسنامه11ماه داره به من داد كه اينهم رنگ خوبي نگرفته.فروشنده اعلام كرد كه تمام ماهي هايي كه به مشتريانش داده رنگ گرفتن بجزماهي هاي من. واعلام كرداحتمالا به خاطرآب منطقه شماست.من هم آب راتست كردم كه نتيجهph8.5شد.براي اطمينان تمام تزينات چوبي ودريايي ومصنوعي ولجن خوارراازتانك خارج كردم.ولي تا به امروزماهي من نسبت به هم سايزهاي خودش رنگ خوبي ندارد.باوركن با اينكه شما گفته ا يد 6ماه آينده رنگ خوبي ميگيردولي باتوجه به مقايسه باهم سايزهاي خودش اميد چنداني به رنگ اين ماهي گرانقيمت ندارم لطف كنيدراهنمايي فرماييد.با كمال تشكرhttp://www.pic1.iran-forum.ir/images...0448277797.jpg

کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    ماهیان آکواریمی
    شماره عضویت
    9581
    نقل قول نوشته اصلی توسط بابک آژیده نمایش پست ها
    1.سرا امنیپور یک قطره هر یک لیتر
    2.سیپروفلوکساسین 250 میلیگرم هر 30 لیتر

7 روز تعوضی 100% آب و تکرار دارو ها

موفق باشید
    سلام آقای آژیده
    باتشکر از راهنمائی های مفید و زحمات شما
    به همان روشی که عرض کرده بودید درمان رو تا یک هفته انجام دادم و ماهی ها (سه تا آنجل)بهبودی کامل رو بدست آوردند و الان حدود 20 روز از درمان کامل ماهی ها میگذره . حالا قصد دارم که این ماهی ها رو به یک تانک عمومی منتقل کنم اما قبلش میخواستم بدونم که آیا این امکان وجود داره که ماهی ها ناقل بیماری که داشتن به آکواریم عمومی بشن ؟و اگه ناقل باشن چند روز دیگه باید اونها رو داخل آکواریم قرنطینه نگهداری کنم؟

کاربر تازه وارد

نوع حیوان خانگی
    یه حیون خوب
    شماره عضویت
    10681
    سلام
    قرص مترونیدازول را با لوامیزول میشه ترکیب کرد و با هم استفاده کرد؟

کاربر ثابت

نوع حیوان خانگی
    شاه طوطی
    شماره عضویت
    1
    نقل قول نوشته اصلی توسط ssabzi نمایش پست ها
    سلام آقاي آژيده
    تشكرازراهنمايي هاي قبلي شما
    آقي آژيده با اينكه لطف فرمودين ودرصفحه24درموردماهي من اظهارنظرفرمودين)high back arowana)ولي نكاتي رالازم مي دونم مجددخدمتتون عرض كنم.من حدودايك ونيم سال پيش ازيكي از فروشگاههاي معتبرنواب يك آروانا باهمين نژادخريداري كردم كه مطابق قراربافروشنده چون رنگ طلايي نكرفت بارغبت ازمن پس گرفت وماهي جديدي كه الان حدودا مطابق شناسنامه11ماه داره به من داد كه اينهم رنگ خوبي نگرفته.فروشنده اعلام كرد كه تمام ماهي هايي كه به مشتريانش داده رنگ گرفتن بجزماهي هاي من. واعلام كرداحتمالا به خاطرآب منطقه شماست.من هم آب راتست كردم كه نتيجهph8.5شد.براي اطمينان تمام تزينات چوبي ودريايي ومصنوعي ولجن خوارراازتانك خارج كردم.ولي تا به امروزماهي من نسبت به هم سايزهاي خودش رنگ خوبي ندارد.باوركن با اينكه شما گفته ا يد 6ماه آينده رنگ خوبي ميگيردولي باتوجه به مقايسه باهم سايزهاي خودش اميد چنداني به رنگ اين ماهي گرانقيمت ندارم لطف كنيدراهنمايي فرماييد.با كمال تشكرhttp://www.pic1.iran-forum.ir/images...0448277797.jpg
    سلام

به نظر من ماهی شما رنگش بد نیست
    نمیگم بی نقض و استثنائیه ولی از دید من ماهی خوبیه و در صورت رسیدگی بهتر هم خواهد شد
    کف تانک رو مشکی و اطراف اون رو آبی کنید
    از نور سرا یا جی بی ال استفاده کنید
    غذای خشک به ماهیتون بدید

نقل قول نوشته اصلی توسط DISCUS CRAZY نمایش پست ها
    سلام آقای آژیده
    باتشکر از راهنمائی های مفید و زحمات شما
    به همان روشی که عرض کرده بودید درمان رو تا یک هفته انجام دادم و ماهی ها (سه تا آنجل)بهبودی کامل رو بدست آوردند و الان حدود 20 روز از درمان کامل ماهی ها میگذره . حالا قصد دارم که این ماهی ها رو به یک تانک عمومی منتقل کنم اما قبلش میخواستم بدونم که آیا این امکان وجود داره که ماهی ها ناقل بیماری که داشتن به آکواریم عمومی بشن ؟و اگه ناقل باشن چند روز دیگه باید اونها رو داخل آکواریم قرنطینه نگهداری کنم؟
    بیماری ویروسی نباشه بعیده مشکلی پیش بیاد
    بیماری های ویروسسی میتونن تا 6 ماه بعد از درمان و بهبودی ، در بدن ماهی باقی بمونن و ماهی رو ناقل بیماری کنند!

نقل قول نوشته اصلی توسط Mehdi60 نمایش پست ها
    سلام
    قرص مترونیدازول را با لوامیزول میشه ترکیب کرد و با هم استفاده کرد؟
    بهتر نکنید . امتحان نشده
    مترونیدازول با پرازیکوانتل همزمان مشکلی نداره

صفحه 24 از 130 نخستنخست ... 567891011121314151617181920212223242526272829303132333435363738394041424374124 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)