صفحه 35 از 101 نخستنخست ... 16171819202122232425262728293031323334353637383940414243444546474849505152535485 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 341 به 350 از 1005
    کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    فقط یه دونه لاکپشت
    شماره عضویت
    3216
    سلامدوستان
    میخواستم بدونم بیماری بیرون زدگی چشم مسری (واگیر دار)هستش و دلیل اصلی اون چیه؟؟؟
    چون یه فلاور ماده توی تانکم هست که این بیماری رو داره میخواستم بدونم باید اون رو قرنطینه کنم
    ممنون

همکار قدیمی

نوع حیوان خانگی
    ماهی
    شماره عضویت
    45
    نقل قول نوشته اصلی توسط masoud.v نمایش پست ها
    سلام
    جناب رستمی من دو تاسوال داشتم
    1. بین مترو نیدازول های شرکت های دارو سازی تفاوت هایی دیدم مثلا مترونیدازول شرکت پارس به سختی در اب حل میشد با این که اسیاب کرده بودم کامل به صورت پودر ته نشین میشد دیروز که تموم شد رفتم مترونیدازول شرکت امین خریدم و به راحتی در اب حل شد فقط اب رو کدر کرد حدود 2 ساعت بعد نرمال شد اب( کلا اول پودر میکنم بد در یه ظرف کوچک کامل هم میزنم(با اب) بعد به تانک اضافه میکنم)..... شما خودتون کدوم شرکت رو میپسندید؟
    2. این روش درمان 3 روزه با مترو قابل تمدید هست؟ یعنی مثلا 5 روز یا بیشتر؟؟
    ممنون
    شركتها از نظر درماني نميدونم ولي نبايد فرقي كنن. باز هم اگر بخواي بايد بپرسم.
    چرا عزيز من شده تا 5 روز متوالي هم زدم.

نقل قول نوشته اصلی توسط yazdan6 نمایش پست ها
    سلامدوستان
    میخواستم بدونم بیماری بیرون زدگی چشم مسری (واگیر دار)هستش و دلیل اصلی اون چیه؟؟؟
    چون یه فلاور ماده توی تانکم هست که این بیماری رو داره میخواستم بدونم باید اون رو قرنطینه کنم
    ممنون
    بله و خير. والله نظر من شخصا اينه كه مسريه. ولي گاها توي تانكهايي ديده ميشه و مسري نميشه. مثل انگل هاي پوستي و يا پوسيدگي باله كه يكدفعه مي بيني توي تانك بعضي از ماهيها رو داغون مي كنه ولي اون ماهيهايي كه قوي و سالاه سالم هستند انگار نه انگار. اصلا نمي گيرن.
    چند دليل داره يكيش بر اثر عفونت باكترياييه و آقاي آژيده توي بخش بيرون زدگي چشم توضيح كامل داده.

بیماری بیرون زدگی چشم و شیوه های درمان(Pop Eye or Bubble Eye)

و نوع بيرون زدگي كرمي بنام سركاريا Cercaria كه در تغييرات جديد بيماريها به درمان اين هم ميرسيم.
    و ....
    راستي يزدان جان يه جايي بابك از فلاورت گفته بود مي توني توي آلبوم اعضاء عكسش رو بگذاري ببينم.
    ویرایش توسط siavashr : 6th January 2011 در ساعت 05:50 PM

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    فقط یه دونه لاکپشت
    شماره عضویت
    3216
    [
    بله و خير. والله نظر من شخصا اينه كه مسريه. ولي گاها توي تانكهايي ديده ميشه و مسري نميشه. مثل انگل هاي پوستي و يا پوسيدگي باله كه يكدفعه مي بيني توي تانك بعضي از ماهيها رو داغون مي كنه ولي اون ماهيهايي كه قوي و سالاه سالم هستند انگار نه انگار. اصلا نمي گيرن.
    چند دليل داره يكيش بر اثر عفونت باكترياييه و آقاي آژيده توي بخش بيرون زدگي چشم توضيح كامل داده.

بیماری بیرون زدگی چشم و شیوه های درمان(Pop Eye or Bubble Eye)

و نوع بيرون زدگي كرمي بنام سركاريا Cercaria كه در تغييرات جديد بيماريها به درمان اين هم ميرسيم.
    و ....
    راستي يزدان جان يه جايي بابك از فلاورت گفته بود مي توني توي آلبوم اعضاء عكسش رو بگذاري ببينم.[/QUOTE]
    سلام
    ممنون از راهنماییتون الان هم اون رو قرنطینه کردم.
    فلاور های قبلی من نژاد دار نبودن و عکسش هم توی البومم هست نمیدونم دقیقا کجا رو میگین؟؟؟؟:
    با تشکر فراوان

کاربر موثر

شماره عضویت
    2072
    سلام
    جناب رستمی من یک دوره 5 روزه از روش گفته شده ی شما برای هگزامیتا استفاده کردم(با دوز 500)
    اومن ماهی که مشکل مدفوع داشت مشکلش حل شده و دوتا دیگه ازدیسکس هام هم در طول درمان دچار مشکل مدفوع سفید شدن( غذا میخورن ولی....)
    از طرفی هم درمان با سرا تریمازول همونطور که فرمودین ( 1میلی لیترم برای 15 لیتر اب و 2 بار به فاصله یک هفته و هر بار 1..8 ساعت کارساز نبود)
    چی دستور میفرمایید؟

همکار قدیمی

نوع حیوان خانگی
    ماهی
    شماره عضویت
    45
    نقل قول نوشته اصلی توسط masoud.v نمایش پست ها
    سلام
    جناب رستمی من یک دوره 5 روزه از روش گفته شده ی شما برای هگزامیتا استفاده کردم(با دوز 500)
    اومن ماهی که مشکل مدفوع داشت مشکلش حل شده و دوتا دیگه ازدیسکس هام هم در طول درمان دچار مشکل مدفوع سفید شدن( غذا میخورن ولی....)
    از طرفی هم درمان با سرا تریمازول همونطور که فرمودین ( 1میلی لیترم برای 15 لیتر اب و 2 بار به فاصله یک هفته و هر بار 1..8 ساعت کارساز نبود)
    چی دستور میفرمایید؟

اونايي كه مشكلش حل شده رو به تانك اصلي منتقل كن و در بقيه نهفته بوده كه تحريك شده و فعال.
    درمان با مترو يا بابل براي بقيه انجام بده.
    از تترا بيتز يا تتزا بريدر براي غذا استفاده كن. اگر تونستي مخلوط دل با مترونيدازول رو بهشون بده.

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    طوطی
    شماره عضویت
    2910
    سلام ماهیم انگل روده داره الان 1 هفته و 4 روز که بابل بهش میدم ولی هنز خوب نشده
    و مدفوعش پنبه ای است میخوامستم راهنمایی کنید
    در ضمن قبل از شروع در مان با بابل 1 هفته هم با مترو نیدازول درمانش کردم

همکار قدیمی

نوع حیوان خانگی
    ماهی
    شماره عضویت
    45
    نقل قول نوشته اصلی توسط fotros نمایش پست ها
    سلام ماهیم انگل روده داره الان 1 هفته و 4 روز که بابل بهش میدم ولی هنز خوب نشده
    و مدفوعش پنبه ای است میخوامستم راهنمایی کنید
    در ضمن قبل از شروع در مان با بابل 1 هفته هم با مترو نیدازول درمانش کردم
    درمان رو با اريترومايسين + مترونيدازول دوباره شروع كن..
    دما روي 32
    مترو هر 20 ليتر يه 250 ميل.
    اريترو 400 ميل هر 55 ليتر

کاربرفعال

نوع حیوان خانگی
    ماهی
    شماره عضویت
    398
    سلام
    حمید خان اسم این تاپیک رو عوض کنین بزارین انگل روده ای
    حمید خان فردا روز 7 برای پرازی کوانتل هستش.تاثیری بیشتر از مترو ازش دیدم. اما ماهی هنوزم مدفوع سفید داره اما به نظر بهتر میاد.
    بعد آخرین دز که فردا باشه چیکار کنم دیگه؟
    ممنونم

همکار قدیمی

نوع حیوان خانگی
    ماهی
    شماره عضویت
    45
    نقل قول نوشته اصلی توسط HOSSEIN نمایش پست ها
    سلام
    حمید خان اسم این تاپیک رو عوض کنین بزارین انگل روده ای
    حمید خان فردا روز 7 برای پرازی کوانتل هستش.تاثیری بیشتر از مترو ازش دیدم. اما ماهی هنوزم مدفوع سفید داره اما به نظر بهتر میاد.
    بعد آخرین دز که فردا باشه چیکار کنم دیگه؟
    ممنونم
    اگر نگاهت روي تريماتود استوار شده يك دوز ديگه مترو و پرازي رو با هم بزن (2 روز ديگه)
    از غذاي دل به سير و يا هيكاري استفاده كن. ان شاءا.. درمان شده و دوره نقاهت ماهيه.
    ما دل ميشه هر چي توي روده مونده خيلي سريع تر خارج و پاكسازي بشه.

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    طوطی
    شماره عضویت
    2910
    فوری
    سلام
    من امروز داروهای لورامیزول ونیکلوزاماید وسولفات منیزیم( با اسم تجاری پورگاتیو رو گرفتم)
    الان تو تانکم 40 لیتر اب است+نمک بدون ید+داروی بابل
    نحوه و ترتیب و مقدار دارو زدن را لطفا دقیق بگید؟
    در ضمن تداخل دارویی پیش نمی اید؟
    داروی نیکلوزاماید داروخا نه ای پیشنهاد داد به چه درد می خوره
    لطفا کسانی که تجربه دارن بگن چون ماهیم ضعیف شده
    با تشکر

صفحه 35 از 101 نخستنخست ... 16171819202122232425262728293031323334353637383940414243444546474849505152535485 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 2 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 2 مهمان ها)