کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    فنج_مرغ عشق
    شماره عضویت
    17172
    نقل قول نوشته اصلی توسط hearth_brocken نمایش پست ها
    سلام خوبی لانه های چوبی این هست که پای جوجه ها توش سر نمیخوره،مثل لانه های پلاستیکی خیس نمیشه و اب رو به خودش جذب میکنه(وقتی جوجه ها مدفوع میکنن رطوبت رو به خودش میکشه) واینکه می تونید تو سایز دلخواه بسازید.بابت موجودات ذره بینی که نمیدونم منظور دقیقتون چیه اما هرچیزی که باشه با ضدعفونی کردن لانه ااز بین میره وشمکلی پیش نمیاد.
    اما میتونید لانه ی پلاستیکی تهیه کنید هم شست وشوی راحتی داره هم اینکه همه جا در دسترس هست.دوتا لانه ی مشابه بگیرید ودر مواقع لزوم برای پاک کردن یک لانه رو خارج کنید ولانه ی بعدی رو قرار بدین.
    یکی از عیبت های لانه هی پلاستیکی پایین بودن ورودی لانه وکوچک بودن اون هست که تو لانه های چوبی شما میتونید محل وروردی لانه رو در سقف ویا حداقل بالاتر از کف قرار بدین. حالا تصمیم با خودتون ببینید کدوم براتون راحت تر هست
    مرسی بابت راهنمایی
    اگه سوراخ لونه رو سقف باشه مشکلی برا داخل و خارج شدن ندارن
    میشه همون لونه پلاستیکی سوراخشو با دلق بگیرم سقفشو سوراخ کنم مشکل منم افتادن جوجه ها وتخماست برا همین میخوام لونشونو عوض کنم

همکار قدیمی بخش طوطی سانان

نوع حیوان خانگی
    PARROT
    شماره عضویت
    12479
    نقل قول نوشته اصلی توسط heresh نمایش پست ها
    مرسی بابت راهنمایی
    اگه سوراخ لونه رو سقف باشه مشکلی برا داخل و خارج شدن ندارن
    میشه همون لونه پلاستیکی سوراخشو با دلق بگیرم سقفشو سوراخ کنم مشکل منم افتادن جوجه ها وتخماست برا همین میخوام لونشونو عوض کنم
    سلام نه مشکلی ندارند.بله میتونید اینکارو انجام بدین.خیلی هم خوب میشه

کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    فنج_مرغ عشق
    شماره عضویت
    17172
    نقل قول نوشته اصلی توسط hearth_brocken نمایش پست ها
    سلام نه مشکلی ندارند.بله میتونید اینکارو انجام بدین.خیلی هم خوب میشه
    ممنون از راهنماییتون

همکار قدیمی (انجمن طوطی سانان و فنچ)

نوع حیوان خانگی
    مرغ عشق،شریمپ،حلزون،ماهی
    شماره عضویت
    15340
    نقل قول نوشته اصلی توسط heresh نمایش پست ها
    ممنون از راهنماییتون
    سلام دوست عزیز
    لطفا برای تشکر از گزینه های پایین هر پست استفاده کنید
    اینم یک مدل از لونه های اصلاح شده که میتونید برای مرغ عشق هاتون استفاده کنید،موفق باشید

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    فنچ و مرغ عشق
    شماره عضویت
    15464
    سلام دوستان
    یه مشکل برای جوجه باجی هام پیش اومده اینه که یکی از جوجه هام که حدودا 20روزشه تازه صبح از لونه اومده بیرون حالا ماده به شدت باهاش درگیر شده و میزنش جداش کردم و براش غذای نرم گذاشتم میخام بدونم که این جوجه میتونه زنده بمونه بدون پدر مادر نر هم یکی دیگه از جوجه هارو زده و یخورده زخمیش کرده حالا لونه چوبی رو برداشتم و جوجه هارو توی لونه پلاستیکی کف قفس گذاشتم و در لونه رو برداشتم تا از فکر جوجه دار شدن دوبار در بیان دارن به جوجه ها غذا میدن نگرانیم اون یدونه جوجه هست که جدا کردم لطفا کمک کنید در ضمن ماده با نر هم چند روزه درگیر میشن و سری چهارم تخم گذاریشون بوده تغذیشون ارزن هفته ای یکبار تخم مرغ و برنج کته و هویچ و کاهو بوده تو این دوران
    ویرایش توسط mahdi.fench : 17th February 2015 در ساعت 04:44 PM

کاربر عالی

نوع حیوان خانگی
    ملنگو - عروس هلندی - ماهی
    شماره عضویت
    16015
    سلام
    امروز آجر ویتامینه مولتی مینرال خریدم
    روی کاغذش نوشته آجر ویتامینه مولتی مینرال
    یکسری چیز هم نوشته مثلا خاک معدنی و اسید های آمینه و ترکیبات نوشته و...
    باید همیشه در اختیارشون باشه یا روش مصرف دیگه ای داره؟
    ویرایش توسط محمد هفت برادران : 17th February 2015 در ساعت 07:15 PM

کاربر کارآمد

نوع حیوان خانگی
    پرندگان زینتی
    شماره عضویت
    14720
    نقل قول نوشته اصلی توسط mahdi.fench نمایش پست ها
    سلام دوستان
    یه مشکل برای جوجه باجی هام پیش اومده اینه که یکی از جوجه هام که حدودا 20روزشه تازه صبح از لونه اومده بیرون حالا ماده به شدت باهاش درگیر شده و میزنش جداش کردم و براش غذای نرم گذاشتم میخام بدونم که این جوجه میتونه زنده بمونه بدون پدر مادر نر هم یکی دیگه از جوجه هارو زده و یخورده زخمیش کرده حالا لونه چوبی رو برداشتم و جوجه هارو توی لونه پلاستیکی کف قفس گذاشتم و در لونه رو برداشتم تا از فکر جوجه دار شدن دوبار در بیان دارن به جوجه ها غذا میدن نگرانیم اون یدونه جوجه هست که جدا کردم لطفا کمک کنید در ضمن ماده با نر هم چند روزه درگیر میشن و سری چهارم تخم گذاریشون بوده تغذیشون ارزن هفته ای یکبار تخم مرغ و برنج کته و هویچ و کاهو بوده تو این دوران
    جوجه 20 روزه قطعا تلف میشه
    یا باید سرنگی بزرگ کنید با برش گردونید داخل قفس
    وقتی لونه رو انتقال دادید ته قفس و در لونه رو جدا کردید شوکی به والدین وارد میشه و تکثیر عقب می افته
    اون جوجه رو هم برگردونید فقط مواظب باشید ببینید کدوم غذا نمیده و فقط میزنه اونه ببرید تو قفس دیگه

نقل قول نوشته اصلی توسط محمد هفت برادران نمایش پست ها
    سلام
    امروز آجر ویتامینه مولتی مینرال خریدم
    روی کاغذش نوشته آجر ویتامینه مولتی مینرال
    یکسری چیز هم نوشته مثلا خاک معدنی و اسید های آمینه و ترکیبات نوشته و...
    باید همیشه در اختیارشون باشه یا روش مصرف دیگه ای داره؟
    اگه همین اجر معدنی های موجود در بازار که جامد بزارید همیشه یک جای قفس کار میله ها بمونه خیلی عالیه

همکار قدیمی (تیم مدیریت کل انجمن)

نوع حیوان خانگی
    ککاتیل
    شماره عضویت
    4193
    نقل قول نوشته اصلی توسط mahdi.fench نمایش پست ها
    سلام دوستان
    سلام

اول از همه باید مطمعن بشید جوجه میتونه خودش غذا بخوره یا نه که تو این سن قطعا نمیتونه و باید خودتون بهش غذا بدید

به جفتتون غذاهای گرم یا محرک ندید

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    قناری
    شماره عضویت
    17093
    سلام دوستان
    امروز رفتم به مرغ عشق هام سر زدم
    دیدم ماده سقف لونه رو انداخته پایین،سقف لونه یکمی شل بود ولی اونقدی شل نبود که خود به خود بی افته
    دوباره سقف لونه رو بذارم؟؟؟؟

همکار قدیمی (تیم مدیریت کل انجمن)

نوع حیوان خانگی
    ککاتیل
    شماره عضویت
    4193
    نقل قول نوشته اصلی توسط pouya112 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    امروز رفتم به مرغ عشق هام سر زدم
    دیدم ماده سقف لونه رو انداخته پایین،سقف لونه یکمی شل بود ولی اونقدی شل نبود که خود به خود بی افته
    دوباره سقف لونه رو بذارم؟؟؟؟
    سلام بعضی از دوستان برای دسترسی بهتر جفت به لونه سقف رو برمیدارن

ولی بهتره بگذارید سر جاش

صفحه 377 از 475 نخستنخست ... 277327358359360361362363364365366367368369370371372373374375376377378379380381382383384385386387388389390391392393394395396427 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)