کاربر اخراج شده

نوع حیوان خانگی
    ملنگو.باجریگار.عروس هلندی
    شماره عضویت
    12636
    نقل قول نوشته اصلی توسط attacker9626 نمایش پست ها
    بچه ها من الان 4 هفتس ریکی رو دارم ترسش یکم کمتر شده ولی هنوزم بخوام نزدیکش شم سریع میره رو دیواره قفس به نظرتون باید چیکار کنم هنوزم صبر ؟ یعنی رام میشه ؟
    بله صبر کنید و بذاریدخودش با خواست خودش به شما عادت کنه نه اینکه به زور بخواهید رامش کنید فقط و فقط صبر و تحمل و مهربونی با کاسکو میتونه راه مناسبی باشه...برای اینکار میتونید در یک فاصله که طوطی اصلا نمیترسه و عقب نشینی نمیکنه بنشینید و بذارید بهتون نگاه کنه و درهمون صورت باهاش آروم حرف بزنید و هیچ حرکت سریع نکنید فقط بذارید کاسکو از حضور شما عادت کنه و شمارو به عنوان صاحب خودش شناسایی کنه و هر دو یا سه روز فاصلتون رو با قفس کمتر کنید ولی اصلا عجله نکنید طی این روش می بینید که طوطی از نزدیک شدن شما به قفس ترس نداره و وقتی با فاصله رو به روی طوطی مینشینید حداقل یک نیم ساعت بنشینید و باهاش صحبت کنید و یک نکت دیگر هم هست که فقط خودتون آب و غذا عوض کنید تا بهتون عادت کنه.....اگر چیزی جا مونده دوستان تصحیح کنند.موفق باشید

کاربر ثابت

نوع حیوان خانگی
    کاسکو ، عروس هلندی ، بلدرچین
    شماره عضویت
    14385
    دوستان عسل من ارزن و کتان و خیلی دوست داره. مشکل نداره هرروز براش بذارم؟

کاربر ثابت

نوع حیوان خانگی
    شماره عضویت
    14385
    نقل قول نوشته اصلی توسط lp_793 نمایش پست ها
    متاسفانه اقای وکیلی دیش ساعت 4 صبح طوطی تلف شد علت بیماریشم گفتن نیوکاسل

نیوکاسل بیماری است که متاسفانه درمانش خیلی خیلی سخته.
    پارسال 20 تا از بهترین مرغام نیوکاسل گرفتن و تلف شدند و ضرر خیلی بدی بهم زدند.
    تو مرغ و خروس اول با دهنشون نفس میکشن و در مرحله بعد کور میکنه و در مرحله بعد فلج میکنه و بعد میکشه.
    باید قبل از شروع فصل جدید واکسن زده بشه.
    علتشم مدفوع پرنده های مهاجر هست که وقتی رد میشن مدفوعش میافته حیاط خونه و پرنده میگیره

کاربر ثابت

نوع حیوان خانگی
    شماره عضویت
    14385
    نقل قول نوشته اصلی توسط بهزاد وکیلی نمایش پست ها
    احتمالا طوطی شما و لکه اگر پر زیاد ازش میریزه تو دوران تو لکیه
    نه هنوز زیاد نشده و پرهای سینه و پرهاش نمیریزه. فقط قسمت سرش داره نم نم کم میشه و دو سه تا پر جدید دیدم.
    آیا داره میره تو لک؟

کاربر اخراج شده

نوع حیوان خانگی
    ملنگو.باجریگار.عروس هلندی
    شماره عضویت
    12636
    نقل قول نوشته اصلی توسط Madanzadeh نمایش پست ها
    دوستان عسل من ارزن و کتان و خیلی دوست داره. مشکل نداره هرروز براش بذارم؟
    نه این کار مشکل داره چون بدن کاسکو نیاز به خیلی چیزهای دیگه هم داره و فقط نیاز ب ارزن و کتان نداره و ارزن و کتان نمیتونه احتیاجات بدن طوطی رو فراهم کنه...اگر غذای دیگری هم نمیخوره میتونید نخ سبزیجات براش درست کنید که عالیه و مطمئن باشید جواب میده طوطی خودم فلفل دلمه نمیخورد اما با نخ سبزیجات پودرشون کرد

کاربر اخراج شده

نوع حیوان خانگی
    کاسکو - کنگو
    شماره عضویت
    14360
    نقل قول نوشته اصلی توسط Madanzadeh نمایش پست ها
    نیوکاسل بیماری است که متاسفانه درمانش خیلی خیلی سخته.
    پارسال 20 تا از بهترین مرغام نیوکاسل گرفتن و تلف شدند و ضرر خیلی بدی بهم زدند.
    تو مرغ و خروس اول با دهنشون نفس میکشن و در مرحله بعد کور میکنه و در مرحله بعد فلج میکنه و بعد میکشه.
    باید قبل از شروع فصل جدید واکسن زده بشه.
    علتشم مدفوع پرنده های مهاجر هست که وقتی رد میشن مدفوعش میافته حیاط خونه و پرنده میگیره
    سلام دوست عزیز . حرفتون درسته اما :
    شما نباید در ابتدا مرغ و خروس رو با طوطی مقایسه کنید از نظر درمان . بدن حساس طوطی ها به هیچوجه نباید واکسن زده بشن . توی جوامع طوطی سانان چه در ایران چه در خارج این عمل (واکسن ) کاملا نادرست است . درضمن برای طوطی سانان اصلا واکسن مخصوصی وجود نداره ...
    اینو گفتم که دوستان اشتباه نکن و تحت هیچ شرایطی به طوطی ها واکسن نزنن . تحت هیچ شرایطی ...

کاربر ثابت

نوع حیوان خانگی
    شماره عضویت
    14385
    نقل قول نوشته اصلی توسط kasku نمایش پست ها
    نه این کار مشکل داره چون بدن کاسکو نیاز به خیلی چیزهای دیگه هم داره و فقط نیاز ب ارزن و کتان نداره و ارزن و کتان نمیتونه احتیاجات بدن طوطی رو فراهم کنه...اگر غذای دیگری هم نمیخوره میتونید نخ سبزیجات براش درست کنید که عالیه و مطمئن باشید جواب میده طوطی خودم فلفل دلمه نمیخورد اما با نخ سبزیجات پودرشون کرد

بله میدونم.
    نه میوه جات و حبوبات و جوونه ها را هم خیلی دوست داره.
    منظورم اینه که ارزن و کتانم میتونم تو غذای روزانش قرار بدم در کنار همه چیزهایی که گفتم.

کاربر ثابت

نوع حیوان خانگی
    شماره عضویت
    14385
    نقل قول نوشته اصلی توسط vestlaif نمایش پست ها

سلام دوست عزیز . حرفتون درسته اما :
    شما نباید در ابتدا مرغ و خروس رو با طوطی مقایسه کنید از نظر درمان . بدن حساس طوطی ها به هیچوجه نباید واکسن زده بشن . توی جوامع طوطی سانان چه در ایران چه در خارج این عمل (واکسن ) کاملا نادرست است . درضمن برای طوطی سانان اصلا واکسن مخصوصی وجود نداره ...
    اینو گفتم که دوستان اشتباه نکن و تحت هیچ شرایطی به طوطی ها واکسن نزنن . تحت هیچ شرایطی ...
    بله حق با شماست و من یادم رفت که بگم.
    به طوطی نباید به هبچ وجه واکسن زد.
    ممنون از اینکه گفتید

کاربرفعال

نوع حیوان خانگی
    کاسکو
    شماره عضویت
    15057
    سلام. دوستان به نظرتون چیکار کنم که کاسکوم از رو سر قفسش بیاد پایین.رو زمین راه بره.من میزارمش روی شونه هام توی خونه میگردونمش .حتی روی دستم گذاشتم بعد گذاشتمش روی زمین ولی سریع بال میزنه میره روی سر قفسش.شما چه راه حلی پیشنهاد میدین

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    ماهی
    شماره عضویت
    14997
    نقل قول نوشته اصلی توسط nafas. نمایش پست ها
    سلام. دوستان به نظرتون چیکار کنم که کاسکوم از رو سر قفسش بیاد پایین.رو زمین راه بره.من میزارمش روی شونه هام توی خونه میگردونمش .حتی روی دستم گذاشتم بعد گذاشتمش روی زمین ولی سریع بال میزنه میره روی سر قفسش.شما چه راه حلی پیشنهاد میدین

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk
    به نظر من احتیاجی نی تو خونه راه بره ولی میتونی گشنش بزاری غذا بزاری رو زمین بیاد پایین بخوره هر دفعه فاصله رو زیاد کن

صفحه 820 از 1238 نخستنخست ... 320720770801802803804805806807808809810811812813814815816817818819820821822823824825826827828829830831832833834835836837838839870920 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 3 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 3 مهمان ها)