صفحه 12 از 53 نخستنخست 12345678910111213141516171819202122232425262728293031 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 111 به 120 از 529
    کاربر عالی

نوع حیوان خانگی
    آکواریوم گیاهی
    شماره عضویت
    8401
    نقل قول نوشته اصلی توسط Hamedbm نمایش پست ها
    سلام داوود جان .. من هم با اشکان عزیز موافقم کودهای ایتالیایی کیفیت بالایی دارند اما قیمتشون نمیصرفه ..

فکر تترا رو از سرت بیرون کن .. شما مگه سایز تانکت چقدره .. 2 بسته جی بی ال بیسیس بگیری کافیه .. من بیسیس رو 1 سانتیمتر هم ریختم جواب داده ..

کودی که من کار کردم 6 سال زیر و رو جی بی ال بوده .. جی بی ال مدتش 3 سال هست ..کاملا هم راضی بودم .. اما بدرد گیاهان کفپوش نمیخوره .. چون سبک هست و کاشتنش خیلی سخته ..

من 5 بسته 12 لیتری برایت ول گرفتم اما هنوز استفاده نکردم .. امروز هم که یکی از بستگانم فوت کرده یکم راه اندازیم به تعویق افتاده ..

به محض استفاده نتیجه اش بهتون خبر میدم ..

من به ترتیب کیفیت نه قیمت اینها رو بهترین میدونم ..

1- الوس

2- سیچم

3- جی بی ال

اینها زیر و رو محصول دارند .. جی بی ال واقعا جواب پس داده و بستر زیبایی هم هست ..

ممنون از جوابت دوست من

اول اینکه سایز تانک جدید هم هست 100 طول 50 ارتفاع عرض 45 البته من در شرف ساختن تانک جدید بودم که این تانک رو با پایه mdf بصورت اتفاقی از یکی از دوستام که تانکش رو جم کرده بود گرفتم و این ابعاد هم

دیگه توفیق اجباری شد ولی ارتفاع جواب میده

حالا به نظرت من 2 بسته بسیس بگیرم کافی هستش

آقا ما شدیدا منتظر تانک جدیدت هستیم

راستی حامد کود های برایت ول 4 نوع هستن اینا چه فرق هایی با هم دارن ؟

همکار قدیمی

نوع حیوان خانگی
    اکواریوم گیاهی .. میگو آب شیرین
    شماره عضویت
    61
    نقل قول نوشته اصلی توسط xmen3000 نمایش پست ها
    سلام حامد جان

ممنون از جوابت دوست من

اول اینکه سایز تانک جدید هم هست 100 طول 50 ارتفاع عرض 45 البته من در شرف ساختن تانک جدید بودم که این تانک رو با پایه mdf بصورت اتفاقی از یکی از دوستام که تانکش رو جم کرده بود گرفتم و این ابعاد هم

دیگه توفیق اجباری شد ولی ارتفاع جواب میده

حالا به نظرت من 2 بسته بسیس بگیرم کافی هستش

آقا ما شدیدا منتظر تانک جدیدت هستیم

راستی حامد کود های برایت ول 4 نوع هستن اینا چه فرق هایی با هم دارن ؟

سلام داوود جان .. تانکی که میخوای راه بندازی سایزش مناسبه فقط یکم تو خرید مهتابی به مشکل میخوری

البته اگه t8 بخوای بزاری چون یا 60 داره یا 120 .. 90 سانتی خیلی کم گیر میا د..

بله 2 بسته کاملا کافیه .. و یه زیر بستر خوب بهت میده ..

اگه منظورت کودهای جامد برایت ول هست .. که تو دو رنگ مشکی و قهوه ای هست ..

3 مدل هم سایز بندی گرانولها هستش .. که 1 میلی متر .. 3 میلی متر و 5 میلی متر هستش ..

کاربر عالی

نوع حیوان خانگی
    آکواریوم گیاهی
    شماره عضویت
    8401
    ممنون حامد جان بله دقیقا این مشکل رو پیدا کردم برای خرید مهتابی ولی چاره ای نیست یا از ال ای دی استفاده میکنم برای روشنایی یا 20 سانتی اورلب به هر 2تا مهتابی 60 سانتی که قرار روبروی هم قرار بگیرن میدم

مهتابی هم میخوام تماما از آزوو بگیرم که قیمتش هم مناسب تر در میاد

بستر و مود هم که حل شد

به امید خدا ببینم در ادامه چی پیش میاد

بازم ممنون از راهنماییت

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    Gold Fish
    شماره عضویت
    3625
    درود اشکان جان

اول اینکه این بستر که میگی و فقط جنبه زیبایی داره یا اینکه از لحاظ مواد مغزی جنبه کاربردی هم داره ؟

دوم اگه میتونی یه عکس ازش بزار ببینیم و قیمتش هم بگو

و اگه جایی هم میشه این نوع بستر رو تهیه کرد هم معرفی کن

در مورد کود این نوع برندی که معرفی کردی اگه اطلاعات کافی در موردش داری هم بهمون بگی که خیلی خوب میشه مثلا بازده زمانی و قیمتش

با تشکر
    درود به شما داود جان.
    بستري كه فقط جنبه زيبايي داشته باشه نداريم مگر اينكه شن باشه و نه بستر چون وقتي محصولي با عنوان بستر (با يه مارك معتبر) بيرون مياد خواص مفيدي هم حتما داره..
    اينجا ميتوني اطلاعات مربوط به بستر مورد نظر و شكل و بسته بنديشو ببيني و تو اين قسمت هم تمام كودهاي اين شركت رو ميتوني ببيني..
    من براي يكي از دوستان از يكي از كودهاي هومو پلاس يا هوموس (پارسال كار كردم دقيقا خاطرم نيست كدوم بود) استفاده كرديم براي تقويت بيشتر+ يه كود ديگه.
    از نظر قيمت يادمه نسبت به جي بي ال ارزونتر تموم ميشد يا اينكه تقريبا هزينشون يكي بود..(مخصوصا بسترش)
    براي تهيه اين محصول هم ميتوني از پلنت سنتر يا از يه فروشگاه ديگه كه همون حواليه (كه ادعاي نمايندگي اين محصولو داره) به آدرس: انتهاي خ كميل (سمت شرق) آكواريوم شور ايران مراجعه كني.

ممنون حامد جان بله دقیقا این مشکل رو پیدا کردم برای خرید مهتابی ولی چاره ای نیست یا از ال ای دی استفاده میکنم برای روشنایی یا 20 سانتی اورلب به هر 2تا مهتابی 60 سانتی که قرار روبروی هم قرار بگیرن میدم

مهتابی هم میخوام تماما از آزوو بگیرم که قیمتش هم مناسب تر در میاد

بستر و مود هم که حل شد

به امید خدا ببینم در ادامه چی پیش میاد

بازم ممنون از راهنماییت
    t8 مهتابي 90 سانت جي بي ال اعماق آبي داره . في 57 تومن. البته همون ازو هم كه مد نظرته خوبه و فقط براي اينكه در جريان باشي بهت گفتم.

منتظر Aquascaping شما هم هستيم و مشتاقيم ببينيم چيكار ميكني عزيز.
    موفق باشي.

نقل قول نوشته اصلی توسط ENavi نمایش پست ها
    سلام.با عرض پوزش من دوتا کود برای گیاه ها گرفتم مارک sera.یکیش flore plus و اون یکیمflorenette Aاست کسی کاربرد اینارومیدونه؟
    درود به شما و خوش آمد گوئي خدمتتون.

florenette a در واقه پلت يا همان قرصهاييست (آهن و كود بشكل قرص) براي تقويت ريشه گياهان كه بگفته سايت محصول هر قرص براي 20 ليتر كافيست!!
    flore plus هم مانند محصول بالايي پلت (قرص) ميباشد منتها اين 2 محصول طبق گفته سايت مكمل يكديگر ميباشند كه هر قرص را به پايين شن در كنار ريشه گياهان فرو كرده و براي 20 ليتر و 2 هفته كافيست.

اميدوارم كمكي كرده باشم.
    موفق باشيد

همکار قدیمی

نوع حیوان خانگی
    شماره عضویت
    61
    سلام اشکان عزیز ممنون از توضیحات کاملتون .. این هوموسی که کار کردین چطوریه بصورت پودر بود یا گرانول؟

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    Gold Fish
    شماره عضویت
    3625
    درود حامد جان.
    هوموس بوده فكر كنم .الان يه نگاهي به جفتش انداختم ..درسته همون هوموس بوده..دقيقا شبيه آكوابيسيس جي بي ال .خاك برگ خودمون يا همون خاك.
    ارادت

کاربر عالی

نوع حیوان خانگی
    آکواریوم گیاهی
    شماره عضویت
    8401
    نقل قول نوشته اصلی توسط Ashkan Taghavi نمایش پست ها
    درود حامد جان.
    هوموس بوده فكر كنم .الان يه نگاهي به جفتش انداختم ..درسته همون هوموس بوده..دقيقا شبيه آكوابيسيس جي بي ال .خاك برگ خودمون يا همون خاك.
    ارادت
    ممنون اشکان جان از راهنماییت

همین الان هم زنگ زدم به پلنت سنتر میخواستم ببینم قیمتش چقدر هست گفت تمام کردم کود و بسترش رو و دیگه هم نمیارن !

اون یکی جای دیگه که گفتی شاید داشته باشه رو میتونی شماره تلفن و اسمش رو بهم بدی ؟

از تانک جدید هم حتماٌ عکس میزارم به امید خدا ...تا بیام کم کم متعلقاتش رو جور کنم کمی طول میکشه

راستی یکی از بچه های تهران هستش که 11 کیلو مانادو 3ماه کارکرده رو به 30 میفروش به نظرت ارزش داره البته کمی هم شن سیلیسی با مانادو هم ترکیب شده بود !

همکار قدیمی

نوع حیوان خانگی
    شماره عضویت
    61

همین الان هم زنگ زدم به پلنت سنتر میخواستم ببینم قیمتش چقدر هست گفت تمام کردم کود و بسترش رو و دیگه هم نمیارن !

اون یکی جای دیگه که گفتی شاید داشته باشه رو میتونی شماره تلفن و اسمش رو بهم بدی ؟

از تانک جدید هم حتماٌ عکس میزارم به امید خدا ...تا بیام کم کم متعلقاتش رو جور کنم کمی طول میکشه

راستی یکی از بچه های تهران هستش که 11 کیلو مانادو 3ماه کارکرده رو به 30 میفروش به نظرت ارزش داره البته کمی هم شن سیلیسی با مانادو هم ترکیب شده بود !

سلام داوود عزیز جی بی ال مانادو بیشتر خاصیت باکتری سازی داره تا کود دهی .. نگران تاریخ مصرفش نباش .. اگه شن سیلیس زیاد قاطی نداره بگیر ..

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    Gold Fish
    شماره عضویت
    3625

بادرود.
    ببخشيد 2 - 3 روزي نبودم.. الان گشتم متاسفانه كارت و شماره اون نمايندگيو مثل اينكه گم كردم.. ببخشيد.
    در مورد مانادو هم اگه مطمئنيد كه چند ماه بيشتر كار نكرده ميتوني بگيري.

موفق باشيد

کاربر ثابت

نوع حیوان خانگی
    ککاتیل
    شماره عضویت
    8677
    با درود
    دوستان بین این دو کود کدوم بهتره

یا اینکه صبر کنم مولتی برایت ول بگیرم
    بستر من معمولی هست (شن عربی) اگه دوستان قیمت دارند بفرمایند ممنون میشم.
    ممنون میشم راهنمایی کنید

صفحه 12 از 53 نخستنخست 12345678910111213141516171819202122232425262728293031 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)