صفحه 5 از 53 نخستنخست 123456789101112131415161718192021222324 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 41 به 50 از 529
    کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    ماهیان آکواریومی
    شماره عضویت
    501
    نقل قول نوشته اصلی توسط Ashkan Taghavi نمایش پست ها
    باسلام.
    برای بستر یه نوع شن یا بهتر بگم سنگ ریزه با دانه بندی 3 تا 5 میل تهیه کردم.. کمی از شنها رو داخل سرکه ریختم و مثل ابجوش دارن تو سرکه میجوشنو حباب تولید میکنن!!!
    با این اوصاف بنظرتون بدرد تانک گیاهی میخوره یا؟؟
    ممنون
    سلام اشکان جان بستر شما مناسب تانک گیاهی نیست تشکیل حباب پس از تست با سرکه نشان دهنده بستر آهکی هستش و بستر آهکی به هیچ وجه مناسب تانک گیاهی نیست دوست گرامی

کاربر ساده

شماره عضویت
    4152
    اين گياه رو خريدم گذاشتمش توي ماسه ها اما هيچ ريشه اي نداره ، صبح ديدم از جاش درومده دوباره كاشتمش
    اول اينكه اسم اين گياه چيه؟
    ريشه نداره مشكلي پيش نمياد؟
    ظاهرش مريض نيست؟
    كنارش هم همينطور كه ميبينيد كريپتون كاشتم ، چي كار كنم اين گياه ها رشد كنند از بين نرند ، اين فسقل قدا رو كلي پول دادم زور داره از بين برند
    بهترين كود چه نوع كودي با چه ماركيه براي اين ها استفاده كنم ، آكواريون من 45 ليتري هست
    راستي براين نور دهي به اينا ، آكواريوم من مارك هيلا هست كه لامپ روش داره براي نور دهي از همين لامپا استفاده كنم؟ چند ساعت؟

کاربر ساده

شماره عضویت
    4152
    اين گياه رو خريدم گذاشتمش توي ماسه ها اما هيچ ريشه اي نداره ، صبح ديدم از جاش درومده دوباره كاشتمش
    ظاهرش مريض نيست؟
    كنارش هم همينطور كه ميبينيد كريپتون كاشتم ، چي كار كنم اين گياه ها رشد كنند از بين نرند ، اين فسقل قدا رو كلي پول دادم زور داره از بين برند
    بهترين كود چه نوع كودي با چه ماركيه براي اين ها استفاده كنم ، آكواريون من 45 ليتري هست
    راستي براين نور دهي به اينا ، آكواريوم من مارك هيلا هست كه لامپ روش داره براي نور دهي از همين لامپا استفاده كنم؟ چند ساعت؟

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    ماهیان آکواریومی
    شماره عضویت
    501
    نقل قول نوشته اصلی توسط rouzbeh_zi نمایش پست ها
    ظاهرش مريض نيست؟
    دوست گرامی این گیاه گیاه کاملاً آبزی نیست یک مدت تو آب دوام میاره به مرور برگهاشو از دست میده و نابود میشه بهتره ابتدا گیاه کاملا آبزی تهیه کنید برای کود میتونید از کودهای مایع محصولات تترا مثل پلانتومین و تترا پوند و یا کنت و سیچم و یا برایت وال و یا از کودهای زیر بستر استفاده کنید. ساعت نوردهی هم میتونه بین 8 تا 12 ساعت باشه 9 تا 10 ساعت حالت بهینه است استفاده از لامپ فتوسنتز صورتی و سفید مخصوص تانک گیاهی تاثیر بیشتری داره البته دوستانی هم با لامپ معمولی جواب گرفتنددوست خوبم

موفق باشید.

کاربر ساده

شماره عضویت
    4152
    قيمت كود آبي براي گياه كريپتون چقدره؟ و چند وقت يه بار بايد داد؟ يه آكواريوم 45 ليتري با سه تا بوته كوچيك چقدر نياز داره؟

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    ماهیان آکواریومی
    شماره عضویت
    501
    نقل قول نوشته اصلی توسط rouzbeh_zi نمایش پست ها
    قيمت كود آبي براي گياه كريپتون چقدره؟ و چند وقت يه بار بايد داد؟ يه آكواريوم 45 ليتري با سه تا بوته كوچيك چقدر نياز داره؟
    دوست خوبم گیاه کریپتون گیاه ریشه ای هستش کود جامد برای این گیاهان موثرتر هستش میتونید از محصول کریپتو تترا استفاده کنید. بصورت قرص هستند هر قرص رو زیر یک ریشه قرار بدید ویکی دو ماه بعد هم تجدید کنید قیمتش حدود 10 تومن فکر کنم باشه دقیق قیمت ندارم.

موفق باشید.

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    Gold Fish
    شماره عضویت
    3625
    باسلام.
    دوز مصرفی تترا پلانتامین پوند چقدر و برای چه مدتیه ؟
    با تشکر

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    ماهیان آکواریومی
    شماره عضویت
    501
    نقل قول نوشته اصلی توسط Ashkan Taghavi نمایش پست ها
    باسلام.
    دوز مصرفی تترا پلانتامین پوند چقدر و برای چه مدتیه ؟
    با تشکر

سلام اشکان جان
    تترا پوند همانطور که از نامش هم پیداست برای پوند تعبیه شده است و دوز مصرفی ان در اتدای فصل 50 میلی لیتر برای 1000 لیتر می باشد با این حال اگر بخواهیم برای تانک این مقدار را تبدیل کنیم این مقدار به 5 میلی لیتر به ازای 100 لیتر آب تانک می باشد هر چند در توضیحات سایت تترا گفته شده که بعد از 2 تا 3 هفته مقدار دوز مصرفی را نصف کنید و تکرار نمایید اما با توجه به اینکه در آکواریوم سیفون هفتگی داریم من گمان میکنم مقدار 5 میلی لیتر به ازای 100 لیتر در هر بار سیفون خیلی نامعقول نباشه لینک این محصول رو براتون قرار میدم
    Tetra UK - Products - Pond - Care & Remedy - Care & Remedy - Tetra Pond Plant Care - Tetra Pond PlantaMin
    موفق باشید.

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    Gold Fish
    شماره عضویت
    3625
    باسلام.
    بهترین کود موجود تو بازار؟
    اینو میپرسم چون جی بی ال تموم شده و کلا تو نواب گیر نمیاد..البته میگن 1 هفته دیگه میاد ولی از این 1 هفته ها خیلی وقتها اومده و رفته و خبری نشده و منم این هفته یکم سرم خلوته و میتونم این تانکو بالاخره راه بندازم..
    سئوال دومم هم که مهمه در مورده سایز تانکه که بنظرتون بین این سایزهاییکه مینویسم کدوم مناسب تره؟
    120 در عرض 50 در ارتفاع 40 /// 120 در ع 40 در ارت 45 /// 125 یا 130 در ع 40 یا 50 در ارت 40 یا 45
    با سپاس فراوان

کاربرفعال

نوع حیوان خانگی
    آکواریوم گیاهی
    شماره عضویت
    4907
    سلام،تانکم رو آب کردم من،بین مانادو ها حباب هوا هست،از شیشه جلو معلومه.خودشون میرن؟ممنون.

صفحه 5 از 53 نخستنخست 123456789101112131415161718192021222324 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 2 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 2 مهمان ها)