صفحه 47 از 82 نخستنخست ... 282930313233343536373839404142434445464748495051525354555657585960616263646566 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 461 به 470 از 817
    كاربران منتظر ايميل تاييد

نوع حیوان خانگی
    عروس هلندی،گرین چیک
    شماره عضویت
    11502
    سلام. همیشه گفته میشه برای جفت های مولد-مثلا عروس و گرین چیک و برزیلی- و برای آماده شدنشان غذاهای با طبع گرم بگذاریم. خوب اگر ما دائما غذاهایی با طبع گرم بگذاریم حیوان بیچاره اذیت نخواهد شد؟ چون ما انسانها اگر دائما غذاهای گرم بخوریم عوارضی مثل جوش و ... میزنیم. آیا پرنده ها اینطور نیستند؟ حداکثر زمانی که میتوان غذای های با طبع گرم برای آماده شدنشان به پرنده داد چند روز است؟

کاربر ثابت

نوع حیوان خانگی
    شاه طوطی
    شماره عضویت
    1
    نقل قول نوشته اصلی توسط محمد52 نمایش پست ها
    سلام. همیشه گفته میشه برای جفت های مولد-مثلا عروس و گرین چیک و برزیلی- و برای آماده شدنشان غذاهای با طبع گرم بگذاریم. خوب اگر ما دائما غذاهایی با طبع گرم بگذاریم حیوان بیچاره اذیت نخواهد شد؟ چون ما انسانها اگر دائما غذاهای گرم بخوریم عوارضی مثل جوش و ... میزنیم. آیا پرنده ها اینطور نیستند؟ حداکثر زمانی که میتوان غذای های با طبع گرم برای آماده شدنشان به پرنده داد چند روز است؟
    سلام شما خودتون جواب سوال خودتون رو دادید دیگه ! مگه قراره ۱۲ ماه سال طوطی رو آماده نگه داریم؟ در مورد هر طوطی متفاوته . طوطی هایی مثل آمازون و کاکادو که در سال فقط یک بار تولید مثل میکنند با طوطی مثل عروس هلندی که راحت سالی ۲ بار (بعضی ها بیش از این حرفا ازشون جوجه میکشن) فرق داره .

زیاده روی در غذا هایی که به عنوان گرمی شناخته میشن (عموما چرب هستند) قطعا عوارض خیلی بدی مثل چاقی و کبد چرب و .... برای طوطی سانان خواهد داشت .

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    ماهی
    شماره عضویت
    9877
    سلام روش صحيح شستن ملنگو رو ميشه توضيح بديد بهم دقيق

Sent from my iPhone using Tapatalk

مدیــر کـــل سایت

نوع حیوان خانگی
    کاسکو و ملنگو
    شماره عضویت
    11
    نقل قول نوشته اصلی توسط wow2005dlta نمایش پست ها
    سلام روش صحيح شستن ملنگو رو ميشه توضيح بديد بهم دقيق

Sent from my iPhone using Tapatalk
    سلام . معمولا ملنگو خودش تو ظرف آبش حموم می کنه . اما برای حموم کردنش میشه با اسپری، بهش آب پاشید .

ولی همونطور که آقای آژیده تو تاپیک طوطی شما گفتن فعلا بذارید خودش هر وقت خواست حموم کنه

کاربرفعال

نوع حیوان خانگی
    تانک دیسکس
    شماره عضویت
    17432
    سلام و خسته نباشید.میخواستم بدونم تا 1400-1500 چه طوطی بگیرم که اندازش حدودای کاسکو باشه و بر ریزیش زیاد نباشه؟میخوام رام باشه و سخن گوییش برام مهم نیست.خوشگلم باشه.ممنون.قیمت گالا و اکلکتوس ماده و گوفین و امازون بیشانی زرد رامم میشه بگین.
    ویرایش توسط shayan2008 : 8th April 2015 در ساعت 03:02 PM

کاربر ثابت

نوع حیوان خانگی
    شاه طوطی
    شماره عضویت
    1
    نقل قول نوشته اصلی توسط shayan2008 نمایش پست ها
    سلام و خسته نباشید.میخواستم بدونم تا 1400-1500 چه طوطی بگیرم که اندازش حدودای کاسکو باشه و بر ریزیش زیاد نباشه؟میخوام رام باشه و سخن گوییش برام مهم نیست.خوشگلم باشه.ممنون.قیمت گالا و اکلکتوس ماده و گوفین و امازون بیشانی زرد رامم میشه بگین.

تمام طوطی ها پر ریزی دارند دوست عزیز. تمامشون به جز اکلکتوس گرد های خاصی از پرشون در محیط پخش میکنند . تمام طوطی ها سر و صدا دارن . طوطی هم پرنده خنگی نیست که فقط برای خوشگلی نگهش دارید . نیاز به توجه و محبت داره .پس چه اهلی و رام بخرید و چه وحشی ، در نهایت باید به صاحبش وابسته بشه . میتونید فنچ و قناری و ... بخرید برای خوشگلی .

موفق باشید
    ویرایش توسط بابک آژیده : 9th April 2015 در ساعت 10:41 AM

کاربرفعال

نوع حیوان خانگی
    تانک دیسکس
    شماره عضویت
    17432
    نقل قول نوشته اصلی توسط بابک آژیده نمایش پست ها
    تمام طوطی ها پر ریزی دارند دوست عزیز. تمامشون به جز اکلکتوس گرد های خاصی از پرشون در محیط پخش میکنند . تمام طوطی ها سر و صدا دارن . طوطی هم پرنده خنگی نیست که فقط برای خوشگلی نگهش دارید . نیاز به توجه و محبت داره .پس چه اهلی و رام بخرید و چه وحشی ، در نهایت باید به صاحبش وابسته بشه . میتونید از فنچ و قناری و ... بخرید برای خوشگلی .

موفق باشید
    سلام و خسته نباشیددوست عزیز.من خودم تا حالا 30-40 تا طوطی عوض کردم اما به این علت که چند سالی ایران نبودم از قیمتا بی خبرم و تازه وارد نیستم در این زمینه و از مسایلی که شما فرمودین با اطلاعم.حالا میشه یک طوطی خوب به علاوه قیمتشون و قیمت طوطی هایی که گفتم رو بهم بگید؟ممنون و با سباس

کاربرفعال

نوع حیوان خانگی
    تانک دیسکس
    شماره عضویت
    17432
    نقل قول نوشته اصلی توسط بابک آژیده نمایش پست ها
    تمام طوطی ها پر ریزی دارند دوست عزیز. تمامشون به جز اکلکتوس گرد های خاصی از پرشون در محیط پخش میکنند . تمام طوطی ها سر و صدا دارن . طوطی هم پرنده خنگی نیست که فقط برای خوشگلی نگهش دارید . نیاز به توجه و محبت داره .پس چه اهلی و رام بخرید و چه وحشی ، در نهایت باید به صاحبش وابسته بشه . میتونید از فنچ و قناری و ... بخرید برای خوشگلی .

موفق باشید
    سلام و خسته نباشیددوست عزیز.من خودم تا حالا 30-40 تا طوطی عوض کردم اما به این علت که چند سالی ایران نبودم از قیمتا بی خبرم و تازه وارد نیستم در این زمینه و از مسایلی که شما فرمودین با اطلاعم.حالا میشه یک طوطی خوب به علاوه قیمتشون و قیمت طوطی هایی که گفتم رو بهم بگید؟ممنون و با سباس

همکار قدیمی (مدیر بازارچه)

نوع حیوان خانگی
    فعلا که هیچ
    شماره عضویت
    15921
    سلام

قیمت این طوطی هایی که فرمودید الان بالای 4-5 میلیونه . به نظر من طوطی سان کانور و لوریکیت رنگین کمان از همشون زیباتر هستند . قیمت سان کانور 850 و لوریکیت حدود 3 میلیون است .
    ویرایش توسط Hayden : 8th April 2015 در ساعت 06:30 PM

کاربر ثابت

نوع حیوان خانگی
    شاه طوطی
    شماره عضویت
    1

چقدر زیاد! به نظر من اصلا طبیعی نیست که آدم ۴۰ تا طوطی عوض کنه و عجیبه که بعد از داشتن ۴۰ تا طوطی هنوز نمیدونید پرریزی و گرد پر طوطی ها به چه صورته و مهم تر از اون طوطی ها به محبت نیاز دارند

صفحه 47 از 82 نخستنخست ... 282930313233343536373839404142434445464748495051525354555657585960616263646566 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)