صفحه 87 از 251 نخستنخست ... 376869707172737475767778798081828384858687888990919293949596979899100101102103104105106137187 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 861 به 870 از 2506
    کاربرفعال

نوع حیوان خانگی
    قناری
    شماره عضویت
    16171
    مست بودن قناری نر تا کی میتونه باشه برای جفت گیری؟زمانش؟(10 روز،یا...)؟

نظرتون در رابطه با مکمل های قناری چیه؟استفاده ـشون ضرری نداره؟و از کجا باید تهیه کرد؟
    ویرایش توسط Mohammad.asghari : 6th July 2014 در ساعت 02:42 PM

تیم مدیــریــت کـــل سایت

نوع حیوان خانگی
    سهره قناری وماهى
    شماره عضویت
    11905
    نقل قول نوشته اصلی توسط MohaϻϻąԂ نمایش پست ها
    مست بودن قناری نر تا کی میتونه باشه برای جفت گیری؟زمانش؟(10 روز،یا...)؟

نظرتون در رابطه با مکمل های قناری چیه؟استفاده ـشون ضرری نداره؟و از کجا باید تهیه کرد؟
    شرایط محیط فراهم باشه قناری نر تا 2 ماه هم مست و اماده می ماند
    مکمل های شرکت و یا دست ساز باید در غذایی قناری باشه و برای تامین املاح و ویتامینهای مورد نیاز قناری ضروری هستش البته استفاده بصورت برنامه هفتگی و شرکتهای معتبر نتیجه بهتری خواهد داشت
    از پرنده فروشیهای دارای سابقه در این زمینه تهیه کنید و به تاریخ تولید محصول دقت کنید
    پرسیدن سوال در پیام خصوصی ممنوع است.

کاربرفعال

نوع حیوان خانگی
    قناری
    شماره عضویت
    16171
    خوب لطف میکنیدم بگید کدوم کمکل ها ضروری هست خریدشون؟؟؟نام ببرید؟

همکار قدیمی انجمن قناری

نوع حیوان خانگی
    ديسکس-عروس هلندی- قناري
    شماره عضویت
    5776
    نقل قول نوشته اصلی توسط MohaϻϻąԂ نمایش پست ها
    خوب لطف میکنیدم بگید کدوم کمکل ها ضروری هست خریدشون؟؟؟نام ببرید؟
    معمولا مکمل های زیر در جیره غذایی قناری قرار میدن
    nekton msa
    nekton e
    nekton s
    quiko adce
    quiko e
    vita combex v
    muta vit
    omni vit
    ferti vit
    توجه داشته باشین که باید یک برنامه غذایی برای پرندتون داشته باشین
    و هر مکملی با توجه به فصل و طبق برنامه به پرندتون بدین
    ویرایش توسط Gloster : 7th July 2014 در ساعت 11:20 AM

کاربرفعال

نوع حیوان خانگی
    قناری
    شماره عضویت
    16171
    نقل قول نوشته اصلی توسط Gloster نمایش پست ها
    معمولا مکمل های زیر در جیره غذایی قناری قرار میدن
    nekton msa
    nekton e
    nekton s
    quiko adce
    quiko e
    vita combex v
    muta vit
    omni vit
    ferti vit
    توجه داشته باشین که باید یک برنامه غذایی برای پرندتون داشته باشین
    و هر مکملی با توجه به فصل و طبق برنامه به پرندتون بدین
    یه جوری میگید انگار من 10 ساله قناری دارم

من تازه 1 هفته ـش دارم قناری،برنامه رو از کی بگیرم باز؟خودتون برنامه ای ندارید بهم بدید؟

قیمت این مکمل ها چطوریاس؟

کاربر عالی

نوع حیوان خانگی
    قناری و مرغ عشق و عروس هلندی
    شماره عضویت
    16198
    با سلام به اساتید محترم
    خداروشکر که اینجا رو پیدا کردم. امیدوارم جواب های خوبی بگیرم.
    من خودم مبتدی هستم و چیز زیادی در مورد
    قناری
    نمیدونم. واسه همین میخوام براتون داستان قناریمو تعریف کنم که شما بهتر بتونین پاسخ بدین. ببخشید اگه طولانیه.
    من حدود 1 سال پیش یک
    قناری
    نر از مرکز فروش پرندگان در تهران خریدم. اون موقع تازه باید شروع میکرد به آواز خوندن اواخر اسفند ماه پارسال شروع کرده بود ریزه خونی کردن و خیلی کم میخوند اما زیبا بود. ولی صداش خیلی کم بود و انگار اعتماد به نفس نداشت و همون ریزه خونی میکرد. منم دیدم که ریزه خونی میکنه رفتم یه ماده هم خریدم. گفتم تا چند ماه دیگه که قرص خون شد با هم جفتشون میکنم. آخرای اسفند به دلیل مسافرت مجبور شدم دو تاشونو تو یک قفس بندازم و با خودم ببرم. موقعی که تو یک قفس بودن خیلی حالت تهاجمی نسبت به هم داشتن و روبه روی همدیگه بالاشون رو باز میکردن و صدای عجیب در میاوردن. منم بعد برگشتن از مسافرت دوباره جداشون کردم اما از اون موقع به بعد دیگه اصلا ریزه خونی نمیکنه و حتی جیکش هم در نمیاد. مگه اینکه بری از تو قفسش یه چیز برداری و متوجه بشه دو تا جیک میزنه. الان بیشتر اوقات پف کرده و میخوابه. البته نزدیکش که میشم پفش میخوابه. آب تنی میکنه و اشتهاش خوبه. گوشه چشم چپش هم پر ها سیخ شده انگاری قناری خیلی پیره. الان فکر کنم قناری 1 سال و چند ماهش هست. قبلا خیلی فعال بود ولی از اون ماجرا به بعد اینطوری دپرس شده. هیچی نمیخونه.
    حالا سوالم اینه که چیکار کنم حالت پف و بی حالیش برطرف بشه؟
    چیکار کنم شروع کنه آواز خوندن؟ آخه همش خوابه و خودشو به میله میچسبونه.
    آیا پرنده آمادست؟
    غذا چی بهش بدم؟
    من 4 تا مرغ عشق هم دارم که تو خونه آزادن و بعضی وقتا میپرن رو قفس این. باعث ترس پرنده نمیشه؟
    و کلا نظرتون درباره این
    قناری
    چیه و چیکار کنم.
    امروز رفتم پیش مغازه دار گفت برو تتراسایکلین 100 بخر ولی نگفت چیکار کنم و یه قطره داد 30 تومن. من نخریدم. آیا واقعا 30 تومن می ارزه؟
    اینم عکسش:
    بیشتر وقتا اینطوریه:

اینم در صورتی که بری نزدیکش:

اینم چشم چپش:

--------------------------------------------------------------
    حالا درباره
    قناری
    ماده که خریدم هم بگم.
    اونو مثل اینکه بهم انداختن.
    چون الان دو سه روزی هست ریزه خونی میکنه. ولی خیلی کمه و کم صدا. ولی بازم چند روزی هست که ریزه خونی نمیکنه ولی سرحال و شیطونه.
    امکان داره این نر باشه یا ماده ها هم یه ریزه خونی میکنن؟
    بی نهایت ممنون میشم جوابم رو بدید.
    ببخشید سرتون رو هم درد آوردم.
    یا علی....

نوع حیوان خانگی
    سهره قناری وماهى
    شماره عضویت
    11905
    نقل قول نوشته اصلی توسط pouyadaraee نمایش پست ها
    با سلام به اساتید محترم
    خداروشکر که اینجا رو پیدا کردم. امیدوارم جواب های خوبی بگیرم.
    من خودم مبتدی هستم و چیز زیادی در مورد
    قناری
    نمیدونم. واسه همین میخوام براتون داستان قناریمو تعریف کنم که شما بهتر بتونین پاسخ بدین. ببخشید اگه طولانیه.
    من حدود 1 سال پیش یک
    قناری
    نر از مرکز فروش پرندگان در تهران خریدم. اون موقع تازه باید شروع میکرد به آواز خوندن اواخر اسفند ماه پارسال شروع کرده بود ریزه خونی کردن و خیلی کم میخوند اما زیبا بود. ولی صداش خیلی کم بود و انگار اعتماد به نفس نداشت و همون ریزه خونی میکرد. منم دیدم که ریزه خونی میکنه رفتم یه ماده هم خریدم. گفتم تا چند ماه دیگه که قرص خون شد با هم جفتشون میکنم. آخرای اسفند به دلیل مسافرت مجبور شدم دو تاشونو تو یک قفس بندازم و با خودم ببرم. موقعی که تو یک قفس بودن خیلی حالت تهاجمی نسبت به هم داشتن و روبه روی همدیگه بالاشون رو باز میکردن و صدای عجیب در میاوردن. منم بعد برگشتن از مسافرت دوباره جداشون کردم اما از اون موقع به بعد دیگه اصلا ریزه خونی نمیکنه و حتی جیکش هم در نمیاد. مگه اینکه بری از تو قفسش یه چیز برداری و متوجه بشه دو تا جیک میزنه. الان بیشتر اوقات پف کرده و میخوابه. البته نزدیکش که میشم پفش میخوابه. آب تنی میکنه و اشتهاش خوبه. گوشه چشم چپش هم پر ها سیخ شده انگاری قناری خیلی پیره. الان فکر کنم قناری 1 سال و چند ماهش هست. قبلا خیلی فعال بود ولی از اون ماجرا به بعد اینطوری دپرس شده. هیچی نمیخونه.
    حالا سوالم اینه که چیکار کنم حالت پف و بی حالیش برطرف بشه؟
    چیکار کنم شروع کنه آواز خوندن؟ آخه همش خوابه و خودشو به میله میچسبونه.
    آیا پرنده آمادست؟
    غذا چی بهش بدم؟
    من 4 تا مرغ عشق هم دارم که تو خونه آزادن و بعضی وقتا میپرن رو قفس این. باعث ترس پرنده نمیشه؟
    و کلا نظرتون درباره این
    قناری
    چیه و چیکار کنم.
    امروز رفتم پیش مغازه دار گفت برو تتراسایکلین 100 بخر ولی نگفت چیکار کنم و یه قطره داد 30 تومن. من نخریدم. آیا واقعا 30 تومن می ارزه؟
    اینم عکسش:
    بیشتر وقتا اینطوریه:

اینم در صورتی که بری نزدیکش:

اینم چشم چپش:

--------------------------------------------------------------
    حالا درباره
    قناری
    ماده که خریدم هم بگم.
    اونو مثل اینکه بهم انداختن.
    چون الان دو سه روزی هست ریزه خونی میکنه. ولی خیلی کمه و کم صدا. ولی بازم چند روزی هست که ریزه خونی نمیکنه ولی سرحال و شیطونه.
    امکان داره این نر باشه یا ماده ها هم یه ریزه خونی میکنن؟
    بی نهایت ممنون میشم جوابم رو بدید.
    ببخشید سرتون رو هم درد آوردم.
    یا علی....
    سلام
    اول باید دلیل پف کردن و کسل بودن قناری رو پیدا کرد تا بهترین درمان رو برای قناری در نظر گرفت
    برای اواز خواندن اولین و مهترین اصل سالم بودن قناری هستش و قناری زمانی شروع به اواز خواندن میکند که هیچ مشکل و بیماری نداشته باشه
    خیر پرنده شما الان با این توضیحاتی که دادید و اینطور که در عکس پیداست اماده نیست و احتمال بیماری بودن قناری هستش
    تغذیه متداول قناری همراه با مخلوط های دستساز مناسب این فصل استفاده از ویتامینها و املاح مورد نیاز قناری تولید شرکتهای معتبر در این زمینه
    خیر مرغ عشق ها باعث استرس قناری نیستند و اگر هم باشند چندان استرس وارد نمیکنند که قناری اواز نخواندن و بسته به مدت زمان نگهداری قناری و مرغ عشق در محیط قناری به مرغ عشق ها عادت میکند
    اول نوع بیماری قناری رو تشخیص بدید و بعد اقدام به درمان کنید تتراسکلین که همه بیماری ها رو درمان نمیکنه و استفاده بی مورد باعث ضعیف شدن قناری میشه و مقاوم در برابر انتی بیوتیک . بله داروی 30 هزار تومانی و خیلی بیشتر از این مبلغ هم برای درمان و پیشگیری از بیماری پرندگان موجد هست ولی نام و شرکت تولید کنند دارویی که به شما پیشنهاد کردن رو بپرسید تا بهتر قیمت دست شما بیاد
    چشم قناری بنا به دلایلی اینگونه میشود که سرما خوردگی , وجود الودگی در محیط نگهداری و برخورد قناری با پر قناری دیگر یا وسایل داخل قفس از دلایل اصلی بیماری چشمی هستش
    بله قناری ماده هم اواز میخواند برای تشخیص جنسیت قناری اولین نشانه در بلوغ خواندن اواز هستش ولی نوع اواز رو هم باید دقت کرد اواز خواندن قناری ماده بشکل بریده بریده و با صدای کم و نا پیوسته هستش و هیچ گاه در اواز خواندن به اوج نخواهد رسید

کاربر ثابت

نوع حیوان خانگی
    کاسکو ، عروس هلندی ، بلدرچین
    شماره عضویت
    14385
    سلام دوستان.
    خوب هستین.؟؟
    من میخوام یه جفت قناری بگیرم و اصلا راجبشون اطلاعات ندارم.
    یه جفت قناری دیدم . عکساشونو بفرستم ببینید خوبه و از چه نژادیه و میارزه بخرم؟؟
    قیمت نر و گذاشته 120 و ماده را گذاشته 80.

نوع حیوان خانگی
    سهره قناری وماهى
    شماره عضویت
    11905
    نقل قول نوشته اصلی توسط Madanzadeh نمایش پست ها
    سلام دوستان.
    خوب هستین.؟؟
    من میخوام یه جفت قناری بگیرم و اصلا راجبشون اطلاعات ندارم.
    یه جفت قناری دیدم . عکساشونو بفرستم ببینید خوبه و از چه نژادیه و میارزه بخرم؟؟
    قیمت نر و گذاشته 120 و ماده را گذاشته 80.

سلام
    عکسها بصورت واضح نیست در ایران معمولا به نام رسمی شناخته شده ولی در انجمن پرورش دهندگان اروپا ((sateen yellow)) به این نژاد گفته میشود
    از لحاظ قیمت مهم نظر شخص شما ست که قناری ها مورد پسند شما قرار گرفته و در کل هم قیمت در بازار همین حدود هستش

کاربر ثابت

نوع حیوان خانگی
    کاسکو ، عروس هلندی ، بلدرچین
    شماره عضویت
    14385
    نقل قول نوشته اصلی توسط ehsanfalah نمایش پست ها
    سلام
    عکسها بصورت واضح نیست در ایران معمولا به نام رسمی شناخته شده ولی در انجمن پرورش دهندگان اروپا ((sateen yellow)) به این نژاد گفته میشود
    از لحاظ قیمت مهم نظر شخص شما ست که قناری ها مورد پسند شما قرار گرفته و در کل هم قیمت در بازار همین حدود هستش

خیلی ممنون. پس به نظر شما که من اولین بارمه میتونم بخرم و جوجه بکشم از این جفت؟؟

صفحه 87 از 251 نخستنخست ... 376869707172737475767778798081828384858687888990919293949596979899100101102103104105106137187 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 2 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 2 مهمان ها)