صفحه 35 از 113 نخستنخست ... 16171819202122232425262728293031323334353637383940414243444546474849505152535485 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 341 به 350 از 1121
    کاربر تازه وارد

نوع حیوان خانگی
    ملنگو-لاک پشت
    شماره عضویت
    11121
    کسایی که جوجه ملنگوی پارسال رو خریدن بگن:الان طوطیشون حرف میزنه؟رامه رامه؟

همکار قدیمی

نوع حیوان خانگی
    عروس هلندی و مرغ عشق
    شماره عضویت
    5168
    نقل قول نوشته اصلی توسط hirdad نمایش پست ها
    کسایی که جوجه ملنگوی پارسال رو خریدن بگن:الان طوطیشون حرف میزنه؟رامه رامه؟
    دوست عزیز یه مقدار سوالت بی ربط به این تاپیک هست.جوجه ای که سرلاکی بزرگ بشه قطعا رام هست.اما در مورد حرف زدن فقط و فقط به تمرین و پشتکار کسی که از طوطی نگهداری میکنه برمیگرده و چندان به طوطی مرتبط نیست.

کاربر تازه وارد

نوع حیوان خانگی
    طوطی سبز
    شماره عضویت
    12305
    کسی نیس راهنماییم کنه؟
    من جوجه دو ماهمو گذاشتم تو قفس اما همش داره راه میره میخواد بیاد بیرون بره تو کارتنش...آیا خوب میشه؟ باید همینجوری به قفس عادتش بدم؟

همکار قدیمی

نوع حیوان خانگی
    عروس هلندی و مرغ عشق
    شماره عضویت
    5168
    نقل قول نوشته اصلی توسط ehsan1983 نمایش پست ها
    کسی نیس راهنماییم کنه؟
    من جوجه دو ماهمو گذاشتم تو قفس اما همش داره راه میره میخواد بیاد بیرون بره تو کارتنش...آیا خوب میشه؟ باید همینجوری به قفس عادتش بدم؟
    دوست عزیز هر جوجه ای تمایل داره توی محیطی شبیه به محیط لونه که تاریک و گرم هست باشه و این عادت باید به مرور توی وجودشون از بین بره.با یک ساعت و یک روز که نمیشه منتظر بود جوجه شرایط جدیدش رو درک کنه.بهتره یک جای مناسب برای قفسش در نظر بگیرید و حساسیت روی جابجایی هاش بخرج ندید.

کاربر عالی

نوع حیوان خانگی
    مرغ عشق , ملنگو
    شماره عضویت
    9510
    سلام
    جای جوجه م کوچیکه و هر بار که میارمش بیرون مجبور میشم پاشو تمیز کنم و با این کار بهش استرس وارد میشه .آیا راهکاری وجود داره تا استرسش کاسته بشه ؟

همکار قدیمی

نوع حیوان خانگی
    عروس هلندی و مرغ عشق
    شماره عضویت
    5168
    نقل قول نوشته اصلی توسط ahoo156 نمایش پست ها
    سلام
    جای جوجه م کوچیکه و هر بار که میارمش بیرون مجبور میشم پاشو تمیز کنم و با این کار بهش استرس وارد میشه .آیا راهکاری وجود داره تا استرسش کاسته بشه ؟
    سلام.بهتره از جعبه ی مقوایی در ابعاد جعبه کفش استفاده کنید تا زمانیکه دیگه نیازی به جعبه نباشه و به قفس منتقل بشه.

کاربر تازه وارد

نوع حیوان خانگی
    طوطی سبز
    شماره عضویت
    12305
    خواهش میکنم کمکم کنید
    این جوجه دوماهه طوطی سبزم رو الان دو روزه تو قفس گذاشتم....اما واقعا خیلی بی قراری میکنه انگار وحشی شده دیگه حتی کمتر از گذشته بهم جواب میده...
    هی میخواد بیاد بیرون
    بیرونم میارمش هی تو اتاق پرواز میکنه خورد تو دیوار سرش زخم شده...حالم خیلی بدهژ
    پرهاشم فکر کنم توش هنوز خونه و زوده که قیچی کنم توروخدا راهمماییم کنید چرا این اینقدر وحشی شده؟؟؟

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    عروس هلندی
    شماره عضویت
    11255
    خواهش میکنم کمکم کنید
    این جوجه دوماهه طوطی سبزم رو الان دو روزه تو قفس گذاشتم....اما واقعا خیلی بی قراری میکنه انگار وحشی شده دیگه حتی کمتر از گذشته بهم جواب میده...
    هی میخواد بیاد بیرون
    پرهاشم فکر کنم توش هنوز خونه و زوده که قیچی کنم توروخدا راهمماییم کنید چرا این اینقدر وحشی شده؟؟؟

در مورد وحشی بودنش من نمیدونم چرا اینطوری شده..اما پرهاش حتی اگرم کامل رشد کنه بازم تا یه قسمتیش خون داره و شما نباید پراشو از ته قیچی کنین..شاید تو قفس از چیزی ترسیده..

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    طوطی ملنگو. عروس هلندی. مینا
    شماره عضویت
    12149
    خواهش میکنم کمکم کنید
    هی میخواد بیاد بیرون
    با اجازه از اساتید من تجربه شخصی خودمو میگم.
    دوست عزیز برای منم پارسال این مشکل برام پیش اومده بود و جوجم ایتقدر تو قفس تقلا میکرد که نصف دم هاش کنده شد و خونی شد. و تازه سر و صدای زیادی هم داشت.
    ما برای خلاصی از آسیب دیدنش به دیواره های قفس از داخل پلاستیک سفت (طلق نمیدونم املاش درسته یا نه) زدیم و اون دیگه نه میتونس از در و دیوار بره بالا و نه دمش گیر میکرد. و هر وقت جیغ میزد میبردیمش یه مکان بی رفت و آمد و کم کم خودش متوجه شد جیغاش فایده نداره. اگه هی جیغ بزنه و شما بیارینش بیرون بد عادت میشه. یه مدت تحمل کنید و براش اسباب بازی بذارید و براش غذاهای متنوع بذارید تا عادت کنه.

همکار قدیمی (تیم مدیریت کل انجمن)

نوع حیوان خانگی
    ککاتیل
    شماره عضویت
    4193
    خواهش میکنم کمکم کنید
    هی میخواد بیاد بیرون
    جوجتون دونخور شده؟

پرهای بدنش کامل شده؟

تو قفس روی چوب میشینه یا میره کف قفس؟

نباید اجازه بدید پرواز کنه

اگر پرهاش خونیه میتونید بایه تیکه چسب نواری 4تای اول شاهپر هارو بچسبونید اینجوری کمتر میتونه بپره

صفحه 35 از 113 نخستنخست ... 16171819202122232425262728293031323334353637383940414243444546474849505152535485 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 2 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 2 مهمان ها)