صفحه 21 از 100 نخستنخست ... 234567891011121314151617181920212223242526272829303132333435363738394071 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 201 به 210 از 991
    کاربر تازه وارد

نوع حیوان خانگی
    خوکچه هندی
    شماره عضویت
    11730

24

نقل قول نوشته اصلی توسط e bahrami نمایش پست ها
    خوکچتون جفت داره؟اگه داره حاملست و نزدیک زایمانشه.مال منم اینجوری شده بود.بعد زایمان مثل اولش شد
    خوکچم پسره.2سالشه.تنهاس.تازه خریدمش.حالش خوب بود.یهو اینطوری شد.امروزم دامپزشکیا باز نیست.مدفوعشم شل شده.شبیه زرشک شده مدفوعش.نمیدونم صاحب قبلیش واکسینش کرده یا نه.اگه بردم دامپزشکی واکسن بگم بزنه یا نه؟

کاربر کارآمد

نوع حیوان خانگی
    کاکاتیل
    شماره عضویت
    7061
    نقل قول نوشته اصلی توسط Topolism نمایش پست ها
    خوکچم پسره.2سالشه.تنهاس.تازه خریدمش.حالش خوب بود.یهو اینطوری شد.امروزم دامپزشکیا باز نیست.مدفوعشم شل شده.شبیه زرشک شده مدفوعش.نمیدونم صاحب قبلیش واکسینش کرده یا نه.اگه بردم دامپزشکی واکسن بگم بزنه یا نه؟
    سلام
    خوکچه ها واکسن ندارن و فقط قرص ضد انگل دارن.
    حتما ببرینش دکتر و تا زمانی که ببرینش حواستون خیلی بهش باشه و تحت نظر داشته باشینش.

کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    khookche hendi-guinea pig
    شماره عضویت
    11898
    سبزیجات تازه ندید بهش.بجاش غذای خشک بدید.به سایت هانی پت سر بزنید اونجا به خانوم هارونیان تماس بگیرید شماره دامپزشک مخصوصو بهتون میده.آشنا دارن

کاربرفعال

نوع حیوان خانگی
    خوکچه-فنچ-سهره
    شماره عضویت
    9447
    وسایل مورد نیاز خوکچه چیه؟
    دستمال گردن اذیتش می کنه یا نه؟

کاربرفعال

نوع حیوان خانگی
    لاک پشت و اکواریوم و گیاه و خوکچه
    شماره عضویت
    11803
    ینم سوالهایی که من داشتم لطفا راهنمایی کنید مرسی:1-چمن پارک همینجوری نشسته خوکچه بخوره ظرر داره؟2-خوکچه تا چه ارتفایی نمیتونه بپره و بیاد بیرون مثلا از یک قفسه کتاب روی زمین میتونه؟3-تو بالکن میخوام قفسش بذارم فقط برای زمستون نمیدونم چطور گرم نگهدارم چی کار کنم؟4-برای بستر میخوام زیر مقوا و رویش روزنامه و روی ان پارچه که به روزنامه دسترسی نداشته باشه خوبه؟5-خوکچه بیشتر ادرارش بو میده یا همستر؟6-حوله تو لونه برای خواب و دستمال برای دستشویی خوبه؟7-چطور دستیش کنیم و باهاش بازی کنیم؟8-وسایل بازی چی بذاریم و ...؟9-خوکچه کلا نگهداری اسونی داره؟10-باید افتاب بخورد چطوری؟

کاربر ثابت

نوع حیوان خانگی
    خوکچه هندی
    شماره عضویت
    8908
    نقل قول نوشته اصلی توسط behzada70 نمایش پست ها
    وسایل مورد نیاز خوکچه چیه؟
    دستمال گردن اذیتش می کنه یا نه؟
    وسایل خاصی نمیخواد فقط چیزی که مخصوص خودشون باید باشه ظرف آب ساچمه ای باید بگیرین
    کلا حیوونا دوست ندارن لباس تنشون کنی اگه فقط در حده چند دقیقه باشه نه اشکال نداره فقط اگه بخواین کلا دستمال گردن به گردنش باشه هم اینکه اذیتش میکنه هم اینکه گرمش میشه دمای بدنش میره بالا

کاربر ثابت

نوع حیوان خانگی
    خوکچه هندی
    شماره عضویت
    8908
    نقل قول نوشته اصلی توسط iman ashtary نمایش پست ها
    ینم سوالهایی که من داشتم لطفا راهنمایی کنید مرسی:1-چمن پارک همینجوری نشسته خوکچه بخوره ظرر داره؟ شاید سم پاشی کرده باشن یا اینکه گربه رفته باشه دستشویی کرده باشه نخوره بهتره
    2 -خوکچه تا چه ارتفایی نمیتونه بپره و بیاد بیرون مثلا از یک قفسه کتاب روی زمین میتونه؟ اصلا نمیتونه بپره احیانا از دستتون هم نباید یهویی بیوفته چون ممکنه دست و پاهاش بشکنه از قفسه ی کتاب هم نمیتونه بپره
    3-تو بالکن میخوام قفسش بذارم فقط برای زمستون نمیدونم چطور گرم نگهدارم چی کار کنم؟ گرما و سرما ی زیاد اصلا واسشون خوب نیست باید تو خونه نگهداری بشن یعنی تو دمایی که تو خونه همیشه تنظیمه
    -برای بستر میخوام زیر مقوا و رویش روزنامه و روی ان پارچه که به روزنامه دسترسی نداشته باشه خوبه؟ بهتره بجای مقوا و روزنامه نایلون بذارید بعد روش رو پارچه بذارید یه سری نایلون متری هست از اونا راحتتره بذارید
    -خوکچه بیشتر ادرارش بو میده یا همستر؟ من فقط میدونم که اگه خوکچرو بیشتر از یک هفته پارچه ی زیرش رو عوض نکنید بو میگیره
    -حوله تو لونه برای خواب و دستمال برای دستشویی خوبه؟ خوبه فقط اگه دستمالارو نخوره خوکچه ی من اولا دستمال نمیخورد ولی حالا شروع کرده به دستمال خوردن که مجبور شدم دستمال نذارم دیگه
    7-چطور دستیش کنیم و باهاش بازی کنیم؟ یکی دو هفته بعد از اینکه بیاد پیشتون خودش دوست میشه باهاتون بغلش کنید باهاش حرف بزنید اینا باعث میشه زودتر دوست بشه باهاتون
    8-وسایل بازی چی بذاریم و ...؟ اینا بازی نمیکنن فقط اگه یکی دو تا عروسک پولیشی بذارین دوست دارن خوکچه ی من میره سرشو میذاره رو پایه خرسش میخوابه
    -خوکچه کلا نگهداری اسونی داره؟ نگهداریش آسونه چون اذیت نمیکنه فقط اینکه باید زود به زود تمیزش کنید یکم خسته کنندس
    10-باید افتاب بخورد چطوری؟
    اصلا آفتاب نباید بخوره چون خوکچه ها نمیتونن دمای بدنشون رو بیارن پایین ممکنه از شدت آفتاب بمیرن

کاربرفعال

نوع حیوان خانگی
    لاک پشت و اکواریوم و گیاه و خوکچه
    شماره عضویت
    11803
    خیلییییییی ممنون نمیشه هیچ جور تو بالکن قفش بذارم ؟فقط تو زمستون هوا سرد میشه مشکل دارم چطور گرم نگهدارم؟چمن اگر سمپاشی شده باشه بشوری تمیز میشه؟

کاربر ثابت

نوع حیوان خانگی
    خوکچه هندی
    شماره عضویت
    8908
    نقل قول نوشته اصلی توسط iman ashtary نمایش پست ها
    خیلییییییی ممنون نمیشه هیچ جور تو بالکن قفش بذارم ؟فقط تو زمستون هوا سرد میشه مشکل دارم چطور گرم نگهدارم؟چمن اگر سمپاشی شده باشه بشوری تمیز میشه؟
    بالکن بدیش اینه که تو زمستان سرده نمیشه گرمش کرد تو تابستان گرمه نمیشه حنکش کرد که هر جفتش هم واسشون بده
    حالا واسه چی علف تو پارکو بدین بخوره خودتون گندم و شبدر بگیرین سبز کنین بذارین بخوره خیلی هم سالمتره

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    خوکچه هندی
    شماره عضویت
    8276
    زهرا جون نگاه به آتوسا خانم پرنسس نکن عزیزم هپی من تجربه پرش از روی مانع رو داره بستگی به حسشون و موقعیتشون داره

صفحه 21 از 100 نخستنخست ... 234567891011121314151617181920212223242526272829303132333435363738394071 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 3 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 3 مهمان ها)