کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    ♡کاسکو♡مرغ و خروس سلطان❤
    شماره عضویت
    16310
    نقل قول نوشته اصلی توسط sepideh نمایش پست ها
    اگه خورده باشه که مشکل پیش میاد اما فکر نمیکنم بخوره .. احتمالا فقط جویده . الان چند روزه پیش شماست و تا چه حد میتونید بهش نردیک بشید ؟
    امید وارم که نخورده باشه.الان دو هفتست که پیش منه تقریبا از قار افتاده ولی اگه خیلی بهش نزدیک بشی غر غر میکنه.از کناره قفس با دستم غذا میگیره مخصوصا بادوم زمینی( قبلا بادوم زمینی غذای اصلیش بود ولی الان براش حذف کردم و فقط یکی دوتا در روز با دست بهش میدم).

مدیــر کـــل سایت

نوع حیوان خانگی
    کاسکو و ملنگو
    شماره عضویت
    11
    نقل قول نوشته اصلی توسط Roc نمایش پست ها
    امید وارم که نخورده باشه.الان دو هفتست که پیش منه تقریبا از قار افتاده ولی اگه خیلی بهش نزدیک بشی غر غر میکنه.از کناره قفس با دستم غذا میگیره مخصوصا بادوم زمینی( قبلا بادوم زمینی غذای اصلیش بود ولی الان براش حذف کردم و فقط یکی دوتا در روز با دست بهش میدم).
    بادام زمینی رو دیگه کلا حذف کنید . غذاهای دیگرو جایگزین کنید . شما از الان اسباب بازی رو تو فاصله مناسب بذارید براش ،زکه کم کم عادت کنه و بتونید براش بذارید زودتر . چون از اینکار رو داره ادمه میده چون یه سرگرمی شده براش ..

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    ♡کاسکو♡مرغ و خروس سلطان❤
    شماره عضویت
    16310
    بادام زمینی رو دیگه کلا حذف کنید . غذاهای دیگرو جایگزین کنید . شما از الان اسباب بازی رو تو فاصله مناسب بذارید براش ،زکه کم کم عادت کنه و بتونید براش بذارید زودتر . چون از اینکار رو داره ادمه میده چون یه سرگرمی شده براش ..
    خیلی ممنون از راهنماییتون.چشم بادوم زمینی رو دیگه بهش نمیدم.الان یادم اومد که یه سوال دیگه هم دارمکاسکو ی ما الان تو قفس مسافرتیه جاش خیلی کوچیکه می خوام یه قفس مناسب براش بگیرم سوالم اینه که الان بزارمش تو یه قفس دیگه مشکلی نداره؟!؟یا صبر کنم کاملا رام بشه!؟!

مدیــر کـــل سایت

نوع حیوان خانگی
    کاسکو و ملنگو
    شماره عضویت
    11
    نقل قول نوشته اصلی توسط Roc نمایش پست ها
    خیلی ممنون از راهنماییتون.چشم بادوم زمینی رو دیگه بهش نمیدم.الان یادم اومد که یه سوال دیگه هم دارمکاسکو ی ما الان تو قفس مسافرتیه جاش خیلی کوچیکه می خوام یه قفس مناسب براش بگیرم سوالم اینه که الان بزارمش تو یه قفس دیگه مشکلی نداره؟!؟یا صبر کنم کاملا رام بشه!؟!
    1032 ؟ خیلی کوچیکه . چرا تو این قفس گذاشتینش ؟ قفس بزرگ براش تهیه کنید . به فکر انتقالش به قفس بزرگ باشید . نه کاملا رام بشه که تو این قفس خیلی اذیت میشه .

اما چند روز حداقل بذارید باهاش آشنا باشه و بعد نزدیک قفس قدیمش بذارید . استرس داره اینکار اما این قفس اصلا مناسب نیست کاملا محدودش میکنه ... . تو این مدت سعی کنید با دست بهش غذا بدین که تا حدودی اعتمادش رو بدست بیارید

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    ♡کاسکو♡مرغ و خروس سلطان❤
    شماره عضویت
    16310
    1032 ؟ خیلی کوچیکه . چرا تو این قفس گذاشتینش ؟ قفس بزرگ براش تهیه کنید . به فکر انتقالش به قفس بزرگ باشید . نه کاملا رام بشه که تو این قفس خیلی اذیت میشه .

اما چند روز حداقل بذارید باهاش آشنا باشه و بعد نزدیک قفس قدیمش بذارید . استرس داره اینکار اما این قفس اصلا مناسب نیست کاملا محدودش میکنه ... . تو این مدت سعی کنید با دست بهش غذا بدین که تا حدودی اعتمادش رو بدست بیارید
    والا کاسکو قبلیم که مرد قفسشو دادم به یکی از اشنایان چون بخاطر مرگ کاسکوم اصلا قصد خرید یه کاسکوی دیگه رو نداشتم تا اینکه بابام سوپرایزم کرد و بدون خبر این کاسکو رو برام خرید دیگه فرصت نکردم براش قفس بگیرم مجبور شدم تو این قفس بزارمش.ایشاله همین فردا میرم براش یه قفس بزرکتر با کلی اسباب بازی براش میگیرم. ببخشید با سوالام سرتون رو درد اوردم .

همکار قدیمی (مدیر بازارچه)

نوع حیوان خانگی
    فعلا که هیچ
    شماره عضویت
    15921
    سلام . میخواستم بپرسم که یک کاسکوی پر کن که 6 کلمه حرف بزنه ارزش خریدن داره ؟ آیا میتوان اونو به حالت اول درآورد و از پرکنی خارجش کرد ؟
    ممنون اگه جواب بدید

کاربر ثابت

نوع حیوان خانگی
    عروس-برزیلی
    شماره عضویت
    15888
    نقل قول نوشته اصلی توسط Hayden نمایش پست ها
    سلام . میخواستم بپرسم که یک کاسکوی پر کن که 6 کلمه حرف بزنه ارزش خریدن داره ؟ آیا میتوان اونو به حالت اول درآورد و از پرکنی خارجش کرد ؟
    ممنون اگه جواب بدید
    دوست عزیز اگه دلیل پر کنی پیدا کنی میشه یه کاری کرد اگه تجربه اولتونه پیشنهاد میکنم نخرید چون حسابی اذیت میشید

همکار قدیمی (مدیر بازارچه)

نوع حیوان خانگی
    فعلا که هیچ
    شماره عضویت
    15921
    نقل قول نوشته اصلی توسط dena97 نمایش پست ها
    دوست عزیز اگه دلیل پر کنی پیدا کنی میشه یه کاری کرد اگه تجربه اولتونه پیشنهاد میکنم نخرید چون حسابی اذیت میشید
    چقدر طول میکشه تا اونو خوب کرد ؟
    من در حال حاضر یک ملنگوی رام دارم ولی میخوام بفروشمش و تجربه ی من در حد یک ملنگو هستش و تا حالا از کاسکو و اونم یک کاسکوی پرکن نگهداری نکردم
    ویرایش توسط Hayden : 23rd August 2014 در ساعت 08:42 PM

کاربر ثابت

نوع حیوان خانگی
    عروس-برزیلی
    شماره عضویت
    15888
    چقدر طول میکشه تا اونو خوب کرد ؟
    من در حال حاضر یک ملنگوی رام دارم ولی میخوام بفروشمش و تجربه ی من در حد یک ملنگو هستش و تا حالا از کاسکو و اونم یک کاسکوی پرکن نگهداری نکردم
    یه سر به این قسمت بزن

http://www.parsipet.ir/thread13228.html

کاربر ثابت

نوع حیوان خانگی
    کاسکو /عروس هلندی
    شماره عضویت
    8968
    ممنون اگه جواب بدید
    سلام
    ممکنه با تغیراتی که تو محیط جدید براش ایجاد میشه و توجه ای که بهش میشه کلن پرکنی نکنه
    اگه براتون زیبایی خیلی اهمیت نداره و خود پرنده پرهاشو بد داغون نکرده میتونید بخرید ولی اگرم خوب بشه احتمال پرکن شدن دوبارش بیشتر از یک کاسکویی هست که پرکنی نکرده

صفحه 988 از 1238 نخستنخست ... 4888889389699709719729739749759769779789799809819829839849859869879889899909919929939949959969979989991000100110021003100410051006100710381088 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 6 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 6 مهمان ها)