صفحه 2 از 2 نخستنخست 12
نمایش نتایج: از 11 به 14 از 14
    کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    گربه
    شماره عضویت
    24566
    میگه سریع بیار احتمالا کلیه هاش چرک کرده و شاید با پماد و یا عمل و یا قرص حل شه چون گفتم هر نیم ساعت دستشویی میره و مرتب از رحمش خون چرکی میاد
    ببینین دوست عزیز قبول کنین که دکتر ما یا هیچی بلد نیس یا دنبال پوله ..ایشون به این بچه بی زبون آمپول پروژسترون استات زده که اینجوری شده الانم میگه بیار احتمالا با عمل یا قرص یا پماد حل شع
    اگه واقعا دوستدار حیونات بود اون امپولو نمیزد یا الان بدون ویزیت خودش قضیه رو حل میکرد
    واقعا متاسفم باید بشینم و منتطر مرگ عزیزم باشم
    امروز شکمش از پهلو مث سنگ شده

کاربر اخراج شده

نوع حیوان خانگی
    -
    شماره عضویت
    19995
    نقل قول نوشته اصلی توسط Nasiri_3t نمایش پست ها
    میگه سریع بیار احتمالا کلیه هاش چرک کرده و شاید با پماد و یا عمل و یا قرص حل شه چون گفتم هر نیم ساعت دستشویی میره و مرتب از رحمش خون چرکی میاد
    ببینین دوست عزیز قبول کنین که دکتر ما یا هیچی بلد نیس یا دنبال پوله ..ایشون به این بچه بی زبون آمپول پروژسترون استات زده که اینجوری شده الانم میگه بیار احتمالا با عمل یا قرص یا پماد حل شع
    اگه واقعا دوستدار حیونات بود اون امپولو نمیزد یا الان بدون ویزیت خودش قضیه رو حل میکرد
    واقعا متاسفم باید بشینم و منتطر مرگ عزیزم باشم
    امروز شکمش از پهلو مث سنگ شده
    یعنی چی که منتظر بشینید تا بمیره؟؟؟؟؟؟؟؟ مشخص نیست مشکل این بچه از چی میتونه باشه؟؟ شما چرا احتمالاتو قطعی و صد در صد میکنید؟؟ من فقط عوارض دارویی رو براتون گفتم .دلیل نمیشه که مشکلش بخاطر تزریق باشه!! این حرفتون اصلا منطقی نیست!!! این بی توجهی شما خلاف احساسی که به این بچه دارید و نشون میده!! اگر واقعا نگرانش هستید و زندگیش براتون مهمه ببرید ویزیت بشه .ایشون هر چقدر هم بی تجربه باشن به هر حال دکترن و تخصصشون از شما بیشتره شاید با یک داروی ساده مشکلش حل شد. اینطور خوبه که بی تفاوت بگذرید و جلوی چشمتون از بین بره؟؟؟ راضی میشید؟ عذاب وجدان ندارید که به خاطر یک قضاوت عجولانه مانع از زنده موندنش میشید؟؟

شما که عقیده دارید در هر صورت میمیره ، لااقل تلاش کنید و درمانو پیگیر باشید که بعدا عذاب وجدان نداشته باشید که میتونست درمان بشه ولی دریغ کردید!

باور کنید مسائل مالی تا این حد مهم نیست که به خاطرش وجدانتونو زیر پا بزارید.

این رفتار شما نشانه محبت نیست. بی رحمی و خودخواهیه...

با این شماره هم تماس بگیرید شاید تخصص دامهای کوچک داشته باشن.

کلینیک اروین

اردبیل ، میدان شهید باکری ، خیابان ، نرسیده به خیابان جامی
    اردبیل, +984533517240

کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    گربه
    شماره عضویت
    24566
    اولا که اینو هیچ کس نمیتونه معاینه کنه باید دستو پاهاش ببندن که مطمئنم مث دفعه پیش یه جاشو ناقص میکنن یا میشکنن این گربه خ وحشیه و فقط پیش من اروم میشه تو خونه ما هر کسی از 5 متری طرفش بیاد میدوه میره بالای درخت اونروز هم توبه کردم بخاطر اینکه بردمش دکتر اونا همچین بهش فشار اوردن بخاطر یه آمپول که خدا میدونه ...
    در ضمن شما بجای مقصر دونستن بنده یکم هم به روشهای غلط همکارتون اعتراض کنید که بعضیاشون واقعا دور از انصاف دارن کار میکنن و قبول کنین که حق دارم
    با شماره ای هم که دادین تماس میگیرم و نتیجه رو اینجا گزارش میکنم امیوارم با دارو حل شه بازم ممنون از توجهتون

کاربر اخراج شده

نوع حیوان خانگی
    -
    شماره عضویت
    19995
    نقل قول نوشته اصلی توسط Nasiri_3t نمایش پست ها
    اولا که اینو هیچ کس نمیتونه معاینه کنه باید دستو پاهاش ببندن که مطمئنم مث دفعه پیش یه جاشو ناقص میکنن یا میشکنن این گربه خ وحشیه و فقط پیش من اروم میشه تو خونه ما هر کسی از 5 متری طرفش بیاد میدوه میره بالای درخت اونروز هم توبه کردم بخاطر اینکه بردمش دکتر اونا همچین بهش فشار اوردن بخاطر یه آمپول که خدا میدونه ...
    در ضمن شما بجای مقصر دونستن بنده یکم هم به روشهای غلط همکارتون اعتراض کنید که بعضیاشون واقعا دور از انصاف دارن کار میکنن و قبول کنین که حق دارم
    با شماره ای هم که دادین تماس میگیرم و نتیجه رو اینجا گزارش میکنم امیوارم با دارو حل شه بازم ممنون از توجهتون
    بنده شما رو مقصر ندوستم. فقط یاداوری کردم که نسبت به جان این بچه مسئولید. چون اگر صاحب دیگه ای داشت ، حتما برای درمانش اقدام میکرد. امیدوارم بهترین تصمیمو بگیرید.

ضمنا هر کسی نسبت به کاری که انجام میده در مقابل خدا و وجدانش ، متعهد و مسئوله بخصوص پزشکان یا دامپزشکان که با جان انسان یا حیوانات سرو کار دارن. کم نیستن افرادی در مشاغل مختلف که وظیفشونو به خوبی انجام نمیدن و فقط به مادیات توجه دارن! بنده مسئول کسی نیستم. اگر وجدان کاری باشه ، به تذکر نیازی نیست. اگر هم نباشه هیچ پایبندی و قید و بندی وجود نداره.

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)