کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    ماهی
    شماره عضویت
    15100
    نقل قول نوشته اصلی توسط pouyadaraee نمایش پست ها
    با سلام.
    اگه میشه منو در رابطه با جنسیت و سن این قناری راهنمایی بفرمایید. خودم میگم مادست. فروشنده هم به عنوان ماده داده اما به ندرت یه ریزه خونی هایی هم داره.
    با تشکر

به نظر منم مادس از پاهاش عکس بزارید تا سنشم معلوم شه

کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    ماهی
    شماره عضویت
    15100
    سلام خدمت عزیزان.

امروز یه چیز با یه چیز مواجه شدم توی یکی از قناری فروشی دوستام تو سنندج داشت روی غذای نرمی که برای قناری ها درست کرده بود یه چیزی مثه پوره سیب زمینی که خوب خشک شده بود و قشنگ پودر شده بود میریخت ازش پرسیدم بهم جواب داد که این برای مستی قناری خوبه بوی سیب زمینی هم میداد یه همچین کاری میکنه با قناری؟

کاربر عالی

نوع حیوان خانگی
    قناری و مرغ عشق و عروس هلندی
    شماره عضویت
    16198
    نقل قول نوشته اصلی توسط ehsanfalah نمایش پست ها
    سلام
    چند روز پماد رو قطع کنید و اجازه بدید تا پماد تا جای امکان بر چشم قناری اثر بهینه سازی و درمان رو داشته باشه و اگر بعد از 3 الی 5 روز مجدد چشم قناری دوچار مشکل شد از پماد و داروی تخصصی در زمینه قناری استفاده کنید
    قناری فقط باید خود استحمام کند و پرهای بدنش رو تمیز و مرتب نگهدارد که معمولا قناری که کمی بیماری دارد توان این کار رو نداره و بهتر هست تا زمان بهبودی کامل از این که قناری رو داخل اب و یا استحمام به میل خود قناری استفاده نکنید که طیف بیماری در قناری وسیع تر میشود
    مشکل خاصی نیست اینکه قناری روی یک پا و یا 2 پای خود بخوابد
    از دست دادن تعادل به علت ضعیف شدن قناری میتونه باشه که این مشکل هم با بهبودی کامل بر طرف خواهد شد
    با این حساسیت اگر با قناری رفتار کنید مدام در حال درمان قناری بدونه هیچ دلیلی خواهید شد بهتره مدتی به قناری اجازه بدید تا با شرایط بیشتر و بهتر اشنا شود(البته این نظر شخصی من هستش)
    ممنونم دوست عزیز.
    شستشو با چای رو هم قطع کنم یا مسئله ای نداره؟
    ممنون

تیم مدیــریــت کـــل سایت

نوع حیوان خانگی
    سهره قناری وماهى
    شماره عضویت
    11905
    نقل قول نوشته اصلی توسط پارسا فلا نمایش پست ها
    سلام خدمت عزیزان.

امروز یه چیز با یه چیز مواجه شدم توی یکی از قناری فروشی دوستام تو سنندج داشت روی غذای نرمی که برای قناری ها درست کرده بود یه چیزی مثه پوره سیب زمینی که خوب خشک شده بود و قشنگ پودر شده بود میریخت ازش پرسیدم بهم جواب داد که این برای مستی قناری خوبه بوی سیب زمینی هم میداد یه همچین کاری میکنه با قناری؟
    سلام
    بله ولی برای مستی قناری انچنان که فکر میکنید تاثیر نداره

ممنونم دوست عزیز.
    ممنون
    اینطور که در عکسها پیداست قناری جوان و کمتر از 2 سال سن داره و از نظر ظاهر هم به ماده شباهت دارد
    بله کلا یک هفته به قناری استراحت بدید
    پرسیدن سوال در پیام خصوصی ممنوع است.

کاربر عالی

نوع حیوان خانگی
    شماره عضویت
    16198
    اینطور که در عکسها پیداست قناری جوان و کمتر از 2 سال سن داره و از نظر ظاهر هم به ماده شباهت دارد
    بله کلا یک هفته به قناری استراحت بدید

سلام. ممنونم از پاسختون.
    به نظر من حدود 1 سال سن داره. به نظر شما این قناره ماده چه قدر می ارزه؟ بخوام بفروشمش چه قدر قیمت بدم؟
    تیم مدیــریــت کـــل سایت

نوع حیوان خانگی
    سهره قناری وماهى
    شماره عضویت
    11905
    نقل قول نوشته اصلی توسط پارسا فلا نمایش پست ها
    سلام خدمت عزیزان.

ممنونم دوست عزیز.
    ممنون
    سلام. ممنونم از پاسختون.
    به نظر من حدود 1 سال سن داره. به نظر شما این قناره ماده چه قدر می ارزه؟ بخوام بفروشمش چه قدر قیمت بدم؟
    قیمت برای قناری که بیرون از مغازه و به اصطلاح خانگی هستش توافقی و بسته به نظر خریدار و انصاف فروشنده داره
    پرسیدن سوال در پیام خصوصی ممنوع است.

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    مرغ عشق-عروس هلندی-قناری-کبوتر...
    شماره عضویت
    11645
    نقل قول نوشته اصلی توسط Gloster نمایش پست ها
    دوست عزیز اگر ناخن ها بلند باشند هم به تخم ها آسیب میرسونند و هم ممکنه برای قناری مشکل ایجاد بشه
    سلام
    یه مشکل دیگه پیش اومده
    قناری امروز تخم اولشو گذاشته
    الان نگاه کردم زیر نوکش یه چیزی مثل جوش در اومده
    صداش هم گرفته
    این از چیه؟ باید چیکارش کنم؟

کاربرفعال

نوع حیوان خانگی
    قناری
    شماره عضویت
    16171
    دوستان قناری من ریزه خونی رو شروع کرده،کاری خاصی نباید این دوره بکنم؟؟

یا راهی نیس که سریعتر شروع کنه؟

کاربرفعال

نوع حیوان خانگی
    قناری
    شماره عضویت
    16171
    دوستان یه سوالم دیگه هم دارم که شاید عجیب باشه.

قناری نرم 2 روزه خیلی عجیب شده رفتاراش به قفس آویزون میشه و به اون قناری دیگه نگاه میکنه(حالا نمیدونم ماده هس یا نه اون یکی)و حتی موقع خواب هم به نرده چسبیده و سرش رو کرده تو بالاش رو به ماده عجیب نیس؟

کاربر عالی

نوع حیوان خانگی
    شماره عضویت
    16198
    نقل قول نوشته اصلی توسط MohaϻϻąԂ نمایش پست ها
    دوستان یه سوالم دیگه هم دارم که شاید عجیب باشه.

قناری نرم 2 روزه خیلی عجیب شده رفتاراش به قفس آویزون میشه و به اون قناری دیگه نگاه میکنه(حالا نمیدونم ماده هس یا نه اون یکی)و حتی موقع خواب هم به نرده چسبیده و سرش رو کرده تو بالاش رو به ماده عجیب نیس؟
    سلام دوست عزیز.
    اولین کار اینه که استرس پرنده رو به حداقل برسونید و دمای خونه هم متعادل باشه. بعد باید تنوع غذایی داشته باشید و از سبزیجات و میوه جات مختلف استفاده کنید. بنده شخصا زرده تخم مرغ رو پیشنهاد میکنم. تا حالا بنده برای قناری هام فقط از زرده تخم مرغ استفاده کردم و نتیجه هم گرفتم. ولی بعضیا معتقدن که فقط باید سفیده داد. این فقط تجربه من بود. دوستان دیگه هم راهنمایی میکنن.
    نصف زرده تخم مرغ اب پز رو هفته ای یکبار به پرنده بدید.
    در ضمن میتونید برای پرنده صدای قناری بزارید یا اگه قناری دیگه ای کا دارین و قرص خون هست میتونید اونو کنار قناری بزارید تا اون هم از قناری قرص خون یاد بگیره.
    اگر هم ندارید بهتره صدای اواز قناری رو در همین سایت یا سایت های دیگه دانلود کنید و بریزید روی گوشی و با صدای کم برای قناری بزارید. ولی باید توجه داشته باشید در گذاشتن اواز زیاده روی نکنید تا باعث خستگی پرنده نشه و بعد از مدتی به صدا بی تفاوت شه. توضیحات اضافه در تاپیک صدای قناری تو سایت هست.
    به نظر بنده تا زمانی که قناری نر قرص قرص نمیخونه نباید ماده رو ببینه. حتما قفس رو طوری بزارید که نر و ماده همو نبینن ولی صدای همدیگرو بشنون.
    موفق باشید.

Sent from my SM-G7102 using Tapatalk

صفحه 93 از 251 نخستنخست ... 437475767778798081828384858687888990919293949596979899100101102103104105106107108109110111112143193 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 5 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 5 مهمان ها)