کاربر عالی

نوع حیوان خانگی
    قناری و مرغ عشق و عروس هلندی
    شماره عضویت
    16198
    با سلام به دوستان عزیز.
    بالاخره چند تا عکس از چشم چپ قناریم از نزدیک گرفتم. حیوونی فکرکنم مریضه. واسش یه ویتامین گرفتم که تو عکس مشاهده میکنید. این واسش خوبه؟
    خوب همونطور که دوستان قضیه رو میدونن هم چنان پف رو داره اما چند روزیه که جنب و جوشش بیشتر شده و شنا میکنه. اما بازم پف کرده. لطفا راهنمایی کنید پفش رو چیکار کنم و همچنین چشمش که خیلی زشت شده. جیکش هم درنمیاد
    منتظر هستم.
    ممنون....
    اگه عکس هارو تو سایز اصلی باز کنید عکس ها درست میشن.

کاربر عالی

نوع حیوان خانگی
    شماره عضویت
    16198
    ببخشید این اسپم رو میدم.
    آخه از لیست حذف شده بود.
    منتظر پاسخ هستم.
    شرمنده بابت اسپم...

تیم مدیــریــت کـــل سایت

نوع حیوان خانگی
    سهره قناری وماهى
    شماره عضویت
    11905
    [QUOTE=pouyadaraee;204725]با سلام به دوستان عزیز.
    بالاخره چند تا عکس از چشم چپ قناریم از نزدیک گرفتم. حیوونی فکرکنم مریضه. واسش یه ویتامین گرفتم که تو عکس مشاهده میکنید. این واسش خوبه؟
    خوب همونطور که دوستان قضیه رو میدونن هم چنان پف رو داره اما چند روزیه که جنب و جوشش بیشتر شده و شنا میکنه. اما بازم پف کرده. لطفا راهنمایی کنید پفش رو چیکار کنم و همچنین چشمش که خیلی زشت شده. جیکش هم درنمیاد
    منتظر هستم.
    ممنون....
    اگه عکس هارو تو سایز اصلی باز کنید عکس ها درست میشن.

(سلام
    استحمام (اب تنی) رو از برنامه نگهداری فعلا حذف کنید پف کردن قناری به هر دلیلی که باشه (اب تنی ) برای پرنده خوب نیست
    مولتی ویتامین رو هم فعلا استفاده نکنید تا زمان بهبودی کامل بعد از پایان درمان استفاده کنید
    پماد چشمی برای درمان چشم درد قناری رو میتونید از داروخانه دامپزشکی و یا از پرنده فروشی های مجهز به دارو تهیه کنید و اقدام به درمان کنید
    برای اولین اقدام قبل از درمان چشم قناری رو روزی 2 مرتبه با چای تازه دم که داغ نباشه با پنبه تمیز شستشو بدید
    یکی از داروهای مخصوص پیشگیری و درمان اکثر بیماری های شایع و متداول قناری پودر (تی ان تی) هستش که علاوه بر درمان برای پیشگیری از بیمار شدن قناری میتونید استفاده کنید که بسیار نتیجه بخش و مفید هستش پیشنهاد میکنم از این دارو استفاده کنید)
    پرسیدن سوال در پیام خصوصی ممنوع است.

کاربر عالی

نوع حیوان خانگی
    شماره عضویت
    16198
    (سلام
    استحمام (اب تنی) رو از برنامه نگهداری فعلا حذف کنید پف کردن
    قناری
    به هر دلیلی که باشه (اب تنی ) برای پرنده خوب نیست
    مولتی ویتامین رو هم فعلا استفاده نکنید تا زمان بهبودی کامل بعد از پایان درمان استفاده کنید
    پماد چشمی برای درمان چشم درد
    قناری
    رو میتونید از داروخانه دامپزشکی و یا از پرنده فروشی های مجهز به دارو تهیه کنید و اقدام به درمان کنید
    برای اولین اقدام قبل از درمان چشم
    قناری
    رو روزی 2 مرتبه با چای تازه دم که داغ نباشه با پنبه تمیز شستشو بدید
    یکی از داروهای مخصوص پیشگیری و درمان اکثر بیماری های شایع و متداول
    قناری
    پودر (تی ان تی) هستش که علاوه بر درمان برای پیشگیری از بیمار شدن قناری میتونید استفاده کنید که بسیار نتیجه بخش و مفید هستش پیشنهاد میکنم از این دارو استفاده کنید)
    سلام
    ممنون از پاسختون.
    همونطور که توی عکس میبینید پر های دور چشم داره میریزه. یعنی این مربوط به خود چشم میشه؟ آخه داروهایی که فرمودین برای درمان چشمه. فکر نکنم چشمش مشکلی داشته باشه.
    در ضمن از پماد تترا سایکلین که انسانی هست میشه استفاده کرد؟ اگه میشه مصرفش چه طوریه و به جای چه دارویی استفاده کنم.
    تشکر...

نوع حیوان خانگی
    سهره قناری وماهى
    شماره عضویت
    11905
    نقل قول نوشته اصلی توسط pouyadaraee نمایش پست ها
    سلام
    ممنون از پاسختون.
    همونطور که توی عکس میبینید پر های دور چشم داره میریزه. یعنی این مربوط به خود چشم میشه؟ آخه داروهایی که فرمودین برای درمان چشمه. فکر نکنم چشمش مشکلی داشته باشه.
    در ضمن از پماد تترا سایکلین که انسانی هست میشه استفاده کرد؟ اگه میشه مصرفش چه طوریه و به جای چه دارویی استفاده کنم.
    تشکر...
    چشم قناری شما بعلت عفونت داخلی و یا به علت سرما خوردگی و هر دلیل دیگه الان نیاز به درمان داره و چشم پرنده مشکل داره
    کدوم دارو رو میفرمایید پماد چشم یا پودر (تی ان تی) که برای درمان چشم هستش ؟
    از پماد مصرف انسانی اگر قصد استفاده دارید از پماد ویتامین آ دورچشم استفاده کنید بهتره ولی باز هم اگر پماد مخصوص چشم پرنده تهیه کنید سرعت و کیفیت درمان خیلی بهتری دارد

کاربر عالی

نوع حیوان خانگی
    شماره عضویت
    16198
    نقل قول نوشته اصلی توسط ehsanfalah نمایش پست ها
    چشم قناری شما بعلت عفونت داخلی و یا به علت سرما خوردگی و هر دلیل دیگه الان نیاز به درمان داره و چشم پرنده مشکل داره
    کدوم دارو رو میفرمایید پماد چشم یا پودر (تی ان تی) که برای درمان چشم هستش ؟
    از پماد مصرف انسانی اگر قصد استفاده دارید از پماد ویتامین آ دورچشم استفاده کنید بهتره ولی باز هم اگر پماد مخصوص چشم پرنده تهیه کنید سرعت و کیفیت درمان خیلی بهتری دارد
    ممنون از شما.
    من منظورم از دارو عکس آخری که گذاشتم عکس داروییه که از مغازه دار خریدم. حالا میخوام بدونم این چیه.
    شستن چشم با چای تا چند روز ادامه داشته باشه؟
    پودر تی ان تی رو چه طوری و چه مدتی به قناری بدیم؟
    اگه میشه هزینه پودر تی ان تی و پماد چشمش رو بفرمایید ممنون میشم.
    تشکر...

نوع حیوان خانگی
    سهره قناری وماهى
    شماره عضویت
    11905
    ممنون از شما.
    من منظورم از دارو عکس آخری که گذاشتم عکس داروییه که از مغازه دار خریدم. حالا میخوام بدونم این چیه.
    شستن چشم با چای تا چند روز ادامه داشته باشه؟
    پودر تی ان تی رو چه طوری و چه مدتی به قناری بدیم؟
    اگه میشه هزینه پودر تی ان تی و پماد چشمش رو بفرمایید ممنون میشم.
    تشکر...
    عکس اخر مولتی ویتامین برای پرندگان زینتی هستش و بعنوان دارو استفاده نمیشه
    شستشو با چای که یکی از روشهای سنتی و در عین حال کار امد هستش رو میتونید تا زمان بهبود استفاده کنید و هر زمان قصد استفاده از پماد رو داشتید شستشو رو قطع کنید تا اثر پماد از بین نرود
    بهترین روش برای استفاده پودر (تی ان تی) 5 روز تجویز 1 روز استراحت و مجدد 3 روز تجویز که دوز مصرفی 1/5 از گرم در 1/2 جای اب قناری حل شود و به قناری داده شود .
    قیمت (تی ان تی) وزن 450 گرمی الان حدود 50 الی 55 هزار تومان هستش

کاربر عالی

نوع حیوان خانگی
    شماره عضویت
    16198
    نقل قول نوشته اصلی توسط ehsanfalah نمایش پست ها
    عکس اخر مولتی ویتامین برای پرندگان زینتی هستش و بعنوان دارو استفاده نمیشه
    شستشو با چای که یکی از روشهای سنتی و در عین حال کار امد هستش رو میتونید تا زمان بهبود استفاده کنید و هر زمان قصد استفاده از پماد رو داشتید شستشو رو قطع کنید تا اثر پماد از بین نرود
    بهترین روش برای استفاده پودر (تی ان تی) 5 روز تجویز 1 روز استراحت و مجدد 3 روز تجویز که دوز مصرفی 1/5 از گرم در 1/2 جای اب قناری حل شود و به قناری داده شود .
    قیمت (تی ان تی) وزن 450 گرمی الان حدود 50 الی 55 هزار تومان هستش
    سلام. ممنون از پاسخ کاملتون.
    فقط ی سوال دیگه هم دارم. آیا با استفاده نکردن پودر تی ان تی بیماریش خوب میشه؟ یعنی فقط پماد استفاده کنیم.
    این پماد قیمتش چه قدره و دقیقا چه طوری مصرف میشه؟
    بازم ممنون

نوع حیوان خانگی
    سهره قناری وماهى
    شماره عضویت
    11905
    سلام. ممنون از پاسخ کاملتون.
    فقط ی سوال دیگه هم دارم. آیا با استفاده نکردن پودر تی ان تی بیماریش خوب میشه؟ یعنی فقط پماد استفاده کنیم.
    این پماد قیمتش چه قدره و دقیقا چه طوری مصرف میشه؟
    بازم ممنون
    سلام پودر (تی ان تی) برای درمان چشم قناری نیست و برای پف کردن و کسل بودن قناری که احتمال وجود باکتری های بیماری زا داخلی در قناری هست بهتره استفاده کنید
    البته مدتی هستش که پماد چشم قناری نیست و ظاهرا قطره برای این منظور جای گزین پماد شده که اسم قطره (doxiciclina) ساخت شرکت (tabernil) هستش که نتایج خوبی رو در درمان داشته . قیمت رو هم بین 30 تا 35 هزار تومان فکر میکنم باشه

کاربر تازه وارد

نوع حیوان خانگی
    ماهی
    شماره عضویت
    16242
    سلام
    دوست عزیز چشم قناری شما میکروب رفته و با پماد تتراسایکلین چشمی و تمیز کردن چشم حیوان با چای سرد خوب میشه نگران نباشین فقط درمانو یه هفته ادامه بدین و حد الامکان قفسو تمیز نگه دارین

صفحه 90 از 251 نخستنخست ... 407172737475767778798081828384858687888990919293949596979899100101102103104105106107108109140190 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 2 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 2 مهمان ها)