کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    قناری
    شماره عضویت
    20819
    نقل قول نوشته اصلی توسط animal lover نمایش پست ها
    سلام. بله میتونید اب تنی بدید. قسمتهای پر ریخته نوکش ، میتونه برای این باشه که موقع اب خوردن نوکشو به دیواره های ظرف میزنه یا اگر صورتشو زیاد روی چوب میماله یا با پا میخارونه .

بعضی وقتها چک کنید جوشهای ریز روی پوستش نزده باشه ( منظورم آبله است ) ولی نگران نشید برای احتیاط عرض کردم..

با خوردن گرمی هم این ریزش پیش میاد ولی قناری شما غذاش خوبه. خیلی هم طبع خنک رو غالب نکنید ، دانهای دیگه هم کنارش قرار بدید. میوه و سبزیجات فراموش نشه
    بازم ممنون
    بله دو طرف سرشو زیاد با پا میخارونه یا به نی و میله های قفس میماله ولی الان منظور من دقیقا خود نوکش بود که زیر و روی نوک یه مقدار کبودی پیدا کرده،، توی عکس مشخصه روی نوکش صورتی رنگ شده
    جوش تاحالا ندیدم روی پوستش

کاربر اخراج شده

نوع حیوان خانگی
    -
    شماره عضویت
    19995
    نقل قول نوشته اصلی توسط pari@ نمایش پست ها
    بازم ممنون
    بله دو طرف سرشو زیاد با پا میخارونه یا به نی و میله های قفس میماله ولی الان منظور من دقیقا خود نوکش بود که زیر و روی نوک یه مقدار کبودی پیدا کرده،، توی عکس مشخصه روی نوکش صورتی رنگ شده
    جوش تاحالا ندیدم روی پوستش
    متوجه منظورتون شدم و همون قسمت رو ديدم . اگر از روغن زيتون يا پماد براي چرب كردن پاهاش استفاده كرديد ، درصورتي كه تماسي با صورتش داده باشه ( مثلا ني ها چرب شده باشه) به مرور با پرها تماس پيدا ميكنه و باعث ريزشش ميشه . اونچيزي كه در عكس ديده ميشه كبودي نيست ، رنگ طبيعيه پوستشه كه چون پرهاش ريخته به چشم مياد. اگر دقت كنيد به طريقه ابخوردن يا گاهي بازي كردن توي زبانه ظرف ابخوري ، دقيقا با فشاري كه براي بيرون پاشيدن اب و خنك كردن خودشون دارن ، پرهاي زير و روي نوكشون ميريزه . انشالله كه مشكلي نيست. خيلي حساس شديد و اين خوب نيست .

کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    قناری
    شماره عضویت
    20819
    http://up.parsipet.ir/uploads/IMG-20100110-165715.jpg

خواهری جونم من این قسمتو میگم که توی عکس علامت زدم
    البته شما درست میگین واقعا حساس هم شدم

کاربر اخراج شده

نوع حیوان خانگی
    -
    شماره عضویت
    19995
    http://up.parsipet.ir/uploads/IMG-20100110-165715.jpg

خواهری جونم من این قسمتو میگم که توی عکس علامت زدم
    البته شما درست میگین واقعا حساس هم شدم
    دیده بودم عزیزم این تغییر رنگ نوک طبیعیه .مشکلی نیست

کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    قناری
    شماره عضویت
    20819
    اها مرررسی خیالم راحت شد :-)خیلی خیلی از لطفتون ممنونم

کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    قناری
    شماره عضویت
    20819
    سلام
    خسته نباشین
    یه جوجه قناری چهار و نیم ماهه هم دارم مدفوعش یه مقدار شل شده یعنی اون قسمت جامد تیره رنگش کم شده و قسمت سفید رنگش شل شده و کاغذ زیرشو مرطوب و گچی میکنه..چی شده؟چیکارش کنم:-(
    البته خودش سرحاله و پرای زیر بدنشم کثیف نمیشه از مدفوعش

کاربر اخراج شده

نوع حیوان خانگی
    -
    شماره عضویت
    19995
    سلام
    خسته نباشین
    یه جوجه قناری چهار و نیم ماهه هم دارم مدفوعش یه مقدار شل شده یعنی اون قسمت جامد تیره رنگش کم شده و قسمت سفید رنگش شل شده و کاغذ زیرشو مرطوب و گچی میکنه..چی شده؟چیکارش کنم:-(
    البته خودش سرحاله و پرای زیر بدنشم کثیف نمیشه از مدفوعش
    سلام، متشكرم

اگر وضعيتش نرماله مشكلي نيست . گاهي بخاطر غذاهايي كه خورده ميشه اينحالت پيش مياد. چون اسهال هم نيست كه نگران كننده باشه. يك مقدار كته ابدار ، بدون نمك و روغن ( تا سه روز يك قاشق مرباخوري ) بهش بديد. نصف قاشق چايخوري سركه سيب هم در نصف ظرف ابخوريش بريزيد( دو روز ) ، چند ساعتي باشه ، بعد اب ساده بزاريد. اگر اسهال بود يا تغييري در رفتار و اشتهاش داشت اطلاع بديد.

کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    قناری
    شماره عضویت
    20819
    نقل قول نوشته اصلی توسط animal lover نمایش پست ها
    سلام، متشكرم

اگر وضعيتش نرماله مشكلي نيست . گاهي بخاطر غذاهايي كه خورده ميشه اينحالت پيش مياد. چون اسهال هم نيست كه نگران كننده باشه. يك مقدار كته ابدار ، بدون نمك و روغن ( تا سه روز يك قاشق مرباخوري ) بهش بديد. نصف قاشق چايخوري سركه سيب هم در نصف ظرف ابخوريش بريزيد( دو روز ) ، چند ساعتي باشه ، بعد اب ساده بزاريد. اگر اسهال بود يا تغييري در رفتار و اشتهاش داشت اطلاع بديد.
    مرسی
    سرکه سیب یک و یک دارم ولی برای پرنده نباید صنعتی باشه..درسته؟
    از کجا بگیرم که مطمئن باشم هم طبیعی هست هم بهداشتی؟اگه هم مارک خاصی باید بگیرم ممنون میشم راهنمایی کنین

کاربر اخراج شده

نوع حیوان خانگی
    -
    شماره عضویت
    19995
    مرسی
    سرکه سیب یک و یک دارم ولی برای پرنده نباید صنعتی باشه..درسته؟
    از کجا بگیرم که مطمئن باشم هم طبیعی هست هم بهداشتی؟اگه هم مارک خاصی باید بگیرم ممنون میشم راهنمایی کنین
    خواهش ميكنم . سركه سيب دست ساز قابل اطمينان كمتر پيدا ميشه . نميدونم از كجا بايد تهيه كرد . شايد سبزي فروشيها . ولي مانعي نداره از نوع صنعتي ميتونيد بديد . رقيق ميشه .

کاربرفعال

نوع حیوان خانگی
    خرگوش
    شماره عضویت
    20492
    سلام یک قناری ماده دارم همش چشاشو میبنده علامت دیگه ای هم نداره فقط چشاشو میبنده مشکلش چیه ینی ممکنه سرما خورده باشه چیکار کنم

صفحه 223 از 251 نخستنخست ... 123173204205206207208209210211212213214215216217218219220221222223224225226227228229230231232233234235236237238239240241242 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)