صفحه 75 از 105 نخستنخست ... 25565758596061626364656667686970717273747576777879808182838485868788899091929394 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 741 به 750 از 1046
    کاربر اخراج شده

نوع حیوان خانگی
    -
    شماره عضویت
    19995
    نقل قول نوشته اصلی توسط SilentCity نمایش پست ها
    سلام

واسه یبوست گربه چی بدم؟
    سلام. تا جایی که امکان داره از داروهای مسهل استفاده نکنید. مخلوط کردن غذا با روغن زیتون و کره ، همینطور استفاده از شیر ، به روان شدن مدفوع کمک میکنه.

کاربرفعال

نوع حیوان خانگی
    گربه
    شماره عضویت
    22001
    نقل قول نوشته اصلی توسط animal lover نمایش پست ها
    سلام. تا جایی که امکان داره از داروهای مسهل استفاده نکنید. مخلوط کردن غذا با روغن زیتون و کره ، همینطور استفاده از شیر ، به روان شدن مدفوع کمک میکنه.
    ممنون از راهنماییتون

به ماده میخوام بدم مشکلی که نداره؟

کاربر اخراج شده

نوع حیوان خانگی
    -
    شماره عضویت
    19995
    نقل قول نوشته اصلی توسط SilentCity نمایش پست ها
    ممنون از راهنماییتون

به ماده میخوام بدم مشکلی که نداره؟
    خواهش میکنم. خیر مشکلی برای بارداریش نداره.

کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    گربه
    شماره عضویت
    20564
    سلام

شما فرموديد قرص caniverm در اختيار داريد ، بنده هم بر همون أساس عرض كردم. ضمنا دوز و روش مصرفشو خدمتتون گفتم ، ملاحظه نكرديد؟!!! براي ١٠كيلو ميخريد يعني چي؟!!! وزن گربه طبيعتا زير ١٠كيلو هست و براي زير ١٠كيلوگرم يك قرص يك مرتبه داده ميشه و تكرارش هر سه ماه .

اگر نر بالغ بوده يا نزديك به بلوغ ، رفتنش طبيعيه . دنبال جفت ميره . گاهي به زادگاهشون بر ميگردن ، گاهي خير. انشالله كه سالمه .

دور شدن از قلمرو ، براي بچه ها به مراتب سختتره . چون بي تجربه هستن . ولي زود عادت ميكنن. اگر در خطرن و ميتونيد محل جديد مراقبشون باشيد( تاپيدا كردن مسيرها) انتقالشون بديد.

من از شما پرسیدم دوره درمان انگلشو بر طبق قرص میخوام شروع کنم و پاسخ واضحی به من ندادید وگرنه سوالمو چند بار تکرار نمیکردم مسلما!
    از یه طرف شما میگید یه قرص رو مصرف کنه تا سه ماه بعد! در صورتی که من خدمتتون عرض کردم 20 روز پیش نصف قرص 10 کیلو رو از همون مارک، مصرف کرده! نصفشو یه روز خورده ،نصفشو سه روز بعد.

از یه طرف دیگه من عرض کردم قرصی که در اختیار دارم مناسب 10 کیلو هستش. حتی اگه نصفشو بخوام بهش بدم، آیا درسته که یک جا قرصو بدم بخوره؟؟؟؟؟؟ درصورتی که من بارها شنیدم که همون میزان قرص که مناسب وزن حیوونه باید در طی چند روز تقسیم بندی بشه اما شک دارم به این حرف

امیدوارم واضح بیان کرده باشم!!!!

کاربر اخراج شده

نوع حیوان خانگی
    -
    شماره عضویت
    19995
    نقل قول نوشته اصلی توسط صبا صبوح نمایش پست ها
    من از شما پرسیدم دوره درمان انگلشو بر طبق قرص میخوام شروع کنم و پاسخ واضحی به من ندادید وگرنه سوالمو چند بار تکرار نمیکردم مسلما!
    از یه طرف شما میگید یه قرص رو مصرف کنه تا سه ماه بعد! در صورتی که من خدمتتون عرض کردم 20 روز پیش نصف قرص 10 کیلو رو از همون مارک، مصرف کرده! نصفشو یه روز خورده ،نصفشو سه روز بعد.

از یه طرف دیگه من عرض کردم قرصی که در اختیار دارم مناسب 10 کیلو هستش. حتی اگه نصفشو بخوام بهش بدم، آیا درسته که یک جا قرصو بدم بخوره؟؟؟؟؟؟ درصورتی که من بارها شنیدم که همون میزان قرص که مناسب وزن حیوونه باید در طی چند روز تقسیم بندی بشه اما شک دارم به این حرف

امیدوارم واضح بیان کرده باشم!!!!
    خير اين قرص نياز به تقسيم بندي طي چند روز نداره . به مطلب قبلي اضافه ميكنم : زير ١٠ و بالاي ٥ كيلو يك قرص يك مرتبه و تكرار هر ٢-٣ ماه بعد به همين روش ، زير ٥ كيلو نصف قرص يك مرتبه و تكرار٢-٣ ماه بعد كه بستگي به اين داره كه چند گرميشو تهيه كنيد .... 0.7 يا 0.175 ؟ معمولا 0.7 در دسترس و رايج تره ، براي همين عرض كردم نصف قرص . و يك قرصي هم كه گفته بودم براي 0.175 g بود

شما ٤٠ روز ديگه مطابق فرمول بالا بهش از همين قرص بديد ، اگر قصد نداريد ضدانگل ديگه اي تهيه كنيد .
    ولي اول بفرماييد كدوم نوعشو داريد ؟

پست اول فرموديد قرص نصفه بوده كه طي سه روز بهش داديد. نبايد فاصله بينش ميوفتاد ولي ديگه گذشته . از ماههاي بعد مطابق روشش مصرف كنه.

کاربرفعال

شماره عضویت
    22016
    با دست خورد زمین. کنترل ادرار و مدفوع داره. ورم و کبودی نداره. دستاش حالت عادی داره. به کتفش دست می زنم سر و صدا میکنه. فک نکنم پاهاش مشکلی داشته باشه

کاربر اخراج شده

نوع حیوان خانگی
    -
    شماره عضویت
    19995
    نقل قول نوشته اصلی توسط pooch نمایش پست ها
    با دست خورد زمین. کنترل ادرار و مدفوع داره. ورم و کبودی نداره. دستاش حالت عادی داره. به کتفش دست می زنم سر و صدا میکنه. فک نکنم پاهاش مشکلی داشته باشه
    کتفش یا هر قسمت دیگه ای که درد داره رو هر 20 دقیقه کمپرس سرد کنید. یخ بریزید توی کیسه یخ یا نایلون 5 دقیقه روی موضع مالش بدید و هر 20 دقیقه همینطور تا یکساعت.
    بعد از اون به همین ترتیب کمپرس گرم کنید یا با کیسه اب گرم ( داغ نباشه ) یا حوله گرم شده با اتو. تا یکساعت. فشار هم به دستش نیارید.

اگر تا فردا بهتر نشد اطلاع بدید.

کاربرفعال

شماره عضویت
    22016
    سلام. بهتر نشد بردمش پیش یک شکسته بند گفت دستش در رفته. جاش انداخت

کاربر اخراج شده

نوع حیوان خانگی
    -
    شماره عضویت
    19995
    نقل قول نوشته اصلی توسط pooch نمایش پست ها
    سلام. بهتر نشد بردمش پیش یک شکسته بند گفت دستش در رفته. جاش انداخت
    سلام. شکسته بند دست گربه رو جا انداخت؟!! الان چطوره؟

کاربرفعال

شماره عضویت
    22016
    سلام. شکسته بند دست گربه رو جا انداخت؟!! الان چطوره؟
    یکبار یک گربه ی دیگه ای رو بردم پیش همین شکسته بنده (اون حیوون وضعش خیلی داغون تر از این بود) خوبش کرد. گفت چهار پنج روز طول میکشه تا راه بیفته. الان یک گوشه دراز کشیده

صفحه 75 از 105 نخستنخست ... 25565758596061626364656667686970717273747576777879808182838485868788899091929394 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)