صفحه 70 از 105 نخستنخست ... 20515253545556575859606162636465666768697071727374757677787980818283848586878889 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 691 به 700 از 1046
    کاربرفعال

نوع حیوان خانگی
    گربه
    شماره عضویت
    22001
    نقل قول نوشته اصلی توسط animal lover نمایش پست ها
    سلام.

سیبزمینی ضرر نداره ولی اگه بیش از حد بخوره اسهالش شدت پیدا میکنه.

علایم بارداری از هفته سوم مشخص میشه.
    ممنون از شما

نه بخاطر این پرسیدم چون بی حال هستش و میخوابه میخواستم بدونم علایم بارداری اینطوریه یا خدایی نکرده مریض شده زودی اقدام کنم

در مورد پوست مرغ چیزی نگفتین چون من بعضا اسکلت مرغ میخرم گوشت مرغ رو تمیز میکنم میدم بهشون بدون استخون همیشه پوست مرغ رو میندازم بیرون گفتم بپرسم

کاربر اخراج شده

نوع حیوان خانگی
    -
    شماره عضویت
    19995
    نقل قول نوشته اصلی توسط SilentCity نمایش پست ها
    ممنون از شما

نه بخاطر این پرسیدم چون بی حال هستش و میخوابه میخواستم بدونم علایم بارداری اینطوریه یا خدایی نکرده مریض شده زودی اقدام کنم

در مورد پوست مرغ چیزی نگفتین چون من بعضا اسکلت مرغ میخرم گوشت مرغ رو تمیز میکنم میدم بهشون بدون استخون همیشه پوست مرغ رو میندازم بیرون گفتم بپرسم
    ویرایش شدشو ندیدم
    بیحالی که به چشم بیاد اوایل دیده نمیشه. شاید افسرده است . اگر همه موارد طبیعیه کم اشتهایی جزئی مسئله ای نیست.

پوست مرغ چربی زیادی داره. نر در سنی نیست که مناسبش باشه. برای ماده چون جوانه و احتمالا باردار، هفته ای یکی دوبار ایرادی نداره. ولی سعی کنید به ورزش وادارش کنید

کاربرفعال

نوع حیوان خانگی
    گربه
    شماره عضویت
    22001
    ویرایش شدشو ندیدم
    بیحالی که به چشم بیاد اوایل دیده نمیشه. شاید افسرده است . اگر همه موارد طبیعیه کم اشتهایی جزئی مسئله ای نیست.

پوست مرغ چربی زیادی داره. نر در سنی نیست که مناسبش باشه. برای ماده چون جوانه و احتمالا باردار، هفته ای یکی دوبار ایرادی نداره. ولی سعی کنید به ورزش وادارش کنید
    افسرده؟!

این چطوری درمان میشه؟

ماده بیش از اندازه خیلی وسواس داره هر غذایی نمیخوره حتی تا 2 هفته ی پیش غذای خشک میخورد ولی الان دیگه یه دونه اش رو هم نمیخوره فقط مرغ و ماهی میخوره دیگه هیچی اونم تو یک روز اندازه ی چی مثال بزانم خوب در بیاد اندازه ی 2 تا توپ پینگ پنگ

کاربر اخراج شده

نوع حیوان خانگی
    -
    شماره عضویت
    19995
    نقل قول نوشته اصلی توسط SilentCity نمایش پست ها
    افسرده؟!

این چطوری درمان میشه؟
    بله حیوانات هم افسرده میشن. درمانش قطعا جسمی نیست. برای هر دو بیشتر زمان بزارید. اکر پرخاشگریش برطرف شده بازی کنید باهاش. بازیهای فکری. قایم کردن غذاش و تشویق به پیدا کردنش. توپ بازی که گربه ها خیلی دوستدارن.

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    عروس هلندی,همستر بود,مینا,لاک پشت,گربه,آکواریوم شیرین,ب
    شماره عضویت
    19171
    درود بر شما.
    یک بچه گربه ۴ ماهه دارم.متاسفانه اسهال داره.بیحال شده.و پلک چشمش هم متورم شده و اومده روی چشم.نیازمند راهنمایی.باتشکر.

Sent from my K00E using Tapatalk

کاربر اخراج شده

نوع حیوان خانگی
    -
    شماره عضویت
    19995
    نقل قول نوشته اصلی توسط vonarian نمایش پست ها
    درود بر شما.
    یک بچه گربه ۴ ماهه دارم.متاسفانه اسهال داره.بیحال شده.و پلک چشمش هم متورم شده و اومده روی چشم.نیازمند راهنمایی.باتشکر.

سلام. از کی اینطور شده؟ چی خورده؟ جای گرمی بوده؟ استفراغ و بی اشتهایی هم داره؟ بچه های دیگه سالمن؟

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    شماره عضویت
    19171
    سلام. از کی اینطور شده؟ چی خورده؟ جای گرمی بوده؟ استفراغ و بی اشتهایی هم داره؟ بچه های دیگه سالمن؟
    اطلاعی ندارم چی خورده.هرچی بوده مادره داده.همه سالمن.توی هوای آزاد بوده.سایه هم بوده و باغچه هم خوب خنکه.بازی میکنه.رقابت سر غذا میکنه.گاز هم میگیرن همدیگه رو.حتی شاخ و شونه هم برای هم دیگه میکشن.اما اسهال داره.استفراغ نداره.اشتها هم مثل قبله.از درخت هم بالا میره.بازی و تفریح هم میکنه.راحت میدوه.

ویرایش توسط vonarian : 12th July 2017 در ساعت 12:24 AM

کاربر اخراج شده

نوع حیوان خانگی
    -
    شماره عضویت
    19995
    نقل قول نوشته اصلی توسط vonarian نمایش پست ها
    اطلاعی ندارم چی خورده.هرچی بوده مادره داده.همه سالمن.توی هوای آزاد بوده.سایه هم بوده و باغچه هم خوب خنکه.بازی میکنه.رقابت سر غذا میکنه.گاز هم میگیرن همدیگه رو.حتی شاخ و شونه هم برای هم دیگه میکشن.اما اسهال داره.استفراغ نداره.اشتها هم مثل قبله.از درخت هم بالا میره.بازی و تفریح هم میکنه.راحت میدوه.

بسیار خوب. براش کته و ماست بزارید. اب خنک همیشه باشه حتی با یک تکه یخ هم خوبه خنکش کنید. فعلا شیر ، تخم مرغ و غذاهای چرب ندید. دارو نمینویسم چون به نظر میاد اسهالش از گرمازدگی باشه . اجازه ندید پرنده یا مگس شکار کنن. کیتن هم خدمتتون گفتم. هم اون پرنده زبون بسته گناهداره هم خوردن گوشت خام یا حشرات، انگل ایجاد میکنه. به اندازه کافی سیرشون کنید دنبال شکار نرن. اگر تا دو روز دیگه ادامه داشت اطلاع بدید.

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    شماره عضویت
    19171
    بسیار خوب. براش کته و ماست بزارید. اب خنک همیشه باشه حتی با یک تکه یخ هم خوبه خنکش کنید. فعلا شیر ، تخم مرغ و غذاهای چرب ندید. دارو نمینویسم چون به نظر میاد اسهالش از گرمازدگی باشه . اجازه ندید پرنده یا مگس شکار کنن. کیتن هم خدمتتون گفتم. هم اون پرنده زبون بسته گناهداره هم خوردن گوشت خام یا حشرات، انگل ایجاد میکنه. به اندازه کافی سیرشون کنید دنبال شکار نرن. اگر تا دو روز دیگه ادامه داشت اطلاع بدید.
    خیلی ممنون از راهنمایی.
    چشم.

کاربرفعال

نوع حیوان خانگی
    گربه
    شماره عضویت
    22001
    سلام

واقعا دیگه این ماده مشکوک شده بیش از اندازه بی حال شده فقط گوشه ها ی خونه میخوابه

صفحه 70 از 105 نخستنخست ... 20515253545556575859606162636465666768697071727374757677787980818283848586878889 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 3 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 3 مهمان ها)