صفحه 57 از 105 نخستنخست ... 7383940414243444546474849505152535455565758596061626364656667686970717273747576 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 561 به 570 از 1046
    کاربر اخراج شده

نوع حیوان خانگی
    -
    شماره عضویت
    19995
    نقل قول نوشته اصلی توسط pooch نمایش پست ها
    مغزم گیر کرده، اصلا متوجه نمیشم. از ساعت 12 میخوام قطره رو شروع کنم، اون دو تا قطره ای که تداخل ندارن کدوما هستن تا به فاصله ی یک دقیقه بریزم ، و اون یک قطره دیگه رو چند دقیقه بعد میتونم بریزم؟
    !! ساده است . اساميشون هم نوشتم .

ببينيد شما تيرلوز و سيپروفلوكساسين رو هر ٤ساعت كه گفته شده همزمان بريزيد ، با فاصله ٥-٦ثانيه .تمام
    فاصله بين سيپلكس و ديكلوفناك هم كه زياده . تداخلي نداره . كاري بهش نداريم . اينم تمام

کاربر تازه وارد

نوع حیوان خانگی
    گربه
    شماره عضویت
    22194
    سلام من هفته ي پيش متوجه ريزش موي گربه ام شدم و به دامپزشكي مراجعه كردم تشخيص دكتر قارچ بوده و داروي بينافين رو به همراه شامپو دئو دراگ رو تجويز كردن و درمان و زمان درمان رو تا چهار هفته اعلام كردند الان وارد هفته ي دوم درمان شده و يكي ديگه از دوستان كه گربش قارچ داشته دارو هاي ديگه اي داشت و يه قطره هم داشته براي قارچ و من احساس ميكنم موهاي پيشاني گربه ي من در حال كم پشت شدنه آيا تجويز دارويي ايشون دوست بوده ؟ چون پشت شامپو نوشته براي موهاي داراي شوره و التهاب پوس ريزي و تشخيص ايشون قارچ بوده.
    ببخشيد نمي دونستم بايد اينجا سوال ميپرسيدم
    عكس هاش هم خدمتتون البته اينجا خواب بود. ممنون

کاربرفعال

شماره عضویت
    22016
    نقل قول نوشته اصلی توسط animal lover نمایش پست ها
    !! ساده است . اساميشون هم نوشتم .

ببينيد شما تيرلوز و سيپروفلوكساسين رو هر ٤ساعت كه گفته شده همزمان بريزيد ، با فاصله ٥-٦ثانيه .تمام
    فاصله بين سيپلكس و ديكلوفناك هم كه زياده . تداخلي نداره . كاري بهش نداريم . اينم تمام
    این "سیپروفلوکساسین" همین سیپلکسه؟

کاربر اخراج شده

نوع حیوان خانگی
    -
    شماره عضویت
    19995
    این "سیپروفلوکساسین" همین سیپلکسه؟
    بله دوست عزيز ، همونه

کاربر اخراج شده

نوع حیوان خانگی
    -
    شماره عضویت
    19995
    نقل قول نوشته اصلی توسط Asalnasiri نمایش پست ها
    سلام من هفته ي پيش متوجه ريزش موي گربه ام شدم و به دامپزشكي مراجعه كردم تشخيص دكتر قارچ بوده و داروي بينافين رو به همراه شامپو دئو دراگ رو تجويز كردن و درمان و زمان درمان رو تا چهار هفته اعلام كردند الان وارد هفته ي دوم درمان شده و يكي ديگه از دوستان كه گربش قارچ داشته دارو هاي ديگه اي داشت و يه قطره هم داشته براي قارچ و من احساس ميكنم موهاي پيشاني گربه ي من در حال كم پشت شدنه آيا تجويز دارويي ايشون دوست بوده ؟ چون پشت شامپو نوشته براي موهاي داراي شوره و التهاب پوس ريزي و تشخيص ايشون قارچ بوده.
    ببخشيد نمي دونستم بايد اينجا سوال ميپرسيدم
    عكس هاش هم خدمتتون البته اينجا خواب بود. ممنون

سلام ، بستگي به تشخيص ايشون داره كه معاينه كردن . بنده كه نميدونم مبتلا به چه نوع قارچي هست، از عكس هم قابل تشخيص نيست . تربينافين هم داروي خوبيه ولي بهتر بود، ايتروكونازول تجويز ميكردن كه البته اينهم مانعي نداره . احتمالا بعلت قارچ ، پوست گربتون ملتهب شده كه اون شامپو رو توصيه كردن . ريزش مو ، در درمانهاي قارچي طبيعيه . تاثيرات قارچ و داروهاي مصرفيه . اگر نگرانتون كرده با دكترش صحبت كنيد

کاربرفعال

نوع حیوان خانگی
    گربه
    شماره عضویت
    22001
    سلام

متاسفانه انگار نر مریضه اگه 24 ساعت حساب کنیم 23 ساعتش خوابه کلا
    والله دیگه نمیدونم چیکار کنم
    غذا و آب میخوره بعد کلا خوابه

کاربر اخراج شده

نوع حیوان خانگی
    -
    شماره عضویت
    19995
    نقل قول نوشته اصلی توسط SilentCity نمایش پست ها
    سلام

متاسفانه انگار نر مریضه اگه 24 ساعت حساب کنیم 23 ساعتش خوابه کلا
    والله دیگه نمیدونم چیکار کنم
    غذا و آب میخوره بعد کلا خوابه
    سلام. لطفا به دکتر دیگه ای مراجعه کنید . درمورد اون سندرومی که صحبت کردم نگران شدم. سیستم پیام خصوصی فعلا ارور میده . از طریق پیغام بازدید کنندگان بفرمایید کدوم شهر هستید دامپزشک پیدا کنم

کاربرفعال

شماره عضویت
    22016
    فرض کنیم که سیپلیکس و دیکلوفناک چهار ساعته بودن، با توجه به تداخلی که دارن فاصله زمانی بین این دو چقدر باید میبود؟
    //////
    ولش کنید خانم دکتر. صبح زنگ میزنم به دکتر ازش سوال می کنم. من یک کم حساس شدم و نمیخوام یکوقت اشتباه بکنم

کاربر اخراج شده

نوع حیوان خانگی
    -
    شماره عضویت
    19995
    فرض کنیم که سیپلیکس و دیکلوفناک چهار ساعته بودن، با توجه به تداخلی که دارن فاصله زمانی بین این دو چقدر باید میبود؟
    !!! اقای .... بخدا اتم نیستا سه تا قطرست. شما طبق ساعتش بریز کاری به تداخل نداشته باش. والله تداخل ندارن

بر فرض که ساعت 12 سیپلکسو تیرلوز رو باهم ریختید ، هر 4 ساعت تکرار کنید که همزمان میشه با دیکلوفناک و هیچ اشکال و تداخلی نداره . حل شد؟

کاربرفعال

شماره عضویت
    22016
    نقل قول نوشته اصلی توسط animal lover نمایش پست ها
    !!! اقای .... بخدا اتم نیستا سه تا قطرست. شما طبق ساعتش بریز کاری به تداخل نداشته باش. والله تداخل ندارن

بر فرض که ساعت 12 سیپلکسو تیرلوز رو باهم ریختید ، هر 4 ساعت تکرار کنید که همزمان میشه با دیکلوفناک و هیچ اشکال و تداخلی نداره . حل شد؟
    خب منم همین جوابو میخواستم دیگه

صفحه 57 از 105 نخستنخست ... 7383940414243444546474849505152535455565758596061626364656667686970717273747576 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)