صفحه 47 از 105 نخستنخست ... 28293031323334353637383940414243444546474849505152535455565758596061626364656697 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 461 به 470 از 1046
    کاربر اخراج شده

نوع حیوان خانگی
    -
    شماره عضویت
    19995
    نقل قول نوشته اصلی توسط SilentCity نمایش پست ها
    ممنون از پاسختون
    خیر قرص ضد انگل مصرف نمیکنه و همینطور امروزم 5 تا آمپول زدن که فقط 2 تاشو فهمیدم یکیش ضد التهاب اون یکی ویتامین 3 تاشو نفهمیدم چی تزریق کرد
    سنش حدودا 5 ساله هستش وزنش 4 کیلو فقط این مورد واسم سوال شده الان که من غذای خشک خریدم چرا روش نوشته واسه گربه ی 4 کیلو 70 گرم غذا داده بشه ولی با فرمایشات شما مقدار مصرف غذا زیاده
    سو تفاهم نشه قصد بی ادبی ندارم فقط میخوام دلیل تفاوت بیش از حدشو بدونم

فرمایشات شما کاملا درسته فکر کنم من زیادی مرغ بهشون دادم چون هر روز از مرغ استفاده میکردم بهشون میدادم
    تا اين سن و از زماني كه خريديد ، يعني هيچ موقع ضدانگل استفاده نشده ؟! حتما دراين مورد با دامپزشكش صحبت كنيد .

فرمايشتون صحيحه . ولي اگر دقت كرده باشيد ، عرض كردم نمودار كليه يعني براي شرايط أيده آل در نظر گرفته شده نه فقط براي پرشين و قطعي نيست ، بستگي به نياز ، نژاد ، سوخت و ساز و وزن و شرايط زندگي گربه داره . غذاهايي كه ميفرماييد مخصوص پرشين هست كه با توجه به نيازش و درصد تركيبات به كار رفته در ساختارش ، اندازه گيري شده . براي هر نوع غذا ، يك ميزان درج ميشه ، هر كدوم با ديگري متفاوته . با افزايش سن ، از وعده ها كاسته و به مقدارش اضافه ميشه.

کاربرفعال

نوع حیوان خانگی
    گربه
    شماره عضویت
    22001
    سلام

دوستان اتاق من اکثرا سرده گربه ها هم بیشتر وقتها تو اتاقم هستن با کولری که همیشه روشن هستش مریض نمیشن؟

نمیدونم گربه ها جای سرد رو دوست دارن یا جای گرم

کاربر اخراج شده

نوع حیوان خانگی
    -
    شماره عضویت
    19995
    سلام

دوستان اتاق من اکثرا سرده گربه ها هم بیشتر وقتها تو اتاقم هستن با کولری که همیشه روشن هستش مریض نمیشن؟

نمیدونم گربه ها جای سرد رو دوست دارن یا جای گرم
    سلام ، مسلمه كه سرما ميخورن . بخصوص سوپر فلت كه سيستم تنفسي حساسي هم داره .

کاربر تازه وارد

نوع حیوان خانگی
    عروس هلندی
    شماره عضویت
    22040
    سلام من یدونه عروس هلندی دارم. تصمیم گرفتم سرپرستیه گربه پرشین دو سه ماهه رو به عهده بگیرم.میخواستم بدونم بخاطر سن کمش به عروسم عادت میکنه؟ یا امکانش هست به عروسم آسیب بزنه؟ اگه سن گربه کمتر باشه چطور؟

کاربر اخراج شده

نوع حیوان خانگی
    -
    شماره عضویت
    19995
    نقل قول نوشته اصلی توسط فاطیما۱۷۷۱ نمایش پست ها
    سلام من یدونه عروس هلندی دارم. تصمیم گرفتم سرپرستیه گربه پرشین دو سه ماهه رو به عهده بگیرم.میخواستم بدونم بخاطر سن کمش به عروسم عادت میکنه؟ یا امکانش هست به عروسم آسیب بزنه؟ اگه سن گربه کمتر باشه چطور؟
    سلام. پیش اومده وقتی از دوران نوزادی در کنار هم بزرگ بشن ، دوستان خوبی در آینده خواهند بود ولی هیچ تضمینی نیست. بالاخره گربه ، گربست ، با خوی و غریزه شکار .

کاربرفعال

نوع حیوان خانگی
    گربه
    شماره عضویت
    22001
    با عرض سلام و خسته نباشید

از دیروز طبق علایم آمادگی گربه ی ماده متوجه شدم که الان کاملا آماده ی جفت گیری هستش نر هم طبق گفته ی دکتر دامپزشک کاملا آماده هستش ولی متاسفانه ماده اجزای اینو نمیده که نر بهش نزدیک بشه دلیلش چیه؟!

کاربر اخراج شده

نوع حیوان خانگی
    -
    شماره عضویت
    19995
    با عرض سلام و خسته نباشید

از دیروز طبق علایم آمادگی گربه ی ماده متوجه شدم که الان کاملا آماده ی جفت گیری هستش نر هم طبق گفته ی دکتر دامپزشک کاملا آماده هستش ولی متاسفانه ماده اجزای اینو نمیده که نر بهش نزدیک بشه دلیلش چیه؟!
    سلام ، متشكرم

هر دو بار اولشونه؟ اگر بله ، طبيعيه ، فرصت بديد، زمان ميبره . نظارت نكنيد بهشون . بزاريد اتاق ديگه اي ،راحت باشن .

کاربرفعال

نوع حیوان خانگی
    گربه
    شماره عضویت
    22001
    نقل قول نوشته اصلی توسط animal lover نمایش پست ها
    سلام ، متشكرم

هر دو بار اولشونه؟ اگر بله ، طبيعيه ، فرصت بديد، زمان ميبره . نظارت نكنيد بهشون . بزاريد اتاق ديگه اي ،راحت باشن .
    متاسفانه نمیدونم چون 2 یا 3 هفته ای هستش که نگهداری میکنم نر 5 سالشه ماده فکر کنم نزدیک به یکساله هستش
    بیشتر اوقات تو یک اتاق هستن یا تراس

کاربر اخراج شده

نوع حیوان خانگی
    -
    شماره عضویت
    19995
    متاسفانه نمیدونم چون 2 یا 3 هفته ای هستش که نگهداری میکنم نر 5 سالشه ماده فکر کنم نزدیک به یکساله هستش
    بیشتر اوقات تو یک اتاق هستن یا تراس
    ماده خيلي جوانه ، تجربه اي نداره . عموما براي ماده هاي جوان ، جفتگيري يا بسرعت انجام ، يا خيلي طولاني ميشه . اگر نر با تجربه باشه كمك بيشتري براي تسريع جفتگيري هست . ولي گاهي ، با اين وجود ، آماتور بودن ماده ، جريان رو به تعويق ميندازه . صبور باشيد .

کاربرفعال

نوع حیوان خانگی
    گربه
    شماره عضویت
    22001
    با عرض سلام دوباره مزاحم شدم

پشت گوش گربه اصلا مو در نمیاد و نقطه های سیاه رو پوستش هست دلیلش چیه؟!

با عرض معذزت آپلود سنتر شما مشکل داشت مجبورا از سایت دیگه اقدام کردم با عرض پوزش

صفحه 47 از 105 نخستنخست ... 28293031323334353637383940414243444546474849505152535455565758596061626364656697 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)