صفحه 4 از 5 نخستنخست 12345 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 31 به 40 از 43
    کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    ماهی
    شماره عضویت
    19075
    این لینک مربوط به یکی از نرم‌افزار های که تحت stilo برای آردوینو نوشته شده که میتونید از لینک زیر دانلود کنید در ضمن نحوه لود کردن تو آردوینو هم یه ویدیو توضیح داده شده امیدوارم که موفق باشید اگه سوالی داشتید در خدمتتون هستم
    http://ferduino.com/download/
    ویرایش توسط Saeed3015 : 3rd July 2016 در ساعت 07:15 PM

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    ماهی
    شماره عضویت
    19075
    این ویدیو هم یه سیستم مشابه رو نشون میده که البته نرم افزارش رایگان نیست

http://youtu.be/gN4XQHNijxw
    ویرایش توسط Saeed3015 : 3rd July 2016 در ساعت 07:34 PM

کاربر تازه وارد

نوع حیوان خانگی
    ماهی
    شماره عضویت
    19705
    دوست عزیز میشه لطفاً بگید چطوری مشکل چشمک زدن ال ای دی هارو حل کردین؟؟ آخه من هم دقیقاً همین مشکل رو دارم!

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    ماهی
    شماره عضویت
    19075
    نقل قول نوشته اصلی توسط anvari نمایش پست ها
    دوست عزیز میشه لطفاً بگید چطوری مشکل چشمک زدن ال ای دی هارو حل کردین؟؟ آخه من هم دقیقاً همین مشکل رو دارم!
    سلام خدمت شما عرض کنم که ظاهرا شما چشمک زدن زمان دیم شدن رو میگید وقتی شما از درایور خود ال ای دی استفاده کنید این مشکل پیش میاد به این دلیل که خروجی هم ولتاژ و هم جریان رگوله شده شما باید از یه منبع تغذیه جدا استفاده کنید و بعد به وسیله ماسفت یا درایور های مخصوص که با pwm کار میکنه ال ای دی ها رو راه اندازی کنی
    ببخشید که الان پاسخ پستتون رو دادم یه مدتی در گیر جابجایی بودم
    ویرایش توسط Saeed3015 : 5th August 2016 در ساعت 06:48 AM

کاربر تازه وارد

نوع حیوان خانگی
    ماهی
    شماره عضویت
    19705
    سلام و تشکر از بابت پاسخ و راهنماییتون!
    سعیدخان من رشته ام الکترونیک نیست و آشنایی کمی هم در این مورد دارم! میشه لطفاً در صورت امکان یه نمای شماتیک از نحوه اتصال مداری و مواردی که گفتین رو برای آموزش امثال بنده قرار بدین؟؟
    همچنین این درایورهای مخصوص که فرمودین با PWM کار میکنن رو از کجا میشه تهیه کرد و مشخصات چی هست؟؟ و بازهم اگه مقدور هست عکسی اگه ازش دارین لطف کنین ممنون میشم!!
    ببخشید که باعث زحمت هستم!!

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    ماهی
    شماره عضویت
    19075
    نقل قول نوشته اصلی توسط anvari نمایش پست ها
    سلام و تشکر از بابت پاسخ و راهنماییتون!
    سعیدخان من رشته ام الکترونیک نیست و آشنایی کمی هم در این مورد دارم! میشه لطفاً در صورت امکان یه نمای شماتیک از نحوه اتصال مداری و مواردی که گفتین رو برای آموزش امثال بنده قرار بدین؟؟
    همچنین این درایورهای مخصوص که فرمودین با PWM کار میکنن رو از کجا میشه تهیه کرد و مشخصات چی هست؟؟ و بازهم اگه مقدور هست عکسی اگه ازش دارین لطف کنین ممنون میشم!!
    ببخشید که باعث زحمت هستم!!
    سلام البته من هم مثل شما رشته ام الکترونیک نیست ولی آردوینو کار کردن با میکرو کنترلها رو راحت کرده اگه شما تو عکسهایی که تو تاپیک گذاشتم دقت کرده باشی من از یه منبع تغذیه 36 ولت 10 آمپر استفاده کردم و از مبدلهای dc to dc برای تبدیل ولتاژ استفاده کردم سعی میکنم شماتیک مدار رو هم به زودی براتون بذارم
    واسه درایور هم میتونید از meanwell LDD 350 H استفاده کنی

کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    ماهی شیرین و شور-23جفت مرغ عشق--طوطی سبز و گربه
    شماره عضویت
    19959
    سلام دوست عزیز سعید خان خیلی وقت بود تو فکر ژیاده سازی یک کنترلر بودم تا اینکه ژست شمارو دیدم.حال این مسئله ذهن منو مشغول خودش کرده با توجه به اینکه من از الکترونیک در حد صفرهم هیچ نمیدونم ایا امکانش هست بتونم چنین چیزی پیاده سازی کنم.؟

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    ماهی
    شماره عضویت
    19075
    نقل قول نوشته اصلی توسط meysam.tabandeh نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز سعید خان خیلی وقت بود تو فکر ژیاده سازی یک کنترلر بودم تا اینکه ژست شمارو دیدم.حال این مسئله ذهن منو مشغول خودش کرده با توجه به اینکه من از الکترونیک در حد صفرهم هیچ نمیدونم ایا امکانش هست بتونم چنین چیزی پیاده سازی کنم.؟
    سلام البته که میتونی ولی باید اطلاعاتت رو در مورد الکترونیک و کاری که میخوای انجام بدی بالا ببری من خودم حدود 6 ماه رو این موضوع تحقیق کردم و هنوز هم دارم روش کار میکنم تا ارتقا بدم

کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    ماهی شیرین و شور-23جفت مرغ عشق--طوطی سبز و گربه
    شماره عضویت
    19959
    تشکر از روحیه دادنت داداش....یک لطفی میفرمایی یه توضیح روشنی بم بدی تقریباً قطعات به کار رفته رو درک کردم فقط مانیتور به کار رفته کمی گنگه...میشه یه توضیح جامع در خصوص نحوه کار و نصب این مانیتور بدی همینطور میشه یه قیمت حدودی بدی؟ اگر لطف کنی و یه توضیحی بدی سیستم روشناییت شبیه ساز طلوع و غروب خورشید هست؟طرحتونو به یکی از همکارا نشون دادم گفت میتونه با کمک اطلاعات شما راه اندازیش کنه فقط اونم مثل من روی مانیتوره کمی گنگ بود.

نقل قول نوشته اصلی توسط Saeed3015 نمایش پست ها
    سلام البته که میتونی ولی باید اطلاعاتت رو در مورد الکترونیک و کاری که میخوای انجام بدی بالا ببری من خودم حدود 6 ماه رو این موضوع تحقیق کردم و هنوز هم دارم روش کار میکنم تا ارتقا بدم

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    ماهی
    شماره عضویت
    19075
    نقل قول نوشته اصلی توسط meysam.tabandeh نمایش پست ها
    تشکر از روحیه دادنت داداش....یک لطفی میفرمایی یه توضیح روشنی بم بدی تقریباً قطعات به کار رفته رو درک کردم فقط مانیتور به کار رفته کمی گنگه...میشه یه توضیح جامع در خصوص نحوه کار و نصب این مانیتور بدی همینطور میشه یه قیمت حدودی بدی؟ اگر لطف کنی و یه توضیحی بدی سیستم روشناییت شبیه ساز طلوع و غروب خورشید هست؟طرحتونو به یکی از همکارا نشون دادم گفت میتونه با کمک اطلاعات شما راه اندازیش کنه فقط اونم مثل من روی مانیتوره کمی گنگ بود.
    ببینید قطعاتی که من استفاده کردم همگی به صورت ماژولار هستند و پس از نصب بر روی هم تشکیل یه مدار مجتمع رو میدن که با برنامه نویسی و مشخص کردن ورودی ها و خروجی ها و نحوه ارتباط بین ماژولها میشه مدار رو راه اندازی کرد

صفحه 4 از 5 نخستنخست 12345 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)