کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    ماهی. عروس هلندی
    شماره عضویت
    22286
    سلام. عروس من تازه دونه خور شده. خوب دونه می خوره میوه و سبزی جات هم بهش میدم مولتی ویتامین هم تو آبش میریزم. دوست دارم تپل بشه چی پیشنهاد میکنید که بدم بهش.

کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    عروس هلندی
    شماره عضویت
    20450
    نقل قول نوشته اصلی توسط animal lover نمایش پست ها
    پرها ، تدريجي شروع به ريختن ميكنه ولي نه اينكه همه با هم بريزه ، مرحله به مرحلست و پرهاي ريزو درشتو شامل ميشه. حدود سه هفته در بهترين شرايط طول ميكشه .
    صحبت كردن كه بعد از يكسالگيه ، اگر به خوبي اموزش ديده باشه ولي از ٣/٥- ٤ماهگي رسما بايد ريزه خوانيو شروع ميكرد!
    سلام این صدای خوندنشه، از همون 3 4 ماهگی در همین حد میخونه چن دقیقه ای گاهی
    http://s8.picofile.com/file/83026338...5_001.m4a.html

کاربر اخراج شده

نوع حیوان خانگی
    -
    شماره عضویت
    19995
    نقل قول نوشته اصلی توسط mansoor.m نمایش پست ها
    سلام. عروس من تازه دونه خور شده. خوب دونه می خوره میوه و سبزی جات هم بهش میدم مولتی ویتامین هم تو آبش میریزم. دوست دارم تپل بشه چی پیشنهاد میکنید که بدم بهش.
    سلام ، جوانه گندم و غذاهاي نشاسته دارمثل سيب زميني ، ذرت ، برنج ، حبوبات .. چاق شدن با نشاسته ، كاذب و بي فايده است . بايد بدنش از پروتئين و ويتامين تامين باشه نه فقط ظاهرا جثه بزرگي داشته باشه ولي ضعيف .

کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    کاکاتیل،باجیگار، ماهی گپی
    شماره عضویت
    22441
    جوجه های کااکتیل رو باید کی از پدر مادراشون جدا کرد؟بهتر نیست اگه خودمون واردیم بهش سرلاک بدیم یا باید بزاریم کامل پیش پدر مادرش دون خور بشه؟ممنون میشم جواب بدین چون ما داریم روی یک پروژه تحقیقاتی جدید کار میکنیم،راستی امکان گرفتن جوجه های 5 روزه به بالا رو هم دارم؟

کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    کاکاتیل،باجیگار، ماهی گپی
    شماره عضویت
    22441
    راستی ببخشد گونه های جهش یافته از جمله لوتینو وآلبینو دارای مشکلات ژنتیکی نیستند؟نگهداریشون به مراتب سخت تر نیست؟چون توکتاب های ما یجور نوشته بعضی جاها یجور دیگه میگن

کاربر اخراج شده

نوع حیوان خانگی
    -
    شماره عضویت
    19995
    نقل قول نوشته اصلی توسط daarriiush نمایش پست ها
    سلام این صدای خوندنشه، از همون 3 4 ماهگی در همین حد میخونه چن دقیقه ای گاهی
    http://s8.picofile.com/file/83026338...5_001.m4a.html
    سلام ، صداش هنوز پخته نيست . براش اواز عروس نر يا بلبل بزاريد ، كم كم ياد ميگيره .

کاربر اخراج شده

نوع حیوان خانگی
    -
    شماره عضویت
    19995
    نقل قول نوشته اصلی توسط سعیدزاده نمایش پست ها
    جوجه های کااکتیل رو باید کی از پدر مادراشون جدا کرد؟بهتر نیست اگه خودمون واردیم بهش سرلاک بدیم یا باید بزاریم کامل پیش پدر مادرش دون خور بشه؟ممنون میشم جواب بدین چون ما داریم روی یک پروژه تحقیقاتی جدید کار میکنیم،راستی امکان گرفتن جوجه های 5 روزه به بالا رو هم دارم؟
    نقل قول نوشته اصلی توسط سعیدزاده نمایش پست ها
    راستی ببخشد گونه های جهش یافته از جمله لوتینو وآلبینو دارای مشکلات ژنتیکی نیستند؟نگهداریشون به مراتب سخت تر نیست؟چون توکتاب های ما یجور نوشته بعضی جاها یجور دیگه میگن
    سلام . پروژه تحقيقاتي ؟!!

اول اينكه تا زماني كه والدين خوبي دارند و ازشون به درستي نگهداري ميشه ، به هيچ عنوان ، نبايد جدا و تغذيه بشن . در اينحالت ٢-٢/٥ماهگي دانخور ميشن . ولي اگر سرلاكي بزرگ بشن ، گاهي تا ٣ماه هم دانخور شدنشون طول ميكشه . متوجه قسمت اخر سوالتون نشدم !!

آلبينو و لوتينو ، مشكل ژنتيكي ندارن ، جهش ژنتيكي اتفاق افتاده . خير اصلا ، تفاوتي در نگهداري وجود نداره. فقط از نظر رنگ اميزي متفاوتن . در توليد مثلشون هم ، با توجه به رنگ و نژادي كه دلخواهتون هست ، بايد دقت كنيد اشتباهي پيش نياد.

اگر قصدتون تحقيقاته ، از منابع و أشخاص مطلع و معتبرتر كه تخصصشون در اين زمينه است و سايتهاي مختلف اموزشي غير فارسي زبان ، تحقيق كنيد كه نتايج علمي و إثبات شده تري بدست بياريد . و صد البته مطالب فارسي خوب و غني هم هست كه اساتيد ايراني نگارش كردن ، اگر بهش دسترسي پيدا كنيد .

کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    عروس هلندی
    شماره عضویت
    22358
    سلام. من یه عروس هلندی دارم که 69 روزشه، از 17 روزگی خودم بزرگش کردم، ولی اصلا تو قفس نذاشتمش، حالا چند روزه که قفس براش گرفتم، اصلا تو قفسش نمیمونه،انقد هول میشه تو قفس که دونه نمیخوره فقط دنبال یه راهی واسه خروجه، چیکار کنم عادت کنه؟ ممنون.

کاربر اخراج شده

نوع حیوان خانگی
    -
    شماره عضویت
    19995
    نقل قول نوشته اصلی توسط masoud neyzeh نمایش پست ها
    سلام. من یه عروس هلندی دارم که 69 روزشه، از 17 روزگی خودم بزرگش کردم، ولی اصلا تو قفس نذاشتمش، حالا چند روزه که قفس براش گرفتم، اصلا تو قفسش نمیمونه،انقد هول میشه تو قفس که دونه نمیخوره فقط دنبال یه راهی واسه خروجه، چیکار کنم عادت کنه؟ ممنون.
    سلام ، يك جورايي از ابتدا اشتباه عمل كرديد و سخت ميشه شرايط رو عوض كرد. قفس بزرگ تهيه كنيد كه كوچك بودن فضا رو كمتر احساس كنه. اگر بيرون از قفس وسيله بازي داره ، انتقالش بديد كه سرگرم بشه . زماني كه خيلي تلاش ميكنه براي پيدا كردن خروجي ، توجهشو به خودتون جلب كنيد . تا يكهفته اول ، ساعات كمتري براي ازادي خارج از قفس در نظر بگيريد. بغير از زمان خواب و استراحتش ، بيشتر زمانها كنارش باشيدكه احساس تنهايي نكنه . بعد از نرمال شدن شرايط ، روال قبلي رو ادامه بديد .

کاربر تازه وارد

نوع حیوان خانگی
    *
    شماره عضویت
    22579
    سلام
    منم تازه این پرنده رو گرفتم و تازه کارم اگه سوالام خنده دار بود نخندینااا(:

1-خیلی خودشو میخارونه دلیلش چیه؟
    2-نوکشو هی به هم میزنه و صدا میده
    3-اکثرا کسله و باهام خوب نیس ولی امروز که بچه های فامیل اومدن
    خونمون از این رو به اون رو شد و کلی بازیگوشی میکرد و با من خوب شده بود.(به نظرتون از قریبه ها خوشش میاد یا رنگ لباسشون که رنگ رنگی بود؟)
    شبا روی چوبش نمیخوابه و میره روی سنگش(فک کنم بهش میگن کف دریا. درسته؟) میخوابه و یکم تیزه پاشو زخم نمیکنه؟؟؟ ؟
    مرسی

صفحه 1763 از 1915 نخستنخست ... 76312631663171317441745174617471748174917501751175217531754175517561757175817591760176117621763176417651766176717681769177017711772177317741775177617771778177917801781178218131863 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 7 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 7 مهمان ها)