کاربرفعال

نوع حیوان خانگی
    عروس هلندی
    شماره عضویت
    10581
    نقل قول نوشته اصلی توسط arooseholandy نمایش پست ها
    سلام.در مورد شما هم آقای قلیخانی کاملا درست راهنمایی کردن.جای قفس رو گرم نگه دارید احتمالا آخر شب یا فردا صبح زود اگر قرار به برگشت توی لونه باشه بر میگردن.فقط دیگه جاشون رو تغییر ندین و به هیچ وجه یه موقع به ذهنتون خطور نکنه که با پارچه روشون رو بپوشونید تا دیدشون از بین بره نسبت به محیط جدید تا به لونه برگردن.
    سلام آقای اسکندری.بله ممنون از شما هم.دمای اتاق هم که هیچ وقت نزاشتم از 27 بیاد پایین. فقط یک سوال: روش مصنوعی جواب میده؟! با چراغ مطالعه دمای تخم رو به دمای بدن طوطی رسوند!

همکار قدیمی

نوع حیوان خانگی
    عروس هلندی و مرغ عشق
    شماره عضویت
    5168
    نقل قول نوشته اصلی توسط chaky نمایش پست ها
    آقای اسکندری به خاطر این میترسم که تخم کنن دیگه به جوجه ها نرسن.چون میترسم مثل دفعه ی قبل بشه در هنگام تخم گذاری ماده باز پای نر رو زخمی کنه باز ازش دور کنم دیگه فکر نکنم که ماده از پس این مورد بر بیاد هم رو تخمها بخوابه هم به 2 جوجه غذا بده

یه سوال دیگه امکانش هستش که وقتی جوجه هستش جفتگیری نکنن تا زمانی که دونه خور بشن بعدش جفتگیری کنن تخم بزارن؟
    تا الان که تخم گذاری نکردن و به جوجه ها رسیدگی کردن و اگر ظرف این چند وقته هم جفت گیری کنن و تخم گذاری کنن مطمئن باشید در این بین به جوجه ها رسیدگی خواهند کرد.در مورد سوالتون هم خیر آمادگی و جفت گیری ربطی به حضور جوجه داخل لونه نداره و به محض اینکه ماده آماده ی تخم گذاری بشه تخم گذاری و جفت گیری خواهد کرد.

همکار قدیمی

نوع حیوان خانگی
    عروس هلندی و مرغ عشق
    شماره عضویت
    5168
    نقل قول نوشته اصلی توسط atro13 نمایش پست ها
    سلام آقای اسکندری.بله ممنون از شما هم.دمای اتاق هم که هیچ وقت نزاشتم از 27 بیاد پایین. فقط یک سوال: روش مصنوعی جواب میده؟! با چراغ مطالعه دمای تخم رو به دمای بدن طوطی رسوند!
    خیر چون شما رطوبت مورد نیاز رو نمیتونید تامین کنید و از طرفی هم تخم در ساعات مختلف روز توسط والدین میچرخه که شما از انجام این کار عاجزید.نگران نباشید ایشالا که جفت برمیگردن توی لونه ولی دیگه هیچ وقت جفتی رو که روی تخم هستن لونه شون رو جابجا نکنید.

همکار قدیمی (مدیر انجمن بازارچه)

نوع حیوان خانگی
    ماهی آب شیرین
    شماره عضویت
    11056
    تا الان که تخم گذاری نکردن و به جوجه ها رسیدگی کردن و اگر ظرف این چند وقته هم جفت گیری کنن و تخم گذاری کنن مطمئن باشید در این بین به جوجه ها رسیدگی خواهند کرد.در مورد سوالتون هم خیر آمادگی و جفت گیری ربطی به حضور جوجه داخل لونه نداره و به محض اینکه ماده آماده ی تخم گذاری بشه تخم گذاری و جفت گیری خواهد کرد.
    آقای اسکندری نر بد جور مسته خیلی ولی ماده کم سخت میزاره جفتگیری کنه چیکارش کنم مستیش بره بالا غذا هاش که یکیه چیکار کنم؟

همکار قدیمی

نوع حیوان خانگی
    عروس هلندی و مرغ عشق
    شماره عضویت
    5168
    آقای اسکندری نر بد جور مسته خیلی ولی ماده کم سخت میزاره جفتگیری کنه چیکارش کنم مستیش بره بالا غذا هاش که یکیه چیکار کنم؟
    نگران نباشید تا زمانیکه ماده آماده نشه جفت گیری و تخم گذاری نخواهد بود.ضمن اینکه مگه غیر از تخمه ،ارزن و تخمه کتون چه غذاهای میدین که بخواد تحریکشون کنه؟

کاربر ثابت

نوع حیوان خانگی
    ؟؟؟
    شماره عضویت
    8715
    ببخشید یه سوال تا حالا شده که هیچ کدوم از پرنده ها نر یا ماده از غذا دادن به جوجه ها خودداری کنه؟یا بزنشون؟
    ببینید من نمیخواستم بگم اما ماده ی من حتی به جوجه ها غذا نمیده(اگرم بده خیلی کم) مدفوعش کاملا آبکی وبدبو شده حالت خیلی عصبی پیدا کرده و امروز دمشم نبض دارشده(البته بنظرم)بازم جرات نکردم که بگم جوجه ها رو سرنگی بزرگ کنم ولی فکر میکنم اینا تماما نشون میده که ماده ام تو این چند روزه میخواد تخم بذاره،تصمیم باشماست که چیکار میکنید یا نمیکنید اما به نظرم شما خودت رو آماده کن و حتی وسایل سرنگی بزرگ کردن رو هم آماده کن اما تا وقتی که جوجه ها رو نزدن از این کار خودداری کن اما اگر دیدی دارید به مشکل میخورید سرنگی بزرگ کنید
    بابت اینکه میگید ماده نر رو میزد هم من تو این چند وقته که داشتم جاهای مختلف میخوندم دیدم خیلی ها تو دفعه ی اول مشکل شما رو داشتن اما تو سری های بعدی مشکل حل شده
    ویرایش توسط رضا قلیخانی : 22nd February 2013 در ساعت 07:28 PM دلیل: همزمان شد ببخشید

نوع حیوان خانگی
    ماهی آب شیرین
    شماره عضویت
    11056
    نگران نباشید تا زمانیکه ماده آماده نشه جفت گیری و تخم گذاری نخواهد بود.ضمن اینکه مگه غیر از تخمه ،ارزن و تخمه کتون چه غذاهای میدین که بخواد تحریکشون کنه؟
    ارزن و کتون همیشه تو غذاشون هستش.هفته ای 2 بار تو 2 هفته میشه 5 بار جوانه گندم میدم جعفری 2 روز در میون میدم

نوع حیوان خانگی
    ماهی آب شیرین
    شماره عضویت
    11056
    نقل قول نوشته اصلی توسط رضا قلیخانی نمایش پست ها
    ببخشید یه سوال تا حالا شده که هیچ کدوم از پرنده ها نر یا ماده از غذا دادن به جوجه ها خودداری کنه؟یا بزنشون؟
    ببینید من نمیخواستم بگم اما ماده ی من حتی به جوجه ها غذا نمیده(اگرم بده خیلی کم) مدفوعش کاملا آبکی وبدبو شده حالت خیلی عصبی پیدا کرده و امروز دمشم نبض دارشده(البته بنظرم)بازم جرات نکردم که بگم جوجه ها رو سرنگی بزرگ کنم ولی فکر میکنم اینا تماما نشون میده که ماده ام تو این چند روزه میخواد تخم بذاره،تصمیم باشماست که چیکار میکنید یا نمیکنید اما به نظرم شما خودت رو آماده کن و حتی وسایل سرنگی بزرگ کردن رو هم آماده کن اما تا وقتی که جوجه ها رو نزدن از این کار خودداری کن اما اگر دیدی دارید به مشکل میخورید سرنگی بزرگ کنید
    بابت اینکه میگید ماده نر رو میزد هم من تو این چند وقته که داشتم جاهای مختلف میخوندم دیدم خیلی ها تو دفعه ی اول مشکل شما رو داشتن اما تو سری های بعدی مشکل حل شده
    نه مال من هم نر و هم ماده غذا میده به جوجه هاشون مشکلی ندارن ولی بعضی وقتها اونی که غذا میده اون یکی رو میزنه

کاربر ثابت

نوع حیوان خانگی
    ؟؟؟
    شماره عضویت
    8715
    نه مال من هم نر و هم ماده غذا میده به جوجه هاشون مشکلی ندارن ولی بعضی وقتها اونی که غذا میده اون یکی رو میزنه
    این چیزا بین هر جفتی ممکنه پیش بیاد و مهم هم نیست .به نظرم که جفتتون مشکلی ندارن ودارن جوجه هاشونو بزرگ میکنن

نوع حیوان خانگی
    ماهی آب شیرین
    شماره عضویت
    11056
    این عکس دیروزه که من گرفتم شبیه این جوجه 17 و 15 روزه هستش ببخشید که کیفیتش پایینه

صفحه 330 از 1915 نخستنخست ... 2302803113123133143153163173183193203213223233243253263273283293303313323333343353363373383393403413423433443453463473483493804308301330 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 3 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 3 مهمان ها)