صفحه 101 از 102 نخستنخست ... 51828384858687888990919293949596979899100101102 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 1,001 به 1,010 از 1017
    کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    ماهی
    شماره عضویت
    21741
    نقل قول نوشته اصلی توسط علیرضا نوروزی نمایش پست ها
    سلام
    بستگی به ریفهایی که میخوای نگه داری داره ولی برای موقتی یه اکتنیک و یه سفید ۱۰۰۰۰ کلوین تی فایو کفایت میکنه و اگه دقیق میخوای باید لومن ال ای دی ها رو در بیاری تا بشه حساب کرد
    ببخشید هنوز راه نیوفتادم چه جوری جواب از طریق نقل قول بدم

کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    ماهی
    شماره عضویت
    21741
    سلام
    بستگی به ریفهایی که میخوای نگه داری داره ولی برای موقتی یه اکتنیک و یه سفید ۱۰۰۰۰ کلوین تی فایو کفایت میکنه و اگه دقیق میخوای باید لومن ال ای دی ها رو در بیاری تا بشه حساب کرد
    باسلام دوتا سوال داشتم میشه راهنمایی بفرمایید 1لومن لامپ ledرو چه جوری باید در بیارم ؟2از ledهای نور تکمیلی شنبه به جای لامپ های اکتینک و t5 میشه برای نگهداری از lpsها استفاده کرد ؟ببخشید سوالاتم زیاد شد

همکار قدیمی انجمن آکواریوم آب شور

نوع حیوان خانگی
    ماهی
    شماره عضویت
    5767
    نقل قول نوشته اصلی توسط amin0488 نمایش پست ها
    باسلام دوتا سوال داشتم میشه راهنمایی بفرمایید 1لومن لامپ ledرو چه جوری باید در بیارم ؟2از ledهای نور تکمیلی شنبه به جای لامپ های اکتینک و t5 میشه برای نگهداری از lpsها استفاده کرد ؟ببخشید سوالاتم زیاد شد
    سلام
    هر ال ای دی یه چارت داره که موقع خرید روی جعبش هست و اگه ال ای دی حاظر شده خریدی نمیشه مگر دستگاه مخصوص بخری که نمی صرفه و به طور متوسط هر لیتر ۳۰ لومن نور لازم داره که تو قوانین منتاژ ال ای دی
    کلا استفاده از ال ای دی های دست ساز یه نوع ریسکه و یه کار اصولی و حرفه ای نیست ولیکن باید نگاه به جیبت بکنی و حتما در کنار ال ای دی ها از مهتابیهای مخصوص آب شور به منظور تکمیل فرکانس نوری لازم استفاده کنید
    این کار آزمون خطاست باید سیستم رو راه بیندازی و بعد نور رو کم و زیاد کنی

کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    ماهی
    شماره عضویت
    21741
    سلام
    هر ال ای دی یه چارت داره که موقع خرید روی جعبش هست و اگه ال ای دی حاظر شده خریدی نمیشه مگر دستگاه مخصوص بخری که نمی صرفه و به طور متوسط هر لیتر ۳۰ لومن نور لازم داره که تو قوانین منتاژ ال ای دی
    کلا استفاده از ال ای دی های دست ساز یه نوع ریسکه و یه کار اصولی و حرفه ای نیست ولیکن باید نگاه به جیبت بکنی و حتما در کنار ال ای دی ها از مهتابیهای مخصوص آب شور به منظور تکمیل فرکانس نوری لازم استفاده کنید
    این کار آزمون خطاست باید سیستم رو راه بیندازی و بعد نور رو کم و زیاد کنی
    سلام باتوجه به فرمایش شما دوست عزیزکلا اون ledکه من دارم رو بی خیال بشم و بخوام برای تانکم با ابعادی که گفتم و برای نگهداری از lpsها یه نور دیگه بذارم اعم از متال و لامپ های دیگه بفرمایید چی استفاده کنم و اگر با ذکر تقریبی هزینه اش هم بفرمایید ممنون میشم چون حدود چهار سال میشه که از بازار نور خبری ندارم قبلا از صبرو حوصله شما کمال تشکر را دارم

نوع حیوان خانگی
    ماهی
    شماره عضویت
    5767
    نقل قول نوشته اصلی توسط amin0488 نمایش پست ها
    سلام باتوجه به فرمایش شما دوست عزیزکلا اون ledکه من دارم رو بی خیال بشم و بخوام برای تانکم با ابعادی که گفتم و برای نگهداری از lpsها یه نور دیگه بذارم اعم از متال و لامپ های دیگه بفرمایید چی استفاده کنم و اگر با ذکر تقریبی هزینه اش هم بفرمایید ممنون میشم چون حدود چهار سال میشه که از بازار نور خبری ندارم قبلا از صبرو حوصله شما کمال تشکر را دارم
    سلام و با عرض پوزش که پست شما رو ندیدم
    ثابت شده ترین نور در آکواریوم آب شور متال به همراه اکتنیک هستش که به قول معروف جواب خودش رو پس داده
    تو همین فروشگاه پارسی پت نگاه کنی قیمتهاش هست

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    کاسکو
    شماره عضویت
    4931
    سلام
    من ال ایدی های دست ساز دارم و شن کف قهوایی شده از چند تا مغازه دار پرسیدم گفتن مال ال ای دی هست و باید نورت عوض بشه و مهتابی بزار جواب میده حالا اگر نظر دوستان هم همین هست لطفا بگن از چه مهتابی برای ارتفاع 60 و طول 150 بهتره که استفاده کنم که خوب باشه و جواب کارم رو بده از مرجان هم استفاده میکنم تو اکواریوم ممنون میشم راهنمایی کنید

نوع حیوان خانگی
    ماهی
    شماره عضویت
    5767
    نقل قول نوشته اصلی توسط aminvictor نمایش پست ها
    سلام
    من ال ایدی های دست ساز دارم و شن کف قهوایی شده از چند تا مغازه دار پرسیدم گفتن مال ال ای دی هست و باید نورت عوض بشه و مهتابی بزار جواب میده حالا اگر نظر دوستان هم همین هست لطفا بگن از چه مهتابی برای ارتفاع 60 و طول 150 بهتره که استفاده کنم که خوب باشه و جواب کارم رو بده از مرجان هم استفاده میکنم تو اکواریوم ممنون میشم راهنمایی کنید
    سلام
    چون شدت نور ال ای دی زیاده تانک زودتر و بیشتر جلبک میزنه ، ولی نیترات و فسفات و سیلیکات باعث به وجود اومدن جلبک میشن و نور نامناسب باعث تقویت و رشد سریع اونها میشه
    یه قانون کلی وجود داره که برای هر لیتر آب یه وات نور لازم دارید که یک سومش باید اکتنیک باشه ، به سایتهای نور مثل جیسمن که مهتابی مخصوص شور درست میکنه مراجعه کنید بهترین ترکیب نور رو داخل خودش داره ولی اگه sps میخواین نگه دارید همون که گفتم کفایت میکنه ، مهتابی ها حداکثر بعد یه سال باید تعویض بشن

کاربرفعال

نوع حیوان خانگی
    آکواریوم آب شور
    شماره عضویت
    21512
    سلام علیرضا جان برای اینکه مشخصاتو نور تانکمو بخوایی دقیقا چه مشخصاتی میخوایی که من بهتون بدم
    فقط اینو بگم که نور تانک: ال ای دی 20000کلوین 18تا ال ای دی تو یک خط و هر سه تا سفید یه آبی بینشونه بازم اگر بخوایی برات عکسشو میزارم؟
    ممنون میشم راهنمایی کنی در مورد نور تانک که چه معایب و مزایایی داره

نوع حیوان خانگی
    ماهی
    شماره عضویت
    5767
    نقل قول نوشته اصلی توسط AhmadA نمایش پست ها
    سلام علیرضا جان برای اینکه مشخصاتو نور تانکمو بخوایی دقیقا چه مشخصاتی میخوایی که من بهتون بدم
    فقط اینو بگم که نور تانک: ال ای دی 20000کلوین 18تا ال ای دی تو یک خط و هر سه تا سفید یه آبی بینشونه بازم اگر بخوایی برات عکسشو میزارم؟
    ممنون میشم راهنمایی کنی در مورد نور تانک که چه معایب و مزایایی داره
    سلام
    دست سازه یا شرکتی ؟
    این دستسازهای بازاری یه نور حرفه ای محصوب نمیشن ، برای تعیین مقدار نور باید لومن و وات و کلوین و تعداد اونها مشخص باشه

کاربرفعال

نوع حیوان خانگی
    آکواریوم آب شور
    شماره عضویت
    21512
    سلام
    دست سازه یا شرکتی ؟
    این دستسازهای بازاری یه نور حرفه ای محصوب نمیشن ، برای تعیین مقدار نور باید لومن و وات و کلوین و تعداد اونها مشخص باشه
    والا دقیق نمیدونم ولی اینو یه بنده خدایی که تو خود نواب کار میکنه و عمریه کارش اینه برام داده درست کرده و مطمعنه
    بنظرت چیکار کنم؟
    هزینه مهتابی هایی که گفتی چقدر میشه؟

صفحه 101 از 102 نخستنخست ... 51828384858687888990919293949596979899100101102 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)