نمایش نتایج: از 1 به 2 از 2

موضوع: طوطی ملنگوم

کاربر تازه وارد

نوع حیوان خانگی
    ملنگوم
    شماره عضویت
    20418

طوطی ملنگوم

سلام
    من یک ملنگوم دستی به تازگی خریدم چند روزی داخل خونه ازاد پرواز میکرد و چند کلمه ایی هم شروع کرد به صحبت کردن ولی شنیدم که طوطی باید در بعضی مواقع بیرون باشه چون بعد بیقراری میکنه الان دو روز داخل قفسه میترسم بیارمش بیرون دیگه نخواد بره تو قفس در ضمن این دو روزه اروم و بی سر و صداتر هم شده و بیشتر تهاجمی شده چکار کنم بیارمش بیرون یا نه در ضمن خیلی خوب هم پرواز میکنه

کاربر اخراج شده

نوع حیوان خانگی
    -
    شماره عضویت
    19995
    نقل قول نوشته اصلی توسط محسن گندمی نمایش پست ها
    سلام
    من یک ملنگوم دستی به تازگی خریدم چند روزی داخل خونه ازاد پرواز میکرد و چند کلمه ایی هم شروع کرد به صحبت کردن ولی شنیدم که طوطی باید در بعضی مواقع بیرون باشه چون بعد بیقراری میکنه الان دو روز داخل قفسه میترسم بیارمش بیرون دیگه نخواد بره تو قفس در ضمن این دو روزه اروم و بی سر و صداتر هم شده و بیشتر تهاجمی شده چکار کنم بیارمش بیرون یا نه در ضمن خیلی خوب هم پرواز میکنه
    سلام ، هر چه بيشتر توي قفس نگهداري كنيد ، تمايلش براي بيرون بودن بيشتره و حالت تهاجمي هم ميگيره چون به خواستش كه ازاديه احترام نميزاريد يا به زور قصد داريد ببريدش توي قفس.. ميخواد كمبودشو جبران كنه . روزي ٣-٤ساعت سر ساعات معين بياريدش بيرون و سر ساعت هم با ترفند غذا دادن ببريدش داخل قفس كه اذيت نشه . سوالها در اين تاپيك پرسيده بشه . مطالبشو بخونيد كمكتون ميكنهhttp://www.parsipet.ir/showthread.php?t=95&goto=newpost

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)