صفحه 72 از 81 نخستنخست ... 225354555657585960616263646566676869707172737475767778798081 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 711 به 720 از 803
    همکار قدیمی انجمن دیسکس

نوع حیوان خانگی
    دیسکس
    شماره عضویت
    47
    نقل قول نوشته اصلی توسط kiansh نمایش پست ها
    از کجا باید به این کیفیت و زیبایی پیدا کنم؟ اوشن نوتریشن ! ابی و قرمز رو به هر فایتر میشه داد یا فرق داره ؟ ممنون از پاسخ گوییتون
    البته کاش سئوالتون در در جای خودش مطرح میکردید
    ولی اوشن نوتریشن قرمز رو برای تغذیه فایتر ها از دو ماهگی تا ماه هفتم استفاده میکنند
    ولی نوع ابی اون رو برای 7ماه و بالاتراستفاده میکننداگر اشتباه نکنم
    شما باید مغازه هارو بگردید و از توی انها خوب هاشو جدا کرده و خریداری نمایید
    ویرایش توسط B@B@K : 3rd March 2015 در ساعت 11:35 PM

کاربرفعال

نوع حیوان خانگی
    دیسکس
    شماره عضویت
    16298
    سلام
    آقا فایتراتونم مثل دیسکساتون عالی هستن.
    موفق باشید.

کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    ماهی
    شماره عضویت
    16389
    اقا واقعن تبریک خیلی لذت بخشه دیدن این موجودات زیبا دست مریزاد ادم سره ذوق میاد همین الان که دیسکسای شمارو دیدم وسوسه شدم یه تانک جدا برا نگهداری از دیسکس بزنم افرین

همکار قدیمی انجمن دیسکس

نوع حیوان خانگی
    دیسکس
    شماره عضویت
    47
    نقل قول نوشته اصلی توسط احسان تسلیمی نمایش پست ها
    سلام
    آقا فایتراتونم مثل دیسکساتون عالی هستن.
    موفق باشید.
    سلام احسان جان :
    تشکر میکنم بله فایترهای خوبی هستند

نقل قول نوشته اصلی توسط amirrahimi نمایش پست ها
    اقا واقعن تبریک خیلی لذت بخشه دیدن این موجودات زیبا دست مریزاد ادم سره ذوق میاد همین الان که دیسکسای شمارو دیدم وسوسه شدم یه تانک جدا برا نگهداری از دیسکس بزنم افرین
    سلام آقا امیر:
    ممنونم
    نگهداری از دیسکسها واقعا لذت بخش هست با رعایت یکسری اصول براحتی میشه از دیسکس نگهداری کرد

کاربر عالی

نوع حیوان خانگی
    ماهی
    شماره عضویت
    15992
    نقل قول نوشته اصلی توسط B@B@K نمایش پست ها
    سلام :

با سلام
    استاد خیلی وقت هست که عکس قرار نمیدین و البوم تون را بروز رسانی نکردین. اگه امکان اش هست سر فرصت عکس جدید قرار بدهید.
    چیزی که در این تصاویر دیسکس هاتون نظرم را جلب کرد ، اینه که دیسکس هاتون با وجودی که تکثیر داخل بودند استایل بسیار زیبا و بدن گردی دارند. با وجود تکثیر داخل بودن ، آیا به تغذیه دیسکس ها ربط داره یا نژاد و...؟ ممنون میشم توضیح بدهید. ( البته به نظرم به هنر شما در سایز دیسکس هم رابطه زیادی داره)

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    ماهی
    شماره عضویت
    16128
    سلام اقا بابک اگه میشه لطفی کنین و یه سری عکس قرار بدین یه مدتی میشه که عکس قرار ندادین و بروز رسانی نکردین البوم را ....... ممنون از پاسخگویی

همکار قدیمی انجمن دیسکس

نوع حیوان خانگی
    دیسکس
    شماره عضویت
    47
    نقل قول نوشته اصلی توسط SAE!D نمایش پست ها
    با سلام
    استاد خیلی وقت هست که عکس قرار نمیدین و البوم تون را بروز رسانی نکردین. اگه امکان اش هست سر فرصت عکس جدید قرار بدهید.
    چیزی که در این تصاویر دیسکس هاتون نظرم را جلب کرد ، اینه که دیسکس هاتون با وجودی که تکثیر داخل بودند استایل بسیار زیبا و بدن گردی دارند. با وجود تکثیر داخل بودن ، آیا به تغذیه دیسکس ها ربط داره یا نژاد و...؟ ممنون میشم توضیح بدهید. ( البته به نظرم به هنر شما در سایز دیسکس هم رابطه زیادی داره)
    سلام آقا سعید :
    من الان همون دیسکسهای قدیم رو دارم و تعدادشون فرقی نکرده نژاد و نوع تغذیه هم از عوامل مهم در رشد دیسکس میباشند

نقل قول نوشته اصلی توسط mohamad7 نمایش پست ها
    سلام اقا بابک اگه میشه لطفی کنین و یه سری عکس قرار بدین یه مدتی میشه که عکس قرار ندادین و بروز رسانی نکردین البوم را ....... ممنون از پاسخگویی
    سلام محمد جان :
    دیسکسها همون دیسکسهای قدیم هستند انشالله در فرصت مناسب دوباره عکس میزارم
    ویرایش توسط B@B@K : 27th June 2015 در ساعت 11:00 AM

همکار قدیمی انجمن دیسکس

نوع حیوان خانگی
    دیسکس
    شماره عضویت
    47
    سلام دوستان عزیزم بعد از مدتها اتفاق جالبی افتاد که براتون توضیح میدم و حال شرح ماجرا:
    اگر یادتان باشه من تعدادی دیسکس از اقا اشکان فبلا خریدم و اونارو سایز کردم که بازم از ایشان بابت اون دیسکسها که ازشون گرفتم تشکر میکنم .تا اینکه چندتا از اونارو برای خودم نگهداری کردم و از توی اونها دوتا جفت در اومدکه درون تانک اصلی تخمریزی میکردند و هر دفعه یا خورده میشدند ویا سفید میشدند این دیسکسها همانطور که قبلا نوشته شد با مخلوط دل و تترا تغذیه میشدند تا اینکه مدتی پیش متوجه شدم دوباره یکی از جفتها روی دوک درون تانک تخمریزی کردند منم تو ذهنم این مسئله خطور کرد که باز به علت شرایط تانک و سایر موارد نتیجه ای حاصل نمیشود ولی حدودا 72 ساعت بعد دیدم روی دوک دوتا نقطه مشکی تکان میخورند!!!!رفتم نزدیک دیدم
    دوتا لارو دیسکس وجود داره !!!!!!و بقیه سفید شدند!!!!!یک روز این دوتا لارو باقی موندند و بعدش ناپدید شدند!!!!!این نکته به ذهنم رسید که تو همین آب شهری چطور اینها هچ شدن !!!!!!!!!!!!با آقا سهیل ذکایی تماس گرفتم و در موردش بحث کردیم و ایشون گفتند اگر امکانش رو داری(به علت مشغله کاری اصلا وقت تکثیر نداشتم و ندارم) این جفت رو جدا کنید و بعد از پایان تخم ریزی بعدی حتما متیلن بلو بزنید منم واقعا به علت نداشتن وقت راضی به اینکار نبودم ولی اینکار رو انجام دادم و بعد از چند روز این جفت وقتی با تانک جدید آشنایی پیدا کردند دوباره شروع به تمیز کردن دوک کردند و وقتی از سر کار برگشتم دیدم تخم گذاری انجام شده لذا منم متیلن بلو رو زدم
    اینم تعدادی عکس که البته با موبایل گرفتم که از کیفیت بد انها عذر خواهی میکنم

ادامه دارد.......................................... .....

مدیر انجمن آکواریوم

نوع حیوان خانگی
    خرس قطبی
    شماره عضویت
    3829
    سلام اقا بابک عزیز.
    قدمشون مبارک باشه
    بزرگ شدند من میام خوشگلاشون رو برمیدارم ها

همکار قدیمی انجمن دیسکس

نوع حیوان خانگی
    دیسکس
    شماره عضویت
    47
    بعد از زدن متیلن بلو جفت بشدت به مراقبت از تخمها میپرداختند و هرچه زمان میگذشت تغییر رنگ تخمها بیشتر میشد تا جایی که متوجه شدم تعداد زیادی تخم به نتیجه رسیدند ولی به هرحال تعدادی از اونها هم سفید شده بودند اول فکر میکردم تعداد کمی از اونا هچ خواهد شد ولی دیدم تعدادشون نسبتا قابل توجه هست وقتی مشاهده کردم که تعدادی از اونها یعنی تخمها سیاه شدند و آثار حیات درونشان دیده شد کم کم با سیفونهای منظم غلظت متیلن بلو رو کمتر و کمتر کردم در این مدت هم که والدین به مراقبت خودشون ادامه میدادند تا اینکه بعد از چندین ساعت که مجددا از سر کار برگشتم دیدم اثری از لاروها روی دوک نیست و بچه ها روی تن والدین بودند انگار که با چسب اینارو بهشون چسبانده بودند!!!!!! نگهداری از لاروها به نوبت انجام میشد و در زمانهای مشخص بر روی والدین جابجا میشدند.نکته ای که باید توضیح بدم این بود که با امکانات موجود اینکار انجام شده و از قبل برنامه ریزی برای تکثیر انجام نشده بود لذا برخی کارها با توجه به محیطی که تانک در آن قرار داشت کمی کار را سخت کرده بود

ادامه دارد................................

صفحه 72 از 81 نخستنخست ... 225354555657585960616263646566676869707172737475767778798081 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 2 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 2 مهمان ها)