کاربرفعال

نوع حیوان خانگی
    قناری
    شماره عضویت
    16171
    پَس
    کجای قناری میشه دقیقا؟

همکار قدیمی انجمن پرندگان زینتی و آواز خوان

نوع حیوان خانگی
    ماهی و پرنده
    شماره عضویت
    16844
    نقل قول نوشته اصلی توسط Mohammad.asghari نمایش پست ها
    کجای قناری میشه دقیقا؟
    محل خروج مدفوع ک..

کاربرفعال

نوع حیوان خانگی
    قناری
    شماره عضویت
    16171
    اینم غکس هاش:دی البته یکیش اصلا معلوم نمیشه همینطوری گذاشتم،میشه نظر داد یا نه؟

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    شاه طوطی -دیسکس-کبوتر
    شماره عضویت
    3369

سلام به همهی دوستااان...
    با اجازه اساتید...
    از عکس اول و دوم که جیزی معلوم نیست ولی از عکس سوم بنظرم باید ماده باشه بازم منتظر نظر دوستان باشید...

تیم مدیــریــت کـــل سایت

نوع حیوان خانگی
    سهره قناری وماهى
    شماره عضویت
    11905

سلام
    متاسفانه عکس هایی که شما ارسال کردید مشخص نمیشه ولی میتونید از روی این عکسها تا حدی خودتون تشخیص بدید یا اینکه اگر امکانش هست عکسها رو به این شکل ارسال کنید

قناری نر

قناری ماده
    پرسیدن سوال در پیام خصوصی ممنوع است.

کاربرفعال

نوع حیوان خانگی
    قناری
    شماره عضویت
    16171
    دوستان الان 2 روز قاطی کردم قناری ها رو،دفعه ـی پیش حدودا 30-35 روز پیش دعوا کردن با هم جدا کردم ولی الان دغوا نمیکنن و نرم میخونه(قبلا نمیخوند)الان من باید چکار کنم،اصلا تجربه ـی کافی رو ندارم.

علائم قبل از جفت شدن قناری ها چیه؟بعدش چیه؟میشه یه توضیحی بدید

نوع حیوان خانگی
    سهره قناری وماهى
    شماره عضویت
    11905
    دوستان الان 2 روز قاطی کردم قناری ها رو،دفعه ـی پیش حدودا 30-35 روز پیش دعوا کردن با هم جدا کردم ولی الان دغوا نمیکنن و نرم میخونه(قبلا نمیخوند)الان من باید چکار کنم،اصلا تجربه ـی کافی رو ندارم.

علائم قبل از جفت شدن قناری ها چیه؟بعدش چیه؟میشه یه توضیحی بدید
    سلام
    به لطف خدا این مرتبه قناری ها جفت میخورند و به شما جوجه خواهند داد . قبل از جفت خوردن قناری ها علائم خاصی نداره اولین و واضح ترین علامت مشاهده جفت خوردن قناری ها هست و به یکدیگر دان دادن در طول روز گاهی قناری نر به دنبال ماده با خواندن اواز در قفس می پردازد که این عمل از طرف قناری نر طبیعی هستش و جای نگرانی نیست 3 روز بعد از مشاهده اولین جفت گیری کاسه مخصوص تخم گذاری قناری ها رو داخل قفس قرار بدید

کاربر ثابت

نوع حیوان خانگی
    کاسکو ، عروس هلندی ، بلدرچین
    شماره عضویت
    14385
    سلام دوستان
    بالاخره به آرزوم رسیدم و من هم صاحب یه جفت قناری شدم.
    چند تا سوال داشتم. چون اولین بارمه قناری نگه میدارم.
    اینکه صاحبش میگفت اینها قبلا جوجه دادند ولی الان جدا هستند و داخل دوتا قفس هستند ، الان نر میخواد بره پیش ماده و ماده هم میاد کنار قفس تا برند پیش هم.
    یه لینکی از اصول تغذیه بهم بدید که استفاده کنم؟
    کی باید بدونم آماده شدند که بندازم پیش هم؟
    ممنون

نوع حیوان خانگی
    سهره قناری وماهى
    شماره عضویت
    11905
    نقل قول نوشته اصلی توسط Madanzadeh نمایش پست ها
    سلام دوستان
    بالاخره به آرزوم رسیدم و من هم صاحب یه جفت قناری شدم.
    چند تا سوال داشتم. چون اولین بارمه قناری نگه میدارم.
    اینکه صاحبش میگفت اینها قبلا جوجه دادند ولی الان جدا هستند و داخل دوتا قفس هستند ، الان نر میخواد بره پیش ماده و ماده هم میاد کنار قفس تا برند پیش هم.
    یه لینکی از اصول تغذیه بهم بدید که استفاده کنم؟
    کی باید بدونم آماده شدند که بندازم پیش هم؟
    ممنون
    سلام
    بهتون تبریک عرض میکنم
    اول کمی به قناری ها وقت بدید تا با محیط جدید وشرایط بیشتر اشنا و عادت کنند
    در مورد تغذیه هم از اررن و کتان در این چند روز اول همواره استفاده کنید و تغذیه کمکی و مکملها رو از هفته اینده به روش دلخواه برنامه ریزی کنید علت این کار رو هم به خاطر این عرض کردم که گاهی مکملها و مخلوط های دست ساز به روشهای مختلف تهیه و در دسترس قناری قرار میگیره و شما از قبل اطلاعی ندارید و با یک هفته الی ده روز بعد به شیوه خودتون اقدام به تغذیه و تقویت قناری ها بکنید
    در مورد زمان امادگی قناری ها معمولا ار اواخر این ماه قناری سالم باید اماده تکثیر شده باشه نشانهای امادگی قناری هم با تجربه ای که شما از نگهداری پرندگان دارید کار سختی نیست اواز خواندن قناری نر بصورت پیوسته و مست و تحرک ماده در زمان اواز خواندن نر از علائم اصلی و اولیه امادگی قناری ها هستش
    در مورد لینک مربوط به تغذیه مناسب هر فصل برای قناری یک مقاله برای اواخرهفته اماده مطالعه هستش مطالعه بفرمایید

کاربر ثابت

نوع حیوان خانگی
    کاسکو ، عروس هلندی ، بلدرچین
    شماره عضویت
    14385
    نقل قول نوشته اصلی توسط ehsanfalah نمایش پست ها
    سلام
    بهتون تبریک عرض میکنم
    اول کمی به قناری ها وقت بدید تا با محیط جدید وشرایط بیشتر اشنا و عادت کنند
    در مورد تغذیه هم از اررن و کتان در این چند روز اول همواره استفاده کنید و تغذیه کمکی و مکملها رو از هفته اینده به روش دلخواه برنامه ریزی کنید علت این کار رو هم به خاطر این عرض کردم که گاهی مکملها و مخلوط های دست ساز به روشهای مختلف تهیه و در دسترس قناری قرار میگیره و شما از قبل اطلاعی ندارید و با یک هفته الی ده روز بعد به شیوه خودتون اقدام به تغذیه و تقویت قناری ها بکنید
    در مورد زمان امادگی قناری ها معمولا ار اواخر این ماه قناری سالم باید اماده تکثیر شده باشه نشانهای امادگی قناری هم با تجربه ای که شما از نگهداری پرندگان دارید کار سختی نیست اواز خواندن قناری نر بصورت پیوسته و مست و تحرک ماده در زمان اواز خواندن نر از علائم اصلی و اولیه امادگی قناری ها هستش
    در مورد لینک مربوط به تغذیه مناسب هر فصل برای قناری یک مقاله برای اواخرهفته اماده مطالعه هستش مطالعه بفرمایید
    خیلی ممنون.
    فقط ارزن و کتان نسبتش چقدر باشه.
    از ظهر که آوردنشون وقتی گذاشتم پیش هم نر میخواست بره پیش ماده و ماده هم میخواست بیاد پیش نر.
    آیا قطره AD3E لازمه استفاده کنم؟
    جای قناری حتما باید روی دیوار نصب بشه. اتاقی که قناری ها هستند هیچکس داخلش نمیشه به جز خودم اونم روزی 1 بار. میشه بذاریمشون روی میز.
    بعد سوال بعدیم اینه که الان مشکلی داره همدیگرو ببینید؟؟ چون در دو تا قفس مجزا هستند.
    ممنون

صفحه 130 از 251 نخستنخست ... 3080111112113114115116117118119120121122123124125126127128129130131132133134135136137138139140141142143144145146147148149180230 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 4 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 4 مهمان ها)