صفحه 87 از 130 نخستنخست ... 376869707172737475767778798081828384858687888990919293949596979899100101102103104105106 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 861 به 870 از 1293
    کاربر ثابت

نوع حیوان خانگی
    شاه طوطی
    شماره عضویت
    1
    نقل قول نوشته اصلی توسط lp_793 نمایش پست ها
    با سلام 2 تا لنجل البینو داشتم چند روز پیش ماده غذا نمیخورد و یه مدفوع سفید و نازک داشت و در ضمن لولش هم زده بود بیرون بی زبون مرد و دوباره حدود 4 روز رفتم یه دونه ماده دیگه خریدم و اونم مشخصات اون ماده رو نداشت و فقط غذا نمیخورد اونم لولش زده بود بیرون و متاسفانه مرد ولی انجل نر سلام و کاملا غذا خور هست
    شرایط اب
    دما 30
    غذا دهی صبح و شب حدود 10 تا دونه ریز
    و فقط اکواریوم زیر نور گیر هست و متاسفانه لجن زده بود
    مشکلی که از این بابت نبود ؟؟؟؟
    آنجل ماده اگر آماده تخم گذاری باشه ، دمای ۳۰ درجه براش اصلا مناسب نیست ... دمای آب آکواریوم رو روی ۲۶ درجه سانتی گراد نگه دارید

کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    ماهی و آکواریوم
    شماره عضویت
    13845
    سلام
    ماهی
    فلاورم20 روزه غذا نمیخوره چون بیماری روده داشت و 2 دوره براش مترونادوزل ریختم دستشوییش مثله پنبه یا پشم بود نه کرم خونی نه هیچ غذای دیگه نخورده تو این 23-25 روزه فقط ویتامین ریختم تا زنده بمونه حالا جدیدنم یه زخمی روی سرش زده حالا موندم چیکار کنم خیلی ضعیف شده دیروز واسش ماهی خوراک گرفتم گفتم شاید اونو بوخوره 2 تا دادم از جفتش تفالشو داد بیرون الان نه میتونم دارو بریزم چون ضعیف شده اون زخمه روسرشم شده قوزه بالا قوز چی هست حالاا؟ضربه هم نخورده نمی2نم چیه؟اینم عکس.لطفا اگه میشه راهنماییم کنید من تازه واردم نمدونستم باید سوالمو کجا مطرح کنم ممنون میشم اگه راهنماییم کنید زود

کاربر ثابت

نوع حیوان خانگی
    شاه طوطی
    شماره عضویت
    1
    نقل قول نوشته اصلی توسط 5157342 نمایش پست ها
    سلام
    ماهی
    فلاورم20 روزه غذا نمیخوره چون بیماری روده داشت و 2 دوره براش مترونادوزل ریختم دستشوییش مثله پنبه یا پشم بود نه کرم خونی نه هیچ غذای دیگه نخورده تو این 23-25 روزه فقط ویتامین ریختم تا زنده بمونه حالا جدیدنم یه زخمی روی سرش زده حالا موندم چیکار کنم خیلی ضعیف شده دیروز واسش ماهی خوراک گرفتم گفتم شاید اونو بوخوره 2 تا دادم از جفتش تفالشو داد بیرون الان نه میتونم دارو بریزم چون ضعیف شده اون زخمه روسرشم شده قوزه بالا قوز چی هست حالاا؟ضربه هم نخورده نمی2نم چیه؟اینم عکس.لطفا اگه میشه راهنماییم کنید من تازه واردم نمدونستم باید سوالمو کجا مطرح کنم ممنون میشم اگه راهنماییم کنید زود

20 روز زمان زیادیست و ممکنه دیگه نشه فلاورهورن شما رو درمان کرد . باید خیلی زود تر از این ها به فکر میفتادید دوست عزیز

۲۵۰ میلیگرم مترونیدازول به ازای هر ۳۰ لیتر
    ۲۵۰ میلگرم سیپروفلوکساسین به ازای هر ۳۰ لیتر
    یک خط تترا جنرال تونیک به ازای هر ۴۰ لیتر

۷ روز تکرار کنید و قبل از هر بار ، ۱۰۰٪ آب رو تعویض کنید

کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    ماهی و آکواریوم
    شماره عضویت
    13845
    نقل قول نوشته اصلی توسط بابک آژیده نمایش پست ها
    20 روز زمان زیادیست و ممکنه دیگه نشه فلاورهورن شما رو درمان کرد . باید خیلی زود تر از این ها به فکر میفتادید دوست عزیز

۲۵۰ میلیگرم مترونیدازول به ازای هر ۳۰ لیتر
    ۲۵۰ میلگرم سیپروفلوکساسین به ازای هر ۳۰ لیتر
    یک خط تترا جنرال تونیک به ازای هر ۴۰ لیتر

۷ روز تکرار کنید و قبل از هر بار ، ۱۰۰٪ آب رو تعویض کنید

ممنون از شما.اینارو همرو باهم بریزم؟یا یکیشو؟یک خط تترا جنرال تونیک چی هست؟قرصه؟از کجا باید تهیه کنم.ممنون میشم پاسخ بدید.ماهیم خیلی وقته غذا نخورده دووم میاره زیره این داروها؟غذا بریزم تو توله درمان؟ویتامین چی؟

همکار قدیمی انجمن دیسکس

نوع حیوان خانگی
    دیسکس
    شماره عضویت
    47
    نقل قول نوشته اصلی توسط 5157342 نمایش پست ها
    ممنون از شما.اینارو همرو باهم بریزم؟یا یکیشو؟یک خط تترا جنرال تونیک چی هست؟قرصه؟از کجا باید تهیه کنم.ممنون میشم پاسخ بدید.ماهیم خیلی وقته غذا نخورده دووم میاره زیره این داروها؟غذا بریزم تو توله درمان؟ویتامین چی؟
    سلام :
    درمان رو طبق فرمایشات آقا بابک انجام دهید و فرمودند ممکن هست دیر شده باشه
    بله همه با هم ریخته میشوند
    جنرال تونیک محلول هست (شرکت تترا) از آکواریوم فروشیها تهیه نمایید در طول درمان از ویتامین استفاده نکنید
    ویرایش توسط B@B@K : 12th June 2014 در ساعت 10:42 AM

کاربر عالی

نوع حیوان خانگی
    ماهی
    شماره عضویت
    15992
    سلام
    بیماریی که ماهی اکثرا کف اکواریوم افتاده و برای شنا کردن خیلی تقلا میکند و تعادل هم ندارد (اگه اشتباه نکنم مربوط به کیسه هوا می باشد)آیا به صورت مادر زاد دارا می باشد؟اگر جواب منفی است میشه دلیل مبتلا شدن به این بیماری را بفرمایید؟البته من ماهیان زیادی داشتم که این بیماری را داشتند و همه از زمانی که خیلی کوچک بودن (حدود نیم سانت) دارای این بیماری بوده اند

کاربر عالی

نوع حیوان خانگی
    ماهی
    شماره عضویت
    12263
    سلام خدمت دوستان عزیز
    یکی از آشنایان یه مشکلی باسش یه مشکلی pish اومده(دکمه ی p فارسی ندارم )
    به من گفته که باسش بیام سوال کنم ببینم دوستان می تونن راهنمایی کنند این بنده ی خدا رو
    جدیدا یه بیماری تو تانکش افتاده که تلفاته زیادی هم داده
    ماهیاش اکثرا آنجل و مولی و گوبیه
    این ماهیا اطراف باله ها و آبششاشون یه خط(زخم) قرمزی میفته
    بعد ماهی هم درست غذا نمی خورن و ضعیف شدن
    من گفتم احتمالا از سیکلش باشه که طی نشده ماهیا رو ریخته
    الان این بنده ی خدا چی کار باید بکنه؟
    شرمنده عکس در دسترس ندارم

کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    ماهی و آکواریوم
    شماره عضویت
    13845
    سلام آقای آزیده آقا من درمان 7 روزه رو که فرمودید رو انجام دادم الان باز هم ماهی من با وجوده ضعیفیه شدید و گودی زیاده چشم باز هم غذا نمیخوره اصلا از کرم خونی و انواع غذا استفاده کردم اما جواب نداد ماهیم به شدت ضعیفه شما میگید چیکارش کنم تا غذا بخوره؟ممنون میشم راهنماییم کنید

کاربر تازه وارد

نوع حیوان خانگی
    -----
    شماره عضویت
    16119
    سلام

من یه fantail goldfish سفید و قرمز دارم، حدود یک هفته پیش روی دمش رگه های قرمز پیدا شدن. خیلی روی سطح آب سریع شنا میکرد و حباب میساخت، کم هم غذا میخورد.
    الان دیگه تحرک نداره، خیلی کم شنا میکنه و تمام بدنش از این رگه های قرمز داره و اصلاً غذا نمیخوره.
    توی تنگ نگهداری میشه چون برای عید خریده بودیم.

لطفاً راهنمایی کنید، باید چیکار کنم؟

ببخشید من قبلاً اینجا هم سوالم رو پرسیده بودم، بعدش این تاپیک رو پیدا کردم.

کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    ماهی و آکواریوم
    شماره عضویت
    13845
    آآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآ آآآآآآآآآآآآآآققققققااااا ای آآآآآآآآآآآآزیده خواهش میکنم جواب بدیئ ماهیم داره میمیره

صفحه 87 از 130 نخستنخست ... 376869707172737475767778798081828384858687888990919293949596979899100101102103104105106 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)