کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    عروس هلندی
    شماره عضویت
    15567
    ببخشید دوستان اینکه ماده عروس من بالهاش میلرزه مشکلش چیه از 15روزپیش که این ماده رو اوردم بالهش ملرزید ونکته دیگه اینکه خود فروشنده بهم گفت سابقه جوجه دهی داره وراحت جفت میخوره خودمم که توجه کردم به بدن ماده کاملا مشخصه ماده اماده ای هست ولی جفت نمیخوره ممکنه مال ضعیف بود یا بیمار بودنش باشه که با نرم جفت نمیخوره چون نرم از صبح تا شب برای سوار شدن تلاش میکنه ولی ماده یا اجازه نمیده یا فرار میکنه لطفا راهنماییم کنید

کاربر ثابت

نوع حیوان خانگی
    شاه طوطی
    شماره عضویت
    1
    نقل قول نوشته اصلی توسط reza007 نمایش پست ها
    ببخشید دوستان اینکه ماده عروس من بالهاش میلرزه مشکلش چیه از 15روزپیش که این ماده رو اوردم بالهش ملرزید ونکته دیگه اینکه خود فروشنده بهم گفت سابقه جوجه دهی داره وراحت جفت میخوره خودمم که توجه کردم به بدن ماده کاملا مشخصه ماده اماده ای هست ولی جفت نمیخوره ممکنه مال ضعیف بود یا بیمار بودنش باشه که با نرم جفت نمیخوره چون نرم از صبح تا شب برای سوار شدن تلاش میکنه ولی ماده یا اجازه نمیده یا فرار میکنه لطفا راهنماییم کنید
    عکس از عروس هلندی بزارید

استرس و سرما لرزششون کاملا مشخصه....ولی معمولا طوطی مست رفتار های عجیبی داره که ممکنه شما لرزش تلقی کرده باشید

حتما عکس عروس هلندی رو بزارید

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    عروس هلندی
    شماره عضویت
    15567
    اینم عکس ماده هروقع هم وقت کردم عکس دقیق تر وبهتر میزارم که پرنده کاملا مشخص باشه

همکار قدیمی (مدیر انجمن بازارچه)

نوع حیوان خانگی
    ماهی آب شیرین
    شماره عضویت
    11056
    نقل قول نوشته اصلی توسط 1010x نمایش پست ها
    سلام من میخوام عروس هنلد بخرم و اینکه بعدی یه دونه دیگه بخرم بعد برنامه ریزی کنم در مورد جفت گیری و تخم گداری اینها
    ابتدا ایکنه میخواستم برای من با ذکر عکی توضیح بدین ایا نژاد های عروس هلندی ایا داریم اگر این ها قیمت های شون باهم متفاوت هست به چه علت هست یا به طور کلی چند نو عروس هلندی داریم
    برای انتخاب عروس هلندی که میخوام بخنرم باید بچه نکاتی توجه کنم که سر من کلاه نرفته باشه ایا عروس هلندی سنش رو میشه تشخیص داد چه سنی رو بخرم خوبه هرچی لازمهست بگین ممنون
    سلام
    دوست عزیز اگه تک تک بخرین باید منتظر باشین که جفت بخورن شاید 1 ماه طول بکشه شایدم 3 ماه
    عروس های خاکستری و لوتینو و ابلغ و گلباقالی و وایت فیس و... داریم و از نظر من عروس خاکستری بگیرین بهتره هم قیمتش از اون یکی ها پایین تر هستش و هم جفت خوردن اینا نسبت به اون یکی ها راحتره.سعی کنین جفت بگیرین تا هم خودتون راحت بشین و هم اینکه زودتر به نتیجه میرسین قیمت جفت از تک گرفتن گرونتره مثلا شاید 2 تا بخرین بشه 400 تومن ولی جفت بخرین بالای 500 تومن میشه.در مورد سن دقیق نمیشه گفت ولی تقریبی میشه گفت اونم اساتید میتونن بگن.اگه میخواین جوجه بده حوصله ی صبر کردن ندارین جفت بخرین سن عروس هم واسه جفت گیری بالای 1.5 سال بهتره

نقل قول نوشته اصلی توسط هاتف موسوی نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من 6-7 ماهه عروس هلندیمو دارم از اول پرهاشو نچیدم و کلا همش تو خونه آزاده به جز شب که میخواد بخوابه. خیلی سعی میکنم بهش حرف زدن یاد بدم اما خوب اصلا گوش نمیده چون پر میزنه میره و به شیطنت خودش میرسه حالا میخوام بدونم اگه الان پراشو پچینم خیلی اذیت میشه؟ قهر میکنه؟ غصه میخوره؟ اصلا پراشو بچینم دقتش بیشتر میشه؟ یعنی میشینه گوش میده یا فرقی نمیکنه؟
    سلام
    دوست عزیز 6 یا 7 ماهه نگه میدارین قبلش چند ماه یا چند سالش بود که گرفتین؟!!
    دیگه امیدی واسه حرف زدن نباید داشته باشین چون باید از جوجه گی تمرین میکردین شایدم بشه فکر کنم الان دیر شده در ضمن عروس نر قابلیت اینو داره که حرف بزنه شاید ماده باشه ماله شما؟
    اگه واسه حرف زدن میخواستین تمرینش بدین باید بالهاشو میزدین الان تو این شرایط به حرفهای شما دقت نمیکنه فکرش واسه پروازه

نوع حیوان خانگی
    ماهی آب شیرین
    شماره عضویت
    11056
    نقل قول نوشته اصلی توسط reza007 نمایش پست ها
    اینم عکس ماده هروقع هم وقت کردم عکس دقیق تر وبهتر میزارم که پرنده کاملا مشخص باشه
    دوست عزیز یک عکس بزرگ بندازین تا اساتید بهتر بتونن تشخیص بدن یه عکس دیگه بزارین اینو قبلا گذاشته بودین

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    گرینچیک ، مرغ عشق ، کاسکو ، گربه ، سوسک
    شماره عضویت
    13956
    ممنون به خاطر پاسختون عروس هلندیم سه ماهه بود که من خریدمش ماده هم هست. حالا الان به جز اینکه بخوام حرف زدن یاد بگیره میخوام کمتر شیطنت کنه و فضولی کنه اما میترسم با چیدن پراش اذیت شه. میشه پراشو چید یا نه؟

کاربر کارآمد

نوع حیوان خانگی
    پرندگان زینتی
    شماره عضویت
    14720
    نقل قول نوشته اصلی توسط chaky نمایش پست ها
    سلام
    دوست عزیز اگه تک تک بخرین باید منتظر باشین که جفت بخورن شاید 1 ماه طول بکشه شایدم 3 ماه
    عروس های خاکستری و لوتینو و ابلغ و گلباقالی و وایت فیس و... داریم و از نظر من عروس خاکستری بگیرین بهتره هم قیمتش از اون یکی ها پایین تر هستش و هم جفت خوردن اینا نسبت به اون یکی ها راحتره.سعی کنین جفت بگیرین تا هم خودتون راحت بشین و هم اینکه زودتر به نتیجه میرسین قیمت جفت از تک گرفتن گرونتره مثلا شاید 2 تا بخرین بشه 400 تومن ولی جفت بخرین بالای 500 تومن میشه.در مورد سن دقیق نمیشه گفت ولی تقریبی میشه گفت اونم اساتید میتونن بگن.اگه میخواین جوجه بده حوصله ی صبر کردن ندارین جفت بخرین سن عروس هم واسه جفت گیری بالای 1.5 سال بهتره
    سلام ایا امکانش هست در مورده انواع نژاد هایی که نام بردید بیشتر توضیح دهید؟

(عروس های خاکستری و لوتینو و ابلغ و گلباقالی و وایت فیس و... داریم) هر کدوم از این نژاد ها از کشور خاصی اومدند

اگه عکس باشه که عالیه

خودم همیشه دنباله تمایزه این پاکستانیهایی که توبازار زیادند با هلندی های اصلش بودم و هستم

ممنونم

نوع حیوان خانگی
    ماهی آب شیرین
    شماره عضویت
    11056
    نقل قول نوشته اصلی توسط هاتف موسوی نمایش پست ها
    ممنون به خاطر پاسختون عروس هلندیم سه ماهه بود که من خریدمش ماده هم هست. حالا الان به جز اینکه بخوام حرف زدن یاد بگیره میخوام کمتر شیطنت کنه و فضولی کنه اما میترسم با چیدن پراش اذیت شه. میشه پراشو چید یا نه؟
    خواهش میکنم پس الان 10 ماهه هستش دوست عزیز اولا سنش الان واسه یاد گیری بالا هستش و از همه مهمتر ماده هستش یاد گیری ماده ها ضعیف هستش.در مورد چیدن پراش اگه شما تا حالا این کار رو نکردین انجام ندین ببرین پیش پرنده فروش ها اونا این کارو انجام بدن.ولی به نظر من باید بیخیال حرف زدن عروس بشین

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    عروس هلندی
    شماره عضویت
    15567
    اینم یه عکس دیگه لطفا اسا تید نظرشون رو بگن

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    عروس هلندی
    شماره عضویت
    15567
    ببخشید دوستان کسی میدونه غذای اصلی عروس هلندی در طبیعت چیه

صفحه 842 از 1915 نخستنخست ... 34274279282382482582682782882983083183283383483583683783883984084184284384484584684784884985085185285385485585685785885986086189294213421842 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 3 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 3 مهمان ها)