همکار قدیمی

نوع حیوان خانگی
    عروس هلندی و مرغ عشق
    شماره عضویت
    5168
    نقل قول نوشته اصلی توسط محراب نمایش پست ها
    سلام. ببخشید آقای اسکندری .
    شما جوجه عروس لوتینو هم دارید که تازه دون خور شده باشه؟برای فروش
    سلام.دوست عزیز والا در حال حاضر هیچ جوجه ای دون خور شده برای فروش ندارم.تعدادی تازه متولد شدن که فکر نمیکنم بینشون لوتینو باشه.باعرض شرمندگی از میدریت سایت و شما دوست خوبم فکر کنم این سوال پیام خصوصی بشه جلوه ی بهتری داشته باشه.ممنون

همکار قدیمی (معاون انجمن باجریگار)

نوع حیوان خانگی
    بلبل خرما،ملنگو،یاکریم،خرگوش،لاک پشت
    شماره عضویت
    10862
    سلام دوستان
    گلي خان من الان رفته تو لك. من همه غذاهايي كه گرمه رو از ليست غذاهاش حذف كردم به جر تخمه كتون. اونم بايد حذف كنم يا نيازي نيست؟
    ممنون

همکار قدیمی

نوع حیوان خانگی
    عروس هلندی و مرغ عشق
    شماره عضویت
    5168
    نقل قول نوشته اصلی توسط مهرانه نمایش پست ها
    سلام دوستان
    گلي خان من الان رفته تو لك. من همه غذاهايي كه گرمه رو از ليست غذاهاش حذف كردم به جر تخمه كتون. اونم بايد حذف كنم يا نيازي نيست؟
    ممنون
    سلام.غذای ثابتش ارزن و تخم کتون باید باشه مشکلی نداره.ده درصد ارزن،تخم کتون بهش بدید.از سبزی جعفری و بخصوص هویج غافل نشید توی این دوران.جوانه هارو هم اگر تونستید هر ده روز در میون بهش بدید تا پایان دوره ی پرریزی و جایگزین شدن پرها.

همکار قدیمی (معاون انجمن باجریگار)

نوع حیوان خانگی
    بلبل خرما،ملنگو،یاکریم،خرگوش،لاک پشت
    شماره عضویت
    10862
    نقل قول نوشته اصلی توسط arooseholandy نمایش پست ها
    سلام.غذای ثابتش ارزن و تخم کتون باید باشه مشکلی نداره.ده درصد ارزن،تخم کتون بهش بدید.از سبزی جعفری و بخصوص هویج غافل نشید توی این دوران.جوانه هارو هم اگر تونستید هر ده روز در میون بهش بدید تا پایان دوره ی پرریزی و جایگزین شدن پرها.
    ممنون آقاي اسكندري
    من قطره مودا هم بهش ميدم. روي بسته نوشته 15 روز مصرف شود ، 5 روز استراحت و دوباره 15 روز استفاده. طبق همين دستور پيش برم يا به همون هفته اي دوبار اكتفا كنم؟

همکار قدیمی

نوع حیوان خانگی
    عروس هلندی و مرغ عشق
    شماره عضویت
    5168
    نقل قول نوشته اصلی توسط مهرانه نمایش پست ها
    ممنون آقاي اسكندري
    من قطره مودا هم بهش ميدم. روي بسته نوشته 15 روز مصرف شود ، 5 روز استراحت و دوباره 15 روز استفاده. طبق همين دستور پيش برم يا به همون هفته اي دوبار اكتفا كنم؟
    خواهش میکنم.طبق بروشور زمان مصرفی رو پیش برید ولی در هر روز بیشتر از دو الی سه قطره استفاده نکنید.بعد از سه الی چهارساعت هم ظرف آب رو بشورید.سعی کنید شب حدود ده ظرف آب رو بردارید و صبح ساعت هشت الی نه آب رو با قطره براش بذارید که حتما بخوره و تا ظهر آب رو عوض کنید که نمونه.

کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    ککاتیل
    شماره عضویت
    5909
    خواهش میکنم.طبق بروشور زمان مصرفی رو پیش برید ولی در هر روز بیشتر از دو الی سه قطره استفاده نکنید.بعد از سه الی چهارساعت هم ظرف آب رو بشورید.سعی کنید شب حدود ده ظرف آب رو بردارید و صبح ساعت هشت الی نه آب رو با قطره براش بذارید که حتما بخوره و تا ظهر آب رو عوض کنید که نمونه.
    سلام استاد عزیز

میزان استفاده قطره های در برندهای مختلف متفاوت هست

همکار قدیمی

نوع حیوان خانگی
    عروس هلندی و مرغ عشق
    شماره عضویت
    5168
    نقل قول نوشته اصلی توسط ecmn_ec نمایش پست ها
    سلام استاد عزیز

میزان استفاده قطره های در برندهای مختلف متفاوت هست
    سلام دوست عزیز!بنده اسکندری هستم و همین اسمم کفایت میکنه برام.لطفا به بنده استاد نگید.اینجا همه باهم دوست هستیم و همین خیلی با ارزشه.برندهای مختلف متفاوته.کاملا درسته.اما ایشون یک جوجه دارن که سری اول هست داره پرریزی میکنه.توی بروشورها در مورد نحوه ی استفاده توضیح داده شده ولی اشاره ای به مصرف برای جوجه یا بالغ یا حتی سنین مختلف نکرده.بدن یک جوجه یا حتی یک عروس تا قبل از دو سال به حدی قدرت داره که بدون استفاده از قطره هم کاملا جوابگوی پرریزی و رشد پرهای تازه باشه و قدرت جذب بدن پرنده بسیار بالاس.بعد از اون هست که بدن شروع به افت میکنه و قطره ها به نوعی بسیار نقش پررنگی دارن.توی سن جوجگی ولی بیشتر نقش تقویتی ایفا میکنن.به همین دلیل نیازی نیست مثل یک بالغ دوز مصرفی داشته باشن.بهتره اجازه داده بشه که بدن به خودش فشار بیاره توی این دوران تا در آینده پرنده با هر تغییر آب و هوایی دچار پرریزی نشه که دائم در طول سال پرنده یا در حال پرریزی باشه یا پردرآوردن.

کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    ککاتیل
    شماره عضویت
    5909
    سلام دوست عزیز!بنده اسکندری هستم و همین اسمم کفایت میکنه برام.لطفا به بنده استاد نگید.اینجا همه باهم دوست هستیم و همین خیلی با ارزشه.برندهای مختلف متفاوته.کاملا درسته.اما ایشون یک جوجه دارن که سری اول هست داره پرریزی میکنه.توی بروشورها در مورد نحوه ی استفاده توضیح داده شده ولی اشاره ای به مصرف برای جوجه یا بالغ یا حتی سنین مختلف نکرده.بدن یک جوجه یا حتی یک عروس تا قبل از دو سال به حدی قدرت داره که بدون استفاده از قطره هم کاملا جوابگوی پرریزی و رشد پرهای تازه باشه و قدرت جذب بدن پرنده بسیار بالاس.بعد از اون هست که بدن شروع به افت میکنه و قطره ها به نوعی بسیار نقش پررنگی دارن.توی سن جوجگی ولی بیشتر نقش تقویتی ایفا میکنن.به همین دلیل نیازی نیست مثل یک بالغ دوز مصرفی داشته باشن.بهتره اجازه داده بشه که بدن به خودش فشار بیاره توی این دوران تا در آینده پرنده با هر تغییر آب و هوایی دچار پرریزی نشه که دائم در طول سال پرنده یا در حال پرریزی باشه یا پردرآوردن.
    بدون اغراق شما اطلاع خوبی دارید و من دوست دارم شما رو استاد خطاب کنم ، البته اگر ناراحت نمیشید

متن شما رو خوندم و من هم با شما هم نظر هستم ، اما من معتقد هستم وقتی از قطره ای (حالا چه دارویی چه تقویتی چه ...) میخواهیم استفاده کنیم بهتر هست که با دوز مشخص شده استفاده کنیم ( میزان مصرفی که دکتر ، کاتالوک محصول ، متخصص و ... تعیین میکنند) نه کمتر نه بیشتر ، به عبارتی یا استفاده نکنیم یا اگه استفاده میکنیم دقیقا طبق دستور مصرف باشه

با آرزوی موفقیت
    شادو پیروز باشید

کاربر کارآمد

نوع حیوان خانگی
    عروس هلندی
    شماره عضویت
    6251
    سلام
    دوستان یه عروس ماده دارم 2-3 روزی بود چشماش رو میبست و در هر شرایطی باز نمیکرد اب اسپری میکردم روش و چشماشو باز میکرد یه حالتی تنگ شده بود چشماش... از دیروز دیگه خوب شده و چشاشو نمیبنده. فقط امروز نگاه کردم زیر نوکش قسمت چینه دانش وقسمت گردنش خیلی خیلی تند تند نفس میکشه... وقتی تند تند نفس نمیکشه زیر معقدش تند تند میزنه... ایا مشکل کجاست ؟

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    عروس هلندی (Cockatiel) - لاوبرد (Lovebird)
    شماره عضویت
    11295
    سلام دوستان جوجه های جفتم از لونه اومدن بیرون گذاشتم کف قفس ... بعد لونه رو ورداشتم شستم حالا موندم الان که جوجه ها هستن بزارم سره جاش یا لونه برداشته باشه تا جوجه هارو جدا کنم از پدر مادر بعدا بزارم؟
    یکی از دوستام گفت بردار تا جوجه هارو جدا کنی یه 10روز هم بگذره تازه بعدش بزار لونه رو ...
    نظره شما چیه ؟
    متشکرم

صفحه 460 از 1915 نخستنخست ... 3604104414424434444454464474484494504514524534544554564574584594604614624634644654664674684694704714724734744754764774784795105609601460 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 8 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 8 مهمان ها)