صفحه 5 از 7 نخستنخست 1234567 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 41 به 50 از 68
    کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    قناری,سهره,لاری
    شماره عضویت
    18414
    لطفا مواادطبیعی رو توضیح بدید

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    ماهی
    شماره عضویت
    16667
    نقل قول نوشته اصلی توسط mehra نمایش پست ها
    لطفا مواادطبیعی رو توضیح بدید
    10 تا بادام،12تا پسته،1 گردو،یکمم کنجد،عسل مرغوب
    بادام و گردو و پسته و کنجد رو بکوید خرد وریز بشه و به مقداری عسل اضافه کنید که نه سفت باشه نه شل ،هرچی عسل بیشتر بشه شل تر میشه،روزانه 1 بند انگشت از این معجون بدید بخوره جنگوندنش حداقل هفته ای 1-2 بار با خروس ضعیف یادتون نره هر هفته حریف رو یکم سختتر کنید ولی از حریف آسون شروع کنید و بعد2-3 هفته سخت کنید،دان پارس و گندم هم غذای اصلیش باشه یک روز درمیان و هفته ای 2-3 بار 6-8 بند انگشت کاهو بدید

کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    قناری,سهره,لاری
    شماره عضویت
    18414
    خروس من مدت زیادیه که شدیدا ادم زن شده.1_چی میشه که اینطوری میشه وادم زن میشه؟2_چه کار کنم که ادم زن نباشه؟درضمن این خروس فقط به داداشم حمله نمیکنه در صورتی که بیشتر من احتیاجاتشوبراورده میکنم وپیشش هسستم.

همکار قدیمی انجمن پرندگان زینتی و آواز خوان

نوع حیوان خانگی
    ماهی و پرنده
    شماره عضویت
    16844
    خروس من مدت زیادیه که شدیدا ادم زن شده.1_چی میشه که اینطوری میشه وادم زن میشه؟2_چه کار کنم که ادم زن نباشه؟درضمن این خروس فقط به داداشم حمله نمیکنه در صورتی که بیشتر من احتیاجاتشوبراورده میکنم وپیشش هسستم.
    سلام
    دقیقا خروس ماهم همینطور همرو از دم میزنه بجز یکی رو .
    دقت که کردم دیدم انطرف مستقیم میره سمتش و خروس هم کاری نداره بهش
    بعد ازش پرسیدم چرا به تو کاری نداره . گفت چون منو میشناسه که بهش رو نمیدم . گفتم چطوری گفت از روی کفش میشناسه
    ولی بعضی موقع هاهم کت بعدی ازش میخوره . یه مدت هم قرنطینه بود حدودا یک ماهی بود . خیلی خوب شده بود به کسی کاری نداشت .
    باز سر بسرش گذاشتن . شروع کرد به آدم زدن .
    بظر بنده قرنطینه بهترین مورد هست

کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    قناری,سهره,لاری
    شماره عضویت
    18414
    خروس من چند وقته بر اثر حادثه یه مقدار ازنوکش شکسته ویه جوجه دارم که نوک پایینش ترک خرده برای ترمیم نوک هاشون باید چه کار کنم؟

نوع حیوان خانگی
    ماهی و پرنده
    شماره عضویت
    16844
    خروس من چند وقته بر اثر حادثه یه مقدار ازنوکش شکسته ویه جوجه دارم که نوک پایینش ترک خرده برای ترمیم نوک هاشون باید چه کار کنم؟
    سلام
    اگر در اثر مبارزه شکسته لهتر به دامپزشک مراجعه کنید . در غیر این صورت کمبود کلسیم هست . از پودر و قرص های کلسیم به مقدار کم در ظرف ابشون اضافه کنید حتما باید توی اب مخلوط بشن .
    از سفیده تخم مرغ آبز شده بهمراه پودر پوسته تخم مرغ ابزشده استفاده کنید در روز دو عده بسیار عالی هست

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    ارووانا
    شماره عضویت
    3638
    نوک بالا اگه بشکنه دوباره در میاد باید ماهانه با ناخن گیر اضافشو بگیرید نوک پایین هم اگه بره دیگه تمومه
    یه نکته دیگه هم اکثر اطلاعاتی ک در بالا در مورد خروس لاری دادید غلطه از جمله در مورد ادم زنی خروسا البته برنخوره جسارتا 25 ساله لاری رو ب شکل حرفه ای داریم و خیلی از اطلاعات این تاپیک صحیح نیست

نوع حیوان خانگی
    ماهی و پرنده
    شماره عضویت
    16844
    نقل قول نوشته اصلی توسط edrisbr نمایش پست ها
    نوک بالا اگه بشکنه دوباره در میاد باید ماهانه با ناخن گیر اضافشو بگیرید نوک پایین هم اگه بره دیگه تمومه
    یه نکته دیگه هم اکثر اطلاعاتی ک در بالا در مورد خروس لاری دادید غلطه از جمله در مورد ادم زنی خروسا البته برنخوره جسارتا 25 ساله لاری رو ب شکل حرفه ای داریم و خیلی از اطلاعات این تاپیک صحیح نیست

سلام . میشه بفرمایید در کدوم قسمت مطالب غلطه هست . بصورت پاسخ نقل به قول بفرمایید .

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    ارووانا
    شماره عضویت
    3638
    نقل قول نوشته اصلی توسط مهدی خلیلی نمایش پست ها
    سلام
    دقیقا خروس ماهم همینطور همرو از دم میزنه بجز یکی رو .
    دقت که کردم دیدم انطرف مستقیم میره سمتش و خروس هم کاری نداره بهش
    بعد ازش پرسیدم چرا به تو کاری نداره . گفت چون منو میشناسه که بهش رو نمیدم . گفتم چطوری گفت از روی کفش میشناسه
    ولی بعضی موقع هاهم کت بعدی ازش میخوره . یه مدت هم قرنطینه بود حدودا یک ماهی بود . خیلی خوب شده بود به کسی کاری نداشت .
    باز سر بسرش گذاشتن . شروع کرد به آدم زدن .
    بظر بنده قرنطینه بهترین مورد هست

سلام به همگی
    اولا ک خروس با کتش نمیزنه با قلم میزنه ولی چون با بالاش از زمین بلند میشه و صدا زیادی داره این فکرو غالب میکنه به دیگران
    دوم این که ادم زدن شدن خروسای لاری 2 تا علت عمده داره اول این که بعضی از نسلا تو خونشونه و همه جوجه هایی ک بگیرید ازشون ادم زنی میکنن و خروس ادم زن حتی صاحبش هم رو میزنه و اگرم عادت کنه به کسی 1 در 1000 اون ادمو میشناسه نه این که کفششو بشناسه و دلیل دوم ادم زنی این که گاهی خروسا رو نو قفس میذارن مدت طولانی بیرون نمیارن که عصبی میشن و یا یکی ک از خروس چیزی نمیدونه با لگد تحریکش کنه که این خروسا ممکنه به مرور خوب بشن باید بیشتر تو دست گرفتشون که اون حالت عصبیو فراموش کنن
    یه مطلب دیگه هم در مورد خار زدن خروسا تو چن صفحه قبل دیدم که اونم هیچ صحتی نداره اون توضیحات اگه لازم دونستید یه توضیحم در موردش بدم

کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    قناری,سهره,لاری
    شماره عضویت
    18414
    سلام.بله ممنون میشم اگه درمورد خارزدن خروس توضیح بدهید.قبلا که پرسیده بودم گفته بودن تجربیه واموزش خاصی وجودنداره نظر شماچیه؟

صفحه 5 از 7 نخستنخست 1234567 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)