صفحه 7 از 10 نخستنخست 12345678910 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 61 به 70 از 98
    کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    ککاتیل
    شماره عضویت
    16479
    همه شنامیکنن حتی اون چهارتایی که دوتا دوتا ازناحیه شکم متصل هستن
    از کی شروع به تغذیه کنم؟چی بدم بخورن خوبه؟
    راستی ماهی ماده رو جداکرده بودم الان که میندازمش توی آکواریوم برعکس میشه و میخواد بمیره توی کاسه گذاشتمش اونوچیکار کنم؟میره توی آک میخواد بمیره
    آب کاسه هم ازهمون آب آک برداشتم

فرستاده شده از SM-G530Hِ من با Tapatalk

همکار قدیمی بخش آکواریوم های آب شیرین

نوع حیوان خانگی
    دیسکس
    شماره عضویت
    8397
    نقل قول نوشته اصلی توسط sahar_sh نمایش پست ها
    همه شنامیکنن حتی اون چهارتایی که دوتا دوتا ازناحیه شکم متصل هستن
    از کی شروع به تغذیه کنم؟چی بدم بخورن خوبه؟
    راستی ماهی ماده رو جداکرده بودم الان که میندازمش توی آکواریوم برعکس میشه و میخواد بمیره توی کاسه گذاشتمش اونوچیکار کنم؟میره توی آک میخواد بمیره
    آب کاسه هم ازهمون آب آک برداشتم

بین 24 تا 48 ساعت کیسه زرده هضم خواهد شد و بعد از آن باید تغذیه را شروع کنید. بهترین غذا برای شروع آرتمیا زنده میباشد.
    همانطور که قبلن هم عرض کردم ماهی شما بچه ها را زودتر از موعد به دنیا آورده و دلیل آن ضعف شدید یا بیماری میباشد. در صورت امکان عکس ماهی را اینجا قرار دهید.

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    ککاتیل
    شماره عضویت
    16479
    نقل قول نوشته اصلی توسط Romans نمایش پست ها
    بین 24 تا 48 ساعت کیسه زرده هضم خواهد شد و بعد از آن باید تغذیه را شروع کنید. بهترین غذا برای شروع آرتمیا زنده میباشد.
    همانطور که قبلن هم عرض کردم ماهی شما بچه ها را زودتر از موعد به دنیا آورده و دلیل آن ضعف شدید یا بیماری میباشد. در صورت امکان عکس ماهی را اینجا قرار دهید.
    ماهی ماده متاسفانه همون روز بعد زایمان مرد یه ماده دیگه داشتم اونم بااین مرد همینطور مولی ماده فقط نر مولی زنده موند
    بچه گپی ها سالم هستن و ماشالله خوب رشد کردن الان بهشون غذای پولکی و بیومار و مغزتخم میگو میدم البته کامل آسیاب میکنم میریزم جلوشون اینا خوبه یانه؟
    چند وقتشون بشه نروماده ها رنگ میگیرن؟

نوع حیوان خانگی
    دیسکس
    شماره عضویت
    8397
    ماهی ماده متاسفانه همون روز بعد زایمان مرد یه ماده دیگه داشتم اونم بااین مرد همینطور مولی ماده فقط نر مولی زنده موند
    بچه گپی ها سالم هستن و ماشالله خوب رشد کردن الان بهشون غذای پولکی و بیومار و مغزتخم میگو میدم البته کامل آسیاب میکنم میریزم جلوشون اینا خوبه یانه؟

سلام
    بابت از بین رفتن ماهیها متاسفم. ای کاش علائم بیماری را زودتر تشخیص داده بودین و اینجا اعلام میکردین.
    در مورد غذا میتوانید از انواع موجود در بازار مخصوص زنده زاها استفاده کنید. بیومار برای تغذیه بچه ماهی مناسب نیست. در ضمن متوجه جمله آخر نشدم یعنی تمام این غذا ها را با هم اسیاب میکنید یا تخم میگو را اسیاب میکنید ؟!!

بعد از حدود 25 تا 30 روز در صورت تغذیه مناسب بچه ها شروع به رنگ گرفتن خواهند کرد و جنسیت انها مشخص خواهد شد.
    ویرایش توسط Romans : 6th October 2015 در ساعت 08:25 AM

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    ککاتیل
    شماره عضویت
    16479
    هرکدوم رو جدا آسیاب میکنم هروعده از یکی ازاینا استفاده میکنم خیلیم دوست دارن خوب میخورن
    راستش علائم مشخصی نداشتن بخصوص ماده که زایمان کرد و ماده مولی خوب بودن فقط اون ماد گوپی دیگه چندروز بود گوشه گیر شده بود بدنشم یه خورده سیاه شده بود بقیه یهویی اینجوری شدن فقط نر مولی مقاوم بود و حالش خوبه

نوع حیوان خانگی
    دیسکس
    شماره عضویت
    8397
    هرکدوم رو جدا آسیاب میکنم هروعده از یکی ازاینا استفاده میکنم خیلیم دوست دارن خوب میخورن
    راستش علائم مشخصی نداشتن بخصوص ماده که زایمان کرد و ماده مولی خوب بودن فقط اون ماد گوپی دیگه چندروز بود گوشه گیر شده بود بدنشم یه خورده سیاه شده بود بقیه یهویی اینجوری شدن فقط نر مولی مقاوم بود و حالش خوبه

بیومار رو حذف کنید.
    غذای پولکی هم نیازی به اسیاب کردن ندارد و همان با دست پودر شود کفایت خواهد کرد.
    از همه مهم تر نحوه استفاده از تخم میگو به این صورت نیست و اسیاب کردن آن درست نیست.
    تاپیک زیر را با دقت مرور کنید :

http://www.parsipet.ir/thread17687.html

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    ککاتیل
    شماره عضویت
    16479
    نقل قول نوشته اصلی توسط Romans نمایش پست ها
    بیومار رو حذف کنید.
    غذای پولکی هم نیازی به اسیاب کردن ندارد و همان با دست پودر شود کفایت خواهد کرد.
    از همه مهم تر نحوه استفاده از تخم میگو به این صورت نیست و اسیاب کردن آن درست نیست.
    تاپیک زیر را با دقت مرور کنید :

http://www.parsipet.ir/thread17687.html
    تخم میگو نیست مغز تخم میگو هستش تقریبا قرمزبه نارنجیه اونم هچ میشه؟توی یه بسته بندی ژاپنیه عکس گپی و مولی و... روشه 20گرمی خریدم5000

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    ماهی
    شماره عضویت
    16667
    تخم میگو نیست مغز تخم میگو هستش تقریبا قرمزبه نارنجیه اونم هچ میشه؟توی یه بسته بندی ژاپنیه عکس گپی و مولی و... روشه 20گرمی خریدم5000

سلام
    خیر اونا هچ نمیشن و بچه گوپی هم ارزشش رو نداره که با آرتمیا تغذیه کنید بسته به شرایط آب و نوع و تعداد دفعات تغذیه و نوع غذا بین 2 تا 5 ماه طول میکشه به سایز مولد (سایزی که تو مغازه میفروشن) برسن
    روزانه 4-5 بار ولی به مقدار کم با پولکی و مغز میگو آسیاب شده تغذیه کنید،(3وعده پولکی 1-2 وعده مغز میگو)
    موفق باشید

کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    ماهیان زینتی-ولی همه حیواناتو دوت دارم
    شماره عضویت
    11702

آبجی جان زیاد از بیومار استفاده نکن و یادت باشه غذا به اندازه بریز سعی کن هر هفته و یا حداقل هر دو هفته یه بار 1 سوم و یا کمی بیشتر آب رو تعویض کن و سالانه حداقل یه بار خود آکواریوم رو کلا تخلیه کرده شسته و دوباره ماهی هارو بریزین حتما سعی کنید از فیلتر کفی یا همون فیلتر شنی استفاده کنید و سعی کنید زیاد از تصویه کننده استفاده نکنید چون به مرور زمان موجب ضعف ماهی ها میشود
    بازم سوالی داشتین در خدمتم

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    ماهی
    شماره عضویت
    16667
    نقل قول نوشته اصلی توسط hosseinsasha نمایش پست ها
    آبجی جان زیاد از بیومار استفاده نکن و یادت باشه غذا به اندازه بریز سعی کن هر هفته و یا حداقل هر دو هفته یه بار 1 سوم و یا کمی بیشتر آب رو تعویض کن و سالانه حداقل یه بار خود آکواریوم رو کلا تخلیه کرده شسته و دوباره ماهی هارو بریزین حتما سعی کنید از فیلتر کفی یا همون فیلتر شنی استفاده کنید و سعی کنید زیاد از تصویه کننده استفاده نکنید چون به مرور زمان موجب ضعف ماهی ها میشود
    بازم سوالی داشتین در خدمتم
    سلام
    درسته استفاده از بیومار برای گوپی خیلی خوب نیست ولی با بیومار همین ماهی رو در سالن سایز میکنن و تعویض کلی آب سیکل رو از بین میبره و اگر هر هفته یا دوهفته 1 سوم تعویض آب داشته باشیم نیاز به شستن سالانه نیست
    استفاده از فیلتر زیر شنی مناسب نیست آشغالها زیرش جمع میشن موقع سیفون نمیشه راحت خارجشون کرد کلا معایبش بیشتره نسبت به مزایاش
    تصفیه باید 24 ساعته روشن باشه قدرتش اگر متناسب با حجم آب و اندازه آکواریوم باشه هیچ مشکلی به وجود نمیاد

موفق باشید
    ویرایش توسط Romans : 10th October 2015 در ساعت 09:05 AM

صفحه 7 از 10 نخستنخست 12345678910 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)