مدیــر کـــل سایت

نوع حیوان خانگی
    کاسکو و ملنگو
    شماره عضویت
    11
    نقل قول نوشته اصلی توسط amirhossein021t نمایش پست ها
    سلام این آقا رافی ما یه نیم ساعت میخوابه بیدار میشه میره تو ظرف غذاش نگاه میکنه تخمه ورمیداره میندازه موزم بهش دادم نخورد گردو هم همینطور از صبح تا حالا هیچی نخورده چیکار کنم؟ نمی ساعت دیگه میخوام ببرمش پیشه دامپزشک فکر کنم شکمش درد کنه در ضمن ما داخب استان لرستان بروجرد زندگی میکنیم
    خوب تخمه دوست داره تخمه هم نمیخوره
    سلام زنگ زدم دکتر برهانی کیا گفت که یا مسموم شده یا مریض شده الان شدید شده و باید از مدفوعش تشخیص داد ولی مدفوعشم طبیعیه میدونم دیگه چطور باید تشخیص داد ولی باید فردا ببرمش دامپزشک
    سلام . دکتر برهانی کیا دارویی تجویر نکردن ؟

اگه نمی تونید تا تهران ببریدش حتما حتما فردا ببریدش دکتر ، در اسرع وقت . شرایطش خوب نیست .

مدیــر کـــل سایت

نوع حیوان خانگی
    کاسکو و ملنگو
    شماره عضویت
    11
    نقل قول نوشته اصلی توسط منصور نمایش پست ها
    سلام بعد اینکه تونستم بازی نردبون رو با کاسکو خودم انجام بدم خیلی خوب شده وقتی دست دوم نزدیکش کنم خودش پا میزاره رو اون یکی دست امروز وقتی رو قفس بود خواستم امتحان کنم بیبنم میاد یا نه وقتی دستمو بهش نزدیک کردم از دستم فرار میکرد منم ول نکردم اومد رو دست چندین و چند دفعه بالا قفس اومد رو دستم البته تخمه رو پرت میکرد جایزه رو قبول نمیکرد ( سیر بود ) ولی رو دستم میومد ولی خیلی زود میخواست برگرده بالا قفس یعنی دوس نداشت زیاد رو دستم بمونه ولی خداروشکر با راهنمایی ها مفید شما تقریبا میشه گفت دستی شده با یکم تمرین دیگه کاملا به دست عادت میکنه سوالم این بود طوطیم فقط از من نمیترسه ولی از بقیه ادما به شدت میترسه یعنی حتی اگه نزدیکش بشن اماده باش میشه حتی تو قفس از دست هیچکس هم تخمه نمیگیره اگه بگیره پرت میکنه خواستم بدونم چطوری با بقیه اعضا خانواده رفیقش کنم الان از وقتی رو دستم میاد روزی نیم ساعتی پیش بقیه اعضا خانواده میبرمش تا همه رو بیبنه و غریبی نکنه دیگه چه کارهایی کنم ؟ یک سوال دیگه روزی چند دقیقه ببرمش اتاق بقیه طوطی ها خوبه واسه روحیه اش یا خوب نیس چون وقتی صداشون رو میشنوه عکس العمل نشون میده و سوت میزنه
    سلام . بله بهتر میشه حتما . هرچی بیشتر روی دست بیاد براش عادی تر میشه

خوانواده باید تو اتاقش بیان . نزدیک قفسش بشینن .. یا یه استند براش درست کنید . استند T شکل و وقتی میبریدش پیش خونواده ، بذارید اونجا بشینه و حرکات بقیه اعضا هم براش عادی بشه . بعد که حضورشون کنار طوطی ، عادی شد .. میتونن با دست بهش غذا بدن .. غذاهایی که دوست داره

بد نیست .. ببرید پیششون، اگه بیماری ندارن مشکلی نداره ... . فقط نذارید نزدیک هم بشن .بعضی طوطی ها قلمرو طلب هستن . مثل مرغ عشق و کوتوله .. کاسکوی شما ممکنه تمایل داشته باشه بره سمتشون .. اگه دعواشون بشه کاسکو راحت میتونه منقارشون رو از جا بکنه .. خلاصه اینکه مراقب باشید

کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    طوطی کاسکو
    شماره عضویت
    17466
    نه چیزی نگفت ولی فردا حتما میبرمش دکتر

کاربر عالی

نوع حیوان خانگی
    کاسکو , عروس هلندی , کوتوله برزیلی , مرغ عشق , فنچ , کبوتر ,
    شماره عضویت
    16023
    نقل قول نوشته اصلی توسط sepideh نمایش پست ها

خوانواده باید تو اتاقش بیان . نزدیک قفسش بشینن .. یا یه استند براش درست کنید . استند T شکل و وقتی میبریدش پیش خونواده ، بذارید اونجا بشینه و حرکات بقیه اعضا هم براش عادی بشه . بعد که حضورشون کنار طوطی ، عادی شد .. میتونن با دست بهش غذا بدن .. غذاهایی که دوست داره

بد نیست .. ببرید پیششون، اگه بیماری ندارن مشکلی نداره ... . فقط نذارید نزدیک هم بشن .بعضی طوطی ها قلمرو طلب هستن . مثل مرغ عشق و کوتوله .. کاسکوی شما ممکنه تمایل داشته باشه بره سمتشون .. اگه دعواشون بشه کاسکو راحت میتونه منقارشون رو از جا بکنه .. خلاصه اینکه مراقب باشید
    خیلی ممنون خیلی راهنمایی ها خوبی میکنید واقعا ممنون . امروز وقتی تو قفس هم بود رو دستم میومد دیگه داره واسش عادی میشه هروقت دستمو تو هرحالتی زیر شکمش میبرم میاد رو دست رو دست داداشم هم رفت بدون هیچ ترسی درمورد پرنده هام فک نکنم بیماری داشته باشن فضا بسته هستش و حدود دو ماهی میشه دارمشون همشون خداروشکر سرحال هستن هرکدومشون تو قفس ها مجزا هستن درگیری هم فک نکنم پیش بیاد درمورد استند هم من تو سایت گشتم ولی چیز به درد بخوری پیدا نکردم اگه شما لینک یا اموزشی درباره ساخت استند یا پارک بازی دارید ممنون میشم میخوام واسه کاسکوم بسازم

مدیــر کـــل سایت

نوع حیوان خانگی
    کاسکو و ملنگو
    شماره عضویت
    11
    خیلی ممنون خیلی راهنمایی ها خوبی میکنید واقعا ممنون . امروز وقتی تو قفس هم بود رو دستم میومد دیگه داره واسش عادی میشه هروقت دستمو تو هرحالتی زیر شکمش میبرم میاد رو دست رو دست داداشم هم رفت بدون هیچ ترسی درمورد پرنده هام فک نکنم بیماری داشته باشن فضا بسته هستش و حدود دو ماهی میشه دارمشون همشون خداروشکر سرحال هستن هرکدومشون تو قفس ها مجزا هستن درگیری هم فک نکنم پیش بیاد درمورد استند هم من تو سایت گشتم ولی چیز به درد بخوری پیدا نکردم اگه شما لینک یا اموزشی درباره ساخت استند یا پارک بازی دارید ممنون میشم میخوام واسه کاسکوم بسازم
    خواهش میکنم . وظیفست

یه استند ساده T شکل ، که میتونه پایه بلند باشه یا رو میزی

مثل اینا :

یا با لوله PVC

کاربر عالی

نوع حیوان خانگی
    شماره عضویت
    16023

سلام امروز بردمش پیش بقیه طوطی ها کلی کیف کرد کلی سوت زد تا دو دفعه خواستم ببرمش بیرون از اتاق میپرید پایین به زور هم رو دست میومد اصلا نمیخواست بیرون بره یکم سرش هم زخمی شد دیگه نبرمش بهتره با این همه ذوق و شوق میترسم کار دست خودش بده.خیلی وقتا جایزه قبول نمیکنه بخاطر همین مجبورم بدون جاییزه بازی نردبون باهاش انجام بدم و تشویقش میکنم خوب همکاری هم میکنه ایرادی نداره بدون جاییزه تمرین بشه؟الان تقریبا خیلی راحت رو دستم میاد خداروشکر اما سوال اصلی امروز وقتی داشتم از اتاق پرنده ها خارج میشدم یک دقیقه بعدش تخمه که نیم ساعت پیش خورده بود رو بالا اورد کاملا سالم بود تخمه و فقط یه دونه بود این ایرادی نداره درسته؟

مدیــر کـــل سایت

نوع حیوان خانگی
    کاسکو و ملنگو
    شماره عضویت
    11
    سلام امروز بردمش پیش بقیه طوطی ها کلی کیف کرد کلی سوت زد تا دو دفعه خواستم ببرمش بیرون از اتاق میپرید پایین به زور هم رو دست میومد اصلا نمیخواست بیرون بره یکم سرش هم زخمی شد دیگه نبرمش بهتره با این همه ذوق و شوق میترسم کار دست خودش بده.خیلی وقتا جایزه قبول نمیکنه بخاطر همین مجبورم بدون جاییزه بازی نردبون باهاش انجام بدم و تشویقش میکنم خوب همکاری هم میکنه ایرادی نداره بدون جاییزه تمرین بشه؟الان تقریبا خیلی راحت رو دستم میاد خداروشکر اما سوال اصلی امروز وقتی داشتم از اتاق پرنده ها خارج میشدم یک دقیقه بعدش تخمه که نیم ساعت پیش خورده بود رو بالا اورد کاملا سالم بود تخمه و فقط یه دونه بود این ایرادی نداره درسته؟
    سلام . نه مشکلی نداره ، کلا قرار بود دیگه جایزه رو هم قطع کنید . تا بدون جایزه یاد بگیره بیاد روی دست .. شما هم قطع کنید چون مهم اوایل کار بود که بفهمه کارش درسته .. الان دیگه نیازی نیست

به تظر نمیاد مشکلی باشه . اون تخمه ای رو که بالا آورد دوباره میخورد یا سرش رو شدید تکون میداد و پرت کرد اینور اونور ؟؟

کاربر عالی

نوع حیوان خانگی
    سگ
    شماره عضویت
    15322
    سلام
    دوستان کاسکوم تو لک رفته بود الان داره از پرریزی در میاد
    1 دونه از پر های سینه قرمز شده !
    الان یک مسیله وجود داره الان این شده نیم چه رد فاکتور ؟؟؟؟
    یا بیماریه ؟؟
    ویرایش توسط کیان شیرخانی : 4th August 2015 در ساعت 07:00 PM

مدیــر کـــل سایت

نوع حیوان خانگی
    کاسکو و ملنگو
    شماره عضویت
    11
    نقل قول نوشته اصلی توسط کیان شیرخانی نمایش پست ها
    سلام
    دوستان کاسکوم تو لک رفته بود الان داره از پرریزی در میاد
    1 دونه از پر های سینه قرمز شده !
    الان یک مسیله وجود داره الان این شده نیم چه رد فاکتور ؟؟؟؟
    یا بیماریه ؟؟
    سلام . تو این پست ؛ دلیل قرمز شدن پر ها در کاسکو رو توضیح دادم

http://www.parsipet.ir/thread47-305.html#post23246

کاربر عالی

نوع حیوان خانگی
    شماره عضویت
    16023
    سلام . نه مشکلی نداره ، کلا قرار بود دیگه جایزه رو هم قطع کنید . تا بدون جایزه یاد بگیره بیاد روی دست .. شما هم قطع کنید چون مهم اوایل کار بود که بفهمه کارش درسته .. الان دیگه نیازی نیست

به تظر نمیاد مشکلی باشه . اون تخمه ای رو که بالا آورد دوباره میخورد یا سرش رو شدید تکون میداد و پرت کرد اینور اونور ؟؟
    رو دستم بود وقتی بالا اورد افتاب پایین شکل تخمه کاملا حفظ شده بود هیچ چیز اضافه ای بالا نیاورد وقتی بالا اورد سرشو یکم بالا پایین کرد تخمه از دهنش افتاد پایین بعد خیلی عادی رفتار کرد

یک سوال دیگه از چوب درخت اکالیپتوس میشه واسه کاسکو استفاده کرد؟شنیدم درخت بومی استرالیا هستش گفتم شاید بشه استفاده کرد

یا از چوب این درخت که اسمشو نمیدونم

صفحه 1154 از 1238 نخستنخست ... 154654105411041135113611371138113911401141114211431144114511461147114811491150115111521153115411551156115711581159116011611162116311641165116611671168116911701171117211731204 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 5 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 5 مهمان ها)