صفحه 76 از 100 نخستنخست ... 26575859606162636465666768697071727374757677787980818283848586878889909192939495 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 751 به 760 از 991
    کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    خوکچه هندی
    شماره عضویت
    17220
    سلام

دوستان در مورد دندون های خوکچه من راهنمایی میفرمایید ؟ اندازه دندون ها خوبه ؟ زیاد بلند نیست ؟

کاربر تازه وارد

نوع حیوان خانگی
    ماهی و خوکچه هندی
    شماره عضویت
    17444
    اقا ببخشید این خوکچه های من هرچقدرم غذا میدم باز منو میبینن صدا درمیارن که غذا میخوان,چیکارکنم

کاربر کارآمد

نوع حیوان خانگی
    کاکاتیل
    شماره عضویت
    7061
    نقل قول نوشته اصلی توسط وحیدشهبازی نمایش پست ها
    اقا ببخشید این خوکچه های من هرچقدرم غذا میدم باز منو میبینن صدا درمیارن که غذا میخوان,چیکارکنم
    برای این موضوع هیچ راه حلی نیست !
    چند کار هست که شاید یکم موثر واقع بشه اما به طور معمول هیچ کاری برای حل این مشکل وجود ندارد
    اول اینکه وعده غذاشون رو سر ساعت مشخص بدید ، اینطوری ممکنه عادت کنند به اون ساعت و دیگه الکی بهونه نگیرند
    دوم اینکه هرقــــــدر هم بهشون غذا بدید ، باز هم از غذا استقبال می کنند حتی اگر در مرز انفجار باشند ! من به شخصه این مورد رو امتحان کردم اما کاملا بی تاثیر بود و با توانایی کامل کـــــــلی غذا خورد !!
    سوم اینکه بی اعتنا باشید و اصلا اهمیت ندید ، نه غذای بیشتر بدید و نه سمت شون برید ، بعد از چند دقیقه ساکت می شوند
    اما باز هم میگم هیچ کدوم به طور کامل مشکل رو حل نمی کنند چون حتی اگر شما رو نبینند با شنیدن صداتون هم شروع به سوت زدن و آویزون شدن از قفس می کنند

نقل قول نوشته اصلی توسط farmanrava نمایش پست ها
    سلام

دوستان در مورد دندون های خوکچه من راهنمایی میفرمایید ؟ اندازه دندون ها خوبه ؟ زیاد بلند نیست ؟
    زیاد بلند نیست اما دندان های خوکچه رشد سریعی دارند و اگر پیش گیری نکنید می تونه منجر به مشکل بشه برای خوکچه تون
    یونجه خشک و اسباب بازی چوبی یا تکه چوبی مناسب جویدن ، حتما براش قرار بدید که مطمئن بشید دندان هاش رشد بیشتری نخواهند داشت چون خیلی هم کوتاه نیست و اگر پیش گیری نکنید ممکنه بعد ها مشکل ساز بشه

نقل قول نوشته اصلی توسط وحیدشهبازی نمایش پست ها
    سلام دوستان
    ببخشید من عضو جدیدم اگه مشکلی تو مطرح کردنه سوالمه ببخشید,من دوتا خوکچه هندی۲ماهه دارم,یه جفتن ,یکیشیون خیلی اروم شده ,انگار استرس داره ,بخصوص وقتی دست میگیری اصلا تکون نمیخوره
    سلام دوست عزیز خوش آمدین

سن خوکچه های شما برای جفت بودن کمه ؛ از جفت بودن شون مطمئنید ؟ تا حالا جفت گیری داشتند ؟
    با توجه به سن شون تقریبا دارن بالغ می شوند به همین خاطر آروم شدن اش بیشتر مربوط به این موضوع هست اما اگر گوشه گیر و بی اشتها شده و حالت بی حالی داره و در طول روز اصلا تحرک و شیطنت نداره ، میتونه نگران کننده باشه و علائم بیماری هستند
    اما اینکه می فرمایید موقع دست گرفتن آروم میشه احتمالا بابت استرس ناشی از محیط هست ، قفس شون رو در یک جای کاملا آروم قرار بدید و غذاشون رو با دست از بیرون قفس بهش بدید و مدت زمان های کوتاه بیرون بیارید اش و در دست بگیرید و در اون زمان میتونید چند شاخه جعفری بهش بدید چون خیلی دوست دارند اما بیشتر از 3،4 شاخه نشه
    احتمالا اگر استرس اش کمتر بشه این مشکل حل بشه
    ما رو هم در جریان روند کار بگذارید ، امیدوارم با روش بالا مشکل تون حل بشه

نقل قول نوشته اصلی توسط iman ashtary نمایش پست ها
    مرسی،سبزه عید ک کلش رو خورده بود.تو چمن هم پیشش بودم،توپ بهتر بره توش بچرخه اینجوری سیم اینا هم نمیجوه،خوکچه من یک و نیم ماهشه ولی از بالغ ها خیلی کوچک تره،بالغاش رو دیدم اندازه یک توله سگه.راستی نرهای خوکچه هم سینه دارند؟چون دو طرف پشمک دوتا کوچولو هست.ممنون کلی
    نگران جثه اش نباشید ، خوکچه ها خیلی زود رشد می کنند و بزرگ می شوند و افزایش وزن شون محسوس و سریع هست
    در این سن حدود 350 تا 450 گرم باید باشه ، اگر یکم بالاتر و پایین تر بود نگران نباشید اما حواستون به تغییرات ناگهانی وزن باشه چون افزایش وزن ناگهانی با مقدار غذای ثابت و یا کاهش وزن در مدت کوتاه علائم بیماری یا مشکل ساز می تونند باشند

بله ، هم خوکچه ی ماده و هم نر در کنار پاشون دارند ؛ به این روش نمی تونید تعیین جنسیت کنید
    برای تعیین جنسیت خوکچه تون این پست رو مطالعه کنید :
    http://www.parsipet.ir/thread16738.html#post107818
    اگر یک عکس هم قرار بدید عالی میشه

خواهش می کنم عزیز ،شرمنده بابت تاخیر

کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    خوکچه هندی
    شماره عضویت
    17220
    دوستان ببخشید میخواستم بدونم این تیله کوچول ما پسر هستش یا دختر ؟ خیلی شک دارم که پسر نباشه و دختر باشه !

کاربر کارآمد

نوع حیوان خانگی
    کاکاتیل
    شماره عضویت
    7061
    نقل قول نوشته اصلی توسط farmanrava نمایش پست ها
    دوستان ببخشید میخواستم بدونم این تیله کوچول ما پسر هستش یا دختر ؟ خیلی شک دارم که پسر نباشه و دختر باشه !

دوست عزیز من هم همینطور حدس میزنم
    فکر میکنم ماده باشه

کاربر تازه وارد

نوع حیوان خانگی
    خوکچه هندی
    شماره عضویت
    17594
    سلام من مدت دو سال از یک خوکچه هندی نر نگه داری میکنم اما موهاش خیلی میریزه نمیدونم طبیعیه یا نه

کاربر تازه وارد

نوع حیوان خانگی
    خوکچه هندی
    شماره عضویت
    17594
    تازی لب بالاش ی چیزی میچسبه نمیدونم چیه بعضی وقتا هست بعدش از بین میره دوباره میزنه مثل اینه که زخم شده جای زخمش خشک شده اونطوریه...

کاربر کارآمد

نوع حیوان خانگی
    کاکاتیل
    شماره عضویت
    7061
    نقل قول نوشته اصلی توسط yasman.a نمایش پست ها
    سلام من مدت دو سال از یک خوکچه هندی نر نگه داری میکنم اما موهاش خیلی میریزه نمیدونم طبیعیه یا نه
    سلام دوست عزیز
    بله ریزش مو در خوکچه کاملا طبیعی هست

نقل قول نوشته اصلی توسط yasman.a نمایش پست ها
    تازی لب بالاش ی چیزی میچسبه نمیدونم چیه بعضی وقتا هست بعدش از بین میره دوباره میزنه مثل اینه که زخم شده جای زخمش خشک شده اونطوریه...
    اگر عکس قرار بدین بهتر میتونم کمک تون کنم
    اما در این مورد بهتره که به دامپزشک مراجعه کنید

کاربر تازه وارد

نوع حیوان خانگی
    خوکچه هندی
    شماره عضویت
    17663
    سلام و عرض ادب

من دیروز یه خوکچه هندی خیلی خیلی خیلی ناز گرفتم چون تنها زندگی میکنم همدمم باشه دیشب که اوردمش خونه تا الان رفته یه گوشه زیر کمد کز کرده براش کاهو و جعفری و گوجه و فلفل دلمه ای و ... گذاشتم اصلا نگاشم نکرده خیلی نگرانم لطفا جوابمو زودتر بدید

کاربر تازه وارد

نوع حیوان خانگی
    خوکچه
    شماره عضویت
    17718

5

سلام دوستان من تازه به جمعتون پیوستم
    من عاشق نگهداری حیوانات بخصوص
    جوندگانم
    مدتی قصد دارم یه خدکچه هندی بخرم
    لطفا درباره نگهداری از خوکچه یک ماهه راهنماییم کنین ..........تشکر

صفحه 76 از 100 نخستنخست ... 26575859606162636465666768697071727374757677787980818283848586878889909192939495 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)