صفحه 46 از 82 نخستنخست ... 272829303132333435363738394041424344454647484950515253545556575859606162636465 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 451 به 460 از 817
    کاربر تازه وارد

نوع حیوان خانگی
    ???? ??????
    شماره عضویت
    17371
    نقل قول نوشته اصلی توسط arian123456789 نمایش پست ها
    بله مطمئن هستم همین الان که دارم می نویسم در حال یک دعوا شدید هستند راستی داخل لانه شان را هم دیدم تخمی نبود
    یک رگه های تیره را دیدم

مدیــر کـــل سایت

نوع حیوان خانگی
    کاسکو و ملنگو
    شماره عضویت
    11
    بله مطمئن هستم همین الان که دارم می نویسم در حال یک دعوا شدید هستند راستی داخل لانه شان را هم دیدم تخمی نبود
    یک رگه های تیره را دیدم
    وقتی میگید همیشه در حال دعوا هستن و تا به حال جفت گیری ندیدین ،من حدسم اینه که شما دو تا برزیلی ماده دارید ، طوطی ماده بدون نر هم تخم میذاره البته بدون نطفه . اگه به حرف من هر دو ماده باشن باید جداشون کنید چون برزیلی ماده خیلی تهاجمی هست و ممکنه این دعواها به مرگ یکی از برزیلی ها منجر بشه

ولی اگه اطمینان دارید که نر و ماده هستن و تو این 8 ماه جفت نشدن و خیلی دعوا میکنن بهتره جداشون کنید و به دنبال طوطی نر یا ماده ی دیگه ای باشید چون این برخورد هاشون ممکنه بدتر بشه و یکی از برزیلی ها صدمه ببینه .

دوستان دیگه اگه نظر دیگه ای دارن شما رو راهنمایی میکنن ..

کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    هیچی
    شماره عضویت
    17369
    سلام....ممنون از کمکتون...من زنگیدم تهران قیمت کاسکوی دم شرابی یک ساله گفتن 650....به نظرتون قیمتش منطقی هست؟یا امکان داره مشکلی داشته باشه؟

همکار قدیمی (مدیر بازارچه)

نوع حیوان خانگی
    فعلا که هیچ
    شماره عضویت
    15921
    نقل قول نوشته اصلی توسط *الی* نمایش پست ها
    سلام....ممنون از کمکتون...من زنگیدم تهران قیمت کاسکوی دم شرابی یک ساله گفتن 650....به نظرتون قیمتش منطقی هست؟یا امکان داره مشکلی داشته باشه؟

نمیدونم واللا . این قیمت بستگی به خود طوطی داره . اونی که من گفتم قیمت چشم دودیش بود . تا جایی که اطلاع داشته باشم در این حدوده 800 تا 1 میلیون .

کاربر تازه وارد

نوع حیوان خانگی
    عروس هلندی
    شماره عضویت
    17198

طوطیم

سلام،من یه طوطی عروس هلندی دارم و 6 ماهه هستش کاملا رام و دستیه و یک ماه از خریدش گذشته ،حرف میزنه و کاملا سرحال هستش،فقط توی این 2 روز اخیر کز و پف کرده کمک کنین ممنون میشم

مدیــر کـــل سایت

نوع حیوان خانگی
    کاسکو و ملنگو
    شماره عضویت
    11
    نقل قول نوشته اصلی توسط *الی* نمایش پست ها
    سلام . دوست من ، طوطی رو ندیده نخرید . حتما قبل از خرید اطلاعات خودتون رو درباره طوطی ، سن و سلامتش کامل کنید و بعد برای خرید اقدام کنید .فروشنده ها درباره سن طوطی خیلی صادق نیستن . از جاهای مختلف قیمت بگیرید . اگه از راه دور میخواید طوطی بخرید حتما عکس طوطی رو ببینید .

نقل قول نوشته اصلی توسط zeinab نمایش پست ها
    سلام،من یه طوطی عروس هلندی دارم و 6 ماهه هستش کاملا رام و دستیه و یک ماه از خریدش گذشته ،حرف میزنه و کاملا سرحال هستش،فقط توی این 2 روز اخیر کز و پف کرده کمک کنین ممنون میشم
    این سوال رو تو تاپیک عروس هلندی هم پرسیدین .. یک سوال رو چندین بار تکرار نکنید . وقتی یکبار سوال میپرسید ، مدیران آنلاین بشن جواب شما رو میدن . الان عیده و ممکنه دیرتر جواب بگیرید پس منتظر بمونید لطفا ..

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    ماهی
    شماره عضویت
    9877
    نقل قول نوشته اصلی توسط Artaa نمایش پست ها
    یه سوال اگه سخنگویی طوطی مهم نباشه و فقط یه پرنده بخوای که بتونه دوست داشتنشو نشون بده، عروس هلندی به اندازه کاسکو از نظر رفتاری میتونه خوب باشه؟ من دلم یه چیزی میخواد فقط باهاش بازی کنمو محبتو درک کنه
    سلام نظر شخصی و تجربی مو در مورد این طوطی های که پرسیدید میگم
    عروس هلندی طوطی مهربونیه اگر از جوجه گی مخصوصا گوشتی با سرلاک بزرگش کنی شما واسش میشی مادر ازت جدا نمیشه در جوجگی به انسان خیلی سریع وابسته میشه و خو میگیره کلا 3 کلمه تا 5.6 کلمه بیشتر حرف نمیزنه اونم با صدای سوت مانند بسته به هوش طوطی کلا بامزس
    اجتماعی هستش
    نگهداریش تقریبا راحته چیز های زیادی یاد نمیگیره

شاه طوطی جسه بزرگی داره همراه با منقار بزرگ خیلی مقروره و از ملنگو دیر تر با انسان خو میگیره اگرم بگیره جز صاحبش کسی نمیتونه بهش دست بزنه از ملنگو پر سرصدا تره صدای بمی داره تا 10 20 کلمه یاد میگیره نگهداریش متوسطه

ملنگو طوطی به جسته کوچک تری و تو دل برو تر نسبت به شاه طوطی داره من خودم مشاهده کردم تا 20 کلمه و چند جمله صحبت کرده اگه جوجه گوشتی شو بگیرید و با سرلاک بزرگش کنید بهش رسیدگی کنید و اموزش بدید رابطه خوبی باهاتون برقرار میکنه و باهاتون دوست میشه وبه گرمی از شما استقبال میکنه در بلوغ به سختی دستی میشه با این که میگن طوطی بی استعدادیه ولی من قبول ندارم طوطی کنجکاو و باهوش و با شخصیتیه اگه باهاش از جوجگی کار کنید زود یاد میگیره و شما رو به راحتی قبول میکنه تن صداری ریز و با مزه ای داره

Sent from my GT-I9500 using Tapatalk
    ویرایش توسط wow2005dlta : 31st March 2015 در ساعت 05:50 AM

کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    عروس هلندی
    شماره عضویت
    17326
    سلام
    ببخشید نحوه و طرز در دست گرفتن یک طوطی وحشی اگر بخواهیم بررسیش کنیم(مثلا برای خرید)، به چه شکل هست بطوری که گاز نگیره؟آیا شدنیه؟(بیشتر منظور کاسکو و عروس هست)

باتشکر

کاربر ثابت

نوع حیوان خانگی
    کاسکو /عروس هلندی
    شماره عضویت
    8968
    نقل قول نوشته اصلی توسط Pouyaa نمایش پست ها
    سلام
    ببخشید نحوه و طرز در دست گرفتن یک طوطی وحشی اگر بخواهیم بررسیش کنیم(مثلا برای خرید)، به چه شکل هست بطوری که گاز نگیره؟آیا شدنیه؟(بیشتر منظور کاسکو و عروس هست)

باتشکر
    سلام
    گرفتن کاسکو اصلن پیشنهاد نمیکنم چون عصبی میشه و ممکنه پزهاشو بکنه
    اصلن برای بررسی به گرفتن نیاز نیست
    اگرم خواستید بگیرید با حوله یا دستکش این کارو کنید

مدیــر کـــل سایت

نوع حیوان خانگی
    کاسکو و ملنگو
    شماره عضویت
    11
    نقل قول نوشته اصلی توسط Pouyaa نمایش پست ها
    سلام

باتشکر
    سلام . همونطور که آقا ابولفضل گفت نیازی نیست طوطی رو با دست بگیرید سلامت پرهای طوطی که از ظاهرش مشخصه . اگه پرهای روی بال و شکم طوطی صاف و یه دست باشه و علایم بیماری (مثل ترشح بینی و چشم ، مدفوع غیر عادی ، پف کردن و چرت زدن بیش از حد و ... ) نمیبینید گزینه ی خوبی هست . هر چند که بهتره قبل از خرید اطلاعاتتون رو در مورد طوطی های مورد نظرتون بیشتر کنید . نشونه های بیماری رو بدونید ، برای خرید کاسکو به رنگ چشم توجه کنید و ... که برای همه اینا تو فروم مقاله هست :

http://www.parsipet.ir/thread32253.html

مقالات آموزشی کاسکو

انتخاب و خرید طوطی

http://www.parsipet.ir/thread26430.html

چون اغلب فروشنده ها برای فروش طوطی هاشون صادق نیستن ...

صفحه 46 از 82 نخستنخست ... 272829303132333435363738394041424344454647484950515253545556575859606162636465 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 3 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 3 مهمان ها)