کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    عروس هلندی
    شماره عضویت
    16450
    سلام، قناری من یادتونه؟ که فتق براش اتفاق افتاده بود؟ تا چند روز که حالش خوب نبود ومن واقعا امیدمو از دست داده بودم، مجبور بودم خودم فضلش رو خارج کنم و دائم فتقش رو با آب گرم تمیز میکردم، بعد از چند روز استفاده از میوه و سبزی و مولتی ویتامین خداروشکر خیلی بهتر شده. البته حالا فضلش آبکی شده نمیدونم طبیعیه یا نه، دو سه روز هم خودش دفع میکرد اما امروز باز دیدم فتقش ورم کرده و دفع انجام نداده، نمیدونم چه میوه ای بهش بدم و چند وعده که نه اسهال بگیره نه مشکل دفع پیدا کنه! در ضمن از نر هم جداش کردم یکی رو گذاشتم تو اتاق یکی تو هال اما فکر میکنم صدای نر رو میشنوه چون میزنه زیر آواز! آبتنی هم خیلی دوس داره نمیدونم تو این حالش مفیده یا مضر، میخوام شرایط مست شدنش رو کم کنم. اگه میشه چندتا راهنمایی بکنید مربوط به کل نوشتم. راستی پرهای دور گردنش هم کامل ریخته و در نیومده چیکار باید بکنم؟ سپاسگذارم

کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    ماهی
    شماره عضویت
    15100
    نقل قول نوشته اصلی توسط blustar نمایش پست ها
    سلام، قناری من یادتونه؟ که فتق براش اتفاق افتاده بود؟ تا چند روز که حالش خوب نبود ومن واقعا امیدمو از دست داده بودم، مجبور بودم خودم فضلش رو خارج کنم و دائم فتقش رو با آب گرم تمیز میکردم، بعد از چند روز استفاده از میوه و سبزی و مولتی ویتامین خداروشکر خیلی بهتر شده. البته حالا فضلش آبکی شده نمیدونم طبیعیه یا نه، دو سه روز هم خودش دفع میکرد اما امروز باز دیدم فتقش ورم کرده و دفع انجام نداده، نمیدونم چه میوه ای بهش بدم و چند وعده که نه اسهال بگیره نه مشکل دفع پیدا کنه! در ضمن از نر هم جداش کردم یکی رو گذاشتم تو اتاق یکی تو هال اما فکر میکنم صدای نر رو میشنوه چون میزنه زیر آواز! آبتنی هم خیلی دوس داره نمیدونم تو این حالش مفیده یا مضر، میخوام شرایط مست شدنش رو کم کنم. اگه میشه چندتا راهنمایی بکنید مربوط به کل نوشتم. راستی پرهای دور گردنش هم کامل ریخته و در نیومده چیکار باید بکنم؟ سپاسگذارم
    سلام دوست عزیز به نظرم از کاهو استفاده کن

تیم مدیــریــت کـــل سایت

نوع حیوان خانگی
    سهره قناری وماهى
    شماره عضویت
    11905
    سلام
    اگر فتق قناری مجدد دوچار مشکل قبل شده از دارو اگر دکتر دامپزشک بهتون دادند استفاده کنید و یا مجدد خدمت دکتر ببریدش تا روش بهبودی صحیح و سریع رو برای قناری تجویز کنند
    از سیب برای قناری استفاده کنید اگر فضله قناری فقط ابکی هستش و رنگ خاصی نداره زیاد مشکل حادی نیست
    برای پرهای دور گردن قناری از کلسیم استفاده کنید و روزانه 1 الی 2 ساعت مقابل نور خورسید بصورت ملایم قناری رو قرار بدید
    پرسیدن سوال در پیام خصوصی ممنوع است.

کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    عروس هلندی
    شماره عضویت
    16450
    نقل قول نوشته اصلی توسط ehsanfalah نمایش پست ها
    سلام
    اگر فتق قناری مجدد دوچار مشکل قبل شده از دارو اگر دکتر دامپزشک بهتون دادند استفاده کنید و یا مجدد خدمت دکتر ببریدش تا روش بهبودی صحیح و سریع رو برای قناری تجویز کنند
    از سیب برای قناری استفاده کنید اگر فضله قناری فقط ابکی هستش و رنگ خاصی نداره زیاد مشکل حادی نیست
    برای پرهای دور گردن قناری از کلسیم استفاده کنید و روزانه 1 الی 2 ساعت مقابل نور خورسید بصورت ملایم قناری رو قرار بدید
    دکترش گفته تنها راه بهبودیش جراحیه که ریسک بسیار بالایی داره. میشه بفرمایید چند بار در هفته بهش سیب بدم و دیگه چه میوه ای بدم و به چه مقدار؟ من شربت کلسیم خریدم، میشه بفرمایید چندبار در هفته و هربار چند قطره باید در آبش بریزم؟ آیا هر روز باید آبش رو عوض کنم؟آیا اگه همراه با کلسیم مولتی ویتامینم تو آبش بریزم اشکال داره یا باید جدا جدا باشه. لطفا در مورد آبتنی هم تو این حالش یه توضیحی بدید، سپاسگذارم ازتون

مدیر انجمن آکواریوم

نوع حیوان خانگی
    خرس قطبی
    شماره عضویت
    3829
    نقل قول نوشته اصلی توسط پارسا فلا نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز به نظرم از کاهو استفاده کن
    فقط روز های اول و دوم کاهو و روغن ماهی جواب میده.

نوع حیوان خانگی
    سهره قناری وماهى
    شماره عضویت
    11905
    دکترش گفته تنها راه بهبودیش جراحیه که ریسک بسیار بالایی داره. میشه بفرمایید چند بار در هفته بهش سیب بدم و دیگه چه میوه ای بدم و به چه مقدار؟ من شربت کلسیم خریدم، میشه بفرمایید چندبار در هفته و هربار چند قطره باید در آبش بریزم؟ آیا هر روز باید آبش رو عوض کنم؟آیا اگه همراه با کلسیم مولتی ویتامینم تو آبش بریزم اشکال داره یا باید جدا جدا باشه. لطفا در مورد آبتنی هم تو این حالش یه توضیحی بدید، سپاسگذارم ازتون
    بهر حال برای بهبود قناری و مواجه نشدن با این مشکل شاید جراحی مشکل رو بر طرف کنه و بنظرم ارزش ریسک کردند رو داره
    در هفته 2 بار کفایت میکنه از هویج و شلغم خام هم برای قناری بیمار و قناری های سالم همواره استفاده کنید
    اگر قطره کلسیم مخصوص پرندگان رو خریداری کردید داخل جعبه بروشور استفاده هست که گاهی نحوه و مقدار استفاده محصولات شرکتها با یکدیگر متفاوت هستش و بهتره از دستور العمل نوشته شرکت استفاده کنید
    اگر دارو و یا ویتامین در جای اب قناری استفاده میکنید بله حتما هر روز تعویض اب اجباری خواهد بود ولی بهتره که اب مصرفی قناری همراه با دارو و بدونه هیچ افزودنی هر روز تعویض شود
    بهتره کلسیم رو جدا استفاده کنید مینرال رو هم جدا البته در ترکیبات مولتی ویتامین کلسیم هم هست
    برای استحمام کمی دست نگهدارید احتمال اینکه با استحمام مشکل فتق قناری حاد تر بشه هستش
    ویرایش توسط ehsanfalah : 19th December 2014 در ساعت 06:24 PM

کاربر ثابت

نوع حیوان خانگی
    کاسکو ، عروس هلندی ، بلدرچین
    شماره عضویت
    14385
    سلام دوستان
    یه جفت قناری دیدم میخواستم بخرم. نظرتون در مورد نژاد و رنگش چیه؟؟
    این جفت سابقه جوجه دهی داره و امروز هم تخم اولشونو کردند. چقدر میارزه؟؟

اینم نر تک که قرص بخونه و مسته مسته.
    این چقدر میارزه؟؟

ممنون از دوستان

نوع حیوان خانگی
    سهره قناری وماهى
    شماره عضویت
    11905
    نقل قول نوشته اصلی توسط Madanzadeh نمایش پست ها
    سلام دوستان
    یه جفت قناری دیدم میخواستم بخرم. نظرتون در مورد نژاد و رنگش چیه؟؟
    این جفت سابقه جوجه دهی داره و امروز هم تخم اولشونو کردند. چقدر میارزه؟؟

اینم نر تک که قرص بخونه و مسته مسته.
    این چقدر میارزه؟؟

ممنون از دوستان
    سلام
    هر 3 قناری زیبا و ظاهرا از سلامت کامل برخوردارند در مورد قیمت باید به انصاف شخص فروشند نظر داد که قناری ها رو به چه قیمتی قصد فروش دارند و در درجه دوم نظر شخص خریدار که گاهی قناری و یا هر نوع پرنده دیگه بصورتی نظر خریدار رو جلب میکنه که برای خریدار قیمت زیاد مهم نیست
    بازهم جدا از تمام این موارد قیمت جفت قناری با در نظر گرفتن رنگ و اینکه جفت خورده هستند بیشتر از 220 تا 250نیست
    قیمت قناری نر تک در این فصل و اینکه میفرمایید اماده و مست هستش از 120 بیشتر نیست
    البته سوء تفاهم در مورد قیمت براتون پیش نیاد این قیمت هایی که بنده عرض کردم نسبت به قناری هایی هست که دوستان دارند و میفروشند

کاربر ثابت

نوع حیوان خانگی
    کاسکو ، عروس هلندی ، بلدرچین
    شماره عضویت
    14385
    نقل قول نوشته اصلی توسط ehsanfalah نمایش پست ها
    سلام
    هر 3 قناری زیبا و ظاهرا از سلامت کامل برخوردارند در مورد قیمت باید به انصاف شخص فروشند نظر داد که قناری ها رو به چه قیمتی قصد فروش دارند و در درجه دوم نظر شخص خریدار که گاهی قناری و یا هر نوع پرنده دیگه بصورتی نظر خریدار رو جلب میکنه که برای خریدار قیمت زیاد مهم نیست
    بازهم جدا از تمام این موارد قیمت جفت قناری با در نظر گرفتن رنگ و اینکه جفت خورده هستند بیشتر از 220 تا 250نیست
    قیمت قناری نر تک در این فصل و اینکه میفرمایید اماده و مست هستش از 120 بیشتر نیست
    البته سوء تفاهم در مورد قیمت براتون پیش نیاد این قیمت هایی که بنده عرض کردم نسبت به قناری هایی هست که دوستان دارند و میفروشند
    خیلی ممنون .
    نژاد این قناری ها پرستاره ؟؟

کاربرفعال

نوع حیوان خانگی
    دیماسونی :دی
    شماره عضویت
    15208
    سلام یک جفت قناری دارم ریز خونی میکردن از هم جداشون کردم تو 2 قفس
    یکی از دوستان میگفت اینا نباید همو ببینن و فقط صدای همو بشنون!درسته؟بین 2 قفس روزنامه بزارم؟

صفحه 125 از 251 نخستنخست ... 2575106107108109110111112113114115116117118119120121122123124125126127128129130131132133134135136137138139140141142143144175225 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 4 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 4 مهمان ها)