صفحه 10 از 38 نخستنخست 1234567891011121314151617181920212223242526272829 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 91 به 100 از 376
    کاربرفعال

نوع حیوان خانگی
    آکواريوم
    شماره عضویت
    16332
    سلام . دوستان من الان دوباره يک ميگو فيستول زير لايوراکها پيدا کردم که برام جايه تعجب داشت من سنگهارو دوبار اوردوز کردم و تعداد زيادي از اين موجوداترو از بين بردم ولي بازم هنوز از بين نرفتن . ديگه حوصله تخليه لايوراکهارو ندارم و بايد يه تله اي يا راهي واسه شکارشون پيدا کنم .
    روزي که لايوراکهارو ميخريدم فروشنده با اعتماد بنفسه کامل فرمودند سنگهارو مستقيم وارد آکواريوم کنيد و نياز به اوردوز کردن نداره . حالا دوستان از اين فروشندگان چه کمکي و هم فکري بايد گرفت در صورتي که هنوز فرقه .... رو از ......... نميدونن . اين سايته و انجمنهايه اين چنيني خيلي مشکل گشا هستش و دوستان از تجربياته همديگه استفاده ميکنن و نتيجه کارشونرو به ديگران منتقل ميکنن که باعثه موفقيته ديگران ميشه . .همينجا از مديرانه سايته پارسي پت تشکر و قدر داني ميکنم و آرزويه موفقيته روز افزون براشون دارم . موفق و سربلند ...

کاربرفعال

نوع حیوان خانگی
    آکواريوم
    شماره عضویت
    16332
    سلام دوستايه گلم. من امروز بعد از يک ماه اولين ماهيرو وارد آکواريوم کردم . البته شايد قبل از اينکه شروع به خريد ريفها کنم اين ماهيرو ردش کنم بر .
    من يدونه راس دراگون خريدم که واسه از بين بردنه ميگوها و خرچنگها ميگن خوبه . ماهيه زيبايي هم هستش فقط مشکلش ريف سيف نبودنشه که بعدا يه فکري به حالش ميکنم . اميدوارم بتونه اين فيستول و خرچنگارو از بين ببره . دوسنان من واسه آب به آب کردنش حدود ۴۵ دقيقه وقت گذاشتم ولي جايي خوندم واسه آب به آب کردنه اين ماهي حدود ۴ساعت بايد وقت گذاشت نظرتون در اين مورد چي هستش؟

همکار قدیمی (انجمن آکواریوم های آب شور)

نوع حیوان خانگی
    ابزیان اب شور
    شماره عضویت
    4596
    نقل قول نوشته اصلی توسط يونس۵٨ نمایش پست ها
    سلام دوستايه گلم. من امروز بعد از يک ماه اولين ماهيرو وارد آکواريوم کردم . البته شايد قبل از اينکه شروع به خريد ريفها کنم اين ماهيرو ردش کنم بر .
    من يدونه راس دراگون خريدم که واسه از بين بردنه ميگوها و خرچنگها ميگن خوبه . ماهيه زيبايي هم هستش فقط مشکلش ريف سيف نبودنشه که بعدا يه فکري به حالش ميکنم . اميدوارم بتونه اين فيستول و خرچنگارو از بين ببره . دوسنان من واسه آب به آب کردنش حدود ۴۵ دقيقه وقت گذاشتم ولي جايي خوندم واسه آب به آب کردنه اين ماهي حدود ۴ساعت بايد وقت گذاشت نظرتون در اين مورد چي هستش؟
    برای اب به اب کردن همون 45 تا 1 ساعت کافیه .اما توجه کنید که راس دراگون مهاجمه و ماهی های کوچکتر رو ممکنه بخوره .غیر ریف سیف بودنش هم به دلیل تغذیه اش از نرمتنان و خرچنگها و میگوها و ستاره هاوماهی های موجود در اکواریوم ریفه ولی خودش از ریفها تغذیه نمیکنه.یه عادت بدش هم بهم ریختن چیدمان سنگ ها و سوراخ کردن شنهاست .ممکنم هست از اکواریوم بیرون بپره کلا مراقبش باش

کاربرفعال

نوع حیوان خانگی
    آکواريوم
    شماره عضویت
    16332
    نقل قول نوشته اصلی توسط homirne نمایش پست ها
    برای اب به اب کردن همون 45 تا 1 ساعت کافیه .اما توجه کنید که راس دراگون مهاجمه و ماهی های کوچکتر رو ممکنه بخوره .غیر ریف سیف بودنش هم به دلیل تغذیه اش از نرمتنان و خرچنگها و میگوها و ستاره هاوماهی های موجود در اکواریوم ریفه ولی خودش از ریفها تغذیه نمیکنه.یه عادت بدش هم بهم ریختن چیدمان سنگ ها و سوراخ کردن شنهاست .ممکنم هست از اکواریوم بیرون بپره کلا مراقبش باش
    ممنون از راهنمايتون . من فعلا ريف ندارم و اين راس هم سايزش حدود ۵سانتيمتر هستش فکر نميکنم بتونه به ماهيهايه ديگه که هم سايز خودش باشن آسيب برسونه . ولي من فقط بخاطر ميگو فيستول و خرچنگها و يک سري کرم و يه جور جانور که شبيهه خر خاکي هستش و سايزشم حدود نيم سانتيمتر هستش اين ماهيرو تهيه کردم تا بتونم قبل از وارد کردنه ماهيهام نسله اين مزاحمهارو از آکواريوم ريشه کن کنم ولي بازم معلوم نيست موفق بشم . ي

کاربرفعال

نوع حیوان خانگی
    آکواريوم
    شماره عضویت
    16332
    سلام . دوستان کسي تجربه نگهداري از راس دراگون داشته در کنار ماهيهايه ديگه و انواع ريف .؟ تجربه شخصيه دوستان در نگهداريه اين نوع ماهي واسم خيلي مهم هستش خلق و خو و رفتارشچطوريه ؟ ماهيهايه ديگرو ميزنه يا نه ؟ من با چندتا فروشنده که صحبت کردم گفتن که در بينه راسها آرومترينشون اين نوعش هستش که ميشه در کنار انواع ماهي و ريف نگهداريش کرد ولي بازم شرط عقل ايجاب ميکنه از دوستان و تجربياتشون استفاده کنيم . البته من خودم عاشقه ميگو کلينرم و هر موقع بخوام بخرمش بايد اين ماهيرو رد کنم بره ...

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    ماهی
    شماره عضویت
    16559

آکواريومه يونس۵٨

سلام به همه دوستان و بزرگواران عزیز.
    ابعاد آکواریوم. : 100/ 50 / 65
    سامپ : 50 / 20 / 45
    رفرجیوم. : 50/ 15 / 45
    مدیا : 6 کیلو سرامیک سرا و 250 عدد. : بیوبال داخله اورفلو
    .اسکیمر : 150 ماکرو
    واتر پمپ : سوبو 6500
    موجساز : سوبو 7000
    بخاری. : 300وات سرا و یک عدد 250 ماهیران
    نور : ال ای د. ی دستساز . ال ای دی ها. مارکه ادیسون هستند. 36 عدد سفید 6500 کلوین و آبی 36 عدد 460 نانومتر . البته کمی تغیرات نیازمند هستش . نور در 3 مرحله روشن میشود و حدود 10 ساعت روشن هستن . نور ابتدایی 10 ساعت مرحله دومی 8 ساعت و در اوجه روشنایی 4 ساعت
    نور مونلایت. 2عدد ال ای دی آبی
    نور رف. : 10 عدد ال ای دی 6500 کلوین که همزمان با نور مون لایت و بر خلافه نور تانگ روشن میشن مدت روشن بودن 10ساعت
    لایوراک : 60 کیلو
    شن. : 50 کیلو
    نمک. : استارت با ریف کریستال 12کیلو . سیفون هر 15 روز با نمکه رد سی
    . شوری سنج : سرا
    محلولها . میکرو باکتری برایتول7. و مکمله آهن برایتول. استرانتیوم برایتول .
    تسترها. : ipe. آمونیاک . نیتریت. نیترات. Ph. فسفات. البته فعلا...
    غذا : فعلا گرانول اوشن نیتروشن
    گیاه ریف. : انگوری ...
    ماهی. : راس دراگون 1 عدد و اسلاریس 2 عدد .
    سیستمه خنک کننده . : دستساز هستش توسط یک ترموستات مارک ساموان و یک فن که رویه در تعبیه شده . دمایه آکوا یوم : رویه. 25 تا 26/5. هستش
    شوریی : 1/23
    م. تستهایه امروز : آمونیاک : 0 نیتریت 0 نیترات 15. فسفات زیر 0/25. پی اچ. 8/2 .
    ببخشید دوستان من یه صفحه جدید باز کردم . دلیلشم این بود که من چند روز بود نمیتونستم وارد سایت بشم و هر کاری کردم نتونستم حتی چندین بار رمز جدید گرفتم ولی نتونستم وارد سایت بشم و دسته آخر یک صفحه جدید باز کردم چون هیچ راهی برای طرحه این مشکل پیدا نکردم . بازم همینجا از دوستان و مدیرانه سایت معضرت خواهی میکنم

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    ماهی
    شماره عضویت
    16559
    دوستان خوشحالم میکنید اگر راهنماییم کنید . برای تقویت ماهیا چه غذایی استفاده کنم .

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    ماهی
    شماره عضویت
    16559

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    ماهی
    شماره عضویت
    16559

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    ماهی
    شماره عضویت
    16559
    نور مونلایت

صفحه 10 از 38 نخستنخست 1234567891011121314151617181920212223242526272829 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)