صفحه 92 از 130 نخستنخست ... 42737475767778798081828384858687888990919293949596979899100101102103104105106107108109110111 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 911 به 920 از 1293
    کاربر ثابت

نوع حیوان خانگی
    شاه طوطی
    شماره عضویت
    1
    نقل قول نوشته اصلی توسط امیر ارسلان ابراهیمی نمایش پست ها
    با سلام خدمت دوستان
    میخاستم بدونم بیرونپریدن ناگهانی ماهی ها و جنبو جوش بیش از حد کوبیدن خودشون به دیواره ها برای چه بیماری هستش
    با تشکر.
    این فقط یک علامته و به بیماری خاصی دلالت نمیکنه

مواردی مثل :

• دمای بالا و بیش از حد آب آکواریوم
    • شوری بیش از حد
    • وجود ماده مسموم کننده در آب مثل فرمالین یا مالاچیت گرین
    • انگل های پوستی و آبششی
    • نوع ، نژاد و ژنتیک ماهی
    • ........

همه و همه میتونن باعث بروز این حالت در ماهی آکواریومی بشن

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    ماهی
    شماره عضویت
    15475
    نقل قول نوشته اصلی توسط بابک آژیده نمایش پست ها
    این فقط یک علامته و به بیماری خاصی دلالت نمیکنه

مواردی مثل :

• دمای بالا و بیش از حد آب آکواریوم
    • شوری بیش از حد
    • وجود ماده مسموم کننده در آب مثل فرمالین یا مالاچیت گرین
    • انگل های پوستی و آبششی
    • نوع ، نژاد و ژنتیک ماهی
    • ........

همه و همه میتونن باعث بروز این حالت در ماهی آکواریومی بشن
    ممنون آقا بابک زمانایی که لامپای آکواریومو خاموش میکنم هیچ کاری انجام نمیدن و آرومن .
    دست شما درد نکنه

کاربر ثابت

نوع حیوان خانگی
    شاه طوطی
    شماره عضویت
    1
    نقل قول نوشته اصلی توسط امیر ارسلان ابراهیمی نمایش پست ها
    ممنون آقا بابک زمانایی که لامپای آکواریومو خاموش میکنم هیچ کاری انجام نمیدن و آرومن .
    دست شما درد نکنه
    اسرتس زیاد

نور شدید

کمبود اکسیژن

این ۳ مورد هم میتونه باشه که دیشب یادم نبود بگم . ممکنه نورتون خیلی خیره و شدیده که باعث استرس ماهی میشه

مدیر انجمن آکواریوم

نوع حیوان خانگی
    خرس قطبی
    شماره عضویت
    3829
    یه نفر به من کمک کنه
    ماهیم دیروز خوب شده بود
    دیگه داشت سرحال میشد
    امروز سیاه شده کف تانک میفته شنا خوب نمیکنه گوشه تانک میشینه میخوره به شیشه و عمودی رو به بالا تکون میخوره
    این فلاجلول هم که کاری نکرد

کاربر تازه وارد

نوع حیوان خانگی
    ماهی
    شماره عضویت
    16355
    سلام سلام سلام
    از پنجشنبه دو هفته قبل تانک 70 لیتریم رو آب کردم و تترا آکوا سیف داخلش ریختم.
    در پنجشنبه گذشته 4 تا مونو آنجل به آکواریومم اضافه کردم.
    بعد سه روز به بدنشون یه دونه های پنبه مانند چسبید و چشم یکیشون یه هاله سفید پیدا کرد. فیلمش رو به یه مغازه دار نشون دادم و گفت قارچه و از دوشنبه داروی تترا جنرال مجیک داد بهم و ریختم.
    چشم اون ماهی بهتر شده ولی هنوز بدن اون یکی دونه سفید ها رو داره.و ماهی ها یه گوشه جمع میشن.
    دما 32 درجه است دو روزه هم غذا ندادم.
    حالا برای این که به حالت یه آدم معمولی برگردم که آب تانکش مهیا و جا افتاده باشه چی کار کنم؟؟؟؟

کاربرفعال

نوع حیوان خانگی
    گلدفیش
    شماره عضویت
    14684
    سلام دوستان مدت چند ماه گلدفیش های من مشکل انگل روده ای داشتن درمانها متداول رو انجام دادم از حمام با مترنیدازول گرفته تا تهیه غذای ژلاتنی با دارو و تمام مخلفات که چند هفته پیش شروع کردم تا قبل از دادن غذای گفته شده در بخش درمان انگل روده ای همه ماهیها سر حال بودن اما یگ دفعه تمام آکواریوم بعد از چند هفته پر شد مدفوع سفید و چسب ناک حتی شیشه و سطح بدن ماهیها رنگ ماهیها برگشت گلدفیش های سیاه روی بدنشون لایه سفید ایجاد شد شکل باله ها تغیید کرد همه بی حرکت کف آکواریوم با حالت خون مردگی تمام بدن و تغییر شکل صورت. دمای آب رو به سی رسوندم سیفون کردم و نمک اضافه کردم و دوباره سیفون سنگین اما تعداد زیادی مردن و بقیه در حال مردن هستند چند تا رد لاین دارم و چند تا لجن خوار سیامی و دکتر فیش بجز یکی از سیامی ها که مرد بقیه به نظر سالم هستند چند تا عکس گذاشتم تقریبا شک ندارم بقیه گلدفیش ها هم میمیرن کاری هم نتونستم بکنم اگه کسی میدونه بگه چرا اینجوری شدن و بعد برای ضد عفونی کردن آکواریوم برای احیای دوبارش اگه چند روز از آب نمک غلیظ استفاده کنم و سیفون کنم مشکل حل میشه یا باید کامل بشورم و با رد لاینا و بقیه

این ویژگی غیر فعال است ● آپلود سنتر آپلود عکس حیوانات خانگی

کاربرفعال

نوع حیوان خانگی
    گلدفیش
    شماره عضویت
    14684
    دوستان بقیه گلدفیش ها هم مردن

کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    ماهی
    شماره عضویت
    16393
    نقل قول نوشته اصلی توسط daryaee نمایش پست ها
    سلام سلام سلام
    از پنجشنبه دو هفته قبل تانک 70 لیتریم رو آب کردم و تترا آکوا سیف داخلش ریختم.
    در پنجشنبه گذشته 4 تا مونو آنجل به آکواریومم اضافه کردم.
    بعد سه روز به بدنشون یه دونه های پنبه مانند چسبید و چشم یکیشون یه هاله سفید پیدا کرد. فیلمش رو به یه مغازه دار نشون دادم و گفت قارچه و از دوشنبه داروی تترا جنرال مجیک داد بهم و ریختم.
    چشم اون ماهی بهتر شده ولی هنوز بدن اون یکی دونه سفید ها رو داره.و ماهی ها یه گوشه جمع میشن.
    دما 32 درجه است دو روزه هم غذا ندادم.
    حالا برای این که به حالت یه آدم معمولی برگردم که آب تانکش مهیا و جا افتاده باشه چی کار کنم؟؟؟؟
    ببخشد تازه دیدم

1 انجل مونو ماهی اب شور است که به اب شیرین تبدیل میشه

مقداری نمک بدون ید به تانک اضافه کنید

کاربرفعال

نوع حیوان خانگی
    گلدفیش
    شماره عضویت
    14684
    دوستان کسی نبود کمک کنه؟

کاربر ثابت

نوع حیوان خانگی
    شاه طوطی
    شماره عضویت
    1
    نقل قول نوشته اصلی توسط ahmad1356 نمایش پست ها
    سلام دوستان مدت چند ماه گلدفیش های من مشکل انگل روده ای داشتن درمانها متداول رو انجام دادم از حمام با مترنیدازول گرفته تا تهیه غذای ژلاتنی با دارو و تمام مخلفات که چند هفته پیش شروع کردم تا قبل از دادن غذای گفته شده در بخش درمان انگل روده ای همه ماهیها سر حال بودن اما یگ دفعه تمام آکواریوم بعد از چند هفته پر شد مدفوع سفید و چسب ناک حتی شیشه و سطح بدن ماهیها رنگ ماهیها برگشت گلدفیش های سیاه روی بدنشون لایه سفید ایجاد شد شکل باله ها تغیید کرد همه بی حرکت کف آکواریوم با حالت خون مردگی تمام بدن و تغییر شکل صورت. دمای آب رو به سی رسوندم سیفون کردم و نمک اضافه کردم و دوباره سیفون سنگین اما تعداد زیادی مردن و بقیه در حال مردن هستند چند تا رد لاین دارم و چند تا لجن خوار سیامی و دکتر فیش بجز یکی از سیامی ها که مرد بقیه به نظر سالم هستند چند تا عکس گذاشتم تقریبا شک ندارم بقیه گلدفیش ها هم میمیرن کاری هم نتونستم بکنم اگه کسی میدونه بگه چرا اینجوری شدن و بعد برای ضد عفونی کردن آکواریوم برای احیای دوبارش اگه چند روز از آب نمک غلیظ استفاده کنم و سیفون کنم مشکل حل میشه یا باید کامل بشورم و با رد لاینا و بقیه

این ویژگی غیر فعال است ● آپلود سنتر آپلود عکس حیوانات خانگی

برای رفع مشکل پوستیشون از تترا گلد مد Tetra Gold Med استفاده کنید . میتونید از ماهیران بخرید

صفحه 92 از 130 نخستنخست ... 42737475767778798081828384858687888990919293949596979899100101102103104105106107108109110111 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)