صفحه 15 از 34 نخستنخست 12345678910111213141516171819202122232425262728293031323334 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 141 به 150 از 337

موضوع: سیستم نور led

کاربر اخراج شده

نوع حیوان خانگی
    کاسکو - کنگو
    شماره عضویت
    14360
    سلام دوستان
    یه بیوگرافی از سیستم نوی مورد نیا ه من میشه بگید
    مثلا چندتا لامپ چند لومن چند کلوین چند وات ....

مشخصات تانک هم 100*50*70 .
    که اگه برای هر لیتر 40 لومن لازم باشه میشه 14000 لومن لازمه

ممکنه عرض تانک بیشتر بشه ولی حدودا ارتفاع تانک ثابت بینه 70 یا 60 هست .
    هزینه هاش هم یادتون نره
    ممنون

همکار قدیمی (مدیر آکواریوم آب شور)

نوع حیوان خانگی
    آکواریوم آب شور
    شماره عضویت
    8542
    نقل قول نوشته اصلی توسط vestlaif نمایش پست ها
    سلام دوستان
    یه بیوگرافی از سیستم نوی مورد نیا ه من میشه بگید
    مثلا چندتا لامپ چند لومن چند کلوین چند وات ....

مشخصات تانک هم 100*50*70 .
    که اگه برای هر لیتر 40 لومن لازم باشه میشه 14000 لومن لازمه

ممکنه عرض تانک بیشتر بشه ولی حدودا ارتفاع تانک ثابت بینه 70 یا 60 هست .
    هزینه هاش هم یادتون نره
    ممنون
    به نظر من از متال و مهتابی استفاده کنین خیالتونم راحته از کیفیت
    البته من الان 1 سال دارم از ال ای دی استفاده میکنم خوب هم بوده بازم نظر خودتونه
    برا قیمت هم میتونی تشریف ببرین پاساژ امجد یا لاله زار حدود قیمت بگیرین اما کلوین زیر 9500 نگیرین برا ال ای دی های سفید و برای آبی هم رویال بلو استفاده کنین
    اگه در حالت ایده آل هر ال ای دی 1 وات بهتون 130 لومن نور بده فکنم 80 تا ال ای دی کفایت کنه البته به نظر من نصف آبی نصف سفید استفاده کنید

کاربر اخراج شده

نوع حیوان خانگی
    کاسکو - کنگو
    شماره عضویت
    14360
    نقل قول نوشته اصلی توسط afro.samurai نمایش پست ها
    به نظر من از متال و مهتابی استفاده کنین خیالتونم راحته از کیفیت
    البته من الان 1 سال دارم از ال ای دی استفاده میکنم خوب هم بوده بازم نظر خودتونه
    برا قیمت هم میتونی تشریف ببرین پاساژ امجد یا لاله زار حدود قیمت بگیرین اما کلوین زیر 9500 نگیرین برا ال ای دی های سفید و برای آبی هم رویال بلو استفاده کنین
    اگه در حالت ایده آل هر ال ای دی 1 وات بهتون 130 لومن نور بده فکنم 80 تا ال ای دی کفایت کنه البته به نظر من نصف آبی نصف سفید استفاده کنید
    40 تا سفیده 1 وات چند کلوین بگیرم ؟
    40 تا آبی 1 وات رویالبلو چند کلوین ؟
    میشه لینک یا سایت معرفی و فروش این led ها بگین
    حدودا قیمت هرکدوم چقدره الان ؟
    ترکیب متال و مهتابی بصرفه تره از نظر قیمتی یا led ؟ led ها چقدر درمیاد و متال با مهتابی چقدر میشه قیمتش ؟ تانک هم فیش و هم ریف میخوام البته نه حرفه ای ها .
    برای مون لایت میشه از همین نوار های smd استفاده کرد ؟ باعث ایجاد جلبک نمیشه رنگ آبیش ؟

همکار قدیمی انجمن آکواریوم آب شور

نوع حیوان خانگی
    ماهی
    شماره عضویت
    5767

40 تا سفیده 1 وات چند کلوین بگیرم ؟
    40 تا آبی 1 وات رویالبلو چند کلوین ؟
    میشه لینک یا سایت معرفی و فروش این led ها بگین
    حدودا قیمت هرکدوم چقدره الان ؟
    ترکیب متال و مهتابی بصرفه تره از نظر قیمتی یا led ؟ led ها چقدر درمیاد و متال با مهتابی چقدر میشه قیمتش ؟ تانک هم فیش و هم ریف میخوام البته نه حرفه ای ها .
    برای مون لایت میشه از همین نوار های smd استفاده کرد ؟ باعث ایجاد جلبک نمیشه رنگ آبیش ؟

سفیدها رو بین 8000 الی 10000 هزار کلوین باید بگیرید
    رویال بلوها مهم فرکانسش هستش که باید بین 400 تا 440 باشه که معمولا گیر نمیاد
    قیمت از 2000 هزار داره تا 4000 فکر میکنم

ترکیب متال با مهتابی حدود هشتصد تومن در میاد با یه متال من لیتراژ تانک شما رو نمیدونم
    بله میشه ، مون لایت بسیار باید کم نور باشه که فقط تانک در تاریکی مطلق نباشه وقتی نور اینقدر کم یاشه دیگه باعث جلبک نمیشه

کاربر اخراج شده

نوع حیوان خانگی
    کاسکو - کنگو
    شماره عضویت
    14360
    نقل قول نوشته اصلی توسط علیرضا نوروزی نمایش پست ها

سفیدها رو بین 8000 الی 10000 هزار کلوین باید بگیرید
    رویال بلوها مهم فرکانسش هستش که باید بین 400 تا 440 باشه که معمولا گیر نمیاد
    قیمت از 2000 هزار داره تا 4000 فکر میکنم

ترکیب متال با مهتابی حدود هشتصد تومن در میاد با یه متال من لیتراژ تانک شما رو نمیدونم
    بله میشه ، مون لایت بسیار باید کم نور باشه که فقط تانک در تاریکی مطلق نباشه وقتی نور اینقدر کم یاشه دیگه باعث جلبک نمیشه
    پس اگه هر led رو 3000 تومن در نظر بگیریم هشتاد تا میشه 240 هزار تومن که بدیم به مدار تغذیه هم براش طراحی کنن حدود 300 تومن میشه درسته ؟
    راستی نیاز به هیت سینک داره و فن ؟ خیلی نیازه هیت سینگ قوی باشه ؟

همکار قدیمی انجمن آکواریوم آب شور

نوع حیوان خانگی
    ماهی
    شماره عضویت
    5767
    پس اگه هر led رو 3000 تومن در نظر بگیریم هشتاد تا میشه 240 هزار تومن که بدیم به مدار تغذیه هم براش طراحی کنن حدود 300 تومن میشه درسته ؟
    راستی نیاز به هیت سینک داره و فن ؟ خیلی نیازه هیت سینگ قوی باشه ؟
    قیمتها رو باید به روز بگیرید اینهایی که گفتم مال 4-5 ماه پیش بود و قطعا به هدسینگ قوی و فن نیاز داره
    ال ای دی خوب اگه کار کنید از متا و مهتابی گرون تر در میاد ولی این ادیسون و سئول فکر میکنم با نتال یکی در بیاد
    من خودم با متال خیلی راحت ترم تا ال ای دی
    الان مارک گیسمان آلمان هم متالش هست هم اکتنیک ولی قیمت ندارم و از آقای مرادی باید بپرسید

همکار قدیمی انجمن آکواریم های آب شور

نوع حیوان خانگی
    تانک ریف / فلاور
    شماره عضویت
    6015
    بنظر من هم استفاده از متال و مهتابی خیلی بهتره البته برای تانک ریف
    من خودم از ال ای دی استفاده کردم و هزینه زیادی هم براش کردم ولی اگه الان بخوام سیستم نور بگیرم قطعا یه قاب آماده متال و مهتابی میگیرم
    برند گیسمان هم که علی آقا اشاره کردن طول عمر بیشتری نسبت به متالهای دیگه داره و از این نظر بصرفه هست

کاربر اخراج شده

نوع حیوان خانگی
    کاسکو - کنگو
    شماره عضویت
    14360
    نقل قول نوشته اصلی توسط mjd-s نمایش پست ها
    بنظر من هم استفاده از متال و مهتابی خیلی بهتره البته برای تانک ریف
    من خودم از ال ای دی استفاده کردم و هزینه زیادی هم براش کردم ولی اگه الان بخوام سیستم نور بگیرم قطعا یه قاب آماده متال و مهتابی میگیرم
    برند گیسمان هم که علی آقا اشاره کردن طول عمر بیشتری نسبت به متالهای دیگه داره و از این نظر بصرفه هست
    ممنون دوست عزیز پس یه متال و 2 تا مهتابی جواب کارمو میدن ؟ مدل مهتابی و متال رو هم میگی عزیز + قیمتشون
    بعدش ببخشید فضولیه ولی شما چرا led داری ولی اون سیستم رو بیشتر قبول داری برام جالبه .؟ خب چرا تعویض نمیکنید خودتون ؟ اخه خیلیا رو دیدم مثل شما led دارن .گیج شدم بین نور سیستم بخدا . هم ریف میخوام هم ماهی ولی تمرکزم بیشتر روی ماهی هست و ریف غیر حرفه ای میخوام ممنون

همکار قدیمی انجمن آکواریم های آب شور

نوع حیوان خانگی
    تانک ریف / فلاور
    شماره عضویت
    6015
    ممنون دوست عزیز پس یه متال و 2 تا مهتابی جواب کارمو میدن ؟ مدل مهتابی و متال رو هم میگی عزیز + قیمتشون
    بعدش ببخشید فضولیه ولی شما چرا led داری ولی اون سیستم رو بیشتر قبول داری برام جالبه .؟ خب چرا تعویض نمیکنید خودتون ؟ اخه خیلیا رو دیدم مثل شما led دارن .گیج شدم بین نور سیستم بخدا . هم ریف میخوام هم ماهی ولی تمرکزم بیشتر روی ماهی هست و ریف غیر حرفه ای میخوام ممنون
    اگه طول تانک را 120 بگیری بهترین حالت استفاده از قاب متال هست که دوتا متال و دو تا مهتابی اکتینیک داره که باید تشریف ببرید و از بازار قیمت بگیرید تا اونجایی که میدونم برند گیسمان قاب نداره و باید بصورت دست ساز آمادش کنید
    در مورد این که چرا من ال ای دی دارم ، توی توضیحات نوشتم اگه الان بخوام سیستم نور جمع کنم متال میخرم ولی شما جای من اگه برای سیستم نورت حدود 1500 هزینه کرده باشی میری بازم هزینه کنی
    ال ای دی مزایا و معایب خودشو داره
    مزایا اینکه گرمای کمی تولید میکنه -- مصرف برق کمتری داره -- و نیاز به تعویض دوره ای نداره
    معایبشم تحریک جلبکهای مزاحم که خیلی مسئله مهمی هست و اینکه اکثر ال ای دی ها بازار فاقد دیتا شیت هستند و شما از کلوین ، لومن و ... اونا اطلاعات قابل اطمینانی نداری
    شما اگه میخوای روی ماهی تمرکز کنی بهتره از مهتابی استفاده کنی و اگه ریف خواستی بگیری در قسمتهای بالای تانک قرار بدید
    موفق باشید

کاربر عالی

نوع حیوان خانگی
    ماهی آب شور
    شماره عضویت
    14911
    سلام ببخشید آقای نوروزی از خدمت شما دوست گرامی یه سوال داشتم.
    من یه رفیجیوم به طول 35 طول 36 عرض و ارتفاع 40 دارم که تا 5 سانت شن ریبختم توش میخواستم بپرسم من چند تا ال ای دی با چه نوع کلوینی بگیرم؟؟؟آیا صورتی لازمتره تو رف یا قرمز اینم مشخصات کامل ال ای دی هایی که من میخوام بخرم؟؟؟کدومشو بگیرم.
    این رنگ سفیدشه:دیتا شیپشون هم تو سایت اصلی ثبت شده.

یک وات سفید ادیسون
    115 لومن
    آفتابی 3800-2670 کلوین ، مهتابی 10000-5000 کلوین
    سفید طبیعی 5000-3800 کلوین

این سفیدو قرمزه سئوله:سفید سرد 6300 کلوین (پارت نامبر: w42180-07).قرمز 630-620 نانو
    واسه رنگ صورتی هم نمیدونم چه مدلی بیگیرم هرچی بگیرم از این چینی ها معمولی خوبه؟؟؟چند تا لازمه؟؟؟
    ممنون

صفحه 15 از 34 نخستنخست 12345678910111213141516171819202122232425262728293031323334 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)