صفحه 45 از 113 نخستنخست ... 26272829303132333435363738394041424344454647484950515253545556575859606162636495 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 441 به 450 از 1121
    همکار قدیمی

نوع حیوان خانگی
    عروس هلندی و مرغ عشق
    شماره عضویت
    5168
    نقل قول نوشته اصلی توسط parsaa نمایش پست ها
    دوستان الان ساعت دو هست بهش غدا بدم یا بزارم فردا صبح؟یکی جوابم بده ممنون میشم بخدا مردم از بس خوابم میاد
    دوست عزیز این ها نتیجه ی بی گدار به آب زدنه!
    همه ا‌ول اطلاعاتشون رو تکمیل مینن بعد اقدام میکنن شما اول خریدید بعد دارید اطلاعات کسب میکنید؟
    قبلا هم بهتون گفته شد غذا دادن زمان نداره.دارو که نیست که سرساعت بهش بدید.هروقت چینه دونش خالی شد بهش غذا بدید.

ارسال شده از huawei g525-u00 با استفاده از تپاتالک 2

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    ماهي
    شماره عضویت
    10008
    ممنون اقای اسکندری.همین کار رو کردم.امروز صبح از قاشق غدا کرفت خداشکر.میتونم هویج رو اب پز کنم بعد هر وقت خواستم بهش غدا بدن ی مقدار از هویج رو میکس کنم؟یا هویج باید تازه اب پز کنم؟چند روزکی میتونم کم کم باهاش ور برم؟الان باید 27روزش باشه!ممنونم از راهنماییتون

همکار قدیمی

نوع حیوان خانگی
    عروس هلندی و مرغ عشق
    شماره عضویت
    5168
    ممنون اقای اسکندری.همین کار رو کردم.امروز صبح از قاشق غدا کرفت خداشکر.میتونم هویج رو اب پز کنم بعد هر وقت خواستم بهش غدا بدن ی مقدار از هویج رو میکس کنم؟یا هویج باید تازه اب پز کنم؟چند روزکی میتونم کم کم باهاش ور برم؟الان باید 27روزش باشه!ممنونم از راهنماییتون
    خواهش میکنم.جوجه که سرنگی بزرگ بشه دیگه مثل جوجه ی بزرگ شده از طریق والدین نیست که نیازی بشه باهاش کار بشه.خودش رام و دستی بار میاد و وابسته.
    بله میتونید روزانه یکی آبپز کنید تا برای یک روزش کافی باشه.

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    ماهي
    شماره عضویت
    10008
    دوستان میشه جنسیت جوجه عروس رو تشخیص داد؟یا حتما باید بزرگ بشه؟

همکار قدیمی بخش طوطی سانان

نوع حیوان خانگی
    PARROT
    شماره عضویت
    12479
    دوستان میشه جنسیت جوجه عروس رو تشخیص داد؟یا حتما باید بزرگ بشه؟
    جنسیت جوجه عروس قبل از سه چهارماهگی قابل تشخیص نیست بعد از سه چهار ماهگی اگر اواز خوند وسوت های ریتم دار زد یعنی نره ولی اگر فقط جیغ زد ماده.واز روی ظاهر هم بعد از اولین پر ریزی میشه تشخیص داد که تو سن 6،7ماهگی اتفاق میفته وقبلش همه ی جوجه ها شبیه به ماده هستن.
    به جز این راه ها تو هر سنی دقیق ترین کار انجام آزمایش هست که فکر میکنم فقط تو تهران باشه

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    ماهي
    شماره عضویت
    10008
    ممنون دوست عزيز.الان کنارش بودم دیدم با نوکش کاغدایی ک تیکه تیکه کردم ریختم زیرش رو با نوکش بر میداره بازی میکنده میندازتش.الان27روزشه.نمیخاد سیب رنده شده بزارم کنارش؟زود هس هنوز؟از چند روزگی باید شروع کنم ب دونه خور کردنش؟

همکار قدیمی (تیم مدیریت کل انجمن)

نوع حیوان خانگی
    ککاتیل
    شماره عضویت
    4193
    ممنون دوست عزيز.الان کنارش بودم دیدم با نوکش کاغدایی ک تیکه تیکه کردم ریختم زیرش رو با نوکش بر میداره بازی میکنده میندازتش.الان27روزشه.نمیخاد سیب رنده شده بزارم کنارش؟زود هس هنوز؟از چند روزگی باید شروع کنم ب دونه خور کردنش؟

سلام

این بازی کردن نشونه دونخور شدنش نیست

هرچیزی کنارش باشه باهاش بازی میکنه چه کاغذ چه چوب چه تیکه های غذا

الان براش زوده

جوجه عروس حدود ۴۵-۵۰ روزگی دونخور میشه

از ۴۲-۴۳ روزگی میتونید براش غذای نرم بگذارید و هر دو ساعت عوضش کنید

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    ماهي
    شماره عضویت
    10008
    دوستان اگه سرلاک ک ب جوجه میدیم ابکی باشه باعت اسهالش میشه؟مخلوط هویج و سیب و موز و تخم افتابگردان براش کافیه و نیازاشو برطرف میکنه تا زمانی ک دونه خور بشه؟نمیخاد چیز دیگه ای ب مخلوطش اضافه کنم؟

همکار قدیمی

نوع حیوان خانگی
    عروس هلندی و مرغ عشق
    شماره عضویت
    5168
    دوستان اگه سرلاک ک ب جوجه میدیم ابکی باشه باعت اسهالش میشه؟مخلوط هویج و سیب و موز و تخم افتابگردان براش کافیه و نیازاشو برطرف میکنه تا زمانی ک دونه خور بشه؟نمیخاد چیز دیگه ای ب مخلوطش اضافه کنم؟
    سلام.تغذیه ای که نوشتید کامل هست تا زمان دون خور شدن.هرچقدر هم خوراکشون رقیق باشه مدفوعشون شل تر میشه که طبیعیم هست.اما این به معنی اسهال نیست.بلکه ادرار موجود توی مدفوعشون زیاده.

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    ماهي
    شماره عضویت
    10008
    ممنونم اقاي اسكندري.فقط جوجه عروسم زبونش رو در مياره و منقارش رو رو هم ميكشه اشكال نداره؟اينم عكسش.و اينكه ظاهرش سالمه و مشكلي نداره ب نظر شما؟
    و دیدم ک دوستان میگن باید جای جوجه عروس تاریک باشه اما برا من شبا ک لامپ خاموش میشه فقط تاریکه. تو ی جعبه هس تو اتاق ک جعبه سر نمیزارم روش. اشکال نداره؟

صفحه 45 از 113 نخستنخست ... 26272829303132333435363738394041424344454647484950515253545556575859606162636495 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)