صفحه 8 از 11 نخستنخست 1234567891011 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 71 به 80 از 107
    کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    قناری , بلدرچین
    شماره عضویت
    3968
    وقتی مرغ و خروس شن با این تعدا تو خونه اذیت میکنن مخصوصا خروسا که خوابو از همسایه ها و خودتون میگیرن و مرغا که احتیاج به جایی بزرگ واسه تحرک دارن
    من جوجه بزرگ کردم وقتی خروس شد خیلی سر و صدایی زیادی داشت همسایه ها همه شاکی شدن

کاربر ثابت

شماره عضویت
    9
    سلام
    امروز میخوام شاگرد جدیدم را بهتون معرفی کنم :smile (164):
    ایشون یک سارگپه هستند که همه اشتباهی فکر می کنند عقاب است :smile (121):
    ایشون جوجه تشریف دارند و هنوز پرهای تنشون کرکی است ... و شکار و پرواز کردن بلد نیستند :smile (244):

قراره من معلم شکار و پروازش باشم تا یاد بگیره

تمرین مرحله اول این بود که با هم از طبقه چهارم پریدیم پایین :smile (129):و اون با نگاه کردن به بالهای من یاد گرفت که چه جوری می تونه از بالهاش استفاده کنه... :smile (129):

قراره شکار و پرواز را که یادش دادم ببرم رها سازی :smile (42):

و عجیب تر از همه اینکه تنها پرنده شکاری است که دیدم از نوازش کردن خوشش میاد

دوستان این پرنده با شکوه امروز به دست من رسید من از همه آدمهای طبیعت دوست خواهش می کنم ... خواهش می کنم ... خواهش می کنم ... این پرنده های زبون بسته را به عنوان حیوان خانگی نگهداری نکنند.... اینها پت نیستند باید توی آسمان آبی پرواز کنند... بارها و بارها دیدم که جوجه این حیوانات را از لانه ها بر میدارند به یه جایی که میرسه دیگه نمی تونن از عهده نگهداریشون بر بیان می برن همینطوری توی طبعیت رها می کنند ... خب پرنده ای که نه شکار بلده نه پرواز محکوم به فنا است ... حالا این طفلک گیر ما افتاد... دوستانی پیداش کردن به دست ما رسوندند که برای زندگی در حیات وحش آماده اش کنیم ولی خیلی هاشون بیخود و بی جهت تلف میشن ...

کاربر ثابت

شماره عضویت
    9
    سلام
    بردمش دکتر که معاینه بشه تا مطمئن بشم که سالمه و مشکلی نداره .....................می دونید بزرگترین مشکل چیه؟
    بزرگترین مشکل اینکه که یاد دادن خوی وحشی گری بهش خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی سخته .... و دکتر می گفت که اگر نتونه وحشی باشه نمی تونه توی طبیعت دوام بیاره ........... :smile (209):
    اون کسی که این جوجه را از لانه اش برداشته .... هیچ وقت بخشیده نمیشه ........:45:.......هیچوقت هیچوقت...
    من بودم درجا خلاصش می کردم :smile (84):

همکار قدیمی

نوع حیوان خانگی
    سگ، گربه
    شماره عضویت
    1413
    خودتون باهاش پریدید ؟ :smile (161): از طبقه ی 4 ؟ :smile (129): امکان داره به من هم آموزش بدید ؟ :smile (150):

واقعا ؟ تکلیفش چی می شه یعنی ؟
    اگر طبیعت نشه یعنی می ره تو باغ وحش ؟ شما که این کار رو نمی کنید ؟ :smile (1):

کاربر ثابت

شماره عضویت
    9
    نقل قول نوشته اصلی توسط sina.M نمایش پست ها
    خودتون باهاش پریدید ؟ :smile (161): از طبقه ی 4 ؟ :smile (129): امکان داره به من هم آموزش بدید ؟ :smile (150):

واقعا ؟ تکلیفش چی می شه یعنی ؟ اگر طبیعت نشه یعنی می ره تو باغ وحش ؟ شما که این کار رو نمی کنید ؟ :smile (1):
    سلام
    سینا جان خواستی پریدن یاد بگیری در خدمتیم ....خصوصا اگر هوس کردی از طبقه چهارم بپری پایین ...:smile (244): ......اتفاقا این سارگپه هم بهت نگاه می کنه :71:و اینطوری تو هم در آموزشش سهمیم بودی..... :71:

اما خودمم هم خیلی نگرانم ... اینکه آیا می تونه برگرده به طبیعت یا نه .:smile (141):... تمام دوستانم که توی زمینه پرندگان شکاری تجربه دارند با دکتر هم عقیده اند ... فقط یک نفرشون هست که میگه میشه ... اگر بخوام درصد بگیرم اینطوری میشه که 80 درصد میگن برگشتنش به طبیعت تقریبا نشدنی است و 20 درصد میگن که میشه .... :smile (99):
    من و سه نفر از دوستان که سرپرستی این جوجو را به عهده گرفتیم ( چون به طور طبیعی شش ماه توسط والدینش تغذیه میشه تولدش فروردین بوده احتمالا و تا شهریور باید در لانه باشه ) روی اون 20 درصد حساب کردیم ... و به همون 20 درصد امیدواریم .... اصلا نمی تونم فکر کنم که این بره توی باغ وحش ... بد بخت میشه اونجا ... جاش توی آسمان آبی است ... توی آسمان آبی......

و من یک روز خواهم دید که اونجا پرواز می کنه و برای خودش یک عمر زندگی آزاد در پیش رو داره ...........:smile (10):
    ویرایش توسط Shikra : 13th May 2011 در ساعت 08:25 AM

همکار قدیمی

نوع حیوان خانگی
    سگ، گربه
    شماره عضویت
    1413
    من حاضرم برای برگشتن این جوجه ی قشنگ به طبیعت هر کاری انجام بدم حتی پریدن از برج میلاد . :smile (65): البته یه کم بلنده . اگر بیفتم فکر کنم دستم بشکنه :smile (129):به خاطر دیدن انسان ها نمی تونه به طبیعت برگرده؟

کاربر تازه وارد

شماره عضویت
    4183
    سلام دوست عزيز..... تاپيك معرفي حيواناتت رو خوندم ...خيلي جالب و زيبا بود كلي هم درس گرفتم.... راستش مدتي هست كه دنبال خريد يه طوطي هستم....مدتي تصميم گرفتم يه شاه طوطي بخرم اما بعضي ها مي نوشتند زياد باهوش نيست و توانايي هاي زيادي نداره و آدم رو بعد از مدتي خسته ميكنه.بعد تصميم گرفتم كاسكو بگيرم كه هنوز هم موفق نشدم پرنده ي مناسب رو پيدا كنم اكثر اين مغازه دارها هم كاسب اند و دنبال فروش و انداختن ....
    اول از همه مي خواستم ببينم شاه طوطي ( باتوجه به اينكه تجربه ي شما در نگداري اين حيون بيشتر از بقيه هست) پرنده اي هست كه با آدم انس بگيره؟ هوش خيلي زياد توقع ندارم اما باهوش و جذاب هست؟ ازونجا كه ميخوام يه پرنده داشته باشم كه هيچ وقت عوضش نكنم و آدمي نيستم كه پرنده رو بعد از خريد بتونم بفروشم ميخواستم نظرت رو بدونم؟
    يه بنده خدايي يه شاه طوطي داره عكسش روهم داده ميگه جوونه رام هم هست قيمتش هم مناسبه ميگه 250 حالا فقط موندم اين انتظاراتي كه دارم و ميتونه براورده كنه... البته توقع زيادي هم ندارم چون عاشق پرنده ها خصوصا طوطي ام.
    كاسكو رو هم دوست دارم اما نگرانم يه وقت نتونم دوست خوبي براش باشم و اذيت بشه... از طرفي گزينه ي مناسبي هم سراغ ندارم.... اگه وقت داشتي يه توضيح كوتاه بهم بده من كه يه مدتي هست واقعا گيج شدم و نمي تونم تصميم بگيرم.

کاربر ثابت

شماره عضویت
    9
    سلام
    شکاری من بلاخره بعد از تمرین شکار با لنگه جوراب و دسته کیف موفق شد که یه جوجه را شکار کنه( البته کلی خنگ بازی در آورد تا تونست بگیرتش اگر دل ندارید نگاه نکنید ...)
    یک توضیح هم در مورد غذاییش بدهم این پرنده در طول هفته با گوشت و چیزهای مختلف تغذیه میشه ولی باید حداقل دوبار در هفته یک موجود کامل بخوره مثل موش سوری یا جوجه کوچک ... تمام قسمت ها را میخوره و بعد استخوان و موها یا پرها ی باقیمانده که قسمت اعظمش هضم شده را به شکل پلت بالامیاره...

تمرین اولیه داخل اتاق

[/IMG]

تمرین اصلی بالای پشت بام

[/IMG]

این هم قیافه اش بعد از خوردن شکار

[/IMG]

کاربر ثابت

شماره عضویت
    9
    نقل قول نوشته اصلی توسط sina.M نمایش پست ها
    من حاضرم برای برگشتن این جوجه ی قشنگ به طبیعت هر کاری انجام بدم حتی پریدن از برج میلاد . :smile (65): البته یه کم بلنده . اگر بیفتم فکر کنم دستم بشکنه :smile (129):به خاطر دیدن انسان ها نمی تونه به طبیعت برگرده؟
    سلام
    خب اگر دوست داری بهش کمک کنی براش موش سوری بگیر بهش هدیه بده ...
    گفتند که چون از جوجگی آدم بهش غذا داده ممکنه نتونه که خودش را با طبعیت وفق بدهد ... به هر حال من تلاش خودم را می کنم ... دوست داشتی می تونی بیای ببینی اش.... مجانیه ...

کاربر ثابت

شماره عضویت
    9
    کد PHP:
    شاه طوطی 
    نقل قول نوشته اصلی توسط nahib نمایش پست ها
    سلام دوست عزيز..... تاپيك معرفي حيواناتت رو خوندم ...خيلي جالب و زيبا بود كلي هم درس گرفتم.... راستش مدتي هست كه دنبال خريد يه طوطي هستم....مدتي تصميم گرفتم يه شاه طوطي بخرم اما بعضي ها مي نوشتند زياد باهوش نيست و توانايي هاي زيادي نداره و آدم رو بعد از مدتي خسته ميكنه.بعد تصميم گرفتم كاسكو بگيرم كه هنوز هم موفق نشدم پرنده ي مناسب رو پيدا كنم اكثر اين مغازه دارها هم كاسب اند و دنبال فروش و انداختن ....
    اول از همه مي خواستم ببينم شاه طوطي ( باتوجه به اينكه تجربه ي شما در نگداري اين حيون بيشتر از بقيه هست) پرنده اي هست كه با آدم انس بگيره؟ هوش خيلي زياد توقع ندارم اما باهوش و جذاب هست؟ ازونجا كه ميخوام يه پرنده داشته باشم كه هيچ وقت عوضش نكنم و آدمي نيستم كه پرنده رو بعد از خريد بتونم بفروشم ميخواستم نظرت رو بدونم؟
    يه بنده خدايي يه شاه طوطي داره عكسش روهم داده ميگه جوونه رام هم هست قيمتش هم مناسبه ميگه 250 حالا فقط موندم اين انتظاراتي كه دارم و ميتونه براورده كنه... البته توقع زيادي هم ندارم چون عاشق پرنده ها خصوصا طوطي ام.
    كاسكو رو هم دوست دارم اما نگرانم يه وقت نتونم دوست خوبي براش باشم و اذيت بشه... از طرفي گزينه ي مناسبي هم سراغ ندارم.... اگه وقت داشتي يه توضيح كوتاه بهم بده من كه يه مدتي هست واقعا گيج شدم و نمي تونم تصميم بگيرم.

سلام
    شاه طوطی پرنده خوبیه ... نکته اش این هست که باید بتونی یک پرنده جوان پیدا کنی... هم سخنگو است هم زیباست... به اندازه کافی هم باهوش هست ... من هیچوقت از داشتنش خسته نشدم... به نظرم در نوع خودش طوطی خوبی هست...
    کلا بهترین طوطی ، طوطی است که آدم خودش تربیتش کرده باشه...
    اینکه اون بنده خدا در مورد شاه طوطی که برای فروش گذاشته چه قدر صادق هست را من نمی دونم این را دیگه خودتون باید تصمیم بگیرید...

صفحه 8 از 11 نخستنخست 1234567891011 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)